Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάιος 03, 2024, 08:10:25 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Προτάσεις για αγορά 3ου αεροβόλου έως 500 euro
Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Προτάσεις για αγορά 3ου αεροβόλου έως 500 euro
Αποστολέας Μήνυμα
tayrus
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 354


« Απάντηση #180 στις: Ιούνιος 01, 2016, 01:31:12 πμ »

μιχαλη αγορι μου γιατι μου πατας τον καλο;125 η 135 ειπες; φυσικα και να τα βαλεις στα μελλοντικα σχεδια,οπως και πρωτιστα το β11 ,δεν εχουν απομεινει πολλα,οταν χαθουν θα τα ψαχνεις μετα Στριφογύρισμα ματιών ::)για δωρο LB 600 με κλειστα ματια Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #181 στις: Ιούνιος 01, 2016, 01:43:04 πμ »

Κώστα αν κερδίσω κάνα τζόκερ θα πάρω απ'όλα!!!!
Και δώρο εννοείτε οποίο αεροβόλο κάνετε κέφι.
 Άνεση  Άνεση  Άνεση

Αλλα προς το παρόν ας ζήσουμε με το όνειρο....

Όμορφο το lb600 και είναι και ευκαιρία για σκάλισμα....
 Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο

Αλλα αφου δεν είναι για μένα κοιτάω πρώτα για ξύλινο, έλεγα για το b3-3-4 αλλα τελικά γλυκοκοιταζω το b10, ομορφουλι και νορμάλ .
 Άνεση  Άνεση  Άνεση
Καταγράφηκε
tayrus
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 354


« Απάντηση #182 στις: Ιούνιος 01, 2016, 01:50:08 πμ »

για να σε προλαβω,το εχω δει απο κοντα και ...... ναι αυτο που φανταζεσαι,ειναι το lb 600 με ξυλινο κοντακι,ακριβως το ιδιο.γνωμη μου που το εριξα κιολας καλυτερο το lb 600 και πιο φτηνο αρκετα
Καταγράφηκε
tayrus
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 354


« Απάντηση #183 στις: Ιούνιος 01, 2016, 01:54:34 πμ »

ΚΑΛΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΑΛΙ ΠΟΥ ΘΕς ΕΙΝΑΙ ΤΟ β3-2 απλοικο χωρις οπτικες ινες και ασφαλεια στα 44 ευρω.και πολυ πιο δυνατο στην πραξη απο το lb 600,b10 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #184 στις: Ιούνιος 01, 2016, 01:55:07 πμ »

Ένα απο τα 2 θα είναι μάλλον, θα βολιδοσκοπισω την κατάσταση και θα δω (αν τα καταφέρω) ποιό απο τα 2 θα πάρω.

Είχες δεν είχες με έβαλες στην πρίζα.
  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
tayrus
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 354


« Απάντηση #185 στις: Ιούνιος 01, 2016, 02:05:01 πμ »

 Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #186 στις: Ιούνιος 01, 2016, 07:48:03 πμ »

Άχ Κωστή δε με ακούς καθόλου...  Έχεις αγοράσει όλη την Τουρκιά και τη μισή Ασία.
Mε όλα αυτά τα "σαπάκια" που πάτε και αγοράζετε θα είχατε τώρα έναν οπλοβαστό γεμάτο με αεροβολάρες...
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #187 στις: Ιούνιος 01, 2016, 09:31:22 πμ »

Καλα λες Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #188 στις: Ιούνιος 01, 2016, 09:45:03 πμ »

Γιώργο έχεις δίκιο και με το παραπάνω, αλλά για αυτό (οχι μόνο στην δική μου περίπτωση πιστεύω ) ευθύνεται το ότι σε αυτή την δύσκολη και "στριμωγμένη" εποχή που ζούμε δεν περισσεύει κάποιο "σοβαρό" ποσό για κάποια σωστή αγορά.
Ακόμα και τα 100-150 για ένα κινέζικο αεροβόλο με δυσκολία μπορούν να μαζευτούν και είναι "κομμένα" απο αλλού που ΘΑ έπρεπε να πανε.

Θα μου πεις..μπορεί κάποιος να τα βάλει στην άκρη ώστε να συγκεντρώσει ενα Χ ποσό.

Σωστό!!!

Αλλα υπάρχουν και πολλές υποχρεώσεις, που ΑΝ μαζευτεί κάποιο μεγαλύτερο ποσό προσπαθούμε (για μένα μιλάω πάντα) να τις φέρουμε σε λογαριασμό .

Έτσι είναι σχεδόν μονόδρομος η αγορά κάποιου οικονομικού και κατώτερης ίσως ποιότητας όπλου που σιγά-σιγά προσπαθούμε με την βοήθεια σας, με τις γνώσεις σας και πολλές φορές με επεμβάσεις απο εσάς να τα φέρουμε σε μια κατάσταση λειτουργίας που να είναι "σωστά" και νσ μας προσφέρουν μερικές στιγμές "απόδρασης" απο την πίεση της καθημερινότητας και του άγχους που μας κυνηγά .
 Χαμόγελο  Χαμόγελο  Χαμόγελο

Φιλικά πάντα και με σεβασμό προς όλους και προς όλες τις απόψεις.
Μιχάλης.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #189 στις: Ιούνιος 01, 2016, 10:14:36 πμ »

Φιλε Μιχαλη τα λες πολυ καλα, ενα 100αρικο για ενα οπλο και κανεις το κεφι σου.

Οταν ομως μαζευεις 5-6 του 100αρικου, εδω πιστευω οτι ειναι το λαθος.

Θα εχεις τα ιδια οπλα, τις ιδιες βελτιωσεις κλπ.Ετσι ομως χανεις την ευκαιρια να εχεις ενα αλλα πολυ καλο οπλο.

Τα λιγα λιγα, θα ερθουν στο τελος και θα βγουν πολλα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #190 στις: Ιούνιος 01, 2016, 10:36:40 πμ »

Γιώργο έχεις δίκιο και με το παραπάνω, αλλά για αυτό (οχι μόνο στην δική μου περίπτωση πιστεύω ) ευθύνεται το ότι σε αυτή την δύσκολη και "στριμωγμένη" εποχή που ζούμε δεν περισσεύει κάποιο "σοβαρό" ποσό για κάποια σωστή αγορά.
Ακόμα και τα 100-150 για ένα κινέζικο αεροβόλο με δυσκολία μπορούν να μαζευτούν και είναι "κομμένα" απο αλλού που ΘΑ έπρεπε να πανε.


Θα μου πεις..μπορεί κάποιος να τα βάλει στην άκρη ώστε να συγκεντρώσει ενα Χ ποσό.

Σωστό!!!

Αλλα υπάρχουν και πολλές υποχρεώσεις, που ΑΝ μαζευτεί κάποιο μεγαλύτερο ποσό προσπαθούμε (για μένα μιλάω πάντα) να τις φέρουμε σε λογαριασμό .

Έτσι είναι σχεδόν μονόδρομος η αγορά κάποιου οικονομικού και κατώτερης ίσως ποιότητας όπλου που σιγά-σιγά προσπαθούμε με την βοήθεια σας, με τις γνώσεις σας και πολλές φορές με επεμβάσεις απο εσάς να τα φέρουμε σε μια κατάσταση λειτουργίας που να είναι "σωστά" και νσ μας προσφέρουν μερικές στιγμές "απόδρασης" απο την πίεση της καθημερινότητας και του άγχους που μας κυνηγά .
 Χαμόγελο  Χαμόγελο  Χαμόγελο

Φιλικά πάντα και με σεβασμό προς όλους και προς όλες τις απόψεις.
Μιχάλης.

+1000  Χαμόγελο Παντα ειναι καλο να αγοραζουμε οτι καλυτερο μπορουμε, και το ακριβω συνηθως θα μας ερθει φθηνοτερο μακροχρονα.....
Αλλα αμα ειναι να στερηθουμε βασικα αγαθα απο εμας η της οικογενειες μας για ενα χομπι τοτε να παει να Μ@μηθει το Χομπι Άνεση
Παντος το παρων θεμα ειναι αγορα μεχρι 500 ευρω και οχι μεχρι 200 ευρω!!!
Σε αυτα τα λεφτα νομιζω οτι το 97αρι δεν εχει αντιπαλο με μειων το βαρος του για βολες εκ του ορθιου.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #191 στις: Ιούνιος 01, 2016, 10:42:45 πμ »

Χριστόφορε πολύ σωστό αυτό που λες, συμφωνώ και επαυξάνω.

Δεν θα έπαιρνα ποτέ 5-6 ίδια όπλα και ίδιας ποιότητας για τον λόγο που αναφέρεις κι εσύ .

Με 1-2 άντε 3 τέτοια κάνεις το κέφι σου μια χαρά.

Αν σε παίρνει να πάρεις άλλα 3-4 τέτοια, τότε σίγουρα συγκεντρώνεις ένα ποσό και παίρνεις ενα σωστό και αξιόλογο όπλο που θα είναι αυτό που πρέπει.
Και σε αυτό θα πρέπει όπως έχουμε δει να μπει χέρι, αλλά το αποτέλεσμα θα είναι εντελώς διαφορετικό και η αντοχή στον χρόνο μεγαλύτερη.

Εγώ έχω το baikal που (για μένα) πλέον είναι "αστέρι" , έχω το 19 που έχει τα γκαζάκια του και μου κάνει τα κέφια και κάποια στιγμή θέλω να πάρω ενα οικονομικό για δικό μου άνθρωπο.

Οταν έρθει η ώρα για να πάρω για μένα δεν ξέρω τι ποιότητας ή προέλευσης θα είναι αλλα αυτό θα το συζητήσουμε εκτενώς στην ώρα του...
Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #192 στις: Ιούνιος 01, 2016, 10:48:53 πμ »

Λεοντοκαρδε +1000

Το 97 είναι πολύ ωραίο όπλο, η ποιότητα κατασκευής του καμία σχέση με οτι είχα πιάσει στα χέρια μου μέχρι τότε και με πολύ ωραίο ρίξιμο.
Χαμόγελο
Αλλα δεν έριξα πολλές βολές μαζί του...είχα κολλήσει με τον τυφώνα.
Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #193 στις: Ιούνιος 01, 2016, 10:51:36 πμ »

Λεοντοκαρδε +1000

Το 97 είναι πολύ ωραίο όπλο, η ποιότητα κατασκευής του καμία σχέση με οτι είχα πιάσει στα χέρια μου μέχρι τότε και με πολύ ωραίο ρίξιμο.
Χαμόγελο
Αλλα δεν έριξα πολλές βολές μαζί του...είχα κολλήσει με τον τυφώνα.
Μεγάλο χαμόγελο

Μιχαλη,πρεπει να εριξες με 95 και όχι 97,αν μιλας για τα οπλα του Νικου Αταλαντη Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #194 στις: Ιούνιος 01, 2016, 10:56:01 πμ »

Χριστόφορε πολύ σωστό αυτό που λες, συμφωνώ και επαυξάνω.

Δεν θα έπαιρνα ποτέ 5-6 ίδια όπλα και ίδιας ποιότητας για τον λόγο που αναφέρεις κι εσύ .

Με 1-2 άντε 3 τέτοια κάνεις το κέφι σου μια χαρά.

Αν σε παίρνει να πάρεις άλλα 3-4 τέτοια, τότε σίγουρα συγκεντρώνεις ένα ποσό και παίρνεις ενα σωστό και αξιόλογο όπλο που θα είναι αυτό που πρέπει.
Και σε αυτό θα πρέπει όπως έχουμε δει να μπει χέρι, αλλά το αποτέλεσμα θα είναι εντελώς διαφορετικό και η αντοχή στον χρόνο μεγαλύτερη.

Εγώ έχω το baikal που (για μένα) πλέον είναι "αστέρι" , έχω το 19 που έχει τα γκαζάκια του και μου κάνει τα κέφια και κάποια στιγμή θέλω να πάρω ενα οικονομικό για δικό μου άνθρωπο.

Οταν έρθει η ώρα για να πάρω για μένα δεν ξέρω τι ποιότητας ή προέλευσης θα είναι αλλα αυτό θα το συζητήσουμε εκτενώς στην ώρα του...
Μεγάλο χαμόγελο

H ποιοτητα και η προελευση,ειναι Αγγλια η Γερμανια Άνεση Άνεση

Τα αλλα τα ξεχνας.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: