Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 27, 2024, 12:08:47 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Σελίδες: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Αποστολέας Μήνυμα
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #525 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 11:16:57 πμ »

Στην MTC Mamba Lite που είχα, ''καθάριζε'' σε άλλο σημείο της ρύθμισης, από αυτό που δεν μετακινούνταν ο νηματόσταυρος... Δηλ. για να μετακινείς το κεφάλι σου και να μην αλλάζει θέση ο νηματόσταυρος, έπρεπε να είναι κακώς εστιασμένος ο στόχος... Απορία

Με την Vector δεν το έχω ψάξει ακόμα... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #526 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 11:28:51 πμ »

Αυτό το γκατζετ είναι καταπληκτικό για αποφυγή λάθους λόγω παράλλαξης  Κλείσιμο ματιού
https://www.youtube.com/watch?v=VQrq9dA9a_8
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #527 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 12:08:33 μμ »

Στην MTC Mamba Lite που είχα, ''καθάριζε'' σε άλλο σημείο της ρύθμισης, από αυτό που δεν μετακινούνταν ο νηματόσταυρος... Δηλ. για να μετακινείς το κεφάλι σου και να μην αλλάζει θέση ο νηματόσταυρος, έπρεπε να είναι κακώς εστιασμένος ο στόχος... Απορία

Με την Vector δεν το έχω ψάξει ακόμα... Κλείσιμο ματιού


Tωρα εγω γιατι πιστευω ότι τα οπτικα(όχι του δεκαρικου)δεν εχουν πρόβλημα,αλλα το πρόβλημα είναι το πως βαζουμε το μαγουλο στο κοντακι,και πως ευθυγραμμιζεται το ματι μας με το σταυρόνημα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Skropi
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 194


« Απάντηση #528 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 12:12:29 μμ »

Μετα τα σημερινα γκρουπακια που εκανα, με τα κινεζικα ανοιχτα του bam, θα συμφωνησω οτι περισσοτερο φταιει ο χρηστης. 6 γκρουπ αθλια στα 10 μετρα, αλλα το εβδομο που το προσεξα, που σημαδεψα οσο καλυτερα μπορουσα σε ολες τις βολες, που εβαλα το μαγουλο ακριβως στο ιδιο σημειο σε καθε βολη, που εκανα τα παντα οπως πρεπει τελος παντων, και πηγε σχεδον τρυπα τρυπα...... (φυσικα μετα απο αυτο εβαλα το οπλο στη θεση του. Μετα απο καλα αποτελεσματα δεν κανει να ριχνουμε, παει γρουσουζια   Μεγάλο χαμόγελο )
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #529 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 12:14:28 μμ »

Στην MTC Mamba Lite που είχα, ''καθάριζε'' σε άλλο σημείο της ρύθμισης, από αυτό που δεν μετακινούνταν ο νηματόσταυρος... Δηλ. για να μετακινείς το κεφάλι σου και να μην αλλάζει θέση ο νηματόσταυρος, έπρεπε να είναι κακώς εστιασμένος ο στόχος... Απορία

Με την Vector δεν το έχω ψάξει ακόμα... Κλείσιμο ματιού


Tωρα εγω γιατι πιστευω ότι τα οπτικα(όχι του δεκαρικου)δεν εχουν πρόβλημα,αλλα το πρόβλημα είναι το πως βαζουμε το μαγουλο στο κοντακι,και πως ευθυγραμμιζεται το ματι μας με το σταυρόνημα.


Μα εδώ μιλάμε, να μετακινείς το κεφάλι σου και να βλέπεις σταθερό το σταυρόνημα. Σ' εκείνο το σημείο όμως, στην MTC δεν είχε τη σωστή εστίαση. Μου το έχουν πει και άλλοι αυτό... Χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #530 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 12:14:44 μμ »

Μετα τα σημερινα γκρουπακια που εκανα, με τα κινεζικα ανοιχτα του bam, θα συμφωνησω οτι περισσοτερο φταιει ο χρηστης. 6 γκρουπ αθλια στα 10 μετρα, αλλα το εβδομο που το προσεξα, που σημαδεψα οσο καλυτερα μπορουσα σε ολες τις βολες, που εβαλα το μαγουλο ακριβως στο ιδιο σημειο σε καθε βολη, που εκανα τα παντα οπως πρεπει τελος παντων, και πηγε σχεδον τρυπα τρυπα...... (φυσικα μετα απο αυτο εβαλα το οπλο στη θεση του. Μετα απο καλα αποτελεσματα δεν κανει να ριχνουμε, παει γρουσουζια   Μεγάλο χαμόγελο )


Σωστός... Πάντα να αποχωρείς όταν είσαι ψηλά... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Πάντως αυτά που λέμε είναι για διόπτρα. Στα ανοικτά, παίζει μεγάλο ρόλο που θα βάλεις το κεφάλι σου... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Skropi
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 194


« Απάντηση #531 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 12:20:56 μμ »

Μετα τα σημερινα γκρουπακια που εκανα, με τα κινεζικα ανοιχτα του bam, θα συμφωνησω οτι περισσοτερο φταιει ο χρηστης. 6 γκρουπ αθλια στα 10 μετρα, αλλα το εβδομο που το προσεξα, που σημαδεψα οσο καλυτερα μπορουσα σε ολες τις βολες, που εβαλα το μαγουλο ακριβως στο ιδιο σημειο σε καθε βολη, που εκανα τα παντα οπως πρεπει τελος παντων, και πηγε σχεδον τρυπα τρυπα...... (φυσικα μετα απο αυτο εβαλα το οπλο στη θεση του. Μετα απο καλα αποτελεσματα δεν κανει να ριχνουμε, παει γρουσουζια   Μεγάλο χαμόγελο )


Σωστός... Πάντα να αποχωρείς όταν είσαι ψηλά... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Πάντως αυτά που λέμε είναι για διόπτρα. Στα ανοικτά, παίζει μεγάλο ρόλο που θα βάλεις το κεφάλι σου... Κλείσιμο ματιού

Το ξερω Γατε, απλα ηθελα να επιβαιβεωσω οτι περα απο τις τεχνικες δυσκολιες πρεπει παντα να βλεπουμε και τι κανουμε εμεις λαθος  Χαμόγελο Δυσκολο πραμα αυτη η σκοποβολη ρε παιδια...........
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #532 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 12:22:13 μμ »

Μετα τα σημερινα γκρουπακια που εκανα, με τα κινεζικα ανοιχτα του bam, θα συμφωνησω οτι περισσοτερο φταιει ο χρηστης. 6 γκρουπ αθλια στα 10 μετρα, αλλα το εβδομο που το προσεξα, που σημαδεψα οσο καλυτερα μπορουσα σε ολες τις βολες, που εβαλα το μαγουλο ακριβως στο ιδιο σημειο σε καθε βολη, που εκανα τα παντα οπως πρεπει τελος παντων, και πηγε σχεδον τρυπα τρυπα...... (φυσικα μετα απο αυτο εβαλα το οπλο στη θεση του. Μετα απο καλα αποτελεσματα δεν κανει να ριχνουμε, παει γρουσουζια   Μεγάλο χαμόγελο )


Σωστός... Πάντα να αποχωρείς όταν είσαι ψηλά... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Πάντως αυτά που λέμε είναι για διόπτρα. Στα ανοικτά, παίζει μεγάλο ρόλο που θα βάλεις το κεφάλι σου... Κλείσιμο ματιού

Το ξερω Γατε, απλα ηθελα να επιβαιβεωσω οτι περα απο τις τεχνικες δυσκολιες πρεπει παντα να βλεπουμε και τι κανουμε εμεις λαθος  Χαμόγελο Δυσκολο πραμα αυτη η σκοποβολη ρε παιδια...........


Μη συζητάς... Γι' αυτό μας αρέσει... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #533 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 01:08:00 μμ »

Στην MTC Mamba Lite που είχα, ''καθάριζε'' σε άλλο σημείο της ρύθμισης, από αυτό που δεν μετακινούνταν ο νηματόσταυρος... Δηλ. για να μετακινείς το κεφάλι σου και να μην αλλάζει θέση ο νηματόσταυρος, έπρεπε να είναι κακώς εστιασμένος ο στόχος... Απορία

Με την Vector δεν το έχω ψάξει ακόμα... Κλείσιμο ματιού


Tωρα εγω γιατι πιστευω ότι τα οπτικα(όχι του δεκαρικου)δεν εχουν πρόβλημα,αλλα το πρόβλημα είναι το πως βαζουμε το μαγουλο στο κοντακι,και πως ευθυγραμμιζεται το ματι μας με το σταυρόνημα.


Μα εδώ μιλάμε, να μετακινείς το κεφάλι σου και να βλέπεις σταθερό το σταυρόνημα. Σ' εκείνο το σημείο όμως, στην MTC δεν είχε τη σωστή εστίαση. Μου το έχουν πει και άλλοι αυτό... Χαμόγελο

Γατε εχω 6 κομματια MTC και δεν εχω δει τιποτα μεμπτο,βεβαια σε σοβαρες βολες τυπου BR δεν τις εχω δοκιμασει.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #534 στις: Φεβρουάριος 02, 2015, 01:12:40 μμ »

Στην MTC Mamba Lite που είχα, ''καθάριζε'' σε άλλο σημείο της ρύθμισης, από αυτό που δεν μετακινούνταν ο νηματόσταυρος... Δηλ. για να μετακινείς το κεφάλι σου και να μην αλλάζει θέση ο νηματόσταυρος, έπρεπε να είναι κακώς εστιασμένος ο στόχος... Απορία

Με την Vector δεν το έχω ψάξει ακόμα... Κλείσιμο ματιού


Tωρα εγω γιατι πιστευω ότι τα οπτικα(όχι του δεκαρικου)δεν εχουν πρόβλημα,αλλα το πρόβλημα είναι το πως βαζουμε το μαγουλο στο κοντακι,και πως ευθυγραμμιζεται το ματι μας με το σταυρόνημα.


Μα εδώ μιλάμε, να μετακινείς το κεφάλι σου και να βλέπεις σταθερό το σταυρόνημα. Σ' εκείνο το σημείο όμως, στην MTC δεν είχε τη σωστή εστίαση. Μου το έχουν πει και άλλοι αυτό... Χαμόγελο

Γατε εχω 6 κομματια MTC και δεν εχω δει τιποτα μεμπτο,βεβαια σε σοβαρες βολες τυπου BR δεν τις εχω δοκιμασει.

Δεν είναι κάτι σημαντικό αυτό που λέω. Απλά εκεί που δεν έχει πάραλαξ, δεν είναι το καθαρό της σημείο ως προς την εστίαση, όχι ότι δεν βλέπεις... Κλείσιμο ματιού
Κι εγώ τις θεωρώ από τις καλύτερες... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #535 στις: Φεβρουάριος 07, 2015, 12:03:47 πμ »

Παλιότερα είχα αγοράσει ένα ΒΑΜ 15,δώρο στον πιτσιρικά.
Μικροκαμωμένο,σχετικά καλοφτιαγμένο,ελαφρύ,όπλιση παιχνίδι (5.5 πδλβρα) και δεν έχανε κουτάκι,
ο μικρός τότε το είχε καταχαρεί μια και μπορούσε να ρίχνει όρθιος.
Μεγαλώνοντας πήρε το slavia και το ΒΑΜ πουλήθηκε.
Λίγο αργότερα μου χάρισε ένας ένα ΒΑΜ 19.
Αδιάφορο όπλο μου είχε φανεί,η σκανδάλη μέτρια (ΓΤΠ),έλλειπε και το μπροστά σκοπευτικό,
ποτέ δεν μπήκα στον κόπο να του βάλω μια διόπτρα.
Το έδωσα σε ένα παιδί που είχε αγοράσει pcp αλλά δεν είχε λεφτά για μπουκάλα ούτε όπλο ελατηρίου.
Αυτός το 'βαλε αγγελία στο αεροβόλο και το πούλησε,
"βελτιωμένο απ' τον Πίπερμαν" έγραφε (είχα ρίξει καμπόσες κούφιες  Σαρκασμός)
και το αγόρασε νομίζω ο Πάνος απ' την Πύργο.Θυμάμαι και έναν άλλον με νίκ κάτι που είχε σχέση με
μαύρες τρύπες,αυτός είχε κάνει παπάδες,σκανδάλη CDT,χρωμίωση,βάψιμο το κοντάκι
μαύρο πέρλα,κάτι γκρουπάκια πολύ πολύ καλά.Τού 'χε γράψει ένας παλιός ένα σχόλιο,
"το όπλο στο οποίο βασίζεται το δικό σου είναι μετριότατο,θες να μας πείς ότι η κινέζικια
αντιγραφή είναι οπλάρα;"



Αυτά μας φάγανε τελικά,οι παντογνώστες του internet που ξέρανε τα πάντα θεωρητικά
και κρίνανε όπλα χωρίς να τα 'χουν καν πιάσει.
Και άμα κανένας φουκαράς ρώταγε "ρε παιδιά το πήρα,τι να του κάνω να στρώσει λίγο"
πέφταν οι ειρωνείες "πούλα το,κάντο στήριγμα για ντομάτες,παρήγγειλε σκανδάλη από Αμερική" κτλ
και βέβαια η κλασσική ατάκα "αυτά παθαίνει όποιος δε διαβάζει το φόρουμ"...  Σφραγισμένα χείλη
και επί της ουσίας ένα φτηνό ακατέργαστο διαμαντάκι βαφτιζόταν σκουπίδι...
ένα όπλο που δεν άξιζε να ασχοληθείς ακόμα και να στο χαρίζανε...
Παπαριές2

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Skropi
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 194


« Απάντηση #536 στις: Φεβρουάριος 07, 2015, 12:13:53 πμ »

Κωστα, το φοβερο ξερεις ποιο ειναι; Οτι αν και βρεφος στον χωρο ηδη καταλαβα για πιους μιλας...... Πριν αγορασω αεροβολο διαβαζα "εκεινο" το φορουμ και αυτο, και απλα καταλαβα τι παιζει πολυ γρηγορα και πολυ πριν τα ακουσω απο εσας (εχω μια καποια εμπειρια, δεν γεννηθηκα χθες).

Εγω ενα εχω να πω. Οποιος εχει τα λεφτα ξερει τι να παρει. Αν ειχα 1000 ευρω να διαθεσω για αεροβολο  δεν θα επαιρνα bam, αλλα ελα ντε που πρεπει να βρισκουμε τροπους να κανουμε το χομπι μας οικονομικα. Στο κατω κατω της γραφης, ειδικα το bam, ειναι σε μια τιμη που δεν μπορει να πει κανεις κουβεντα. Μιλαμε για ενα οπλο στα 92 ευρω.............που ριχνει και ευθυβολο, ειναι και δυνατουτσικο. Ε τι αλλο να δωσει ρε παιδια; Η σκανδαλη του με λιγη προσπαθεια ερχεται και γινεται τρομερη παντως.

Εγω το ξαναλεω. Οποιος βρεθει να διαβαζει αυτο το φορουμ για να αποφασισει τι οπλακι να παρει και δεν του περισσευουν, να παρει bam, χαμενος δεν θα βγει.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #537 στις: Φεβρουάριος 07, 2015, 12:48:16 πμ »

Για μενω το λεει,που αμφισβητω τα ΒΑΜ ,hatsan,Gamo και τα γκρουπ που κανουν.

Επισεις ότι προτεινω ακριβα οπλα στους νεους,και ότι απαραιτητα χρειαζονται και διοπτρα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #538 στις: Φεβρουάριος 07, 2015, 12:50:07 πμ »

Για μενω το λεει,που αμφισβητω τα ΒΑΜ ,hatsan,Gamo και τα γκρουπ που κανουν.

Επισεις ότι προτεινω ακριβα οπλα στους νεους,και ότι απαραιτητα χρειαζονται και διοπτρα.

 Γλώσσα
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26576



« Απάντηση #539 στις: Φεβρουάριος 07, 2015, 12:59:28 πμ »

Από την πολύχρονη εμπειρία μου... Γλώσσα  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα  έχω καταλήξει στο εξής συμπέρασμα...
Όλα τα αεροβόλα κάνουν, για να κάνεις το κέφι σου. Για το κάτι παραπάνω, με ένα ακριβό όπλο θα το έχεις πιο εύκολα και με ένα φθηνότερο πιο δύσκολα...
Επίσης υπάρχουν κάποιοι που δεν πιάνουν και πολύ τα χέρια τους ή δεν ξέρουν ή βαριούνται να δουλέψουν ένα φθηνότερο όπλο, για να το φέρουν στα μέτρα τους... Ε, γι' αυτούς το ακριβότερο θα είναι μια πιο απλή λύση, αρκεί να υπάρχουν τα λεφτά... Τώρα αν δεν υπάρχουν και δεν μπορεί κάποιος ή δεν θέλει να ασχοληθεί, παίρνει ένα φθηνότερο όπλο και κάνει την πλάκα του, εκτονώνεται, αλλά μέχρι εκεί... Κλείσιμο ματιού  Το οποίο βέβαια δεν είναι κακό, δεν είναι καθόλου κακό...  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: