Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάιος 17, 2024, 10:18:38 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Σελίδες: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Αποστολέας Μήνυμα
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #765 στις: Μάιος 09, 2016, 12:17:39 μμ »

Φραγκισκο καλοριζικο και καλοριχτο το 95 Άνεση Άνεση

Για να γινει ντουφεκος,θελει λιγα πραγματακια που θα σου πω την Κυριακη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Υγ,ξερει και ο Γατος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Του τα είπα... αλλά θέλει να πληρώσει χοντρά...  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Gamo CFX - Tuned (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #766 στις: Μάιος 09, 2016, 12:23:26 μμ »

Φραγκισκο καλοριζικο και καλοριχτο το 95 Άνεση Άνεση

Για να γινει ντουφεκος,θελει λιγα πραγματακια που θα σου πω την Κυριακη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Υγ,ξερει και ο Γατος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Του τα είπα... αλλά θέλει να πληρώσει χοντρά...  Σαρκασμός

Χοντρα Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών ,μαλλον το παει για Γ.Γ Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #767 στις: Μάιος 09, 2016, 12:27:18 μμ »

Φραγκισκο καλοριζικο και καλοριχτο το 95 Άνεση Άνεση

Για να γινει ντουφεκος,θελει λιγα πραγματακια που θα σου πω την Κυριακη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Υγ,ξερει και ο Γατος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Του τα είπα... αλλά θέλει να πληρώσει χοντρά...  Σαρκασμός

Χοντρα Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών ,μαλλον το παει για Γ.Γ Άνεση Άνεση



Exactement...
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Gamo CFX - Tuned (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #768 στις: Μάιος 09, 2016, 01:23:35 μμ »

Φραγκισκο καλοριζικο και καλοριχτο το 95 Άνεση Άνεση

Για να γινει ντουφεκος,θελει λιγα πραγματακια που θα σου πω την Κυριακη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Υγ,ξερει και ο Γατος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Του τα είπα... αλλά θέλει να πληρώσει χοντρά...  Σαρκασμός

Χοντρα Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών ,μαλλον το παει για Γ.Γ Άνεση Άνεση

Τι ακριβώς είναι τα " Άνεση Άνεση Άνεση"...??
Καταγράφηκε
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #769 στις: Μάιος 09, 2016, 01:26:37 μμ »

Μάλλον κάποιος καβλώνει με αυτά τα αρχικά.

Και τον γαργαλάει η όπισθεν.

Εγώ διαθέτω το ένα απο τα δύο αυτά αρχικά, οπότε δημιουργώ τη μισή αίσθηση... ας είναι. Εμένα μου αρκεί.  Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #770 στις: Μάιος 09, 2016, 02:16:40 μμ »

Μάλλον κάποιος καβλώνει με αυτά τα αρχικά.

Και τον γαργαλάει η όπισθεν.

Εγώ διαθέτω το ένα απο τα δύο αυτά αρχικά, οπότε δημιουργώ τη μισή αίσθηση... ας είναι. Εμένα μου αρκεί.  Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

Αν ειχες και τα δυο αρχικα,θα τα επερνες και χοντρα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #771 στις: Μάιος 09, 2016, 02:32:59 μμ »

Φραγκισκο καλοριζικο και καλοριχτο το 95 Άνεση Άνεση

Για να γινει ντουφεκος,θελει λιγα πραγματακια που θα σου πω την Κυριακη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Υγ,ξερει και ο Γατος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Του τα είπα... αλλά θέλει να πληρώσει χοντρά...  Σαρκασμός

Δεν υπάρχει περίπτωση ........ Δεν είναι  τα 95 ένα όπλο που αξίζει να δώσεις λεφτά  Λύπη Απο WH μόνο το 90 είναι εργαλείο ,τα άλλα είναι από λάσπη , ξυλαράκια και σκ@τά  .Όπως λέει και ο Γάτος Μεγάλο χαμόγελο (Ντρέπομαι να το στείλω σε βελτιωτή ) Σαρκασμός

Χριστόφορε σε ευχαριστώ θα τα πούμε από κοντά
Καταγράφηκε
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #772 στις: Μάιος 09, 2016, 02:38:20 μμ »

Φραγκισκο καλοριζικο και καλοριχτο το 95 Άνεση Άνεση

Για να γινει ντουφεκος,θελει λιγα πραγματακια που θα σου πω την Κυριακη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Υγ,ξερει και ο Γατος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Του τα είπα... αλλά θέλει να πληρώσει χοντρά...  Σαρκασμός

Δεν υπάρχει περίπτωση ........ Δεν είναι  τα 95 ένα όπλο που αξίζει να δώσεις λεφτά  Λύπη Απο WH μόνο το 90 είναι εργαλείο ,τα άλλα είναι από λάσπη , ξυλαράκια και σκ@τά  .Όπως λέει και ο Γάτος Μεγάλο χαμόγελο (Ντρέπομαι να το στείλω σε βελτιωτή ) Σαρκασμός

Χριστόφορε σε ευχαριστώ θα τα πούμε από κοντά

Φραγκισκο καλοριζικο και καλοριχτο το εργαλειο!!!

Η συνταγη γνωστη...Τιταν Νο8,custom οδηγους και τσιμουχα,γρασσακια σωστα,σεταρισμα λιγο πιο κατω απο τα 12 ποδολιβρα και τα αποτελεσματα γνωστα και αναμενομενα!!! Κλείσιμο ματιού

Υ.Γ : Ρωτα τον 350... Πριν κατι ωρες εριχνε με ενα τετοιο!!!  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #773 στις: Μάιος 09, 2016, 02:51:15 μμ »

Όλα τα hw θελουν το κατι τις τους,το ποσο θα το κρινει ο ιδιοκτητης τους Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #774 στις: Μάιος 09, 2016, 03:32:40 μμ »

Όλα τα hw θελουν το κατι τις τους,το ποσο θα το κρινει ο ιδιοκτητης τους Κλείσιμο ματιού

Αυτό το είχα στα υπ'οψιν όταν το πήρα και πιστεύοντας ότι κόβοντας 3 σπείρες και γρασάκια θα γίνει κάτι καλό όπως λένε όλοι εδώ μέσα , πολύ εύστοχο κατά τον Νίκος ( 3 στα 3 Στα 40 μέτρα όρθιος σε πρώτη επαφή μαζί του ),λογική λειτουργία κατά τον Γάτο ,αλλά σου δίνει κάτι χαστούκια που σου φεύγουν τα σφραγίσματα ,Αν δεν επομίσεις αλά  ακουμπισμένο στο σάκο βαράει ονειρικά ........ΑΡΑ.......Γ.Τ.Π.Κ.......Η Αγάπησε το Νίκο..... οπότε  βλέπω να το τραμπάρω με πιπέρι ...... Η εγώ είμαι Γ.Τ.Π.
Η σπουδαιότερη αστοχία του είναι ότι τα καλικάκια βλέπεις που πάνε  >:(Με τα άλλα όπλα μου ........Εξατμίζονται  Σαρκασμός

Για πρώτη φορά χάρηκα την άλλη μαλακία το ΤΧ που του φόρεσα σκοπευτικό από το 77άρι , μου έκανε κάποια κέφια της προκοπής Αλλά.........Δεν είναι 90άρι

Το Προσπόρ δεν το δοκίμασα με αυτά τα σκοπευτικά.....Την άλλη φορά  Κλείσιμο ματιού ( Αν και ποτέ δεν με απογοήτευσε με ανοιχτά ) Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
THR S500
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1236


iron sights


« Απάντηση #775 στις: Μάιος 09, 2016, 06:38:06 μμ »

Όλα τα hw θελουν το κατι τις τους,το ποσο θα το κρινει ο ιδιοκτητης τους Κλείσιμο ματιού

Αυτό το είχα στα υπ'οψιν όταν το πήρα και πιστεύοντας ότι κόβοντας 3 σπείρες και γρασάκια θα γίνει κάτι καλό όπως λένε όλοι εδώ μέσα , πολύ εύστοχο κατά τον Νίκος ( 3 στα 3 Στα 40 μέτρα όρθιος σε πρώτη επαφή μαζί του ),λογική λειτουργία κατά τον Γάτο ,αλλά σου δίνει κάτι χαστούκια που σου φεύγουν τα σφραγίσματα ,Αν δεν επομίσεις αλά  ακουμπισμένο στο σάκο βαράει ονειρικά ........ΑΡΑ.......Γ.Τ.Π.Κ.......Η Αγάπησε το Νίκο..... οπότε  βλέπω να το τραμπάρω με πιπέρι ...... Η εγώ είμαι Γ.Τ.Π.
Η σπουδαιότερη αστοχία του είναι ότι τα καλικάκια βλέπεις που πάνε  >:(Με τα άλλα όπλα μου ........Εξατμίζονται  Σαρκασμός

Για πρώτη φορά χάρηκα την άλλη μαλακία το ΤΧ που του φόρεσα σκοπευτικό από το 77άρι , μου έκανε κάποια κέφια της προκοπής Αλλά.........Δεν είναι 90άρι

Το Προσπόρ δεν το δοκίμασα με αυτά τα σκοπευτικά.....Την άλλη φορά  Κλείσιμο ματιού ( Αν και ποτέ δεν με απογοήτευσε με ανοιχτά ) Μεγάλο χαμόγελο
Φραγκίσκο θέλει και σωστό οδηγό  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #776 στις: Μάιος 09, 2016, 09:31:43 μμ »

Όλα τα hw θελουν το κατι τις τους,το ποσο θα το κρινει ο ιδιοκτητης τους Κλείσιμο ματιού

Αυτό το είχα στα υπ'οψιν όταν το πήρα και πιστεύοντας ότι κόβοντας 3 σπείρες και γρασάκια θα γίνει κάτι καλό όπως λένε όλοι εδώ μέσα , πολύ εύστοχο κατά τον Νίκος ( 3 στα 3 Στα 40 μέτρα όρθιος σε πρώτη επαφή μαζί του ),λογική λειτουργία κατά τον Γάτο ,αλλά σου δίνει κάτι χαστούκια που σου φεύγουν τα σφραγίσματα ,Αν δεν επομίσεις αλά  ακουμπισμένο στο σάκο βαράει ονειρικά ........ΑΡΑ.......Γ.Τ.Π.Κ.......Η Αγάπησε το Νίκο..... οπότε  βλέπω να το τραμπάρω με πιπέρι ...... Η εγώ είμαι Γ.Τ.Π.
Η σπουδαιότερη αστοχία του είναι ότι τα καλικάκια βλέπεις που πάνε  >:(Με τα άλλα όπλα μου ........Εξατμίζονται  Σαρκασμός

Για πρώτη φορά χάρηκα την άλλη μαλακία το ΤΧ που του φόρεσα σκοπευτικό από το 77άρι , μου έκανε κάποια κέφια της προκοπής Αλλά.........Δεν είναι 90άρι

Το Προσπόρ δεν το δοκίμασα με αυτά τα σκοπευτικά.....Την άλλη φορά  Κλείσιμο ματιού ( Αν και ποτέ δεν με απογοήτευσε με ανοιχτά ) Μεγάλο χαμόγελο
Φραγκίσκο θέλει και σωστό οδηγό  Κλείσιμο ματιού

θΡΑΣ ......θέλει μαγικά έμπειρα στο θέμα βελτίωσης χέρια , μοντέρνα υλικά τσιμούχα ελατήριο οδηγούς και κατάλληλα γράσα που θα αποδώσουν την επιθυμητή δύναμη χωρίς πειράματα και μια χρονική εγγύηση καλής λειτουργίας για όλα αυτά τα καλούδια ,διαφορετικά υπάρχει μεγάλο ποσοστό κινδύνου να χαθούν τα έξοδα, να στεναχωριέσαι με το αποτέλεσμα και στο τέλος να το πουλήσεις και να μπλέξεις κάποιο "φίλο" που δεν φταίει σε τίποτα να τον κοροϊδέψεις ( Το είδα και αυτό ,μας βγήκε πατάτα ; το βγάζουμε στο σφυρί ) Μεγάλη πουστιά που εγώ δεν το κάνω .Αν δεν μου κάνει τα κέφια το χαρίζω ποτέ δεν το πουλάω .
Υπομονή να έρθουν τα υλικά από την Σουηδία και θα τα ξαναπούμε 
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #777 στις: Μάιος 09, 2016, 10:06:42 μμ »

Το μπλεξιμο παντα θα υπαρχει, το μονο που μου κανει ειναι η εγγυηση Κλείσιμο ματιού

Απο Σουηδια ξερω οτι εχουν καλο ατσαλι.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
THR S500
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1236


iron sights


« Απάντηση #778 στις: Μάιος 09, 2016, 10:11:19 μμ »

Αμα μιλάμε γιά τιτάν ναι, από τα καλύτερα
Εμείς, γνώση από μεταλουργία δεν έχουμε Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #779 στις: Μάιος 09, 2016, 10:17:20 μμ »

Απο σουηδια παιζει κι ενα κιτ , αμερικανικων ομως προδιαγραφων .

Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας

Σελίδες: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: