Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 06:38:18 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

THEOBEN S TYPE 5.5 30 ΠΟΔΟΛΙΒΡΕΣ ΜΕ REG.
Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  THEOBEN S TYPE 5.5 30 ΠΟΔΟΛΙΒΡΕΣ ΜΕ REG.
Αποστολέας Μήνυμα
SNIPER 7
Επισκέπτης
« στις: Νοέμβριος 17, 2011, 08:37:36 μμ »

THEOBEN S TYPE 5.5   31 ΠΟΔΟΛΙΒΡΕΣ ΜΕ REG. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ. ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ( ΑΙΡ ΑΡΜΣ   5,5  ΕΧΤΡΑ  30 ΠΟΔΟΛΙΒΡΕΣ ΓΙΑ 50 ΜΕΤΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ  ΑΛΑ ΛΙΓΕΣ ΒΟΛΕΣ ...  ΝΤΟΜΙΝΕΙΤΟΡ 5.5   ΧΑΛΙΑ  ΜΑΥΡΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΛΙΑ ΛΕΜΕ .ΝΤΙΑΝΑ 54  4.5 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΟΠΛΙΖΩ ΒΟΛΗ ΜΕ ΒΟΛΗ .UΜΑΡΕΧ  850 PCP 5,5  ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΕΣ ΒΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΕΩ  50 ΠΕΡΙΠΟΥ  + - 5 ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ  ΜΕΤΑ ΤΟ S ΤΥPE ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΟΠΛΟ KAI TIMH  ....    . ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ S TYPE ΟΜΩΣ   ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ( ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ) 140 ΒΟΛΕΣ + - 3 ΠΟΔΙΑ  Έκπληξη Έκπληξη ΑΖΥΓΙΣΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΤΟΥΣ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ Έκπληξη Έκπληξη ΟΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ.  ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ . ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ. ΘΑ ΒΑΛΩ  ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 17, 2011, 08:54:02 μμ από SNIPER 7 » Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 11:37:07 μμ »

Ωραίος ο SNIPER 7,

Φίλε μου με τι θάλαμο έρχεται το S TYPE και βγάζει τόσες βολές; Να υποθέσω 500cc;

Επίσης να σου υπενθημίσω να γράφεις με πεζά γιατί τα κεφαλαία υποδηλώνουν ότι φωνάζεις Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
D 52
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 38


« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 06:38:51 πμ »

Οπλάρα και από ότι δείχνεις το χαίρεσαι και το καμαρώνεις.. Κλείσιμο ματιού
Οι 150 βολές εννοείς ότι έχουν μέσο όρο 30 ποδόλιβρες;
Από που αγόρασες το όπλο;...και φωτό άμεσα παρακαλώ Γλώσσα
Καταγράφηκε
SNIPER 7
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 03:51:02 πμ »

Ωραίος ο SNIPER 7,

Φίλε μου με τι θάλαμο έρχεται το S TYPE και βγάζει τόσες βολές; Να υποθέσω 500cc;

Επίσης να σου υπενθημίσω να γράφεις με πεζά γιατί τα κεφαλαία υποδηλώνουν ότι φωνάζεις Κλείσιμο ματιού


καλησπερα με 500   θαλαμο και  γεμιζω σχεδον 250 μπαρ οταν κρυωσει εχει σχεδον 240
Καταγράφηκε
SNIPER 7
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 03:57:13 πμ »

Οπλάρα και από ότι δείχνεις το χαίρεσαι και το καμαρώνεις.. Κλείσιμο ματιού
Οι 150 βολές εννοείς ότι έχουν μέσο όρο 30 ποδόλιβρες;
Από που αγόρασες το όπλο;...και φωτό άμεσα παρακαλώ Γλώσσα
καλησπερα  φιλε . ναι  αν προσεξες  το λεω 140 βολες με  + - 3 ποδια  Έκπληξη Έκπληξη αζυγιστες  απο το κουτακι απευθειας .απο ελλαδα το αγορασα  αλλα να ξερεις  φιλε μου δε συμφερει απο εδω  κυπρο συμφερει 1150 ευρω  μαζι με διποδο και σιγαστηρα  περιπου εκει  ..εδω 1800  και βαλε και χωρις το σιγαστηρα.. να ειστε καλα παιδια τα λεμε.
Καταγράφηκε
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 12:04:02 μμ »

Τελικά τόσα και τόσα όπλα πέρασαν απο τα χέρια μου, ένα theoben δεν κατάφερα να πάρω όταν μπορούσαμε οικονομικά. Τώρα το βλέπω σαν μακρινό όνειρο...

Δεν θα ξεχάσω πως όταν ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το air ranger, μου έλεγε ο tieton να μην πάρω το "κανόνι" γιατί στο εξωτερικό δεν λένε και τα καλύτερα, αλλά εμένα με έφαγε η μαγκνουμίτιδα και κατέληξα στο daystate...
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: