Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάιος 05, 2024, 11:19:23 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Καλώς σας βρήκα
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Καλώς σας βρήκα
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #135 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 10:36:08 μμ »

Καλως ηρθες Νικο στην παρεα μας Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #136 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 10:46:08 μμ »

καλως ηλθες και απο εμενα Νικο.
για το 97 σου απαντησε ο Γιαννης. να συμπληρωσω μονο εγω  (απο προσωπικη και μονο εμπειρια,μην το δεσεις και κομπο...)οτι για βολες εκ του ορθιου,ισως σε παιδεψει καμποσο μεχρι να βρεις τον τροπο....   θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ στηριζομενο σε παγκο στην αρχη τουλαχιστον.
γραψε μας και τι ποσο διαθετεις, ισως  ετσι μπορεσουν  αλλα παιδια απο εδω μεσα να σου προτεινουν και καποια αλλα για να επιλεξεις.

α! και το συγκεκριμενο φορουμ δεν αντιμετωπισε κανενα προβλημα προσφατα. μαλλον αντιγραφη και επικολληση εχεις κανει και ξεχασες να διαγραψεις καποια σχετικα σχολια που εχουν να κανουν με αδυναμια συνδεσης.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
xarris32
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 481



« Απάντηση #137 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 10:52:48 μμ »



πωωωωω πολυ ωραιο το βιντεακι τρομερο εχω πεθανει στα γελια.
σορρυ για το ακυρο τωρα το ειδα.
καταπληκτικο
  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

weihrauch hw 95 4.5
ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΕΝΑ DATSUN ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #138 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 11:26:20 μμ »

καλως ηλθες και απο εμενα Νικο.
για το 97 σου απαντησε ο Γιαννης. να συμπληρωσω μονο εγω  (απο προσωπικη και μονο εμπειρια,μην το δεσεις και κομπο...)οτι για βολες εκ του ορθιου,ισως σε παιδεψει καμποσο μεχρι να βρεις τον τροπο....   θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ στηριζομενο σε παγκο στην αρχη τουλαχιστον.
γραψε μας και τι ποσο διαθετεις, ισως  ετσι μπορεσουν  αλλα παιδια απο εδω μεσα να σου προτεινουν και καποια αλλα για να επιλεξεις.

α! και το συγκεκριμενο φορουμ δεν αντιμετωπισε κανενα προβλημα προσφατα. μαλλον αντιγραφη και επικολληση εχεις κανει και ξεχασες να διαγραψεις καποια σχετικα σχολια που εχουν να κανουν με αδυναμια συνδεσης.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο

Καλησπέρα θάνο.
Εχεις απόλυτο δίκιο.Το κείμενο είναι σχεδόν copy-paste απο το αεροβολο.gr
Eτσι απο κεκτιμένη ταχύτητα δέν διόρθωσα την συγκεκριμένη αναφορά.
Γι αυτό το forum έμαθα σήμερα την ύπαρξή του (και αναρωτιόμουν πού να γράφει ο piperman απο το artemis.gr)
Βλέπω οτι έχεις το 97άρι σε 5.5.Είσαι ευχαριστημένος?


Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #139 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 11:26:56 μμ »

Νίκο καλώς ήρθες  Χαμόγελο
Ενδεχομένως κάποια στιγμή να τα πούμε μια και υπάρχει εξοχικό μετά την Αρκίτσα.
Στο θέμα μας τώρα,ο βασιλιάς των ελατηρίων είναι το 4.5 για κάποιους απλούς λόγους,
αυτό που μας ενδιαφέρει πρωτίστως είναι η ακρίβεια.
Η ακρίβεια στα ελατηρίου/gas ram επηρρεάζεται από τη λεγόμενη ανάκρουση,το κλώτσιμα του όπλου.
Όσο πιο ελαφρύ το βληματάκι τόσο λιγότερη ενέργεια χρειάζεται για να το σπρώξουμε ικανοποιητικά
άρα τόσο λιγότερο κλωτσάει το όπλο μας άρα τόσο πιο εύστοχο είναι.
Απλουστεύω λιγάκι τα πράγματα αλλά διαβάζοντας θα δείς αναλυτικά τις παραμέτρους.
Μια και λοιπόν δε βλέπω να έθεσες ζήτημα οικονομικό (και θεωρώντας ότι έχεις σαν ταβάνι τα 400€)
θα σου πρότεινα με την εξής σειρά :
1)Τον βασιλιά των ελατηρίων,το HW 95 αποκλειστικά σε .177
2)Αν και δε διαθέτει ανοιχτά,το HW97 είναι το απόλυτο όπλο για σκοποβολή ακριβείας,τόσο σε .177
όσο και σε .22 μια και λόγο βάρους δεν έχει μεγάλη ανάκρουση,είδα σήμερα ένα πανέμορφο ΚΤ στον αντιπρόσωπο (ξύλινο)
και παραλίγο να το πάρω να φύγω...
Έχω ρίξει με αρκετά 97άρια .22 και θυμάμαι τυχαία ένα στο Σχιστό όπου χτύπαγα κομμάτι από σπασμένα πιατάκια στα 115+++ μέτρα
και μάλιστα με αέρα (με αέρα το .22 έχει πλεονέκτημα έναντι του .177)
3)Είπες δύναμη,το HW 90 .22 είναι εξαιρετικό όπλο,ακριβέστατο,τυχαίνει να τιο έχω και θα το συνιστούσα ανεπιφύλαχτα  Χαμόγελο
4)Το diana 54 airking .22 είναι επίσης οπλάρα που θα σε καλύψει σε ότι θες αλλά ξεφεύγουμε πολύ στην τιμή.

Από εκεί και πέρα υπάρχουν και άλλα οικομικότερα όπλα που ρίχνουν πολύ καλά με συμβιβασμούς όμως όσον αφορά την ποιότητα,
μιλάω για βαφή,ξύλα,φινίρισμα κτλ.
Αν νομίζεις ότι μπορείς να κατέβεις μια Κυριακή να τα πούμε θα δείς όλα αυτά τα όπλα από κοντά,
θα τα ρίξεις όσο θες,θα δεις τι κάνουν κτλ,στην πράξη είναι ότι καλύτερο  Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #140 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 11:41:59 μμ »

Παντα με  τον βασιλια (hw 97) υπαρχει και η βασιλισσα ΤΧ2ΟΟ.Ωραια όπως πρεπει αλλα με 200€ παραπανω.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #141 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 11:45:01 μμ »

Νικο καλως μας ηρθες.Βεβαια πρεπει να γνωριζεις οτι το 97αρι δεν εχει ανοικτα σκοπευτικα οποτε αν τα θες η φτιαχνεις κατι δικο σου ή πας στο 77αρι
Για ελλατηριου σε αυτα τα μετρα θα σου πρότεινα σε 4.5  Κλείσιμο ματιού

Καλησπέρα Γιάννη.
Φαντάζομαι οτι έχεις το 97άρι σε 4.5 και απο προσωπική εμπειρία μου προτείνεις αυτό το διαμέτρημα.
Οπως έγραψα και στο πρώτο μύνημα μου θα ήθελα να ρίξω μερικές βολές σε 4.5 και σε 5.5 πρίν αποφασίσω
τί ταιριάζει στα γούστα μου.
Απο διάφορα που έχω διαβάσει αυτές τις μέρες οι περισσότεροι συμφωνούν με την άποψή σου αλλά μου
έχει κινήσει την περιέργεια οι αναφορές στο ότι το 5.5 ρίχνει πιό γλυκά και θα ήθελα έχω άποψη πρίν κάνω την αγορά.
Γνωρίζεις κάποιον που μπορεί να αναλάβει να βάλει ανοιχτά σκοπευτικά στο 97άρι? (όχι δέν θέλω το 77άρι...χεχε)
 Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #142 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 11:50:45 μμ »

Νικο καλως μας ηρθες.Βεβαια πρεπει να γνωριζεις οτι το 97αρι δεν εχει ανοικτα σκοπευτικα οποτε αν τα θες η φτιαχνεις κατι δικο σου ή πας στο 77αρι
Για ελλατηριου σε αυτα τα μετρα θα σου πρότεινα σε 4.5  Κλείσιμο ματιού

Καλησπέρα Γιάννη.
Φαντάζομαι οτι έχεις το 97άρι σε 4.5 και απο προσωπική εμπειρία μου προτείνεις αυτό το διαμέτρημα.
Οπως έγραψα και στο πρώτο μύνημα μου θα ήθελα να ρίξω μερικές βολές σε 4.5 και σε 5.5 πρίν αποφασίσω
τί ταιριάζει στα γούστα μου.
Απο διάφορα που έχω διαβάσει αυτές τις μέρες οι περισσότεροι συμφωνούν με την άποψή σου αλλά μου
έχει κινήσει την περιέργεια οι αναφορές στο ότι το 5.5 ρίχνει πιό γλυκά και θα ήθελα έχω άποψη πρίν κάνω την αγορά.
Γνωρίζεις κάποιον που μπορεί να αναλάβει να βάλει ανοιχτά σκοπευτικά στο 97άρι? (όχι δέν θέλω το 77άρι...χεχε)
 Σαρκασμός

Δεν το παμε το θεμα στο 97κ.

Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #143 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 11:55:15 μμ »

καλως ηλθες και απο εμενα Νικο.
για το 97 σου απαντησε ο Γιαννης. να συμπληρωσω μονο εγω  (απο προσωπικη και μονο εμπειρια,μην το δεσεις και κομπο...)οτι για βολες εκ του ορθιου,ισως σε παιδεψει καμποσο μεχρι να βρεις τον τροπο....   θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ στηριζομενο σε παγκο στην αρχη τουλαχιστον.
γραψε μας και τι ποσο διαθετεις, ισως  ετσι μπορεσουν  αλλα παιδια απο εδω μεσα να σου προτεινουν και καποια αλλα για να επιλεξεις.

α! και το συγκεκριμενο φορουμ δεν αντιμετωπισε κανενα προβλημα προσφατα. μαλλον αντιγραφη και επικολληση εχεις κανει και ξεχασες να διαγραψεις καποια σχετικα σχολια που εχουν να κανουν με αδυναμια συνδεσης.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο

Καλησπέρα θάνο.
Εχεις απόλυτο δίκιο.Το κείμενο είναι σχεδόν copy-paste απο το αεροβολο.gr
Eτσι απο κεκτιμένη ταχύτητα δέν διόρθωσα την συγκεκριμένη αναφορά.
Γι αυτό το forum έμαθα σήμερα την ύπαρξή του (και αναρωτιόμουν πού να γράφει ο piperman απο το artemis.gr)
Βλέπω οτι έχεις το 97άρι σε 5.5.Είσαι ευχαριστημένος?



χμμ..τι να σου πω τωρα που δεν καλυψε ηδη ο φιλτατος διαχειριστης Απορία
ευχαριστημενος...  ναι,σιγουρα ναι. ενθουσιασμενος? ειναι αυτο που ηθελα η ονειρευομουν?  οχι.
το εχω 2,5 χρονια αν δεν απατωμαι,αλλα δεν εχω ριξει και τις χιλιαδες επι χιλιαδων βολες για να εκφερω μια εμπεριστατωμενη αποψη.  θα'ναι 3.500-4.000 ? (καποιοι θα πουν οτι ακομη <<στρωνεται>>) καπου εκει.  δεν εχει παρουσιασει κατι,ειναι ευστοχο και η λειτουργια του εγινε ακομη πιο ομαλη και πολιτισμενη προσφατα μετα απο περιποιηση φιλου γνωστη.
για τα γουστα μου ομως ειναι μαλλον υπερβολικα βαρυ,θα ηθελα να εχει καλυτερη αντισκωριακη προστασια και φινιρισμα,καλυτερο ζυγισμα και να ηταν λιγοτερο επιλεκτικο στο ..φαγητο του!
εχει μια πολυ καλη σκανδαλη και γενικα ειναι τιμιο οπλο και δικαιως θεωρω οτι ειναι μεσα στα καλυτερα και δημοφιλη αεροβολα σταθερης καννης.
αυτα...αλλα ειπαμε μην τα καταθεσεις και σε τραπεζα αυτα που σου λεω,διοτι ουτε Ο γνωστης ειμαι,ουτε το αιμα του εχω πιει (ειχα και pcp και ασχολιομουν πιο πολυ με αυτα...) και φυσικα γουστα ειναι αυτα.
εγω βασικα AA prosport ηθελα (ερωτας...) και 97αρι πηρα ως δευτερη εναλλακτικη λογω χρηματων-ανυπομονησιας...
σε καθε περιπτωση,προσπαθησε να κανεις αυτο που προτεινε ο Πιπ (δοκιμες με οσα περισσοτερα μπορεις) και καλη τυχη/επιτυχια στην επικειμενη αγορα σου και ενασχοληση με το αεροβολο!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 01, 2015, 12:05:43 πμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #144 στις: Φεβρουάριος 28, 2015, 11:56:33 μμ »



Δεν το παμε το θεμα στο 97κ.


[/quote]

Όντως......έτσι πρέπει......
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #145 στις: Μάρτιος 01, 2015, 12:25:17 πμ »

Παντα με  τον βασιλια (hw 97) υπαρχει και η βασιλισσα ΤΧ2ΟΟ.Ωραια όπως πρεπει αλλα με 200€ παραπανω.

Αυτά είναι γούστα,προσωπικά πάντα το 97 ΚΤ ξύλινo για μένα είναι πιο όμορφο απ' το ΤΧ
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #146 στις: Μάρτιος 01, 2015, 12:30:24 πμ »

Νίκο καλώς ήρθες  Χαμόγελο
Ενδεχομένως κάποια στιγμή να τα πούμε μια και υπάρχει εξοχικό μετά την Αρκίτσα.
Στο θέμα μας τώρα,ο βασιλιάς των ελατηρίων είναι το 4.5 για κάποιους απλούς λόγους,
αυτό που μας ενδιαφέρει πρωτίστως είναι η ακρίβεια.
Η ακρίβεια στα ελατηρίου/gas ram επηρρεάζεται από τη λεγόμενη ανάκρουση,το κλώτσιμα του όπλου.
Όσο πιο ελαφρύ το βληματάκι τόσο λιγότερη ενέργεια χρειάζεται για να το σπρώξουμε ικανοποιητικά
άρα τόσο λιγότερο κλωτσάει το όπλο μας άρα τόσο πιο εύστοχο είναι.
Απλουστεύω λιγάκι τα πράγματα αλλά διαβάζοντας θα δείς αναλυτικά τις παραμέτρους.
Μια και λοιπόν δε βλέπω να έθεσες ζήτημα οικονομικό (και θεωρώντας ότι έχεις σαν ταβάνι τα 400€)
θα σου πρότεινα με την εξής σειρά :
1)Τον βασιλιά των ελατηρίων,το HW 95 αποκλειστικά σε .177
2)Αν και δε διαθέτει ανοιχτά,το HW97 είναι το απόλυτο όπλο για σκοποβολή ακριβείας,τόσο σε .177
όσο και σε .22 μια και λόγο βάρους δεν έχει μεγάλη ανάκρουση,είδα σήμερα ένα πανέμορφο ΚΤ στον αντιπρόσωπο (ξύλινο)
και παραλίγο να το πάρω να φύγω...
Έχω ρίξει με αρκετά 97άρια .22 και θυμάμαι τυχαία ένα στο Σχιστό όπου χτύπαγα κομμάτι από σπασμένα πιατάκια στα 115+++ μέτρα
και μάλιστα με αέρα (με αέρα το .22 έχει πλεονέκτημα έναντι του .177)
3)Είπες δύναμη,το HW 90 .22 είναι εξαιρετικό όπλο,ακριβέστατο,τυχαίνει να τιο έχω και θα το συνιστούσα ανεπιφύλαχτα  Χαμόγελο
4)Το diana 54 airking .22 είναι επίσης οπλάρα που θα σε καλύψει σε ότι θες αλλά ξεφεύγουμε πολύ στην τιμή.

Από εκεί και πέρα υπάρχουν και άλλα οικομικότερα όπλα που ρίχνουν πολύ καλά με συμβιβασμούς όμως όσον αφορά την ποιότητα,
μιλάω για βαφή,ξύλα,φινίρισμα κτλ.
Αν νομίζεις ότι μπορείς να κατέβεις μια Κυριακή να τα πούμε θα δείς όλα αυτά τα όπλα από κοντά,
θα τα ρίξεις όσο θες,θα δεις τι κάνουν κτλ,στην πράξη είναι ότι καλύτερο  Χαμόγελο



Αυτά είναι..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αφού έχεις εξοχικό στα μέρη μου όταν έρθεις θα πιούμε σίγουρα καφέ και όχι μόνο.
Πάντως εάν έχεις όλα αυτά τα όπλα που αναφέρεις πρέπει να το αγαπάς πολύ το αντικείμενο.
Εγώ αύριο κατα 99% θα είμαι Αθήνα (φαντάζομαι την Αθήνα ενοούσες όταν είπες να κατέβω)
Εναν καφέ ευχαρίστως τον πίναμε μαζί και με όποιο άλλο παιδί απο εδώ ήθελε.
Εάν ευκαιρείς στείλε μου με πμ το τηλ σου να τα πούμε.
Ευχαριστώ προκαταβολικά..... Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #147 στις: Μάρτιος 01, 2015, 12:37:09 πμ »

καλως ηλθες και απο εμενα Νικο.
για το 97 σου απαντησε ο Γιαννης. να συμπληρωσω μονο εγω  (απο προσωπικη και μονο εμπειρια,μην το δεσεις και κομπο...)οτι για βολες εκ του ορθιου,ισως σε παιδεψει καμποσο μεχρι να βρεις τον τροπο....   θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ στηριζομενο σε παγκο στην αρχη τουλαχιστον.
γραψε μας και τι ποσο διαθετεις, ισως  ετσι μπορεσουν  αλλα παιδια απο εδω μεσα να σου προτεινουν και καποια αλλα για να επιλεξεις.

α! και το συγκεκριμενο φορουμ δεν αντιμετωπισε κανενα προβλημα προσφατα. μαλλον αντιγραφη και επικολληση εχεις κανει και ξεχασες να διαγραψεις καποια σχετικα σχολια που εχουν να κανουν με αδυναμια συνδεσης.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο


Καλησπέρα θάνο.
Εχεις απόλυτο δίκιο.Το κείμενο είναι σχεδόν copy-paste απο το αεροβολο.gr
Eτσι απο κεκτιμένη ταχύτητα δέν διόρθωσα την συγκεκριμένη αναφορά.
Γι αυτό το forum έμαθα σήμερα την ύπαρξή του (και αναρωτιόμουν πού να γράφει ο piperman απο το artemis.gr)
Βλέπω οτι έχεις το 97άρι σε 5.5.Είσαι ευχαριστημένος?



χμμ..τι να σου πω τωρα που δεν καλυψε ηδη ο φιλτατος διαχειριστης Απορία
ευχαριστημενος...  ναι,σιγουρα ναι. ενθουσιασμενος? ειναι αυτο που ηθελα η ονειρευομουν?  οχι.
το εχω 2,5 χρονια αν δεν απατωμαι,αλλα δεν εχω ριξει και τις χιλιαδες επι χιλιαδων βολες για να εκφερω μια εμπεριστατωμενη αποψη.  θα'ναι 3.500-4.000 ? (καποιοι θα πουν οτι ακομη <<στρωνεται>>) καπου εκει.  δεν εχει παρουσιασει κατι,ειναι ευστοχο και η λειτουργια του εγινε ακομη πιο ομαλη και πολιτισμενη προσφατα μετα απο περιποιηση φιλου γνωστη.
για τα γουστα μου ομως ειναι μαλλον υπερβολικα βαρυ,θα ηθελα να εχει καλυτερη αντισκωριακη προστασια και φινιρισμα,καλυτερο ζυγισμα και να ηταν λιγοτερο επιλεκτικο στο ..φαγητο του!
εχει μια πολυ καλη σκανδαλη και γενικα ειναι τιμιο οπλο και δικαιως θεωρω οτι ειναι μεσα στα καλυτερα και δημοφιλη αεροβολα σταθερης καννης.
αυτα...αλλα ειπαμε μην τα καταθεσεις και σε τραπεζα αυτα που σου λεω,διοτι ουτε Ο γνωστης ειμαι,ουτε το αιμα του εχω πιει (ειχα και pcp και ασχολιομουν πιο πολυ με αυτα...) και φυσικα γουστα ειναι αυτα.
εγω βασικα AA prosport ηθελα (ερωτας...) και 97αρι πηρα ως δευτερη εναλλακτικη λογω χρηματων-ανυπομονησιας...
σε καθε περιπτωση,προσπαθησε να κανεις αυτο που προτεινε ο Πιπ (δοκιμες με οσα περισσοτερα μπορεις) και καλη τυχη/επιτυχια στην επικειμενη αγορα σου και ενασχοληση με το αεροβολο!!

Ευχαριστώ πολύ Θάνο,
Τί να κάνουμε,κάθε αρχή και δύσκολη....
Γι αυτό κοιτάω να ενημερωθώ πρίν την αγορά για να μήν τρέχω μετά.
Σε λίγο καιρό πιστεύω θα ρωτάω για βελτιώσεις,pcp,κτλ... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #148 στις: Μάρτιος 01, 2015, 12:43:34 πμ »

Παντα με  τον βασιλια (hw 97) υπαρχει και η βασιλισσα ΤΧ2ΟΟ.Ωραια όπως πρεπει αλλα με 200€ παραπανω.

Αυτά είναι γούστα,προσωπικά πάντα το 97 ΚΤ ξύλινo για μένα είναι πιο όμορφο απ' το ΤΧ

Εγώ απο αυτά που έχω δεί μέχρι τώρα (μόνο απο φωτογραφίες) μόνο το 97άρι μου έκανε "κλίκ" απο ελατηρίου.
Τώρα απο κοντά μπορεί να αλλάξω γνώμη.
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #149 στις: Μάρτιος 01, 2015, 12:48:56 πμ »

Εγώ είδα σήμερα ένα και μου έκανε και κλίκ και κλάκ...  Στριφογύρισμα ματιών
Πάντως ξέρω ποιό όπλο θα είναι το επόμενο...  Άνεση
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: