Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 24, 2024, 03:48:50 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Gunner
Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Gunner
Αποστολέας Μήνυμα
Gunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 111



« στις: Ιούνιος 17, 2011, 10:15:44 μμ »

Γεια σας κυριοι λεγομαι Ανδρεας και γεννηθηκα το 1974.Απο μικρος ειχα καλη σχεση με τα οπλα(ο πατερας μου ηταν αστυνομικος,στην αστυνομια πολεων)και 12 ετων επεσε στα χερια μου ενα diana του θειου μου..Ουσιαστικα ομως ασχολουμαι με τα αεροβολα απο το 2003 οπου και αγορασα ενα 350magnum 4,5mm με μια simmons 3-9x32 8 point.Το κρατησα 3,5 χρονια και το ανταλλαξα με ενα Airking 54 ιδιου διαμετρηματος.Επισης ειχα:bsa supersport tactical 4,5mm,Benjamin np xl 1100(5,5mm)Tα οπλα που εχω τωρα ειναι:Diana Airking 54 4,5mm,Benjamin Discovery 5,5mm,HW97k 5,5 και Theoben Eliminator 5,5.Επισης να σας πω οτι ειμαι μελος και στο aerovolo.gr.Ειμαι σκοπευτης κυριως μπουκαλιων,τενεκεδων πασης φυσεως υλικου που καταστρεφεται απο σφαιρακια,"ασπρομαυρων στοχων"και μου αρεσουν οι μακρινες βολες.Τον τελευταιο καιρο αρχιζω να μπαινω στον κοσμο του "γκρουπαρισματος",και μεσω στηριξης ειναι ο αγκωνας μου στο γονατο μου..(οταν ριχνω καθιστος)Σιγουρα εχω πολλα να μαθω,και στα οπλα μου προς το παρον δεν βαζω χερι,με εξαιρεση το bsa που ειχα.Συντομα σκεφτομαι να βαλω v-mach στο ΗW97K και να αγορασω ενα αποστασιομετρο.Τελος για να μην σας κουραζω ο αεροβολισμος ειναι η αγαπημενη μου ενασχοληση..

Καταγράφηκε

Fire your guns wisely..
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 18, 2011, 12:08:54 μμ »

Καλώς όρισες στην παρέα μας Ανδρέα,

Εχεις ενδιαφέρουσα συλλογή από όπλα, επίσης μου άρεσε σε εσένα ένα πολύ όμορφο πραγμα, το ότι βγήκες και είπες ότι σου αρέσει το plinking ή αλλιώς τα τενεκεδάκια τα μπουκάλια κτλ κτλ.

Φαντάζομαι σε όλους μας αρέσουν τέτοιες καταστάσεις. Το αποστασιόμετρο που θέλεις να αγοράσεις είναι μια πολύ σοφή κίνηση, καιρό τώρα ήθελα κι εγώ να πάρω αλλά όλο και προκύπτουν ανάγκες και ματαιώνεται το πλάνο μου Γλώσσα

Το V-Mach είναι μια πολύ καλή κίνηση ειδηκά άν δεν έχεις ασχοληθεί με βελτιώσεις πιο πρίν. Ερχεται έτοιμο με οδηγίες κτλ κτλ.

Θα χαρούμε πολύ να σε γνωρίσουμε κι από κοντά. Εμείς είμαστε στο σκοπευτήριο Σχιστού κάθε Κυριακή Χαμόγελο

Φιλικά

Σταμάτης
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Gunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 111



« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 18, 2011, 12:15:49 μμ »

Ευχαριστω πολυ Σταματη.Θα ερθω και εγω αυριο Σχιστο να γνωριστουμε. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Fire your guns wisely..
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 18, 2011, 12:19:58 μμ »

Ομορφα Ανδρέα,

Τί ώρα υπολογίζεις να είσαι εκεί;

Εμένα εύκολα θα με αναγνωρίσεις ( ο μακρυμάλλης με το μούσι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο )
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Gunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 111



« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 18, 2011, 12:30:23 μμ »

Το μεσημερακι κατα τις 12 Σταματη.Ειναι καλα αυτη την ωρα?Σκεφτομαι να παω και σημερα.
Καταγράφηκε

Fire your guns wisely..
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 18, 2011, 12:32:09 μμ »

Κι εγώ εκεί θα είμαι εκείνη την ώρα θεωρητικά Χαμόγελο

Οπότε τα λέμε από κοντά Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Χάρης
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 191


Άντε να δούμε....


« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 18, 2011, 12:53:36 μμ »

Εννοείται και εγώ,θα είμαι.Δεν ξέρω ακριβώς ώρα αλλά δεδομένου ότι δεν θα κάτσετε και 1 ώρα μόνο,θα βρεθούμε.
Εγώ είμαι σχεδόν χωρίς μαλιά και μούσι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Πρός τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός?Απορία
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 18, 2011, 02:36:04 μμ »

Οπότε το μούσι το έχεις για κόντρα στο μαξιλάρι;  Σαρκασμός Σαρκασμός

Αντε να αρχίσουμε να βρισκόμαστε - γνωριζόμαστε και οργανωνώμαστε Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Gunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 111



« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 18, 2011, 05:38:33 μμ »

Βεβαιως..Καλα ειναι τα forums,αλλα η φυσικη επικοινωνια ακομη καλυτερη..Τελικα δεν πηγα σημερα..Αυριο μια και καλη.Βλεπετε δεν μενω και κοντα. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Fire your guns wisely..
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 18, 2011, 08:06:00 μμ »

Τα forum κατά την ταπεινή μου άποψη είναι να ανταλλάξουμε απόψεις, ιδέες κτλ κτλ. Και σαφώ είμαστε όντα με υλική υπόσταση οπότε και η φυσική επαφή είναι πάντα καλύτερη, απλά κι όταν δεν είναι αυτή εφικτή ναι το forum ενώνει Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Gunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 111



« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 18, 2011, 08:10:46 μμ »

+1 Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Fire your guns wisely..
Gunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 111



« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 18, 2011, 08:20:57 μμ »

Θα ηθελα να συγχωρησετε την αγενεια μου,αλλα εκ παραδρομης στο πρωτο μηνυμα παρελειψα να χαιρετησω και την κυρια της παρεας μας. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Fire your guns wisely..
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 18, 2011, 08:22:33 μμ »

Δεν πειράζει, αύριο ενδέχεται να τη γνωρίσεις, είναι η συζυγός μου και πορωμένη με τα όπλα κι αυτή ( Κρητική φλέβα έχει  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ) Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Gunner
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 111



« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 18, 2011, 08:54:12 μμ »

Ωραια! :oΘα χαρω πολυ. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Fire your guns wisely..

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: