Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 11:10:43 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ
Σελίδες: 1 2 3 [4]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ
Αποστολέας Μήνυμα
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #45 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 03:58:17 μμ »

...εντάξει παιδιά, το διαπιστώσαμε όλοι, καλά περάσαμε δόξα το Θεό  Χαμόγελο
...όμως θα το εκφράσω, συναίσθημα είναι που ξεχειλίζει και σε εμένα, όμως υπήρχαν ελλείψεις  Έκπληξη
...έλειπε η ψυχή, το μπρίο, το παραπάνω κέφι και η τρέλλα, τα χοντροπειράγματα που αναμέναμε όλοι... Λύπη
...θα μου πείτε, οι συμμετοχές ;
   η ασφάλεια, η ροή, το σφιχτό πλαίσιο ενός πραγματικού αγώνα ;
   η άψογη τήρηση του προγράμματος, οι σφιχτοί κανονισμοί ;
   η ψαγμένη βαθμολόγηση, οι ενστάσεις ίσως ;

...στην χαλαρή και κόσμια φιλική ατμόσφαιρα που δημιουργήθηκε, φίλοι και γνωστοί όλοι, αφήσαμε την καθημερινότητα πίσω μας και διασκεδάσαμε χωρίς τύψεις, χωρίς ενοχή !
Κάποια στιγμή μου βγήκε ένταση και την εξέφρασα ως παράπονο, γιατί κάποιοι έριχναν και οι υπόλοιποι δεν παρακολουθούσαν την προσπάθεια τους, ως όφειλαν...
Στο σπίτι με ηρεμία το ξανασκέφθηκα και κατάλαβα πως δεν είναι κάτι που μπορείς να τους το επιβάλλεις, ημερίδα χαλαρωτική ήταν, γιατί αντέδρασα έτσι...;

...βαθιά συναισθηματικός είμαι κι εγώ, το κρύβω όσο μπορώ, όμως τελικά είχα κάποιες ενοχές.
...που παραμέρισα και παρασυρμένος από το γενικότερο κλίμα βούτηξα στο γέλιο και τα αμοιβαία πειράγματα, πικάντικα σχόλια, γλαφυρές σεξουαλικού περιχομένου δηλώσεις και ερωτικές παροτρύνσεις αλλήλων προς αλλήλους.

...και ένοιωσα μιά μικρή ενοχή όταν διασκεδάζοντας αναλογίστηκα πως έλειπε ένα μεγάλο κομμάτι από εμάς όλους, ένα μεγάλο χαμόγελο, ένα μεγάλο παιδί, ένας πολύ συναισθηματικός χαρακτήρας και φίλος που δεν ήταν μαζί μας, κοντά μας, γιατί  όφειλε εκείνη την ίδια ίσως στιγμή να αποχαιρετά κάτι πολύ προσφιλές και αγαπητό που έφυγε απ΄αυτήν την ζωή... Λύπη

...Κωστή λίγο μιλήσαμε στο τηλέφωνο, αλλά σε ένοιωσα στενοχωρεμένο και πικραμένο...
   και πήρα την γεύση από τον πικρό καφέ που ήπιες, παρόλη την προσποίηση που έριξες...
   και μου βγήκε λίγη ενοχή...και τα άκουσαν οι άλλοι... Ντροπή

...μάλλον πρέπει να πιούμε έναν καφέ, να τα πούμε από κοντά !  Χαμόγελο

Θερμά ευχαριστήρια στον lionheart, agior, asrael για τις φιλότιμες προσπάθειες και την υποστήριξη, το κουβάλημα και το στήσιμο της ημερίδας Χαμόγελο...
...δεν κρατάω κακία για τις ιαχές "Hatsan-Hatsan..." όταν έριχνα  Μεγάλο χαμόγελο
...δεν κλαίω ούτε τα "μποξεράκια" που μας πήρε ο Φίλιππος και ο cynix στο τέλος όλα, ακόμη και το δικό του  Σαρκασμός
...δεν κλαίω ούτε τον Χριστόφορο που τον ξελόγιασε η Ναυσικά... Φιλί
...δεν κλαίω ούτε για το μοναδικό "καμπανάκι" που άκουσα στις 5 βολές με το HW 30...

...ουφφφφ, έφυγε λίγη ενοχή τώρα χωρίς όμως να κάψω κάποιον....  Στριφογύρισμα ματιών Άνεση
Καταγράφηκε
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #46 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 04:52:36 μμ »


 Ρε Αποστόλη, κάποια στιγμή διαβάζοντας αυτα πού έγραψες ανάμεσα σ αυτά που ζώ και καταλαβαίνω   με πήραν τα  '' ζουμιά'' ,  άσ'  τα.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #47 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 05:39:38 μμ »

Με αυτην την Ναυσικα  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη,θα εσπαγα το 99 μου. Κλάμα Κλάμα Κλάμα.

Το μικρο Αποστολε ηταν Diana,oxι hw 30. Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #48 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 09:58:28 μμ »

Αποστόλη εγώ με το Φίλιππο λέγαμε για αεροβόλα όπλα Hatsan και το πόσο καλά είναι τα Hatsan και οτι το 135 είναι μοντέλο Hatsan και ότι το 99 είναι ένα αξιόπιστο μοντέλο της Hatsan και ότι παρόλο που το BT65 της Hatsan είναι πολύ καλό to ΑΤ 44 της Hatsan είναι επίσης καλό ίσως και καλύτερο και ότι θέλω να πάρω ένα Hatsan dominator γιατί μου αρέσει η σταθερή κάννη και ότι τελικά τα Hatsan είναι τίμια όπλα αλλά ότι και να κάνουμε πάντα θα υπάρχει μια καινούρια εκδοχή για τα Hatsan ... Φίλιππε μήπως ξέχασα τίποτα;   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Απλά είχαμε πρόβλημα ακοής και ομηλούσαμε λίγο πιο δυνατά  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Περάσαμε πολύ καλά, ευτυχώς που έλειπε όπως είπες το πλαίσιο ενός σοβαρού αγώνα, να χαλαρώσουμε λίγο κι όχι να είμαστε σφιγμένοι ..... αεροβολίστικο πάρτυ ήταν με άλλα λόγια Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #49 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 10:55:23 μμ »

Με αυτην την Ναυσικα  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη,θα εσπαγα το 99 μου. Κλάμα Κλάμα Κλάμα.

Το μικρο Αποστολε ηταν Diana,oxι hw 30. Μεγάλο χαμόγελο

....να ρε συ τι φταίει και άκουσα μόνο ένα καμπανάκι !  Έκπληξη
....Diana ήταν  Απορία
....είπα και εγώ με HW30 kκαι να μην ακούσω 5/5  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

...στο επόμενο μου οφείλετε ότι υποσχεθήκατε στην ανακοίνωση :

-Κινούμενο στόχο εκ του ορθίου,με χρόνο

-Τορπίλες (καλυκάκια σε σωληνωτή βάση) καθιστοί και εκ του ορθίου,
απόσταση 25 και 40 μέτρα


...μην αρχίσω την γκρίνια και τα bineλίκια  Άνεση
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #50 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 11:15:47 μμ »

Χριστοφ επεσες στην παγιδα του αποστολη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ( λες να μην ηξερε οτι ηταν διαννα?)
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #51 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 11:18:29 μμ »

Αποστόλη εγώ με το Φίλιππο λέγαμε για αεροβόλα όπλα Hatsan και το πόσο καλά είναι τα Hatsan και οτι το 135 είναι μοντέλο Hatsan και ότι το 99 είναι ένα αξιόπιστο μοντέλο της Hatsan και ότι παρόλο που το BT65 της Hatsan είναι πολύ καλό to ΑΤ 44 της Hatsan είναι επίσης καλό ίσως και καλύτερο και ότι θέλω να πάρω ένα Hatsan dominator γιατί μου αρέσει η σταθερή κάννη και ότι τελικά τα Hatsan είναι τίμια όπλα αλλά ότι και να κάνουμε πάντα θα υπάρχει μια καινούρια εκδοχή για τα Hatsan ... Φίλιππε μήπως ξέχασα τίποτα;   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Απλά είχαμε πρόβλημα ακοής και ομηλούσαμε λίγο πιο δυνατά  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Περάσαμε πολύ καλά, ευτυχώς που έλειπε όπως είπες το πλαίσιο ενός σοβαρού αγώνα, να χαλαρώσουμε λίγο κι όχι να είμαστε σφιγμένοι ..... αεροβολίστικο πάρτυ ήταν με άλλα λόγια Χαμόγελο
Σταματη βασικα λεγαμε οτι εαν εβαζε ο Αποστολης στο οπλο του τσιμουχα Χατσαν και ελατηριο Χατσαν θα γινοταν πιο σταθερο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός και απο οτι φαινεται το σκεφτοταν εκεινη την στιγμη αντι να συγκεντρωθει. Γλώσσα
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #52 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 11:24:03 μμ »

...στο επόμενο μου οφείλετε ότι υποσχεθήκατε στην ανακοίνωση :
-Κινούμενο στόχο εκ του ορθίου,με χρόνο
-Τορπίλες (καλυκάκια σε σωληνωτή βάση) καθιστοί και εκ του ορθίου,
απόσταση 25 και 40 μέτρα


Ετσι μπραβο . Λιγα και καλα .
Τωρα 25μ και 40μ ,ορθιοι το πισω μερος του καλυκα [18mm περιπου],
δεν το βλεπω και τοσο ευκολο. Αποστολε , ασε να τα παρουμε καθιστοι και βλεπουμε   Μεγάλο χαμόγελο . Ειδικα στα 40μ . . .
Βεβαια το πλεονεκτημα το εχει ο Κωστας , ο οποιος θα τα ξεσκιζει καθημερινα,για να μας την πει στο τελος.  Στριφογύρισμα ματιών
Αλλα ο Θεος λεει αγαπαει τον κλεφτη,αλλα και το νοικοκυρη .  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #53 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 11:34:46 μμ »

Αποστόλη εγώ με το Φίλιππο λέγαμε για αεροβόλα όπλα Hatsan και το πόσο καλά είναι τα Hatsan και οτι το 135 είναι μοντέλο Hatsan και ότι το 99 είναι ένα αξιόπιστο μοντέλο της Hatsan και ότι παρόλο που το BT65 της Hatsan είναι πολύ καλό to ΑΤ 44 της Hatsan είναι επίσης καλό ίσως και καλύτερο και ότι θέλω να πάρω ένα Hatsan dominator γιατί μου αρέσει η σταθερή κάννη και ότι τελικά τα Hatsan είναι τίμια όπλα αλλά ότι και να κάνουμε πάντα θα υπάρχει μια καινούρια εκδοχή για τα Hatsan ... Φίλιππε μήπως ξέχασα τίποτα;   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Απλά είχαμε πρόβλημα ακοής και ομηλούσαμε λίγο πιο δυνατά  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Περάσαμε πολύ καλά, ευτυχώς που έλειπε όπως είπες το πλαίσιο ενός σοβαρού αγώνα, να χαλαρώσουμε λίγο κι όχι να είμαστε σφιγμένοι ..... αεροβολίστικο πάρτυ ήταν με άλλα λόγια Χαμόγελο
Σταματη βασικα λεγαμε οτι εαν εβαζε ο Αποστολης στο οπλο του τσιμουχα Χατσαν και ελατηριο Χατσαν θα γινοταν πιο σταθερο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός και απο οτι φαινεται το σκεφτοταν εκεινη την στιγμη αντι να συγκεντρωθει. Γλώσσα

Α νά τι ξέχασα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #54 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 11:39:32 μμ »

..............................................................................................
...στο επόμενο μου οφείλετε ότι υποσχεθήκατε στην ανακοίνωση :

-Κινούμενο στόχο εκ του ορθίου,με χρόνο

-Τορπίλες (καλυκάκια σε σωληνωτή βάση) καθιστοί και εκ του ορθίου,
απόσταση 25 και 40 μέτρα


Αυτό το χρεώνομαι εγώ,11 ολοκαίνουργιες φιγούρες ft και οι τορπίλλες
ήταν στη φύλαξη μου
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #55 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 11:41:40 μμ »

Πάντως για να είμαι ειλικρινής κάτι έμαθα για κάποιον που δήλωνε πρίν την έναρξη κάτι
για σπάγγους και στριγκάκια και απλωμένα σώβρακα αλλά δεν είδα να τρώει κάψιμο...
Για κανονίστε  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #56 στις: Νοέμβριος 19, 2012, 11:44:13 μμ »

Πάντως για να είμαι ειλικρινής κάτι έμαθα για κάποιον που δήλωνε πρίν την έναρξη κάτι
για σπάγγους και στριγκάκια και απλωμένα σώβρακα αλλά δεν είδα να τρώει κάψιμο...
Για κανονίστε  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

...να τον κάψουμε την επόμενη φορά και με την τέφρα του να πλύνουμε τα επόμενα σώβρακα  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #57 στις: Νοέμβριος 20, 2012, 04:27:45 μμ »

Πάντως για να είμαι ειλικρινής κάτι έμαθα για κάποιον που δήλωνε πρίν την έναρξη κάτι
για σπάγγους και στριγκάκια και απλωμένα σώβρακα αλλά δεν είδα να τρώει κάψιμο...
Για κανονίστε  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

...να τον κάψουμε την επόμενη φορά και με την τέφρα του να πλύνουμε τα επόμενα σώβρακα  Σαρκασμός
Αποστολη βλεπω οτι εκτος απο αριστος στον χειρισμο του γραπτου λογου, εισαι και αριστος στην αποφυγη των βολων που ερχονται προς το μερος σου ( κατι σαν το MATRIX ) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #58 στις: Νοέμβριος 20, 2012, 07:50:29 μμ »

Ο  Αποστόλης είναι γάτα... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 2 3 [4]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: