Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάιος 15, 2024, 09:26:05 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

προτασεις για αγορα pcp
Σελίδες: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Κάτω
  Εκτύπωση  

  προτασεις για αγορα pcp
Αποστολέας Μήνυμα
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #240 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 09:48:47 μμ »

Λοιπον θες να το πω Σφραγισμένα χείλη Εγω το μετανιωσα που εδωσα το δικο μου 97αρι Κλείσιμο ματιού  αυτα που σου δινει δυσκολα να τα βρεις αλλου........ εκτος εαν τα σκασεις Χοντρα
Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Κανενα ελατηριου δεν θα μου λειψει ποτε Κλείσιμο ματιού Πραγματι μου ελειψε το 44αρι αλλα βρηκα και αξιο αντικαταστατη που να τα κανει ολα ( Πιο κοντο, πιο δυνατο, πιο μεγαλη αυτονομια, πιο ευθηβολο, πιο ομορφο ) αλλα και ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ...........
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #241 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 10:13:31 μμ »

Καμια σημασια δεν εχει εαν πεφτουν τα καλικακια στα 100..(με πολλα οπλα πεφτουν)
αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις ενα οπλο και να το γουσταρεις οχι να εχεις ενα για να λες
εχω και εγω ΠΣΠ..
Ενα οπλο το γουσταρεις για διαφορους λογους ητε απο εμφανιση ητε απο αποδοση,οταν δεν
συγκεντρωνει τιποτε απο τα ανωτερω γιατι να το εχεις...
Παντοτε θα υπαρχουν καλυτερα η ακριβοτερα οπλα.
Ο Γατος εχει το 95αρι υπαρχουν και καλυτερα ελατηριου,αλλα το 95αρι ειναι ενα αξιολογο ελατηριου..
Το 44αρι ειναι φθηνο ειναι ελαφριο αλλα για καποιους δικους του λογους ΔΕΝ το γουσταρει.
Κατοπιν των ανωτερω
                                              ΓΑΤΕ.........
ΠΕΡΙΜΕΝΕ

ΠΕΡΙΜΕΝΕ

ΠΕΡΙΜΕΝΕ

ΠΕΡΙΜΕΝΕ οπλο εχεις να ξεκα@@@λωνεις γι΄αυτο

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού




Αυτό θα κάνω Κώστα. Όπως το είπες, έχω όπλο να ξεκ@υλώνω. Θα το ψάξω αρκετά... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #242 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 10:23:08 μμ »

Γιάννηηηηη. Τελικά είμαστε τυχεροί και οι δύο . Και εγώ ησύχασα και συ πήρες οπλάρα.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #243 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 10:37:02 μμ »

Εαν νιωθεις ετσι για το οπλο σου τοτε εκανες ΚΑΛΗ αγορα...
Πηρες αυτα που ζητουσες..
Δεν θελω να επεκτεινω την συζητηση για το τι πληρωνουμε και το τι περνουμε γιατι υπαρχουν και
ακριβα οπλα που δινουν πολυ λιγοτερα απ'αυτα που υποσχονται.
Τα χρηματα πολλα η λιγοτερα καποια στιγμη θα δοθουν το θεμα ειναι να πιανουν τοπο...
Καταγράφηκε
nekfjr
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292



« Απάντηση #244 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 11:04:56 μμ »

Λοιπον θες να το πω Σφραγισμένα χείλη Εγω το μετανιωσα που εδωσα το δικο μου 97αρι Κλείσιμο ματιού  αυτα που σου δινει δυσκολα να τα βρεις αλλου........ εκτος εαν τα σκασεις Χοντρα
Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Κανενα ελατηριου δεν θα μου λειψει ποτε Κλείσιμο ματιού Πραγματι μου ελειψε το 44αρι αλλα βρηκα και αξιο αντικαταστατη που να τα κανει ολα ( Πιο κοντο, πιο δυνατο, πιο μεγαλη αυτονομια, πιο ευθηβολο, πιο ομορφο ) αλλα και ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ...........

Που την είδες τώρα πάλι εσύ την ομορφιά... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4305



« Απάντηση #245 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 11:19:13 μμ »

Γιάννηηηηη. Τελικά είμαστε τυχεροί και οι δύο . Και εγώ ησύχασα και συ πήρες οπλάρα.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
ησύχασες τρόπος λέγειν
έχεις πολύ διάβασμα τώρα για μια καλή επιλογή











Μάνο μόνο τις φώτο κοίτα και παρε αυτό που θα ερωτευτείς Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #246 στις: Δεκέμβριος 18, 2013, 11:25:12 μμ »

Λοιπον θες να το πω Σφραγισμένα χείλη Εγω το μετανιωσα που εδωσα το δικο μου 97αρι Κλείσιμο ματιού  αυτα που σου δινει δυσκολα να τα βρεις αλλου........ εκτος εαν τα σκασεις Χοντρα
Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Κανενα ελατηριου δεν θα μου λειψει ποτε Κλείσιμο ματιού Πραγματι μου ελειψε το 44αρι αλλα βρηκα και αξιο αντικαταστατη που να τα κανει ολα ( Πιο κοντο, πιο δυνατο, πιο μεγαλη αυτονομια, πιο ευθηβολο, πιο ομορφο ) αλλα και ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ...........

Που την είδες τώρα πάλι εσύ την ομορφιά... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ετσι μου ειπαν τα μαυροασπρα καλυκακια οταν καθονται και με χαζευουν Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14266


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #247 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 04:00:41 πμ »








'Ολα τα όπλα 5 βολές στα 25.
Υπάρχει και ανάλογο θέμα.
Αυτά........
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #248 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 10:45:59 πμ »

discovery mono me 10,2 jsb θα γκρουπαρει τελεια . Και με προφορτησμενο ελατήριο σφύρας (με ένα 8αρι παξιμάδι στη ν τάπα του ελατηρίου )13αρια μονστερ jsb και διευρυμένη τρύπα στα 25μ     6 μμ εγγυημένα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Απλα γ@@@@@@@ει και δεν πιστεύω ότι είναι το δικό μου μονο.Ίσως το πιο τίμιο αεροβόλο σχέση τιμής απόδοσης , τότε που το ειχε και 340 ευρω απλά άπαιχτο Χαμόγελο

Υ.Γ. 1 α η σκανδαλη του απλα ειναι .............................................................................................ότι πιο απαράδεκτο σε πσπ  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Υ.Γ. 2  discovery 390  Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός  s200 500 ευρω χωρισ αποδειξη 450 Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
 τα ,χω και τα δυο πάρε το δευτερο με καρτερία και υπομονή σαακουλι το σακουλι .........κτλ
Εγώ υπολόγιζα και την παντόφλα στο κόστος πάντα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 19, 2013, 10:55:41 πμ από ikuzusfanis » Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26593



« Απάντηση #249 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 11:59:05 πμ »

Παιδιά, μην το ψάχνουμε άλλο. Έκλεισα ήδη το Benjamin Marauder... Μεγάλο χαμόγελο

Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #250 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 12:19:17 μμ »

Παιδιά, μην το ψάχνουμε άλλο. Έκλεισα ήδη το Benjamin Marauder... Μεγάλο χαμόγελο




Μπραβο Μανο,καλοριζικο και καλοριχτο. Χαμόγελο

Πες μας διαμετρημα,και τιμη αν θελεις.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #251 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 12:44:31 μμ »

Παιδιά, μην το ψάχνουμε άλλο. Έκλεισα ήδη το Benjamin Marauder... Μεγάλο χαμόγελο



Απο τούδε και στο εξής, σου απαγορεύεται να ζητήσεις συμβουλές του τύπου:

1. Το όπλο δεν γκρουπάρει, γιατί;
2. Το όπλο χάνει αέρα, γιατί;
3. Τι δαχτυλίδια να βάλω;

Εγώ προσωπικά αν και δεν σου μιλάω, θα σου μιλήσω για να σε ξεχέσω...

Είχες δεν είχες, έκανες ένα φόρουμ τούμπα να ασχολούμαστε όλοι με το τι θα πάρει ο Γάτος και την έκανες την μαλακία πάλι... Ήθελα να ήξερα γιατί ρωτάς, αφού στο τέλος πάλι θα πάρεις ότι σου έρθει...

Φιλαράκι μου, σε εκτιμώ πολύ αλλά δεν ξέρεις να ψωνίζεις...
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #252 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 12:49:27 μμ »

καλορίζικο και περί ορέξεως .................... Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Τουλάχιστον να το πείρες από παπαδάκι που από σέρβις σκίζει εγγυημένα. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
psampa
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 110


« Απάντηση #253 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 01:07:37 μμ »

Για το δικό μου marauder πρόκειται και είχε αγοραστεί από τον Μαντίδη στο Περιστέρι.
Για το γκρουπάρισμα δεν μπορώ να μιλήσω γιατί είμαι πολύ νέος στο άθλημα για να κρίνω, αλλά για αέρα δεν έχε χάσει ούτε ένα psi :-) . Γενικά δεν χρειάστηκε να πειράξω (τουλάχιστον όσο μπορώ να καταλάβω εγώ) ούτε βίδα και δεν είχα κανένα παράπονο από το όπλο. Μάλιστα, έλεγα ότι αν κράταγα κάποιο θα ήταν αυτό αλλά μετά ήρθε το verminator , οπότε ... :-)

Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #254 στις: Δεκέμβριος 19, 2013, 01:11:16 μμ »

Παιδιά, μην το ψάχνουμε άλλο. Έκλεισα ήδη το Benjamin Marauder... Μεγάλο χαμόγελο



Απο τούδε και στο εξής, σου απαγορεύεται να ζητήσεις συμβουλές του τύπου:

1. Το όπλο δεν γκρουπάρει, γιατί;
2. Το όπλο χάνει αέρα, γιατί;
3. Τι δαχτυλίδια να βάλω;

Εγώ προσωπικά αν και δεν σου μιλάω, θα σου μιλήσω για να σε ξεχέσω...

Είχες δεν είχες, έκανες ένα φόρουμ τούμπα να ασχολούμαστε όλοι με το τι θα πάρει ο Γάτος και την έκανες την μαλακία πάλι... Ήθελα να ήξερα γιατί ρωτάς, αφού στο τέλος πάλι θα πάρεις ότι σου έρθει...

Φιλαράκι μου, σε εκτιμώ πολύ αλλά δεν ξέρεις να ψωνίζεις...

Λεω ότι εγω είμαι ο κακος και ο σκληρος του φορουμ,αλλα και εσυ αδελφουλη μου Μιχαλη εισαι φαρμακι.

Ο Γατος με τα θεματα του ανεβαζει το φορουμ,πολλες ερωτήσεις πολλες απαντησεις.
Στο τελος θα παρει αυτό που του εχει καρφωθει στο κεφαλι,δεν πηραζει καλη καρδια.+1000 και από εμενα για τα παραπανω που ειπες. Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: