Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάιος 15, 2024, 09:40:00 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

προτασεις για αγορα pcp
Σελίδες: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Κάτω
  Εκτύπωση  

  προτασεις για αγορα pcp
Αποστολέας Μήνυμα
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #225 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 06:50:24 μμ »

Ξεχασε το το Discovery......... Εκτος εαν ειναι το discovery της Land Rover3  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ανευ πλακας δεν εχει καμμια σχεση με το Marauder καμμια σχεση η σκανδαλη του ενος με το αλλο. Αυτο που εχεις τωρα ειναι Ετη φωτος καλυτερο μπροστα του Κλείσιμο ματιού Εδω που τα λεμε και το S200 Υστερει σε 4 σημεια   1- μανομετρο  2- αυτονομια 3- δυναμη 4- ρεγουλαρισμενο. Απλα ξερουμε οτι το S200 εχει παρα πολυ καλη καννη. Για εμενα σου ειπα πρωτα να του κανουμε μια συντηρηση που ολα θελουν καποια στιγμη και μετα αποφασιζεις εαν δεν σου κανει τα κεφια. Σκεψου να ριχνεις 70 βολες με τα 13.43 Monster στα 19-20ποδ/ρα και να εχεις τροχια 4.5 με δυναμη 5.5 Χαμόγελο εκει να δεις μακρινες βολες............ 
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
psampa
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 110


« Απάντηση #226 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 07:46:05 μμ »

Γατε για τσέκαρε το Marauder και πες μου αν σου αρέσει :-)  γιατί μου πιάνει  χώρο ;-).  Ας πούν και οι ειδικοί τη γνώμη τους και θα τη βρούμε την άκρη :-)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #227 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 07:50:07 μμ »

Γατε για τσέκαρε το Marauder και πες μου αν σου αρέσει :-)  γιατί μου πιάνει  χώρο ;-).  Ας πούν και οι ειδικοί τη γνώμη τους και θα τη βρούμε την άκρη :-)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Εδώ απαντουν,Φιλιππος,Νεκταριος. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #228 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 07:54:14 μμ »

Γατε για τσέκαρε το Marauder και πες μου αν σου αρέσει :-)  γιατί μου πιάνει  χώρο ;-).  Ας πούν και οι ειδικοί τη γνώμη τους και θα τη βρούμε την άκρη :-)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Τιμή πες μου και όλα τα άλλα έρχονται μετά... Κλείσιμο ματιού  Με πμ συνεχίζουμε... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #229 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:05:14 μμ »

Παλιογεροι+πορνογεροι το καψαμε το θεμα. Ντροπή Ντροπή

Σε βλεπω Γατε με οπλο κουνιστο. Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Χριστόφορε, αν ήταν να πάρω 200άρι θα έπαιρνα το CZ 200S Hunter και όχι το ΑΑ 200S. Το θεωρώ καλύτερο όπλο... Και πιο πιθανό απ' όλα ήταν να έπαιρνα το FX Typhoon Synthetic. Όλα αυτά αν είχα τα λεφτά, τώρα που δεν έχω και δεν παίρνω δανεικά και δεν κάθομαι και στον Χρήστο  Σαρκασμός, θα πάρω ότι μπορώ. Όπου φτάνει το χέρι μου που λένε και στο χωριό μου. Κλείσιμο ματιού
Δεν είναι απίθανο να υπάρξει και έκπληξη... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #230 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:09:06 μμ »

 Αυτο  discovery  δεν το χω δει  ποτέ από κοντά αλλά  έχω δεί κάτι βιντεάκια με την σκανδάλη του σαν αυτό   http://www.youtube.com/watch?v=O5-sRPy_fYE
  και μόλις δεις τον μηχανισμό της ξενερώνεις  αμέσως . Νομίζω οτι η ποιότητα της σκανδάλης αντικατροπτίζει και το γενικότερο επίπεδο ποιότητας του όπλου.

  Φίλε    Μάνο  το χω ξαναδεί το έργο ,  μετά από πολλές συζητήσεις , συμβουλές  ,  διαβουλεύσεις   και κόντρα σε κάθε λογική  θα καταφέρεις να κάνεις  το λάθος.

Τάσο δεν το βλέπω σαν λάθος, αλλά σαν μια άλλη επιλογή. Αν ήταν έτσι, μόνο Mercedes και BMW θα κυκλοφορούσαν στο δρόμο. Κλείσιμο ματιού

Α, και κάτι άλλο. Χωρίς να έχω τις ειδικές γνώσεις, είδα μια στιβαρή και πάρα πολύ απλή σκανδάλη. Ίσως να μην έχει τις ρυθμίσεις μιας ''καλύτερης'' αλλά δεν την λέω ''χαμηλής ποιότητας''.  Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:18:07 μμ από gatos » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #231 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:09:18 μμ »

   Λοιπον Μάνο νομίζω οτι τα χατσαν είναι οπλάρες , μέ όλα τα καλουδια και πολλές τεχνικές και κατασκευαστικές καινοτομίες. Για να αποκτήσεις  ένα αεροβόλο ανάλογων δυνατοτήτων και ικανοτήτων σε ευρωπαικό ή αμερικάνικο οπλο θα πρέπει να σου φύγει κανένα 800άρι  ευρώ   τουλάχιστον.
   Είμαι σίγουρος οτι αν το δώσεις σύντομα θα το μετανιώσεις. Κράτα το λίγο καιρό , σενιάρισέ το , δοκίμασέ το πολλούς μήνες και άν δεν σε καλύψει τότε δώσ το .

   Ρίξε και μια ματιά σε κανένα αμερικάνικο σαιτ για να δεις σε τι εκτίμηση τα έχουν και σε τι τιμές ( 550 - 600 δολλάρια)

   Άποψή μου είναι οτι ώς άρρωστος κι εσύ της γνωστής μας ασθένειας  , ότι όπλο και να αποκτήσεις σύντομα τίποτα δεν θα σε σταματήσει  να σκέφτεσαι την επόμενη αγορά . Έχετε κι εκεί κάτω το Σχιστό που είναι πασαρέλα από αεροβολάρες και οι πειρασμοί πολλοί.
 Για μένα πιστεύω πως δεν σου φταίει το χατσάν αλλά   η  '' ασθένεια '' .
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:25:47 μμ από Christopher » Καταγράφηκε
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4305



« Απάντηση #232 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:11:44 μμ »

Παλιογεροι+πορνογεροι το καψαμε το θεμα. Ντροπή Ντροπή

Σε βλεπω Γατε με οπλο κουνιστο. Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Χριστόφορε, αν ήταν να πάρω 200άρι θα έπαιρνα το CZ 200S Hunter και όχι το ΑΑ 200S. Το θεωρώ καλύτερο όπλο... Και πιο πιθανό απ' όλα ήταν να έπαιρνα το FX Typhoon Synthetic. Όλα αυτά αν είχα τα λεφτά, τώρα που δεν έχω και δεν παίρνω δανεικά και δεν κάθομαι και στον Χρήστο  Σαρκασμός, θα πάρω ότι μπορώ. Όπου φτάνει το χέρι μου που λένε και στο χωριό μου. Κλείσιμο ματιού
Δεν είναι απίθανο να υπάρξει και έκπληξη... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
ετσι ετσι Κλείσιμο ματιού .........λενε και στο δικο μου Σαρκασμός
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #233 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:27:56 μμ »

  Λοιπον Μάνο νομίζω οτι τα χατσαν είναι οπλάρες , μέ όλα τα καλουδια και πολλές τεχνικές και κατασκευαστικές καινοτομίες. Για να αποκτήσεις  ένα αεροβόλο ανάλογων δυνατοτήτων και ικανοτήτων σε ευρωπαικό ή αμερικάνικο οπλο θα πρέπει να σου φύγει κανένα 800άρι  ευρώ   τουλάχιστον.
   Είμαι σίγουρος οτι αν το δώσεις σύντομα θα το μετανιώσεις. Κράτα το λίγο καιρό , σενιάρισέ το , δοκίμασέ το πολλούς μήνες και άν δεν σε καλύψει τότε δώσ το .

   Ρίξε και μια ματιά σε κανένα αμερικάνικο σαιτ για να δεις σε τι εκτίμηση τα έχουν και σε τι τιμές ( 550 - 600 δολλάρια)

   Άποψή μου είναι οτι ώς άρρωστος κι εσύ της γνωστής μας ασθένειας  , ότι όπλο και να αποκτήσεις σύντομα τίποτα δεν θα σε σταματήσει  να σκέφτεσαι την επόμενη αγορά . Έχετε κι εκεί κάτω το Σχιστό που είναι πασαρέλα από αεροβολάρες και οι πειρασμοί πολλοί.
 Για μένα πιστεύω πως δεν σου φταίει το χατσάν αλλά   η  '' ασθένεια '' .
Τάσο όπως τα λες είναι, υπαρχουν ατομα στο τελευταίο στάδιο της ασθένειας που ακόμα ψάχνουν αεροβόλο.


Όπως έλεγα και σε ένα φίλο μόλις τώρα, ακόμα και να έπαιρναν μέρος σε παγκόσμιο πρωτάθλημα με το 44άρι και έβγαιναν πρώτοι με διαφορά, δεν το θέλω. Δεν έχει να κάνει με την Χατσάν, ούτε με την ποιότητα του συγκεκριμένου όπλου, έχει να κάνει με την δικιά μου ψυχολογία και είναι δύσκολο, μάλλον αδύνατον, να το εξηγήσω... Χαμόγελο


Για τα Χατσάν μάλιστα, πιστεύω ότι μπορεί να είναι χοντροκομμένα, αλλά είναι ποιοτικά όπλα. Το 44άρι μάλιστα δεν είναι και τόσο ''χοντροκομμένο'' όσο ένα ελατηρίου.  Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:30:04 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #234 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:28:15 μμ »

  Λοιπον Μάνο νομίζω οτι τα χατσαν είναι οπλάρες , μέ όλα τα καλουδια και πολλές τεχνικές και κατασκευαστικές καινοτομίες. Για να αποκτήσεις  ένα αεροβόλο ανάλογων δυνατοτήτων και ικανοτήτων σε ευρωπαικό ή αμερικάνικο οπλο θα πρέπει να σου φύγει κανένα 800άρι  ευρώ   τουλάχιστον.
   Είμαι σίγουρος οτι αν το δώσεις σύντομα θα το μετανιώσεις. Κράτα το λίγο καιρό , σενιάρισέ το , δοκίμασέ το πολλούς μήνες και άν δεν σε καλύψει τότε δώσ το .

   Ρίξε και μια ματιά σε κανένα αμερικάνικο σαιτ για να δεις σε τι εκτίμηση τα έχουν και σε τι τιμές ( 550 - 600 δολλάρια)

   Άποψή μου είναι οτι ώς άρρωστος κι εσύ της γνωστής μας ασθένειας  , ότι όπλο και να αποκτήσεις σύντομα τίποτα δεν θα σε σταματήσει  να σκέφτεσαι την επόμενη αγορά . Έχετε κι εκεί κάτω το Σχιστό που είναι πασαρέλα από αεροβολάρες και οι πειρασμοί πολλοί.
 Για μένα πιστεύω πως δεν σου φταίει το χατσάν αλλά   η  '' ασθένεια '' .


Τασο ετσι είναι όπως τα λες.Υπαρχουν ατομα στο τελευταιο σταδιο της ασθενειας,που ακομα ψαχνουν τι οπλο θα παρουν. Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #235 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:39:20 μμ »

Γατε από οπλα κατι ξερω,απο ψυχαναλυση τιποτα.

Για αυτό εγω σταματαω εδώ(εχω να παω και μια επισκεψη)και εσυ παρε ότι εχεις βαλει στο μυαλο σου και στην καρδια σου. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #236 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 08:41:13 μμ »

Γατε από οπλα κατι ξερω,απο ψυχαναλυση τιποτα.

Για αυτό εγω σταματαω εδώ(εχω να παω και μια επισκεψη)και εσυ παρε ότι εχεις βαλει στο μυαλο σου και στην καρδια σου. Χαμόγελο

 Κλείσιμο ματιού     Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #237 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 09:05:47 μμ »

Λοιπον θες να το πω Σφραγισμένα χείλη Εγω το μετανιωσα που εδωσα το δικο μου 44αρι Κλείσιμο ματιού  αυτα που σου δινει δυσκολα να τα βρεις αλλου........ εκτος εαν τα σκασεις Χοντρα.
Το Μαραουντερ ειναι παρα πολυ καλο με τελεια σκανδαλη και εχει απειρες ρυθμησεις να το πας απο 6-23+ ποδ/ρα σε 4.5 και ειναι παρα πολυ ευθηβολο με μεγαλη αυτονομια. Θα το προτεινα καλυτερο απο το 44αρι εαν επιανε το χερι σου. Εαν εχεις ωρεξη για σκαλισματα προχωρα και εδω ειμαστε, αλλα το 44αρι ειναι πιο αξιοπιστο και εχει θαλαμο χωρια απο το υπολοιπο οπλο πραγμα ευκολο στην συντηρηση.
Εαν αρχισουν να πεφτουν τα καλυκακια στα 100+μ πιστεψε με δεν εχει σημασια εαν πεφτουν απο οπλο των 2000ευρω η των 100ευρω Χαμόγελο
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #238 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 09:25:46 μμ »

Καμια σημασια δεν εχει εαν πεφτουν τα καλικακια στα 100..(με πολλα οπλα πεφτουν)
αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις ενα οπλο και να το γουσταρεις οχι να εχεις ενα για να λες
εχω και εγω ΠΣΠ..
Ενα οπλο το γουσταρεις για διαφορους λογους ητε απο εμφανιση ητε απο αποδοση,οταν δεν
συγκεντρωνει τιποτε απο τα ανωτερω γιατι να το εχεις...
Παντοτε θα υπαρχουν καλυτερα η ακριβοτερα οπλα.
Ο Γατος εχει το 95αρι υπαρχουν και καλυτερα ελατηριου,αλλα το 95αρι ειναι ενα αξιολογο ελατηριου..
Το 44αρι ειναι φθηνο ειναι ελαφριο αλλα για καποιους δικους του λογους ΔΕΝ το γουσταρει.
Κατοπιν των ανωτερω
                                              ΓΑΤΕ.........
ΠΕΡΙΜΕΝΕ

ΠΕΡΙΜΕΝΕ

ΠΕΡΙΜΕΝΕ

ΠΕΡΙΜΕΝΕ οπλο εχεις να ξεκα@@@λωνεις γι΄αυτο

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #239 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 09:30:58 μμ »

Λοιπον θες να το πω Σφραγισμένα χείλη Εγω το μετανιωσα που εδωσα το δικο μου 97αρι Κλείσιμο ματιού  αυτα που σου δινει δυσκολα να τα βρεις αλλου........ εκτος εαν τα σκασεις Χοντρα
Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: