Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 26, 2024, 04:23:35 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Σελίδες: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Αποστολέας Μήνυμα
kdaffy
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 297



« Απάντηση #390 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 06:41:56 μμ »

Παίδες τελικά πήρα το hw30 άλλο το φίλο τον Αντώνη για τον μικρό.
Αν δεν είχες ποτέ καλό/ποιοτικό  αεροβόλο δεν ξέρεις. Μικρός το μπαμ το έβλεπα το καλύτερο αλλά το αεροβόλο που πήρα δεν έχει σχέση. Πολύ ωραία εξωτερική εμφάνιση και ποιότητα , ομαλή λειτουργία, αθόρυβο, πολύ καλή σκανδαλη και προπαντων εύστοχο. Ο μικρός ξετρελαθηκε αλλά και εγώ. Δεν ξέρω ποιος θα ρίχνει πιο πολύ.
Και για να μην ξαναποσταρω ευχαριστώ και δημόσια τον Αντώνη για την άψογη συνεργασία, την υποδοχή στο προσωπικό του σκοπευτήριο και το καταπληκτικό  όπλο.
 Ευχαριστώ και όλους για τη βοήθεια. Especially Pip!!!
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #391 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 07:05:58 μμ »

Εκανες πολυ καλη επιλογη. Ειμαι σιγουρος οτι ο Μικρος θα εχει χεστει απο την χαρα του Χαμόγελο
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #392 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 07:51:50 μμ »

Yes, especially Pip Μεγάλο χαμόγελο
Να το χαίρεστε Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #393 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 07:57:41 μμ »

Yes, especially Pip Μεγάλο χαμόγελο
Να το χαίρεστε Μεγάλο χαμόγελο

O Pip είναι διαχειριστής,όταν κάποιος ρωτάει για το ΒΑΜ του απαντάει για το βαμ.
Από κει και πέρα απαντάω στα πμ με πμ  Κλείσιμο ματιού και λέω τη γνώμη μου ευθέως  Άνεση
Καλορίζικο και καλότυχο το 30άρι,π Αντώνης έχει κι' άλλο  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #394 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 09:42:52 μμ »

Καλοριζικο και καλοριχτο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #395 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 09:56:39 μμ »

Πολύ ωραία επιλογή. Καλοριχτο και από τους δυό σας
Καταγράφηκε

kdaffy
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 297



« Απάντηση #396 στις: Οκτώβριος 28, 2014, 02:16:10 πμ »

Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Καλό βράδυ!!

Στάλθηκε από το SM-P600 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καταγράφηκε
ARTEMIS
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 86


« Απάντηση #397 στις: Νοέμβριος 08, 2014, 01:09:31 πμ »

ψηνομαι και εγω για ΒΑΜ 19  για δευτερο αεροβολο και το hatsan 125 να το κανω 6.35 τοΒΑΜ να το παρω 5.5 η4.5 και να αφήσω το hatsan 5.5 καταλαβαίνεται λεφτα γιοκ
Καταγράφηκε
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #398 στις: Νοέμβριος 08, 2014, 10:10:52 πμ »

Να πάρεις το 19 σε 4.50 για να φχαριστηθεις τηναίσθηση ''όλα ίσωμα'' από 10 ως τα 70+
Και ν' αφήσεις τις αγριάδες Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #399 στις: Νοέμβριος 12, 2014, 04:08:32 μμ »

Ξέρει κανένας ποιό Νο Τιτάν, είναι για το ΒΑΜ 19...; Επίσης μήπως ξέρει κανείς ποιά τσιμούχα V-Mach παίρνει...;

Όταν θα γίνει, πρέπει να γίνει κορυφή και όχι μεσοβέζικα πράγματα... Κλείσιμο ματιού    Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός    Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

Για ελατηριο τιταν δεν ξερω,v-mach τσιμουχα την 25αρα που ειναι 25++++++ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Είναι δηλ. τόσο +++++ που πρέπει να σου γίνουν +++++ μέχρι να στρώσει... Λύπη

Μετά όμως δεν παίζεται η μαμημένη... Για μια ζωή... Κλείσιμο ματιού

Εκτός και στην φτιάξει ακριβώς και με το ανάλογο υλικό, αυτός που θα σου φτιάξει οδηγούς και μπάτονινγκ... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Γιώργοοοοο... Κλείσιμο ματιού

Σκανδάλη ξέρουμε ποιός την φτιάχνει και μετά μένει το κοντάκι... Κι αυτό ξέρω ποιός θα το φτιάξει, αλλά είναι έκπληξη...


Όποιος θα βλέπει μετά την νουνάρα που θα κρατάω θα... το Ε.Σ.Ρ. δεν μου επιτρέπει να πω τι θα κάνει... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #400 στις: Νοέμβριος 12, 2014, 04:16:38 μμ »

Παμε την Δευτερα να παρουμε 2 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Και μετα στον Γιωργο  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Εγώ θα περιμένω λίγο, γιατί έμαθα ότι οι κάνες κοπής Δεκεμβρίου θα είναι οι πιο πετυχημένες της ΒΑΜ... Σαρκασμός   Τότε θα έχω τα λεφτά...   Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών


Και φυσικά μετά κατευθείαν... Γιώργος... Κλείσιμο ματιού


Και μόλις το χορτάσουμε, το πουλάμε κι αυτό... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   Πρέπει ο κόσμος να γνωρίζει τα καλά όπλα. Αν το κρατάμε μόνο για πάρτη μας, δεν ''μοιράζεται'' η γνώση και η απόλαυση... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #401 στις: Νοέμβριος 12, 2014, 04:21:48 μμ »

Παμε την Δευτερα να παρουμε 2 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Και μετα στον Γιωργο  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Εγώ θα περιμένω λίγο, γιατί έμαθα ότι οι κάνες κοπής Δεκεμβρίου θα είναι οι πιο πετυχημένες της ΒΑΜ... Σαρκασμός   Τότε θα έχω τα λεφτά...   Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών


Και φυσικά μετά κατευθείαν... Γιώργος... Κλείσιμο ματιού


Και μόλις το χορτάσουμε, το πουλάμε κι αυτό... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   Πρέπει ο κόσμος να γνωρίζει τα καλά όπλα. Αν το κρατάμε μόνο για πάρτη μας, δεν ''μοιράζεται'' η γνώση και η απόλαυση... Κλείσιμο ματιού

ΟΧ τωρα που το λες....εχω να παω και Ζυριχη τα Χριστουγεννα  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Με βλεπω κοπης Ιανουαριου.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #402 στις: Νοέμβριος 12, 2014, 04:24:59 μμ »

Παμε την Δευτερα να παρουμε 2 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Και μετα στον Γιωργο  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Εγώ θα περιμένω λίγο, γιατί έμαθα ότι οι κάνες κοπής Δεκεμβρίου θα είναι οι πιο πετυχημένες της ΒΑΜ... Σαρκασμός   Τότε θα έχω τα λεφτά...   Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών


Και φυσικά μετά κατευθείαν... Γιώργος... Κλείσιμο ματιού


Και μόλις το χορτάσουμε, το πουλάμε κι αυτό... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   Πρέπει ο κόσμος να γνωρίζει τα καλά όπλα. Αν το κρατάμε μόνο για πάρτη μας, δεν ''μοιράζεται'' η γνώση και η απόλαυση... Κλείσιμο ματιού

ΟΧ τωρα που το λες....εχω να παω και Ζυριχη τα Χριστουγεννα  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Με βλεπω κοπης Ιανουαριου.

Δώσε μου τα λεφτά που έχεις τώρα... να στα φυλάω εγώ μέχρι τότε, για να μην τα φας... τα τρώω εγώ... και στο παίρνω εγώ τότε που θα είναι καλές οι κάνες...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #403 στις: Νοέμβριος 12, 2014, 05:27:11 μμ »

Να βοηθησω εγω λιγακι Στριφογύρισμα ματιών
Εαν ειναι να παρουμε το οπλο + τιταν ελατηριο + τσιμουχα V-mach + Βαψιμω το κοντακι + Οδηγους στα μετρα του ελατηριου. Δεν θα απεχουμε και πολυ απο την τιμη ενος εργοστασικου 95αριου Άνεση
Οποτε εαν σας αρεσουν οι μοντες προχωρατε αλλιως 95αρι..
Υπαρχει και η πιο σωστη λυση που ειναι οτι το παιρνεις για αυτο που ειναι, δηλαδη δεν ριχνεις πανω του παρα ελαχιστα χρηματα ( μια τσιμουχα, φτιαχνεις το κοντακι μονος σου. και ακτινογραφια με φτιαξιμω σκανδαλης οπως εδειξε ο Πιπ.) Και για την τσιμουχα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος Απορία αποκλειεται να ειναι σαν την πλαστικη απο τα Χατσαν.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #404 στις: Νοέμβριος 12, 2014, 06:05:11 μμ »

Να βοηθησω εγω λιγακι Στριφογύρισμα ματιών
Εαν ειναι να παρουμε το οπλο + τιταν ελατηριο + τσιμουχα V-mach + Βαψιμω το κοντακι + Οδηγους στα μετρα του ελατηριου. Δεν θα απεχουμε και πολυ απο την τιμη ενος εργοστασικου 95αριου Άνεση
Οποτε εαν σας αρεσουν οι μοντες προχωρατε αλλιως 95αρι..
Υπαρχει και η πιο σωστη λυση που ειναι οτι το παιρνεις για αυτο που ειναι, δηλαδη δεν ριχνεις πανω του παρα ελαχιστα χρηματα ( μια τσιμουχα, φτιαχνεις το κοντακι μονος σου. και ακτινογραφια με φτιαξιμω σκανδαλης οπως εδειξε ο Πιπ.) Και για την τσιμουχα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος Απορία αποκλειεται να ειναι σαν την πλαστικη απο τα Χατσαν.


200€ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ μαζι με την αγορα του οπλου.Η 8€ μια τσιμουχα από ΑΑ και τελος Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: