Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάιος 06, 2024, 03:06:14 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Βελτιώσεις σε όπλα ελατηρίου - gas ram
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Βελτιώσεις σε όπλα ελατηρίου - gas ram
Αποστολέας Μήνυμα
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #135 στις: Ιούνιος 20, 2014, 04:16:16 μμ »

Αν δεν ειχατε γραψει ποσες σπειρες ειναι το δυνατο ελατηριο θα εψαχνα για πολυ ακομα γιατι τα εχω κανει ολα, ξεγρεζαρισμα απο οπου περναει η τσιμουχα, ψιλογυαλισμα με αλοιφη του θαλαμου και του εμβολου, εχει ενα χαρτακι οδηγιων και δειχνει τα γνωστα σημεια, τσιμουχα-ελατηριο-οδηγο,και προτεινει να γρασαριστουνε με το 1/3 του περιεχομενου του γρασου (το κουτι εχει 2-3 cc) εγινε και αυτο μεχρι και η ρεκορντ λυθηκε και γυαλιστικε αλλα η τσιμουχα περασε πολυ δυσκολα, κοιταξα την παραγγελια, εχει τους κωδικους του fac kit,  ΑΛΛΑ το ελατηριο εχει 31 σπειρες, προφανως εστειλαν λαθος κιτ αφου οπως λετε εχει 35( δηλαδη αν θελει καποιος γυρω στα 13 πδλβ κοβει 4). Για να κανω εγω 2-3 χιλιαδες βολες μπακιανιβασιτσμουχα Στριφογύρισμα ματιών  θα περασει πολυς καιρος,  οποτε hw και 13 και πολλα ειναι για 12λιβρο οπως θα ελεγε και ο φιλος ο drakos, μεχρι να μου την δωσει να παω γι'αλλα  Μεγάλο χαμόγελο
Κωστα,Τελικα δεν μας εγραψες τι εχεις κανει μεχρι σημερα ,το αφησες με την μαμα τσιμουχα Απορία
Εβαλες αλλα γρασσα Απορία
Περιμενα τα νεα σου με ενδιαφερον.....
Καταγράφηκε
Kallio
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 29


« Απάντηση #136 στις: Ιούνιος 20, 2014, 06:06:52 μμ »

Αν δεν ειχατε γραψει ποσες σπειρες ειναι το δυνατο ελατηριο θα εψαχνα για πολυ ακομα γιατι τα εχω κανει ολα, ξεγρεζαρισμα απο οπου περναει η τσιμουχα, ψιλογυαλισμα με αλοιφη του θαλαμου και του εμβολου, εχει ενα χαρτακι οδηγιων και δειχνει τα γνωστα σημεια, τσιμουχα-ελατηριο-οδηγο,και προτεινει να γρασαριστουνε με το 1/3 του περιεχομενου του γρασου (το κουτι εχει 2-3 cc) εγινε και αυτο μεχρι και η ρεκορντ λυθηκε και γυαλιστικε αλλα η τσιμουχα περασε πολυ δυσκολα, κοιταξα την παραγγελια, εχει τους κωδικους του fac kit,  ΑΛΛΑ το ελατηριο εχει 31 σπειρες, προφανως εστειλαν λαθος κιτ αφου οπως λετε εχει 35( δηλαδη αν θελει καποιος γυρω στα 13 πδλβ κοβει 4). Για να κανω εγω 2-3 χιλιαδες βολες μπακιανιβασιτσμουχα Στριφογύρισμα ματιών  θα περασει πολυς καιρος,  οποτε hw και 13 και πολλα ειναι για 12λιβρο οπως θα ελεγε και ο φιλος ο drakos, μεχρι να μου την δωσει να παω γι'αλλα  Μεγάλο χαμόγελο
Κωστα,Τελικα δεν μας εγραψες τι εχεις κανει μεχρι σημερα ,το αφησες με την μαμα τσιμουχα Απορία
Εβαλες αλλα γρασσα Απορία
Περιμενα τα νεα σου με ενδιαφερον.....
Τα γρασσα αφησα του κιτ ,τσιμουχα hw  μεχρι 13 πδλβ, και απο ανακρουση το σφαιρακι δεν πεφτει απο την κανη.  Εποικοινωνησα με τον Γκορ μου προτεινε καποιες λυσεις, δεν εχω αποφασησει ακομα τι θα κανω, τα παω ολα μαζι τα οπλα απο λιγο , ετσι  δεν ειναι κανενα τελειωμενο οπως το θελω, σε δουλεια να βρισκομαι Σαρκασμός Δεν χτυπανε και οι αντιβιωσεις την αεροβολιτιδα , ειναι και κατι παρενεργεις ντουπιτιδας και τουφιτιδας και η επιστημη εχει σηκωσει τα χερια ψηλα  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #137 στις: Ιούνιος 24, 2014, 12:18:19 πμ »

Καλησπέρα σε όλους:
Η μόνη τεχνογνωσία επί των αεροβόλων που έχω εγώ είναι η λογική της τεχνικής που βλέπω
και πολύ σχολαστικά προσπαθώ να βρω την αρχή της λειτουργίας της
Τα συμπεράσματα μου μέχρι σήμερα είναι πως δεν είναι μόνο αυτά που γράφονται εδώ ,
και μάλιστα πολλές φορές είναι και αντιστρόφως ανάλογα, όπως οδηγοί σφιχτοί, εφαρμοστοί ,
η χαλαρή , η μπουργάνα ,μεταλλική η πλαστικοί,
ελατήρια μακριά, ελατήρια προσιμπιεσμένα ,τσοκ κάνης ,λίπανση πολύ η λίγο,και πάρα πολλά άλλα .
Επίσης διαπιστώνω ότι χωρίς αυτές της βελτιώσεις μπορούν τα όπλα να έχουν υποδειγματικά
καλό κύκλο λειτουργίας και δύναμης  .....
Συμπέρασμα :
Είμαστε πολύ μακριά ακόμα από τον στόχο μας ,έχουμε κενά, και πληρώνουμε χωρίς να μαθαίνουμε
Είμαι σίγουρος πως αυτά που κάνουμε δεν είναι όλα απαραίτητα γιατί δεν τα βλέπω από τους βελτιωτές
Είναι σίγουρα κάτι ποιο απλό που δεν έχει πάει το μυαλό μας μέχρι σήμερα και αυτό γιατί εάν λύσεις
ένα βελτιωμένο δεν έχει μέσα τίποτα από όλα αυτά που κάνουμε εμείς........
Και κάθε φορά και άλλα πράγματα  μάλλον ότι έχει μπροστά του αλά με το επιθυμητό αποτέλεσμα
Οπότε δεν πληρώνουμε στους βελτιωτές ιδικά  εξαρτήματα σαν αυτά που αναφέρω παραπάνω αλά
την επί μακρά σειρά ετών εκμάθηση και εναποθήκευση γνώσεων του αντικειμένου
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #138 στις: Ιούνιος 24, 2014, 12:32:43 πμ »

Φιλε Φραγκισκο σου εκατσε η καλη με ένα οπλο ηδη τουναρισμενο από τον Γ.Γ Κλείσιμο ματιού ;)αν ειχες δωσει 350+ για βελτιωση δεν ξερω τι θα ελεγες.

Πιανουν τα χερια σου και ανοίγεις τα οπλα,πεσμου τι ειδες στο βελτιωμενο και ποσες μ@@@@@κιες εχεις ακουσει να λεμε εδω Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία

Τα λεω ετσι γιατι 350+ δεν θα δωσω σε αυτην την ζωη,ουτε και στην αλλη Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

ΥΓ ειμαστε απλοι χομπιστες που την ψάχνουμε για το κεφι μας Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 24, 2014, 01:23:46 πμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #139 στις: Ιούνιος 24, 2014, 01:54:49 μμ »

Συμπέρασμα :
Είμαστε πολύ μακριά ακόμα από τον στόχο μας ,έχουμε κενά, και πληρώνουμε χωρίς να μαθαίνουμε
Είμαι σίγουρος πως αυτά που κάνουμε δεν είναι όλα απαραίτητα γιατί δεν τα βλέπω από τους βελτιωτές
Είναι σίγουρα κάτι ποιο απλό που δεν έχει πάει το μυαλό μας μέχρι σήμερα και αυτό γιατί εάν λύσεις
ένα βελτιωμένο δεν έχει μέσα τίποτα από όλα αυτά που κάνουμε εμείς........
Και κάθε φορά και άλλα πράγματα  μάλλον ότι έχει μπροστά του αλά με το επιθυμητό αποτέλεσμα
Οπότε δεν πληρώνουμε στους βελτιωτές ιδικά  εξαρτήματα σαν αυτά που αναφέρω παραπάνω αλά
την επί μακρά σειρά ετών εκμάθηση και εναποθήκευση γνώσεων του αντικειμένου

Επικροτώ (που είναι ρε Φιλ αυτή η φωτο με τη γλώσσα που έβγαλε μαλλιά; ) αυτό που λέει ο Μπάρμπας και επαυξάνω. Το φόρουμ αυτό δεν προάγει τις βελτιώσεις μέσω επαγγελματιών του χώρου. Προάγει την ερασιτεχνική πλευρά των βελτιώσεων. Καμιά φορά οι ερασιτέχνες ξεπερνάνε τους επαγγελματίες. Τις περισσότερες όχι. Δε μας νοιάζει όμως, συνεχίζουμε απτόητοι. Μην λαμβάνετε αυτό που γράφω σαν πλήρη αποτροπή. Απλά δε μας αρέσει να μπλέκουμε το θέμα κονόμα με το θέμα διασκέδαση.
Στο κάτω-κάτω το αεροβόλο είναι μόνο διασκέδαση.
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #140 στις: Ιούνιος 24, 2014, 07:05:15 μμ »

Εχω δωσει 600€ για κιτ γιατι τα οπλα ειναι πολλα Άνεση Άνεση Άνεση απο ποιοτητα βολης δεν το συζηταω καθολου μπορεις να τα ριξεις.,Αν μου τα εφτιαχνε ο Γ.Γ ποσα θα πληρωνα  με χθεσινες τιμες Απορία Απορία Απορία ??
ΥΓ,Φραγκισκο δεν εχεις πληρωσει τιποτα,και μπορεις να λες οτι θελεις για τον βελτιωτη Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

Για ρωτα και κανεναν αλλον.

Καλο θα ηταν το θεμα(για τον βελτιωτη) να το κλεισουμε, η να κλεισουμε το φορουμ.Τραβιομαστε μονοι μας γιατι αυτο γουσταρουμε και αυτο εχει και την χαρη του;) Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 24, 2014, 07:31:55 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #141 στις: Ιούνιος 24, 2014, 07:52:29 μμ »

Φιλε Φραγκισκο η δικια σου η περιπτωση ΔΕΝ ειναι αντιπροσωπευτικη στα ΠΟΣΑ εχουν Πληρωσει ΑΛΛΟΙ
Και τι οπλα εχουν Παραλαβει.....
Ο Γ.Γκουτης οντως σου φερθηκε Αριστα στην δικη σου Περιπτωση..
Οπως λεμε τα ασχημα πρεπει να λεμε και τα καλα...
Δεν θα συμφωνησω μαζι σου οτι λιγοι ενδιαφερονται για την "ποιοτητα της Βολης" που ανεφερες στο Ποστ σου...
Παρα πολλοι ασχολουνται με το ΠΩΣ ριχνει στο "Χαρτι"ενα ελατηριου και ασφαλως ολοι ζηταμε την
καλυτερη λειτουργια (αθορυβο μικρο κραδασμοκλπ κλπ)....
Εσυ Ασχολεισε ΕΛΑΧΙΣΤΑ με το ΧΑΡΤΙ...
Ο Μπαρμπας και πολλοι αλλοι Ασχολουνται πολυ περισσοτερο το Γνωριζεις Αλλωστε.....
Εγω σε εχω δει 1 (μια)φορα μονο με οπτικο,φορεσε το την επωμενη φορα και θα δεις οτι στο χαρτι
τα πραγματα ειναι ΠΟΛΥ διαφορετικα...
Περισσοτερα θα τα πουμε κατ ιδιαν οταν συναντηθουμε.....
 
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #142 στις: Ιούνιος 24, 2014, 08:50:24 μμ »

Ωραιο το να δινεις καποιο ποσο και να σου ερχεται ετοιμο το οπλο τιουναρισμενο. Αλλα ακομη πιο ωραιο οταν φτιαχνεις κατι μονος σου. Και το καλυτερο απο ολα ειναι οταν ανακαλυπτεις μια συνταγη η ενα καλο γκατζετακι η κολπο και το μοιραζεσαι με απαντες Κλείσιμο ματιού Αυτοι ειμαστε εμεις WFKS.
Ολα τα λινκ και τα ποστ μας για καθε οπλο δειχνουν τι κανουμε και τι αποτελεσμα εχουμε για την αναλογη πραξη που καναμε στο οπλο μας.
Και επειδη εισαι και κυνηγος σκεψου να πηγαινεις για κυνηγι χωρις να προετοιμαζεις κατι και χωρις να εχεις δοκιμασει τσοκ, φυσιγγια απλα επειδη σου ειπαν οτι δουλευουν Γλώσσα Χανεις την μιση χαρα του πραγματος Χαμόγελο
Απλα καποιοι το θελουν ετοιμο στο πιατο ενω αλλη θελουν και να το ψηνουν και λιγο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Άνεση
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #143 στις: Ιούνιος 24, 2014, 09:04:28 μμ »

Αλλο βελτίωση αίσθησης και λειτουργίας κι άλλο βελτίωση ακρίβειας.Το δέυτερο είναι το σημαντικότερο και  βασικότερο ζητούμενο σε ένα αεροβόλο.Παίρνουμε ένα αεροβόλο ελατηρίου,το καθαρίζουμε από τα εργοστασιακά λιπαντικά  το επαναλιπαίνουμε σωστά και το τεστάρουμε εξονυχιστικά(όχι μόνο εμείς)στην ακρίβεια.Αν μας δώσει τεκμηριωμένα αυτό που ζητάμε,το αφήνουμε έτσι όπως είναι και πάει και τελείωσε.Αν τώρα κι αφού ειμαστε ευχαριστημένοι απ'την ακρίβεια του του όπλου μας ενοχλούν άλλα πράγματα,τότε μόνο θα προβούμε σε βελτίωση σε τομείς αίσθητικής και λειτουργίας.Η βελτιώσεις όμως αυτές  δεν σημαίνει ότι θα έχουν ανταπόκριση και στήν ακρίβεια.Μπορεί να βελτιωθεί,μπορεί να παραμείνει η ίδια αλλά μπορεί και να πάει περίπατο.Αμέτρητα τα παραδείγματα αεροβόλων ελατηρίου που κεντούσαν,και με το που ανέβηκε η ισχύς τους έριχναν σαν λειόκαννα.Προσέξτε λοιπόν και μην ενθουσιάζεστε όταν ακούτε διάφορους βελτιωτές να σας τάζουν ποδόλιβρα και λαγούς με πετραχήλια. Δεν σας έχει κινήσει την περιέργεια το γεγονός ότι οι βελτιωτές που σας προσεγγιζούν σας μιλούν όλοι για δυνάμεις και κύκλους λειτουργίας? Πόσοι από αυτούς σας έχουν υποσχεθεί ακρίβεια? αν το όπλο σας στην αρχική του μορφή δεν έχει καλή ακρίβεια και δείξει ότι πάσχει από κάννη(το Α και Ω της ακρίβειας),καλύτερα να του αλλάξετε κάννη παρά να το δώσετε σε βελτιωτές.Πολύ φθηνότερα θα σας έρθει.Αν είστε ικανοποιημένοι με την ακρίβεια του όπλου σας στην αρχική του μορφή να κρατήσετε αρχείο αυτής και να απαιτήσετε το όπλο να αποδίδει το ίδιο και μετά το τουνάρισμα διαφορετικά δεν θα δώσετε ούτε μισό ευρώ.Μόνο με αυτή τη συμφωνία πρέπει να δώσετε το όπλο στον όποιο βελτιωτή.Αν αυτό δεν γίνει αποδεκτό εκ μέρους του,η αν αρχίσει τα μου σου του,τότε κάτι βρωμάει.Προσωπικά αν με πλησιάσει κάποιος βελτιωτής και μου προτείνει να μου δώσει άλλα 5-6 ποδόλιβρα και μείωση ήχων στο όπλο μου θα το κάνω ΜΟΝΟ αν μου υποσχεθεί (κι αν το ποσό τουναρισματος ειναι μεγάλο γραπτώς)πως  η ακρίβεια του θα παραμείνει.Αν δεν μπορεί να μου εγγυηθεί γι αυτό τότε δεν είναι σωστός βελτιωτής  οπότε ευχαριστώ ΔΕΝ θα πάρω.Προτιμώ ακρίβεια και τουάνκ παρά φτούπ και βολιδοσκορπισματα.
Υπάρχουν βέβαια και οι πλέον αδίστακτοι''βελτιωτές'' που τάζουν ακρίβεια,τσεπώνουν το παραδάκι  και μετά ο φουκαράς προσπαθεί να γκρουπάρει το αγκρουπάριστο ξοδέυοντας ένα μάτσο λεφτά επιπλέον σε τηλεφωνικές συνδιαλέξεις και ταχυδρομικά έξοδα προκειμένου να βρεθεί κάποια ''λύση''....
ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν,γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι και τα λεφτά δεν κρέμονται απ'τα δέντρα.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #144 στις: Ιούνιος 24, 2014, 09:13:34 μμ »

Αλλο βελτίωση αίσθησης και λειτουργίας κι άλλο βελτίωση ακρίβειας.Το δέυτερο είναι το σημαντικότερο και  βασικότερο ζητούμενο σε ένα αεροβόλο.Παίρνουμε ένα αεροβόλο ελατηρίου,το καθαρίζουμε από τα εργοστασιακά λιπαντικά  το επαναλιπαίνουμε σωστά και το τεστάρουμε εξονυχιστικά(όχι μόνο εμείς)στην ακρίβεια.Αν μας δώσει τεκμηριωμένα αυτό που ζητάμε,το αφήνουμε έτσι όπως είναι και πάει και τελείωσε.Αν τώρα κι αφού ειμαστε ευχαριστημένοι απ'την ακρίβεια του του όπλου μας ενοχλούν άλλα πράγματα,τότε μόνο θα προβούμε σε βελτίωση σε τομείς αίσθητικής και λειτουργίας.Η βελτιώσεις όμως αυτές  δεν σημαίνει ότι θα έχουν ανταπόκριση και στήν ακρίβεια.Μπορεί να βελτιωθεί,μπορεί να παραμείνει η ίδια αλλά μπορεί και να πάει περίπατο.Αμέτρητα τα παραδείγματα αεροβόλων ελατηρίου που κεντούσαν,και με το που ανέβηκε η ισχύς τους έριχναν σαν λειόκαννα.Προσέξτε λοιπόν και μην ενθουσιάζεστε όταν ακούτε διάφορους βελτιωτές να σας τάζουν ποδόλιβρα και λαγούς με πετραχήλια. Δεν σας έχει κινήσει την περιέργεια το γεγονός ότι οι βελτιωτές που σας προσεγγιζούν σας μιλούν όλοι για δυνάμεις και κύκλους λειτουργίας? Πόσοι από αυτούς σας έχουν υποσχεθεί ακρίβεια? αν το όπλο σας στην αρχική του μορφή δεν έχει καλή ακρίβεια και δείξει ότι πάσχει από κάννη(το Α και Ω της ακρίβειας),καλύτερα να του αλλάξετε κάννη παρά να το δώσετε σε βελτιωτές.Πολύ φθηνότερα θα σας έρθει.Αν είστε ικανοποιημένοι με την ακρίβεια του όπλου σας στην αρχική του μορφή να κρατήσετε αρχείο αυτής και να απαιτήσετε το όπλο να αποδίδει το ίδιο και μετά το τουνάρισμα διαφορετικά δεν θα δώσετε ούτε μισό ευρώ.Μόνο με αυτή τη συμφωνία πρέπει να δώσετε το όπλο στον όποιο βελτιωτή.Αν αυτό δεν γίνει αποδεκτό εκ μέρους του,η αν αρχίσει τα μου σου του,τότε κάτι βρωμάει.Προσωπικά αν με πλησιάσει κάποιος βελτιωτής και μου προτείνει να μου δώσει άλλα 5-6 ποδόλιβρα και μείωση ήχων στο όπλο μου θα το κάνω ΜΟΝΟ αν μου υποσχεθεί (κι αν το ποσό τουναρισματος ειναι μεγάλο γραπτώς)πως  η ακρίβεια του θα παραμείνει.Αν δεν μπορεί να μου εγγυηθεί γι αυτό τότε δεν είναι σωστός βελτιωτής  οπότε ευχαριστώ ΔΕΝ θα πάρω.Προτιμώ ακρίβεια και τουάνκ παρά φτούπ και βολιδοσκορπισματα.
Υπάρχουν βέβαια και οι πλέον αδίστακτοι''βελτιωτές'' που τάζουν ακρίβεια,τσεπώνουν το παραδάκι  και μετά ο φουκαράς προσπαθεί να γκρουπάρει το αγκρουπάριστο ξοδέυοντας ένα μάτσο λεφτά επιπλέον σε τηλεφωνικές συνδιαλέξεις και ταχυδρομικά έξοδα προκειμένου να βρεθεί κάποια ''λύση''....
ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν,γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι και τα λεφτά δεν κρέμονται απ'τα δέντρα.

+100000000000000000000000000000000
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
bsimian
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 206



« Απάντηση #145 στις: Ιούνιος 24, 2014, 09:46:51 μμ »

Συνάδελφοι κατάλαβα. Ήσασταν κατατοπιστικότατοι Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Thanks a lot Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
koraki
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18



« Απάντηση #146 στις: Ιούνιος 25, 2014, 10:08:56 πμ »

Πήρα ένα αεροβόλο που δεν θέλει πολλά πολλά. Με το HW90 δεν έχει τέτοια. Ρίχνει μια χαρά χωρίς να του δώσω ούτε ένα λεπτό. Αν μου βγάλει την στραβή βλέπουμε. όχι όμως να αρχίσω να δίνω τα χρήματα μου χωρίς να ξέρω γιατί.
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #147 στις: Ιούνιος 25, 2014, 10:27:21 πμ »

Ωραιο το 90αρι. Ριχνει ικανοποιητικα. Αλλα αμα ηταν απροβληματιστο και τα εκανε ολα χωρις κανενα απολυτος σκαλισμα , να εισαι σιγουρος οτι απαντες 90αρια θα ειχαμε.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #148 στις: Ιούνιος 25, 2014, 11:18:26 πμ »

Για το 90ρι, άνοιγμα επιτόπου,απολίπανση -λίπανση, τα bar στα 17,5-19 και ΤΕΛΟΣ!!
Καταγράφηκε
bsimian
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 206



« Απάντηση #149 στις: Ιούνιος 25, 2014, 11:30:24 πμ »

Για το 90ρι, άνοιγμα επιτόπου,απολίπανση -λίπανση, τα bar στα 17,5-19 και ΤΕΛΟΣ!!
+10000000000
Με FTT 14,66 5,53
Καλή επιτυχία Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: