Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 27, 2024, 01:46:50 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Σελίδες: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #795 στις: Μάιος 10, 2016, 08:51:04 πμ »

Έστησα το 30άρι μου μαμά και τα ρίξαμε...
Μαμά όντως στήνεις ένα όπλο,με κιτ δεν υπάρχει τίποτα να στήσεις.Απλά το βάζεις.
Μόλις κόψεις ελατήριο σε κάποιο απ΄ τα δικά σου σε αναζήτηση καλύτερων γκρούπ
ή όταν επέμβεις σε μια τσιμούχα που σου κόβει ερήμην 150 πόδια ταχ. μιλάμε  Φιλί
Θυμάμαι ένα 97άρι που στήσαμε μαμά,έπαιζε έστρωτο τις πρώτες βολές στα 5-6 πόδια max dv
και δεν είχε ούτε τουάνγκ ούτε τπτ.
Με κανα 40άρι ευρώ (τσιμούχα - τοπχατ - οδηγό) θα είναι αλλιώς τα πράγματα.
Με άλλα 40 και ένα τιταν ακόμα διαφορετικά.
Με ένα vmach ή 100 - 120€ (που απ' ότι καταλαβαίνω πλέον πολλοί τα θεωρούνε μούφα άσχετα αν κανα δυό απ' τα καλύτερα 95άρια
σε .177 στο χαρτί το φοράνε) ούτε ψάξιμο ούτε τπτ,το φοράς,ρίχνεις κανα δυό κουτάκια και μετά απολαμβάνεις
αν είσαι και λιγάκι φάρδος.
Αυτά τώρα μέχρι ότι το 95άρι δεν κάνει για τπτ και για να κάνει πρέπει να έχεις δουλέψει στη nasa ή να χώσεις κανα χιλιάρικο ακόμα
έχουν μεγάλη διαφορά.Μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για το ίδιο ουσιαστικά όπλο με το 98.
Και για βελτίωση του 100ρικου σε κάθε περίπτωση.Ακόμα και με το καπέλο των 100€ τα HW παραμένουν οικομικότερα των μαμά ΑΑ.
Σε σχέση με τα φτηνά,ένα τελειωμένο ΒΑΜ 19 θα πάει 150€,ένα hatsan 99 200€.
Ένα cfr από Ελλάδα θα πάει 400€,ένα 95 400€ και ένα 97 500€.
Διαλέχτε...
 





Κωστα,μετα απο 7 χρονια που εχω τα κιτ αγορασμενα 90€ το εκαστο,τι ελατηριο να κοψω και τι τσιμουχα να χαρχαλεψω ,150 ποδια μπορει να εκοβαν στα πρωτα 2 κουτια,τωρα δουλευουν σαν  ελβετικα ρολογια Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #796 στις: Μάιος 10, 2016, 12:06:42 μμ »

Φραγκίσκο...  Μεγάλο χαμόγελο
Μαμά δε λέμε το 'βγαλα απ' το κουτί και έριξα εκτός αν είναι 12λιβρο προσπόρ.
Εννοούμε απολίπανση επαναλίπανση,έλεγχο αν στεγανοποιεί η τσιμούχα,
περιποίηση του ελατηρίου με πιθανό κόψιμο,έλεγχο εφαρμογών κτλ.
Τα +50 - 150€ είναι ένα απόλυτα λογικό ποσό,ακόμα και για φτηνά όπλα.
Βέβαια στα τόσα χρόνια έχει τύχει να δώ πολλά.
Πχ κιτ vglide και ο ιδιοκτήτης να παιδεύεται με τουάνγκ;
βελτιωμένο με 150€ και ο ιδιοκτήτης να μη μπορεί να βρεί άκρη... πολλά.
Όπως και να 'χει όμως μια και μιλάμε για το 95 και προφανώς για κάποιο σετάπ σε νορμάλ δύναμη (11 - 12 πδλβρα)
οι λύσεις είναι πολλές,όλες φτηνές (κάποιες φτηνότερες) και μάλλον όλες αποδίδουν.
Θυμάμαι μέλος να στήνει 98άρι μαμά και να έχει την απόλυτη λειτουργία,μέχρι που το ξαναάνοιξε γιατί δε θυμόταν
αν έχει στρογυλέψει τα άκρα στην ακτινογραφία,μετά δεν ξανάπιασε το επίπεδο που ήθελε.
Τεσπα όλα αυτά είναι καλά και όμορφα,
ξαναλέω όμως ότι μιλάμε για το καλύτερο μακράν όπλο σπαστής κάνης που υπάρχει στην παραγωγή,
άλλο πράγμα το "για να γίνει στα γούστα μου θέλει ένα κατοσταρικάκι ακόμα"
και άλλο το "μάπα το καρπούζι,δεν αξίζει,θέλει πολλά λεφτά,εξαρτήματα απ' το challenger" κτλ.
Τεσπα τόρνο έχεις,φτιάξε έναν αξιοπρεπή οδηγό και ένα τοπ χατ για το μαμά ελατήριο (συνθετικά)
και μερικές καλογυαλισμένες ροδέλες και παίξε,έτσι για το πείραμα,το κόστος για σένα θα είναι μηδέν.
Θα μου άρεσε να δω απ' τα χεράκια σου και ένα συνθετικό χιτώνιο για το ελατήριο.
Και μετά ενημέρωσε μας και αν δε σου αρέσουν χάρισε τα στο φόρουμ σε κάποιο παιδί με 95-98.

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #797 στις: Μάιος 10, 2016, 12:21:10 μμ »

....

Ξεκόλλα ρε ψάρακα  Σαρκασμός

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #798 στις: Μάιος 10, 2016, 01:35:57 μμ »

To 95ari  δεν οπλιζει με κανονικη ροδελα . Ποσο μαλλον με τοπ χατ  .
Εμενα με ενα παφιλα μπροστα οπλιζε και ειχα 14+ ποδολ . με περιποιηση μαμα [ δηλ. μονο οδηγο ] .

Οταν εκοψα ελατηριο και κατεβηκα στα 11 - 12 , το οπλο εριχνε πολυ ανωτερα απο v mach .
Ο λογος που αντικατεστησα το μαμα ,  ειναι γιατι εγινε τρια κομματια επειτα απο δυο κουτακια σερι .
Τοτε εκανα κατι  100αρια  το μηνα σε σφαιρακια .

Eβαλα  v mach  αλλα δεεεε [ καποια .  .  . εκατσε ομως ]  . Στη πορεια αφου εριξα αρκετα οπλα απο γνωστες , καταλαβα .  .  .

Τωρα εχω πεταξει πια τα κιτακια και εχω ραψει κουστουμι με τιταν στα μετρα του καθενος οπλου μου .
Ο λογος  titan  η ΄v mach η΄ τσιμουχας after market , ηταν αποκλειστικα για την εντονη χρηση ,
και για κανενα αλλο λογο . Οσοι δεν εχουν ριξει καλοστημενα μαμα , δικαιολογω τις αποψεις τους .
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #799 στις: Μάιος 10, 2016, 03:05:36 μμ »

Το θεμα μας είναι,αν ξερεις 5 πραγματα και ζητας αλλα 5 από το οπλο σου,μαμα δεν το αφηνεις Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7784



« Απάντηση #800 στις: Μάιος 10, 2016, 03:05:54 μμ »

To 95ari  δεν οπλιζει με κανονικη ροδελα . Ποσο μαλλον με τοπ χατ  .
Εμενα με ενα παφιλα μπροστα οπλιζε και ειχα 14+ ποδολ . με περιποιηση μαμα [ δηλ. μονο οδηγο ] .

Οταν εκοψα ελατηριο και κατεβηκα στα 11 - 12 , το οπλο εριχνε πολυ ανωτερα απο v mach .
Ο λογος που αντικατεστησα το μαμα ,  ειναι γιατι εγινε τρια κομματια επειτα απο δυο κουτακια σερι .
Τοτε εκανα κατι  100αρια  το μηνα σε σφαιρακια .

Eβαλα  v mach  αλλα δεεεε [ καποια .  .  . εκατσε ομως ]  . Στη πορεια αφου εριξα αρκετα οπλα απο γνωστες , καταλαβα .  .  .

Τωρα εχω πεταξει πια τα κιτακια και εχω ραψει κουστουμι με τιταν στα μετρα του καθενος οπλου μου .
Ο λογος  titan  η ΄v mach η΄ τσιμουχας after market , ηταν αποκλειστικα για την εντονη χρηση ,
και για κανενα αλλο λογο . Οσοι δεν εχουν ριξει καλοστημενα μαμα , δικαιολογω τις αποψεις τους .
Σε αυτο που λες για το κοψιμο στο μαμα ελατηριο συμφωνω και εγω.Εχω κοψει 4 σπειρες  (οχι βεβαια οτι εχει  βγει ανωτερο απο v-mach) αλλα λειτουργικα καλυτερο απο το κουτι.Σε δυναμη μπορει να ειναι απο 10-11 το ανωτερω με 8.64 και απο οδηγο τον μαμα με ενα μακαρονι περασμενο Στην 1000 που εριξα και εγω το ελατηριο την γλυτωσε αλλα καταστρεψε την τσιμουχα στην περιφερεια οχι εμπρος.Αλλαξα τσιμουχα παλι μαμα δεν εβαλα γρασο καθολου Moly ουτε σε ελατηριο και οδηγο ουτε και το ελαχιστο που βαζουμε στον κωλο του πιστονιου χρησιμοποιησα μονο γρασο λιθιου αρκετα κολωδες με ιξωδες Ν-2 ελαχιστη λυπανση της τσιμουχας με βιομηχανικη σιλικονη στην εσωτερικη και εξωτερικη περιφερεια της με την μεθοδο της τριβης (δεν βλεπεις την σιλικονη πανω στην τσιμουχα μονο την αισθανεσαι γλυστερη οταν την ακουμπας).Αγορασμενο 15-3-16 πρεπει να ειναι απο τα νεωτερα στο φορουμ που υπαρχουν σημερα πρεπει να εχει ξεπερασει τα 5000 μολυβια δειχνει πολυ πιο ηρεμο και προβλεψιμο στην βολη του χωρις να σε κουραζει.Μεγαλη σημασια για μενα ειναι οχι μονο το κοψιμο στο ελατηριο αλλα η λειανση του ελατηριου και απο της 2 μεριες το ελατηριο πρεπει να στεκεται απο μονο του ορθιο και ισιο οχι να το περιστρεφουμε εμεις στο σημειο που θα σταθει ορθιο.
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #801 στις: Μάιος 10, 2016, 03:23:02 μμ »

Το 95άρι μου το είχα μαμά... Μετά από καμμιά 100αριά συνεχείς βολές, ''έπεφτε'' και έπρεπε να το αφήνω λίγο για να ξανανέβει (στο εξής θα το αναφέρω ως ''κούραση'')... Σε 3000 βολές έσπασε το ελατήριο...

Τι να κάνω τότε... Ρωτώντας έμαθα... ή Τιτάν ελατήριο, κόψιμο, οδηγούς και τοπ χατ και μαμά ή φτιαχτή τσιμούχα ή έτοιμο κιτ V-Mach... Επειδή δεν ήξερα την τύφλα μου από τεχνικά (και ακόμα δεν ξέρω), προτίμησα το V-Mach, που αν εξαιρέσεις την oversize τσιμούχα που ήθελε κατέβασμα, το ελατήριο ανέβηκε λίγο, μετά έπεσε πάλι και τώρα είναι σταθερό, εδώ και χιλιάδες βολές...

Στο παλιό 97άρι μου, πάλι μαμά τσιμούχα, μαμά ελατήριο... την ίδια ''κούραση''... Μπήκε Τιτάν ελατήριο με μαμά οδηγό, μαμά τσιμούχα... κι έγινε άλλο πράγμα...

Στο πιο καινούργιο 97άρι, μαμά τσιμούχα και μαμά ελατήριο με φτιαχτό οδηγό... η ίδια ''κούραση''... πάλι λόγω της αχρηστίας μου, έβαλα V-Mach... έγινε κι αυτό άλλο πράγμα...

Συμπέρασμα... Αν δεν έχεις μέτρο σύγκρισης (εγώ είχα πολλά στο Σχιστό να δω), μαμά τα Weihrauch είναι μια χαρά...
Αν δεις όμως κάποιο άλλο, βελτιωμένο... αμέσως καταλαβαίνεις ότι πρέπει να του βάλεις χέρι...

Τιτάν - χιτώνιο - οδηγοί - τοπ χατ - νέα τσιμούχα από καλό υλικό   ή   έτοιμο κιτ...;    

Το πρώτο πακέτο είναι πιο φθηνό (ακόμα και με την εγκατάσταση από κάποιον βελτιωτή) και πιο ''εφαρμοστό'' και με πιο γρήγορα λοκ τάιμ...
Το δεύτερο είναι πιο ακριβό αλλά και πιο ''εύκολο'' για κάποιον που δεν πιάνουν τα χέρια του...

Αυτή είναι η δικιά μου άποψη... και δεν σημαίνει ότι είναι σωστή...  


ΥΓ.  Η απολίπανση και επαναλίπανση στο μαμά θεωρείται δεδομένη και δεν την αναφέρω καν παραπάνω...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 10, 2016, 03:40:54 μμ από gatos » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #802 στις: Μάιος 10, 2016, 03:43:40 μμ »

μιας και γινεται κουβεντα για βελτιωσεις κτλ..

εγω νιωθω το 95αρι μου τωρα τελευταια οτι εχει πεσει λιγο..ριχνει το ιδιο γλυκα οπως στην αρχη, αλλα το νιωθω λιγο πιο πεσμενο στην αισθηση


το μετρησα με κομπρο πριν το Πασχα, ριχνει τα HN FTT  11,42 με 660μεσο ορο δηλαδη 11ποδολιβρα..

δε το ειχα μετρησει στην αρχη να ξερω ποσο εριχνε, αλλα ο αμερικανος μου ειχε πει γυρω στα 700 κ κατι αν θυμαμαι καλα..

η ο κομπρος ειναι για τον πεο..

εχω καιρο να το ριξω τωρα γιατι ασχοληθηκα με το ΤΧ..

καποια στιγμη που δοκιμαζα διαφορα σφαιρακια , εριχνα κ με ελαφρια Ftt κ Jsb k crosman πιο βαρια..υπαρχει περιπτωση να ''κουρασα'' το ελατηριο ή μαλακιες λεω..?

Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #803 στις: Μάιος 10, 2016, 04:21:12 μμ »

Μανο ωραιο αυτο που ειπες Κλείσιμο ματιού

Συμπέρασμα... Αν δεν έχεις μέτρο σύγκρισης (εγώ είχα πολλά στο Σχιστό να δω), μαμά τα Weihrauch είναι μια χαρά...

Ακομη θυμαμαι μετα το Ντιανα 350 οταν αγορασα το 97αρι και εριξα την πρωτη βολη στο σπιτι μου Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Απο μεσα μου λεεω παω για παγκοσμιο με αυτο Άνεση

Μια χαρα ριχνουν τα οπλακια και απο κουτα εμεις δεν ριχνουμε ανθρωπινα το εχω ξαναπει αυτο............
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #804 στις: Μάιος 10, 2016, 04:22:37 μμ »

μιας και γινεται κουβεντα για βελτιωσεις κτλ..

εγω νιωθω το 95αρι μου τωρα τελευταια οτι εχει πεσει λιγο..ριχνει το ιδιο γλυκα οπως στην αρχη, αλλα το νιωθω λιγο πιο πεσμενο στην αισθηση


το μετρησα με κομπρο πριν το Πασχα, ριχνει τα HN FTT  11,42 με 660μεσο ορο δηλαδη 11ποδολιβρα..

δε το ειχα μετρησει στην αρχη να ξερω ποσο εριχνε, αλλα ο αμερικανος μου ειχε πει γυρω στα 700 κ κατι αν θυμαμαι καλα..

η ο κομπρος ειναι για τον πεο..

εχω καιρο να το ριξω τωρα γιατι ασχοληθηκα με το ΤΧ..

καποια στιγμη που δοκιμαζα διαφορα σφαιρακια , εριχνα κ με ελαφρια Ftt κ Jsb k crosman πιο βαρια..υπαρχει περιπτωση να ''κουρασα'' το ελατηριο ή μαλακιες λεω..?


Προφανος εχει στρωσει τωρα και εχει σταθεροποιηθει το ελατηριο του. Εαν ο Κομπρο σου ειναι καλος η οχι θα στο επιβεβαιωσουν τα αλλα σου οπλα.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #805 στις: Σεπτέμβριος 24, 2016, 11:44:30 πμ »

Kostasgold,ρωτας για τα cometa gas ram.

Νομιζω οτι εχεις Ηw 90,ενα απο τα καλυτερα οπλα του ειδους Κλείσιμο ματιού,τι Ψαχνεις με τα αλλα...cometa,gamo,Hatsan κλπ.

Θα βρεις τον μπελα σου Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kostasgold
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 785



« Απάντηση #806 στις: Σεπτέμβριος 24, 2016, 11:57:52 πμ »

Aπλα θελω να αγορασω κατι και δεν ξερω τι να παρω Χαμόγελο αλλα Hatsan και αλλες τετοιες πατατες δεν θα αγοραζα ποτε .Σε ευχαριστω παντως για την απαντηση Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Oποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
kostasgold
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 785



« Απάντηση #807 στις: Σεπτέμβριος 24, 2016, 11:59:35 πμ »

Ναι εχω ενα HW 90 σε 20 cal. Κανονι.
Καταγράφηκε

Oποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #808 στις: Σεπτέμβριος 24, 2016, 12:04:55 μμ »

Kostasgold,ρωτας για τα cometa gas ram.

Νομιζω οτι εχεις Ηw 90,ενα απο τα καλυτερα οπλα του ειδους Κλείσιμο ματιού,τι Ψαχνεις με τα αλλα...cometa,gamo,Hatsan κλπ.

Θα βρεις τον μπελα σου Κλείσιμο ματιού

Γιατί εγω που τα εχω σε 4,5 και σε 5,5 το έχω μετανιώση ;

Αυριο θα ρίξω το 4,5 στο εξοχικό που ειχε κόσμο το καλοκαίρι και δεν το έριξα καθόλου
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #809 στις: Σεπτέμβριος 24, 2016, 12:20:52 μμ »

Για να λεμε και την αληθεια,ειμαι πολυ συντηρητικος με την αγορα οπλου ακομα και στο διαμετρημα.

Για το cometa δεν ξερω τιποτα.

 ΥΓ,αλλαξαμε προσφατα μια κανη σε 90αρι 5.5 με μια 6.35.Εγιναν οι αλλαγες στα μπαρ και το οπλο ριχνει τελεια Άνεση Άνεση

90αρι δεν εχω,αλλα ξερω τι κανει σαν οπλο σε ολα τα διαμετρηματα,κατι που πιστευω οτι δεν μπορουν αλλα οπλα να το κανουν Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: