Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 27, 2024, 12:05:22 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Σελίδες: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 61   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιλογή όπλου ελατηρίου - gas ram (δύσκολα τα πράγματα...)
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #780 στις: Μάιος 09, 2016, 10:37:22 μμ »

Scripta manent...
Στο ¨εξόρμηση για plinking",ένα από τα πιο δημοφιλή και διαβασμένα θέματα,
όποιος νέος στο χώρο διαβάσει 3 παλιούς να μιλάνε για ένα όπλο που κατά κόρον προτείνουμε όλοι
θα βγάλει το ασφαλές συμπέρασμα ότι το 95 για να "ρίξει" θέλει ή ειδικό βελτιωτή αλλά είναι πολλά τα λ7 Άρη
ή κάτι από Σουηδία,Αμερική,Δία,Κρόνο...
Κανονικό θάψιμο του καλύτερου σπαστής κάνης που κυκολοφορεί δηλαδή.
Έλεος...

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #781 στις: Μάιος 09, 2016, 11:01:29 μμ »

Scripta manent...
Στο ¨εξόρμηση για plinking",ένα από τα πιο δημοφιλή και διαβασμένα θέματα,
όποιος νέος στο χώρο διαβάσει 3 παλιούς να μιλάνε για ένα όπλο που κατά κόρον προτείνουμε όλοι
θα βγάλει το ασφαλές συμπέρασμα ότι το 95 για να "ρίξει" θέλει ή ειδικό βελτιωτή αλλά είναι πολλά τα λ7 Άρη
ή κάτι από Σουηδία,Αμερική,Δία,Κρόνο...
Κανονικό θάψιμο του καλύτερου σπαστής κάνης που κυκολοφορεί δηλαδή.
Έλεος...



Οι παλιοι Κωστα θα πουν την γνωμη τους,χωρις κανενα κερδος.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #782 στις: Μάιος 09, 2016, 11:12:31 μμ »

Scripta manent...
Στο ¨εξόρμηση για plinking",ένα από τα πιο δημοφιλή και διαβασμένα θέματα,
όποιος νέος στο χώρο διαβάσει 3 4 παλιούς να μιλάνε για ένα όπλο που κατά κόρον προτείνουμε όλοι
θα βγάλει το ασφαλές συμπέρασμα ότι το 95 για να "ρίξει" θέλει ή ειδικό βελτιωτή αλλά είναι πολλά τα λ7 Άρη
ή κάτι από Σουηδία,Αμερική,Δία,Κρόνο...
Κανονικό θάψιμο του καλύτερου σπαστής κάνης που κυκολοφορεί δηλαδή.
Έλεος...



Οι παλιοι Κωστα θα πουν την γνωμη τους,χωρις κανενα κερδος.

Και αυτή ποια είναι;Για διάβασε και πες μου εσύ
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #783 στις: Μάιος 09, 2016, 11:19:29 μμ »

Κωστα καμια βελτιωση δεν ειναι φτηνη ή ακριβη,αναλογως του αποτελεσματος και παντα εχοντας στο μυαλο του ο ιδιοκτητης τι ειδους αξιωσεις εχει απο αεροβολο του...

Βελτιωση ειναι μια απολιπανση και εκ νεου λιπανση,βελτιωση ομως ειναι και aftermarket ελατηριο,οδηγοι απο το μηδεν,τσιμουχα περιποιημενη και αν θελουμε να το παμε ακομα παραπερα
γυαλισμα σκανδαλης,buttoning και τα συναφη...

Το θεμα ειναι τι ειδους σκοποβολη κανεις,τι συγκεντρωσεις θελεις να βλεπεις στο χαρτι,ποσο ανακρουση θελεις να εχεις,τι ευκολια οπλισης θα εχεις και τι θορυβους θελεις να ακους...

Κανενας δεν μπορει να με πεισει οτι ενα 97αρι π.χ εργοστασιακο,ριχνει καλυτερα σαν ΣΥΝΟΛΟ απο ενα που φοραει απλο βελτιωτικο κιτακι και απο ενα που εχει φτιαξει ο ιδιος π.χ ο Pope με buttoning και τα συναφη...
Απλα τα πραγματα...Τα εχουμε δει,τα εχουμε ζησει απο οπλα φιλων και εχουμε βγαλει τα συμπερασματα μας!  Κλείσιμο ματιού

Ο 350 στην τελευταια βελτιωση που μου εκανε,μεταξυ αλλων γυαλισε τοπικα και την σκανδαλη στο 97αρι μου! Εκτοτε ειπα οτι ολες οι σκανδαλες θελουν την περιποιηση τους και δεν θα περιμενω 20.000 βολες
για να μαλακωσουν και να αποδιδουν οπως πρεπει! Εγω σαν σκοπευτης βλεπω διαφορα και επειδη θελω το καλυτερο,σιγα σιγα το κανω σε ολα μου τα αεροβολα! Ειναι πεταμενα λεφτα ; Για μενα οχι προσωπικα!
Για καποιον αλλο ναι,ομως!

Γνωμη μου παντα και δεν υποχρεωνω κανεναν να την σεβαστει... Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #784 στις: Μάιος 09, 2016, 11:28:25 μμ »

Κωστα καμια βελτιωση δεν ειναι φτηνη ή ακριβη,αναλογως του αποτελεσματος και παντα εχοντας στο μυαλο του ο ιδιοκτητης τι ειδους αξιωσεις εχει απο αεροβολο του...

Βελτιωση ειναι μια απολιπανση και εκ νεου λιπανση,βελτιωση ομως ειναι και aftermarket ελατηριο,οδηγοι απο το μηδεν,τσιμουχα περιποιημενη και αν θελουμε να το παμε ακομα παραπερα
γυαλισμα σκανδαλης,buttoning και τα συναφη...

Το θεμα ειναι τι ειδους σκοποβολη κανεις,τι συγκεντρωσεις θελεις να βλεπεις στο χαρτι,ποσο ανακρουση θελεις να εχεις,τι ευκολια οπλισης θα εχεις και τι θορυβους θελεις να ακους...

Κανενας δεν μπορει να με πεισει οτι ενα 97αρι π.χ εργοστασιακο,ριχνει καλυτερα σαν ΣΥΝΟΛΟ απο ενα που φοραει απλο βελτιωτικο κιτακι και απο ενα που εχει φτιαξει ο ιδιος π.χ ο Pope με buttoning και τα συναφη...
Απλα τα πραγματα...Τα εχουμε δει,τα εχουμε ζησει απο οπλα φιλων και εχουμε βγαλει τα συμπερασματα μας!  Κλείσιμο ματιού

Ο 350 στην τελευταια βελτιωση που μου εκανε,μεταξυ αλλων γυαλισε τοπικα και την σκανδαλη στο 97αρι μου! Εκτοτε ειπα οτι ολες οι σκανδαλες θελουν την περιποιηση τους και δεν θα περιμενω 20.000 βολες
για να μαλακωσουν και να αποδιδουν οπως πρεπει! Εγω σαν σκοπευτης βλεπω διαφορα και επειδη θελω το καλυτερο,σιγα σιγα το κανω σε ολα μου τα αεροβολα! Ειναι πεταμενα λεφτα ; Για μενα οχι προσωπικα!
Για καποιον αλλο ναι,ομως!

Γνωμη μου παντα και δεν υποχρεωνω κανεναν να την σεβαστει... Χαμόγελο



+1 Με γλιτωσες από το γραψιμο που το βαριεμαι Κλείσιμο ματιού Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #785 στις: Μάιος 10, 2016, 12:10:02 πμ »

Μάλιστα,όποιος λοιπόν ξαναπεί "σκέφτομαι για 95άρι - 97άρι" κτλ θα τον παραπέμπουμε εδώ,
να γνωρίζει τι θα χρειαστεί να κάνει.
Πάραυτα γνώμη μου είναι πως ένα καλοστημένο μαμά δεν έχει να ζηλέψει πολλά από ένα με aftermarket,
ειδικά στο χαρτί πιθανόν να μην έχει να ζηλέψει και τίποτα.
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #786 στις: Μάιος 10, 2016, 12:15:22 πμ »

Μάλιστα,όποιος λοιπόν ξαναπεί "σκέφτομαι για 95άρι - 97άρι" κτλ θα τον παραπέμπουμε εδώ,
να γνωρίζει τι θα χρειαστεί να κάνει.
Πάραυτα γνώμη μου είναι πως ένα καλοστημένο μαμά δεν έχει να ζηλέψει πολλά από ένα με aftermarket,
ειδικά στο χαρτί πιθανόν να μην έχει να ζηλέψει και τίποτα.



Κωστα κανε το 97αρι σου μαμα,και ελα να ριξουμε Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Πως στηνεις ένα οπλο μαμα Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #787 στις: Μάιος 10, 2016, 12:40:47 πμ »

Έστησα το 30άρι μου μαμά και τα ρίξαμε...
Μαμά όντως στήνεις ένα όπλο,με κιτ δεν υπάρχει τίποτα να στήσεις.Απλά το βάζεις.
Μόλις κόψεις ελατήριο σε κάποιο απ΄ τα δικά σου σε αναζήτηση καλύτερων γκρούπ
ή όταν επέμβεις σε μια τσιμούχα που σου κόβει ερήμην 150 πόδια ταχ. μιλάμε  Φιλί
Θυμάμαι ένα 97άρι που στήσαμε μαμά,έπαιζε έστρωτο τις πρώτες βολές στα 5-6 πόδια max dv
και δεν είχε ούτε τουάνγκ ούτε τπτ.
Με κανα 40άρι ευρώ (τσιμούχα - τοπχατ - οδηγό) θα είναι αλλιώς τα πράγματα.
Με άλλα 40 και ένα τιταν ακόμα διαφορετικά.
Με ένα vmach ή 100 - 120€ (που απ' ότι καταλαβαίνω πλέον πολλοί τα θεωρούνε μούφα άσχετα αν κανα δυό απ' τα καλύτερα 95άρια
σε .177 στο χαρτί το φοράνε) ούτε ψάξιμο ούτε τπτ,το φοράς,ρίχνεις κανα δυό κουτάκια και μετά απολαμβάνεις
αν είσαι και λιγάκι φάρδος.
Αυτά τώρα μέχρι ότι το 95άρι δεν κάνει για τπτ και για να κάνει πρέπει να έχεις δουλέψει στη nasa ή να χώσεις κανα χιλιάρικο ακόμα
έχουν μεγάλη διαφορά.Μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για το ίδιο ουσιαστικά όπλο με το 98.
Και για βελτίωση του 100ρικου σε κάθε περίπτωση.Ακόμα και με το καπέλο των 100€ τα HW παραμένουν οικομικότερα των μαμά ΑΑ.
Σε σχέση με τα φτηνά,ένα τελειωμένο ΒΑΜ 19 θα πάει 150€,ένα hatsan 99 200€.
Ένα cfr από Ελλάδα θα πάει 400€,ένα 95 400€ και ένα 97 500€.
Διαλέχτε...
 



Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
THR S500
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1236


iron sights


« Απάντηση #788 στις: Μάιος 10, 2016, 12:48:13 πμ »

Έστησα το 30άρι μου μαμά και τα ρίξαμε...
Μαμά όντως στήνεις ένα όπλο,με κιτ δεν υπάρχει τίποτα να στήσεις.Απλά το βάζεις.
Μόλις κόψεις ελατήριο σε κάποιο απ΄ τα δικά σου σε αναζήτηση καλύτερων γκρούπ
ή όταν επέμβεις σε μια τσιμούχα που σου κόβει ερήμην 150 πόδια ταχ. μιλάμε  Φιλί
Θυμάμαι ένα 97άρι που στήσαμε μαμά,έπαιζε έστρωτο τις πρώτες βολές στα 5-6 πόδια max dv
και δεν είχε ούτε τουάνγκ ούτε τπτ.
Με κανα 40άρι ευρώ (τσιμούχα - τοπχατ - οδηγό) θα είναι αλλιώς τα πράγματα.
Με άλλα 40 και ένα τιταν ακόμα διαφορετικά
.
Με ένα vmach ή 100 - 120€ (που απ' ότι καταλαβαίνω πλέον πολλοί τα θεωρούνε μούφα άσχετα αν κανα δυό απ' τα καλύτερα 95άρια
σε .177 στο χαρτί το φοράνε) ούτε ψάξιμο ούτε τπτ,το φοράς,ρίχνεις κανα δυό κουτάκια και μετά απολαμβάνεις
αν είσαι και λιγάκι φάρδος.
Αυτά τώρα μέχρι ότι το 95άρι δεν κάνει για τπτ και για να κάνει πρέπει να έχεις δουλέψει στη nasa ή να χώσεις κανα χιλιάρικο ακόμα
έχουν μεγάλη διαφορά.Μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για το ίδιο ουσιαστικά όπλο με το 98.
Και για βελτίωση του 100ρικου σε κάθε περίπτωση.Ακόμα και με το καπέλο των 100€ τα HW παραμένουν οικομικότερα των μαμά ΑΑ.
Σε σχέση με τα φτηνά,ένα τελειωμένο ΒΑΜ 19 θα πάει 150€,ένα hatsan 99 200€.
Ένα cfr από Ελλάδα θα πάει 400€,ένα 95 400€ και ένα 97 500€.
Διαλέχτε...
 





 Κλείσιμο ματιού Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #789 στις: Μάιος 10, 2016, 12:53:16 πμ »

Μου αρεσουν τα v-mach ας είναι και μουφα,ο Θρασος γουσταρει τιταν +τσιμουχα,ο Καρισμα 350,ο Φραγκισκος τον Γ.Γ,αλλος τα Vortek ,και άλλος τα μαμα.

Τωρα διαλεχτε.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #790 στις: Μάιος 10, 2016, 12:59:51 πμ »

Μου αρεσουν τα v-mach ας είναι και μουφα

Μούφα έ;
οκ  Στριφογύρισμα ματιών Σφραγισμένα χείλη

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
THR S500
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1236


iron sights


« Απάντηση #791 στις: Μάιος 10, 2016, 01:06:23 πμ »

Δεν θεωρώ μούφα τα vmach.
Απλά νομίζω ότι μπορείς να πάρεις μιά αξιοπρεπή λειτουργία με λίγοτερα χρήματα  Κλείσιμο ματιού
Γνώμη μου. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #792 στις: Μάιος 10, 2016, 01:09:10 πμ »

Μου αρεσουν τα v-mach ας είναι και μουφα

Μούφα έ;
οκ  Στριφογύρισμα ματιών Σφραγισμένα χείλη

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Πολλοι τα θεωρουν μουφα.

Εγω δεν θα ειχα 4 κιτ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #793 στις: Μάιος 10, 2016, 01:48:04 πμ »

ΠΙΠ....Δεν έχω δει ακόμα μαμά όπλο σε δεύτερη έξοδο , Άπαντες μετά την πρώτη του βάζουμε χέρι
και που ; στα PSP που είναι γλυκιάς λειτουργίας όπλα και όχι τα δύστροπα  ελατηρίου ....ΑΠΑΝΤΕΣ
αυτό που διαφέρει μεταξύ μας στο χρόνο επέμβασης είναι η ευκολία ρευστότητας κάτι που τελικά δεν αποφεύγουμε Θυμός
ΕΠΙΣΗΣ..... Διακρίνω μια φοβία με τους αποδεδειγμένα βελτιωτές όσων αφορά το επιπλέον της αγοράς κόστος , στην προσπάθεια μας να εξοικονομηθούν χρήματα καταφεύγουμε σε έτοιμα ΚΙΤ και πιστεύουμε ότι έχουμε πιάσει σφαιρικά τον αρχικό στόχο μας .
Εγώ δεν θα συμφωνήσω εδώ για τον απλούστατο λόγο .
Ένα ΚΙΤ ας πούμε ####### είναι αυτό που σχεδίασε κάποιος ως ευρείου φάσματος βελτίωση και όχι αυτό που θέλουμε "θα πρέπει να κόβουμε ,ροδέλες,κατέβασμα τσιμούχας γιατί είναι οβερσάιζ ,κακή λίπανση άσε που  μπορεί κάπου να το σφάξουμε και να είναι άχρηστο" πόσοι δεν κατέστρεψαν ΚΙΤ στην προσπάθεια τους να το πάνε εκεί που θέλουν ;
Ένα τέτοιο ΚΙΤ κοστίζει περίπου 120 ευρώ.Το αποτέλεσμα δεν είναι το επιθυμητό στα σίγουρα, απλά το ανεχόμαστε ,αν προκύψει να έχουμε μια αστοχία υλικού ξεφύγαμε
Τώρα αν όλα αυτά τα φορτώσουμε σε ένα βελτιωτή απαιτώντας ( Καλή Λειτουργία ,επιθυμητή δύναμη εξ αρχής , καλή ποιότητα υλικών κατασκευασμένα και στρωμένα για το όπλο μας και όχι να περιμένουμε κάτι χιλιάδες βολές να στρώση ανεβοκατεβάζοντας την δύναμη του ,συν εγγύηση καλής λειτουργίας και πλήρη κάλυψη για  αστοχία υλικών ενός έτους)
και όλο αυτό αντί για 120 ευρώ μας κοστίσει 150 ευρό αξίζει να ασχοληθεί κάποιος ;
Αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να τα κάνει όλα αυτά χωρίς να έχει αυτό το κόστος αγοράζοντας ένα μαμά αλλάζει,  η περισσότεροι δεν μπορούμε και ακούγοντας αυτούς που μπορούνε την καθίζουμε την βάρκα .
ΡΕΖΟΥΜΕ........Για την παροχή υπηρεσιών μας δεν αμειβόμαστε ;
Ποιο είναι το απαιτητό ύψος της αμοιβής μας για της τόσες  ώρες που θα ασχοληθούμε για την βελτίωση αν είμαστε στης δουλειές μας ,στην δουλειά μας ; Πάντως όχι 30 ευρώ .
Η κάνουμε εξ'αρχής ολοκληρωμένη δουλειά η τμηματικά θα τα δώσουμε πολλαπλάσια
ΔΕΝ μιας πιάνει κανείς βελτιωτής κορόιδα ,απλά πρέπει να βγάλουν και αυτοί τα προς το ζην

Ο Karizma πολύ σωστά χρησιμοποιεί πρώτα την λογική και μετά το κόστος ( Πρέπει να είναι παθόν και μαθών )  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #794 στις: Μάιος 10, 2016, 07:49:11 πμ »

Σωστος και ο Φραγκισκος,σιγα σιγα μπαινουμε στο νοημα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Για μενα ολα ξεκινουν απο το οικονομικο,αν δωσεις 100€ για ενα οπλο τα 30€ μπορει να φανουν πολλα,αν δωσεις 400-700€,τα 150€ μπορει να φανουν και λιγα αν παρεις το αποτελεσμα που θελεις Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 61   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: