Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάιος 16, 2024, 10:57:40 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Καλώς σας βρήκα
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Καλώς σας βρήκα
Αποστολέας Μήνυμα
NickRR
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 24



« Απάντηση #75 στις: Μάιος 29, 2014, 11:23:46 μμ »

αγιορ αν λες για μενα ειμε αγρινιο
Καταγράφηκε

HW 95 .177  Bushnell 3-12x44
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #76 στις: Μάιος 29, 2014, 11:49:10 μμ »

Γατε θα σε στεναχορισω αλλα δεν εχεις ελπιδα με μενα και το 95 μου

Ωραίος ο Νίκος...!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4305



« Απάντηση #77 στις: Μάιος 30, 2014, 12:07:04 πμ »

αντε το καψαμε και αυτο  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #78 στις: Μάιος 30, 2014, 12:38:42 πμ »

αγιορ αν λες για μενα ειμε αγρινιο

Για τον Λευτερη λεει απο το Φαληρο.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #79 στις: Μάιος 30, 2014, 12:54:45 πμ »

καλως ήρθατε και οι δυο!

μαζευονται τα 95αρια..
Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
anetos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



« Απάντηση #80 στις: Μάιος 30, 2014, 09:40:03 πμ »

Θα σας χαιρετήσω και πάλι. Λευτέρης από Π. Φάληρο. Ο λογαριασμός μου δεν ενεργοποιείτο και δεν μπορούσα να μπω. Προσπάθησα παλαιότερα και δεν μπορούσα να εγγραφώ. Σήμερα επέτυχα.
Διαθέτω ένα αεροβόλο HW 95 .22 της Weihrauch.



Για σου Λευτέρη και καλός ήρθες.


Αφού έχεις 95αρι και κάνεις παρέα με τον Γάτο είσαι σε σωστό δρόμο και φυσικά Σωραιος  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο


Μια φορά τον είδα τον άνθρωπο ρε φίλε... Αλλά η παρουσία του δικού μου 95αριού, πρέπει να ήταν καταλυτική... Σαρκασμός



Αγαπητέ gatos, δεν ήταν μόνο το δικό σου 95άρι καταλυτικό για την αγορά του δικού μου. Όσα έχω δει από κοντά και όσα έχω διαβάσει με οδήγησαν στην αγορά του και μάλιστα σε .22 για να έχει πιο ομαλή λειτουργία. Θυμάμαι τότε που βρεθήκαμε, μου έλεγες και για το HW 97 της ίδιας εταιρείας ως ακόμα πιο εύστοχο αλλά πιο δύσχρηστο. Η αδυναμία μου και η απέχθεια μου για τον συγκεκριμένο χώρο όπως τον είδα στην μοναδική μου επίσκεψη να πηγαίνω στο Σχιστό δεν μου επιτρέπει να έχω πρόσβαση σε διάφορα αεροβόλα. Έτσι λοιπόν και εγώ αποφάσισα με τα λίγα που είδα και άκουσα εκείνη την ημέρα και με όσα διάβασα στην συνέχεια στο HW 95.

Στον χώρο που έχω διαθέσιμο για να ασκούμε που είναι το μέγιστο 22 με 23 μέτρα έχω μείνει ιδιαίτερα ευχαριστημένος για την επιλογή μου.
Καταγράφηκε
anetos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



« Απάντηση #81 στις: Μάιος 30, 2014, 09:43:47 πμ »

Θέλω να σας ευχαριστήσω για το καλοσώρισμα σας και ελπίζω αυτή τη φορά να μην δεχτώ την επίθεση που δέχτηκα από κάποιους στην προηγούμενη μου παρουσία. Νομίζω ότι είχα υπάρξει αξιοπρεπής και δεν καταλαβαίνω τον λόγο της επιθέσεως αλλά αυτά είναι παρελθόν και ελπίζω να μείνουν εκεί.
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14266


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #82 στις: Μάιος 30, 2014, 09:50:30 πμ »

Θέλω να σας ευχαριστήσω για το καλοσώρισμα σας και ελπίζω αυτή τη φορά να μην δεχτώ την επίθεση που δέχτηκα από κάποιους στην προηγούμενη μου παρουσία. Νομίζω ότι είχα υπάρξει αξιοπρεπής και δεν καταλαβαίνω τον λόγο της επιθέσεως αλλά αυτά είναι παρελθόν και ελπίζω να μείνουν εκεί.

Καλώς ήρθες και από μένα  Χαμόγελο
Για ποιά επίθεση μιλάς;;;

ΥΓ Θυμίζω ότι το κυνήγι με αεροβόλο πέραν του ότι απαγορεύεται (δε μας νοιάζει όμως αυτό
μια και δεν είμαστε θηροφυλακή ή αστυνομία) είναι εκτός της θεματολογίας του φόρουμ,
πολλά μέλη ενοχλούνται (δικαίωμα τους) με τέτοιες αναφορές και για να μην υπάρχουν τριβές δεν επιτρέπουμε τέτοια πόστ,πέραν βεβαίως του γεγονότος ότι σαν ομάδα διαχείρισης δεν επιθυμούμε να προάγουμε εικόνα πλήρους ανομίας μέσα από τις σελίδες του φόρουμ.



Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
anetos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



« Απάντηση #83 στις: Μάιος 30, 2014, 09:55:58 πμ »

Θέλω να σας ευχαριστήσω για το καλοσώρισμα σας και ελπίζω αυτή τη φορά να μην δεχτώ την επίθεση που δέχτηκα από κάποιους στην προηγούμενη μου παρουσία. Νομίζω ότι είχα υπάρξει αξιοπρεπής και δεν καταλαβαίνω τον λόγο της επιθέσεως αλλά αυτά είναι παρελθόν και ελπίζω να μείνουν εκεί.

Καλώς ήρθες και από μένα  Χαμόγελο
Για ποιά επίθεση μιλάς;;;




Ευχαριστώ. Απαντώ και το κλείνω εδώ το θέμα. Ήταν οι ειρωνικές παρατηρήσεις από κάποιους μαιντανούς όπως συνηθίζω εγώ να λέω αυτών που τα ξέρουν όλα και εμφανίζονται παντού. Είναι όμως παρελθόν και εκεί θέλω να μείνουν. Ευχαριστώ και πάλι και καλή διαδρομή σε όλους μας.

ΥΓ. Δεν κυνηγώ.
Καταγράφηκε
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #84 στις: Μάιος 30, 2014, 10:04:21 πμ »

Θέλω να σας ευχαριστήσω για το καλοσώρισμα σας και ελπίζω αυτή τη φορά να μην δεχτώ την επίθεση που δέχτηκα από κάποιους στην προηγούμενη μου παρουσία. Νομίζω ότι είχα υπάρξει αξιοπρεπής και δεν καταλαβαίνω τον λόγο της επιθέσεως αλλά αυτά είναι παρελθόν και ελπίζω να μείνουν εκεί.

Καλώς ήρθες και από μένα  Χαμόγελο
Για ποιά επίθεση μιλάς;;;

ΥΓ Θυμίζω ότι το κυνήγι με αεροβόλο πέραν του ότι απαγορεύεται (δε μας νοιάζει όμως αυτό
μια και δεν είμαστε θηροφυλακή ή αστυνομία) είναι εκτός της θεματολογίας του φόρουμ,
πολλά μέλη ενοχλούνται (δικαίωμα τους) με τέτοιες αναφορές και για να μην υπάρχουν τριβές δεν επιτρέπουμε τέτοια πόστ,πέραν βεβαίως του γεγονότος ότι σαν ομάδα διαχείρισης δεν επιθυμούμε να προάγουμε εικόνα πλήρους ανομίας μέσα από τις σελίδες του φόρουμ.






Ναι μαμα !

 Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14266


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #85 στις: Μάιος 30, 2014, 10:05:54 πμ »

Για πρώτη φορά θα σε παρακαλέσω να μην ξαναχαρακτηρίσεις άλλα μέλη του φόρουμ
με οποιαδήποτε ειρωνική ιδιότητα.
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
anetos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



« Απάντηση #86 στις: Μάιος 30, 2014, 10:06:42 πμ »

Για πρώτη φορά θα σε παρακαλέσω να μην ξαναχαρακτηρίσεις άλλα μέλη του φόρουμ
με οποιαδήποτε ειρωνική ιδιότητα.


Ζητώ συγνώμη από το φόρουμ και παρακαλώ να μην δοθεί συνέχεια. Ας συμπορευτούμε εν ειρήνη και ας ανταλλάξουμε γνώσεις και απόψεις προς όφελος του αεροβολισμού. Οι δικές μου γνώσεις είναι δυστυχώς ελάχιστες και περισσότερα θα πάρω από αυτά που θα δώσω αλλά η ωρίμανση μου θα έχει να προσφέρει και αυτή κάτι σε όλο αυτό.
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14266


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #87 στις: Μάιος 30, 2014, 10:10:24 πμ »

Φίλε Λευτέρη θα χαρώ να τα πούμε από κοντά στο σκ/ριο  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
anetos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7



« Απάντηση #88 στις: Μάιος 30, 2014, 10:15:06 πμ »

Φίλε Λευτέρη θα χαρώ να τα πούμε από κοντά στο σκ/ριο  Χαμόγελο


Αγαπητέ Piperman θα ήθελα να είχα την ευκαιρία να βρεθώ μαζί σου, και μιλάω στον ενικό γιατί βλέπω ότι αυτό συνηθίζετε και μου αρέσει και εμένα προσωπικά, και με άλλα μέλη του φόρουμ αλλά σε οποιονδήποτε άλλον χώρο εκτός του σκοπευτηρίου του Σχιστού που το θεωρώ απαράδεκτο σαν χώρο και ίσως και επικίνδυνο.
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #89 στις: Μάιος 30, 2014, 10:23:31 πμ »

Φίλε Λευτέρη θα χαρώ να τα πούμε από κοντά στο σκ/ριο  Χαμόγελο


Αγαπητέ Piperman θα ήθελα να είχα την ευκαιρία να βρεθώ μαζί σου, και μιλάω στον ενικό γιατί βλέπω ότι αυτό συνηθίζετε και μου αρέσει και εμένα προσωπικά, και με άλλα μέλη του φόρουμ αλλά σε οποιονδήποτε άλλον χώρο εκτός του σκοπευτηρίου του Σχιστού που το θεωρώ απαράδεκτο σαν χώρο και ίσως και επικίνδυνο.

Λευτέρη, μιλάς για το Σχιστό όπως ακριβώς κι εγώ την πρώτη φορά που ανέβηκα.  Χαμόγελο
Εγώ βέβαια και λόγω κάποιον δικών μου ''θεμάτων'', μην αντέχοντας την βρώμα και μετά βλέποντας την ανοργανωσιά, είχα απογοητευτεί. Η παρέα όμως και ο μόνος ουσιαστηκά χώρος που υπάρχει, με έκαναν να ξαναπάω.  Χαμόγελο
Τώρα δεν ξεκολάω. Αν δεν πάρω την ''δόση'' μου μια φορά τουλάχιστον την βδομάδα, αρρωσταίνω... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Όσο για το ''επικίνδυνο'' νομίζω ότι όταν τα μάτια των περευρισκομένων είναι ανοικτά και δεν είμαστε αφηρημένοι, τότε δεν υπάρχει κίνδυνος. Αν ξαναέρθεις θα δεις πως προσέχει ο ένας τον άλλον.  Κλείσιμο ματιού
Εκτός και αν φοράει κανένας καμμιά μπλούζα με στόχο ζωγραφισμένο στην πλάτη... τότε ας πρόσεχε... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  (Πλάκα κάνω ε...Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 30, 2014, 10:28:16 πμ από gatos » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: