Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 30, 2024, 08:17:27 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Σελίδες: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Αποστολέας Μήνυμα
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #645 στις: Μάρτιος 18, 2015, 10:39:56 πμ »

Το δικό μου πάντως 5.5 είναι στα 14 ποδόλιβρα και στα 40 μέτρα με FTT 5.54 κάνει αυτά (Το γκρουπάκι του airwolf μη ληφθεί παρακαλώ υπόψη, ο κάτοχός του πειραματιζόταν με λαδωμένα σφαιράκια  Κλείσιμο ματιού. Το όπλο έδειξε τι μπορεί να κάνει όταν το τάισε με το φαγάκι που του άρεσε)

http://i1185.photobucket.com/albums/z350/zafka1/HW97K/CIMG0545_zps2f3ae59c.jpg

Προσωπικά οι καμπύλες τροχιές όταν έχω τέτοια αποτελέσματα δε με ενοχλούν  Σαρκασμός Κλείσιμο ματιού.
Για να μην παρεξηγηθώ δεν είναι όλα τα γκρουπ σαν αυτά, αλλά σημασία έχει ότι γίνονται αν είσαι ήρεμος και όταν ο άρης με τη σελήνη δεν είναι αμφίδρομοι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



Ζαφειρη το οπλο σου ειναι παρα πολυ καλο αν φέρνει τέτοια αποτέλεσματα!!! Κλείσιμο ματιού

Απο λειτουργία,σταθερότητα στις ταχύτητες και ανάκρουση πως ειναι ;;;
Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #646 στις: Μάρτιος 18, 2015, 10:59:14 πμ »

Φοράει vmach εδώ και 4 περίπου χρόνια. Από τότε δεν έχει ξανανιχτεί. Ταχύτητες 665-667 πόδια με FTT 5.54, τα μόνα που του πάνε πολύ (cp και JSB καλά αλλά όχι όσο τα FTT). Λειτουργία τελευταία όχι και τόσο καλή από την άποψη ότι έχει αρχίσει να κάνει λίγο τουάνκ. Όπως είπε και ο Χριστόφορος θέλει μάλον πάλι γρασσάκι...
Καταγράφηκε

Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #647 στις: Μάρτιος 18, 2015, 11:23:54 πμ »

Απο μπολικες δοκιμες με 97αρι ΚΤ της παρεας σε .22 μπορω να πω τα καλυτερα. Σε εργοστασιακο σεταρισμα ριχνει περιπου στα 14-14,5 αναλογα τι σφαιρακι βαζουμε. Δεν ειναι καθολου ευαισθητο στο τι σφαιρακι θα του βαλουμε και τα γκρουπαρει ολα σε αντιθεση με το 4.5αρι.....
Πραγματι τα καλυτερα σφαιρακια που του αρεσουν ειναι τα FTT 5.54. Απο ανακρουση οπως το εργοστασιακο 4.5αρι και λιγοτερο ( με Πιο γλυκια λειτουργεια λογο οτι ειναι 5.5αρι). Απο τουανγκ μπολικο Στριφογύρισμα ματιών αλλα παρα πολυ ευστοχο με πολυ γρηγορο lock time. Και εγω θα το διαλεγα σε 5.5αρι εναντι του 4,5.
Το 4,5αρι ειναι το απολυτο ελατηριο στο σωστο σεταρισμα σε χαρτι στα 25μ αλλα για γενικη χρηση και μακρινες μακραν το 5.5αρι ειναι καλυτερο.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #648 στις: Μάρτιος 18, 2015, 02:58:44 μμ »

Φοράει vmach εδώ και 4 περίπου χρόνια. Από τότε δεν έχει ξανανιχτεί. Ταχύτητες 665-667 πόδια με FTT 5.54, τα μόνα που του πάνε πολύ (cp και JSB καλά αλλά όχι όσο τα FTT). Λειτουργία τελευταία όχι και τόσο καλή από την άποψη ότι έχει αρχίσει να κάνει λίγο τουάνκ. Όπως είπε και ο Χριστόφορος θέλει μάλον πάλι γρασσάκι...

Ε λιγο γρασσακι θα το θελει,4 χρονια είναι αυτα Άνεση στεγνωσε το καημενο.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #649 στις: Μάρτιος 18, 2015, 03:07:56 μμ »

Απο μπολικες δοκιμες με 97αρι ΚΤ της παρεας σε .22 μπορω να πω τα καλυτερα. Σε εργοστασιακο σεταρισμα ριχνει περιπου στα 14-14,5 αναλογα τι σφαιρακι βαζουμε. Δεν ειναι καθολου ευαισθητο στο τι σφαιρακι θα του βαλουμε και τα γκρουπαρει ολα σε αντιθεση με το 4.5αρι.....
Πραγματι τα καλυτερα σφαιρακια που του αρεσουν ειναι τα FTT 5.54. Απο ανακρουση οπως το εργοστασιακο 4.5αρι και λιγοτερο ( με Πιο γλυκια λειτουργεια λογο οτι ειναι 5.5αρι). Απο τουανγκ μπολικο Στριφογύρισμα ματιών αλλα παρα πολυ ευστοχο με πολυ γρηγορο lock time. Και εγω θα το διαλεγα σε 5.5αρι εναντι του 4,5.
Το 4,5αρι ειναι το απολυτο ελατηριο στο σωστο σεταρισμα σε χαρτι στα 25μ αλλα για γενικη χρηση και μακρινες μακραν το 5.5αρι ειναι καλυτερο.


Δεν μπορω να διαφωνησω Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

Αυτό που λεω και θα το λεω είναι ότι το 97 σε 5.5 θελει για να παει σωστα 14.5-15 ποδολιβρα.

Ξεχναμε τα 12 ποδολιβρα Δημητρη με ότι αυτό συνεπαγεται Κλείσιμο ματιού

Με λιγα λογια,ενα 4.5 από 10.5-12 ποδολιβρα μπορει να δουλεψει αριστα,ενα 5.5 σε αυτά τα ποδολιβρα δεν δουλευει.

Ακουω για 5.5 12αλιβρα που κανουν παπαδες,που τους κανουν τους παπαδες Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία,αν τους κανουν στο χαρτι....θα κοψω τον παπα μου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #650 στις: Μάρτιος 18, 2015, 03:39:35 μμ »

Me άπνοια και στημένο γιατί όχι;  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #651 στις: Μάρτιος 18, 2015, 03:44:16 μμ »

Me άπνοια και στημένο γιατί όχι;  Χαμόγελο

Κωστα μακαρι.....
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #652 στις: Μάρτιος 18, 2015, 04:04:27 μμ »

Me άπνοια και στημένο γιατί όχι;  :

 Και οχι μονο . .  .  . οταν με αυτο που ανεβασε ο Ζαφειρης εδειξε καλυτερο γκρουπ το 97αρι , απ΄το λυκο .
Τωρα θα μου πειτε ο σκοπευτης .  .  . αλλα επειδη εχω ριξει με λυκο ,
δικαιολογια θεωρω μονο αυτον που θα ριξει για πρωτη φορα και δε θα εχει επαφη με το αντικειμενο .
Χριστοφ ολα τα συνθετεις με βαση το χαρτι , που εχει κανει πολλους απο μας να αγανακτουμε , χωρις βεβαια να φταιει το οπλο .
Συμφωνω και παλι με το Κωστα που δε κοιταζει χαρτι , αλλα επιτυχιες στα 100μ +  Κλείσιμο ματιού
Ειναι αδυνατον ενα οπλο που δε γκρουπαρει στα 25μ , να εχει επιτυχιες και κατω απο τετοιες συνθηκες σκοπευσης , στα 100μ +.
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #653 στις: Μάρτιος 18, 2015, 04:43:29 μμ »

Me άπνοια και στημένο γιατί όχι;  :

 Και οχι μονο . .  .  . οταν με αυτο που ανεβασε ο Ζαφειρης εδειξε καλυτερο γκρουπ το 97αρι , απ΄το λυκο .
Τωρα θα μου πειτε ο σκοπευτης .  .  . αλλα επειδη εχω ριξει με λυκο ,
δικαιολογια θεωρω μονο αυτον που θα ριξει για πρωτη φορα και δε θα εχει επαφη με το αντικειμενο .
Χριστοφ ολα τα συνθετεις με βαση το χαρτι , που εχει κανει πολλους απο μας να αγανακτουμε , χωρις βεβαια να φταιει το οπλο .
Συμφωνω και παλι με το Κωστα που δε κοιταζει χαρτι , αλλα επιτυχιες στα 100μ +  Κλείσιμο ματιού
Ειναι αδυνατον ενα οπλο που δε γκρουπαρει στα 25μ , να εχει επιτυχιες και κατω απο τετοιες συνθηκες σκοπευσης , στα 100μ +.

Το χαρτι φιλε Κουλη λεει παντα την αληθεια.Τα 100+ για μενα ναι είναι κατι... αλλα όχι για να παρω ένα οπλο.

Όταν εδωσα τα οπλα μου,το 97 και τον λυκο σε καποιον που το εχει το θεμα (αποδεδειγμένα με το αεροβολο)και ειδα τι κανει το 97 στα 30 μετρα,και ο λυκος στα 50 μετρα,απο τοτε λεω νε σε ολα Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση αλλα μεσα μου ξερω τι και πως Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Ένα οπλο που δεν γκρουπαρει στα 25 μετρα,δεν μπορω να καταλαβω πως από εκει και πανω είναι τελειο Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία
Δεν μιλαω για τα οπλα μου,αυτα τα γραφω χαλαρα στα αρχι@ια μου Άνεση Άνεση Άνεση,μιλαω γιατι μας διαβαζει και κοσμος άλλος.

« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 18, 2015, 04:58:08 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #654 στις: Μάρτιος 18, 2015, 05:06:07 μμ »

Μαγκες η λυση ειναι μια ... Οχι δεν παμε παραλια που λεει και η Φουρειρα ...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Οταν με το καλο το παρω το 5,5 και ευχομαι να ειναι συντομα,το V-Mach που φοραω στο 4,5 τωρα θα μετακομισει στο 5,5!!!  Κλείσιμο ματιού
Στο 4,5 θα βαλω ενα 12λιβρο κιτακι και εκει θα κλειδωσω,γιατι το οπλο το ειδα τι κανει,απο τα 10,5 ποδολιβρα μεχρι και τα 12 που ειναι τωρα ...
Αυτη ειναι η σιγουρατζα μου και το 97αρι μου σε 4,5 που το εχουν ριξει ουκ ολιγοι,ολοι εχουν να πουν τα ιδια ... Ειναι ενα παρα πολυ καλο και ευστοχο οπλο,που παει αρκετα διαφορετικα σφαιρακια ...
Εγω θα του εξασφαλισω και μια καλη λειτουργια και αυτο ηταν ...
Επομενως,το 5,5 θα ξεκινησει την καριερα του σαν FAC και οσο βγει με το ηδη υπαρχον κιτ που εχω,σκετο βεβαια οπως ειναι χωρις spacer και μαλακιες και απο κει και περα,αν μου περισεψουν καποια στιγμη χρηματα,
για το γαμωτο και μονο θα του παρω ενα 12λιβρο για να δω πως συμπεριφερεται και εκει... Τοσα και τοσα εχω δωσει ... Στο 100αρικο θα κολλησουμε ...  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Υ.Γ : Ειμαι σιγουρος πως απο ολα αυτα που εγραψα ο μπαρμπας θα επικροτησει το γεγονος οτι το 4,5 θα φορεσει 12λιβρο κιτ V-Mach!!!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 18, 2015, 05:11:32 μμ από Karizma » Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #655 στις: Μάρτιος 18, 2015, 05:14:28 μμ »

αν το 4,5 κεντάει μην το πειράξεις πέρα από συντήρηση άστο με το κιτ ως εχει  Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #656 στις: Μάρτιος 18, 2015, 05:15:34 μμ »

Me άπνοια και στημένο γιατί όχι;  :

 Και οχι μονο . .  .  . οταν με αυτο που ανεβασε ο Ζαφειρης εδειξε καλυτερο γκρουπ το 97αρι , απ΄το λυκο .
Τωρα θα μου πειτε ο σκοπευτης .  .  . αλλα επειδη εχω ριξει με λυκο ,
δικαιολογια θεωρω μονο αυτον που θα ριξει για πρωτη φορα και δε θα εχει επαφη με το αντικειμενο .
Χριστοφ ολα τα συνθετεις με βαση το χαρτι , που εχει κανει πολλους απο μας να αγανακτουμε , χωρις βεβαια να φταιει το οπλο .
Συμφωνω και παλι με το Κωστα που δε κοιταζει χαρτι , αλλα επιτυχιες στα 100μ +  Κλείσιμο ματιού
Ειναι αδυνατον ενα οπλο που δε γκρουπαρει στα 25μ , να εχει επιτυχιες και κατω απο τετοιες συνθηκες σκοπευσης , στα 100μ +.
Παιδιά για να μη παρεξηγηθούμε, ο Λύκος δεν έριξε καλύτερα για συγκεκριμένους λόγους που ανέφερα. Ο Νικήτας στον οποίο ανηκει το όπλο έκανε πειράματα με σφαιράκια πλυμένα λαδωμένα και δεν του βγήκαν, όταν άλλαξε σε στεγνά και άπλυτα το όπλο και ο σκοπευτής έκαναν μονόλεπτο του ευρώ.
Χριστόφορε, ο Si Pittaway με ένα 97 5.5 sub 12 ftlb, φτιαγμένο από τον τύπο της SFS κάνει παπάδες και στο χαρτί.
Καταγράφηκε

Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #657 στις: Μάρτιος 18, 2015, 05:17:38 μμ »

Me άπνοια και στημένο γιατί όχι;  :

 Και οχι μονο . .  .  . οταν με αυτο που ανεβασε ο Ζαφειρης εδειξε καλυτερο γκρουπ το 97αρι , απ΄το λυκο .
Τωρα θα μου πειτε ο σκοπευτης .  .  . αλλα επειδη εχω ριξει με λυκο ,
δικαιολογια θεωρω μονο αυτον που θα ριξει για πρωτη φορα και δε θα εχει επαφη με το αντικειμενο .
Χριστοφ ολα τα συνθετεις με βαση το χαρτι , που εχει κανει πολλους απο μας να αγανακτουμε , χωρις βεβαια να φταιει το οπλο .
Συμφωνω και παλι με το Κωστα που δε κοιταζει χαρτι , αλλα επιτυχιες στα 100μ +  Κλείσιμο ματιού
Ειναι αδυνατον ενα οπλο που δε γκρουπαρει στα 25μ , να εχει επιτυχιες και κατω απο τετοιες συνθηκες σκοπευσης , στα 100μ +.
Παιδιά για να μη παρεξηγηθούμε, ο Λύκος δεν έριξε καλύτερα για συγκεκριμένους λόγους που ανέφερα. Ο Νικήτας στον οποίο ανηκει το όπλο έκανε πειράματα με σφαιράκια πλυμένα λαδωμένα και δεν του βγήκαν, όταν άλλαξε σε στεγνά και άπλυτα το όπλο και ο σκοπευτής έκαναν μονόλεπτο του ευρώ.
Χριστόφορε, ο Si Pittaway με ένα 97 5.5 sub 12 ftlb, φτιαγμένο από τον τύπο της SFS κάνει παπάδες και στο χαρτί.

Ζαφειρη αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο ... Αστα αυτα τα οπλα ... Εκει μπαινει χερι βελτιωτη με π@π@ρια!!!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #658 στις: Μάρτιος 18, 2015, 05:24:41 μμ »

https://www.youtube.com/watch?v=J3IIsxUUsNY

Κοιτα ... Κακο δεν το λες παντως ... Αλλα πως θα το κανουμε εμεις να δουλευει ετσι ειναι το θεμα ... Ενα απλο V-Mach δεν νομιζω να αρκει παντως,ισως ουτε και V-Glide ...  Λύπη
Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #659 στις: Μάρτιος 18, 2015, 05:25:09 μμ »

Θα ξανα πω μια φορα τον πονο μου και τελος.Μιλαω για το ΤΧ200 5.5και όχι HW5.5.Toυ εβαλα κιτ v-mach fac,το οπλο ηταν στα 12.7 γλυκο ωραιο κλπ,απο γκρουπ Στα 25 ΓΤΠ Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα και ειχα δοκιμασει όλα τα σφαιρακια του πλανητη.Ημουν ετοιμος για αλλαγη καννης σε 4.5,ηταν σφιχτο το οπλο και ειπα να του δωσω λιγο χρονο.Μετα από 4000 βολες το οπλο αλλαξε  εστρωσε και είναι στα 14 ποδολιβρα,μου κανει τωρα τα γουστα και παραμενει στον οπλοβαστο μου Κλείσιμο ματιού

ΥΓ,τελευταια φορα που το εριξε ο Φιλ μου ειπε,τι ψάχνεις ρε μαλ@κα Απορία Απορία Απορία Απορία

Τωρα ΤΙΠΟΤΑ Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: