Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 09:39:23 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Evanix blizzard.25 αξιζει?
Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  

   Evanix blizzard.25 αξιζει?
Αποστολέας Μήνυμα
samgunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 16


« στις: Ιανουάριος 30, 2018, 09:59:46 πμ »

Σκεφτομαι την ανταλλαγη με το  Τheoben eliminator.25 θα ημουν ευγνωμων οποιος γνωριζει το οπλο να τοποθετηθει,το παλικαρι εχει τοποθετησει ρεγουλατορο θελω να ακουσω λοιπων γνωμες για τυχων  προβληματα,κατι θυμαμαι και για ελλειψει ανταλλακτικων για το Κορεατη Αναποφασιστικότητα Καλημερα και ευχριστω εκ το προτερων.
Καταγράφηκε

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗ ΔΟΚΙΜΗ                        ΣΑΡΑΝΤΟΣ
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 30, 2018, 05:25:02 μμ »

Το evanix blizzard είναι ένα κοινό απλό pcp. Το theoben eliminator πάλι όχι!

Άν το βλέπεις ψυχρά σαν χρήμα και μόνο, κάντο. Θα είσαι λίγο ριγμένος. Άν το δεις όμως έστω και λίγο συναισθηματικά, τότε μη το κάνεις με τίποτα.

Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 30, 2018, 05:33:02 μμ »

Αντε να πω και εγω κατι,μπορει το theoben eliminator να εχει μιια δυσκολια στο να φυγει,αλλα τραμπα δεν θα το εκανα ποτε με το Evanix.

Φιλε samgunner ολα αυτα ειναι γνωμες,την τελικη αποφαση θα την παρεις εσυ.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
samgunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 16


« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 30, 2018, 06:14:52 μμ »

Eυχαριστω για της απαντησεις,αυτο που περισσοτερο ηθελα να μαθω ειναι για την αξιοπιστια του,και η αληθεια ειναι αν σε αυτο τον τομεα αν με ικανοποιουσε,και συνεχιζα να ασχολουμε με οπλα θα το ειχα κανει τραμπα για αυτα που προσφερει βλητικα το συγκεκριμενο ως μπρος ενα αεροβολο εμβολου,και να μπλεξω με μεταχειρισμενο.Παρα ταυτα μου εκανε κλικ να το ανταλλαξω εδω και μερες,αλλα βαριεμαι να μπλεξω,κατα πρωτο και δευτερο παλι η ντουλαπα θα το φαει,κατα κυριος λογο Μεγάλο χαμόγελο Ασε να το δωσω να παρω μερικα εργαλεια Μεγάλο χαμόγελο.Σιγουρα θα κρατησω οπλα,και το Εβανιξ αν ειχα εμπειστοσυνη  θα το επαιρνα και θα το κραταγα,αλλα η αχρηστια ειναι βαρυτερη απο την επιθυμια,να μπλεξω με μεταχειρισμενα αγνωστα Μεγάλο χαμόγελο..Ευχαριστω πολυ και παλι για της απαντησεις Χαμόγελο
Καταγράφηκε

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗ ΔΟΚΙΜΗ                        ΣΑΡΑΝΤΟΣ
kostasgold
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 785



« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 30, 2018, 08:33:24 μμ »

Εγω δεν θα αλλαζα ενα Theoben με τιποτα , ιδιαιτερα με ενα Evanix
Καταγράφηκε

Oποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
samgunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 16


« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 31, 2018, 11:37:23 πμ »

Τα οπλα ειναι να σου κανουν τα χατηρια,και βλητικα το Εvanix εχει καλυτερη συμπεριφορα hands-down,γιαυτο και το σκεπτομαι ακομα Σαρκασμός Αν εισαι συλλεκτης εχει νοημα,αν δενεσαι συναισθηματικα με οπλα παλι,εγω δεν τα εχω.Μπορει να τα υπερσυντηρω και να τα πιανω με γαντια,αλλα να μου κανει ολα τα κεφια πρακτικα.Γιαυτοδινω μεγαλη σημασια μονο στη βλητικη συμπεριφορα,και φυσικα στην αξιοπιστια σε ενα επιπεδο λογικο με μια σχετικη συντηρησει.
Καταγράφηκε

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗ ΔΟΚΙΜΗ                        ΣΑΡΑΝΤΟΣ
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 31, 2018, 05:28:06 μμ »

Πάντως για να σε μπερδέψω λίγο περισσότερο στην απόφασή σου, θα σου πω πως το Evanix είναι και πολύ καλό βλητικά και πολύ αξιόπιστο.
Καταγράφηκε
samgunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 16


« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 31, 2018, 08:44:44 μμ »

To τι κανει βλητικα το καθε ενα το γνωριζω,αυτο που δεν μπορεις να ξερεις βεβαια ειναι η αξιοπιστια,και χαιρομαι που το ακουω για το εβανιξ.
Καταγράφηκε

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗ ΔΟΚΙΜΗ                        ΣΑΡΑΝΤΟΣ

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: