Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 26, 2024, 03:33:48 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

TX 200 HC ή mk3 και στο βάθος FX DREAMLINE LITE
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  TX 200 HC ή mk3 και στο βάθος FX DREAMLINE LITE
Αποστολέας Μήνυμα
ilias97k
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 60



« Απάντηση #120 στις: Ιανουάριος 13, 2023, 10:06:00 μμ »

...ενα τετοιο οπλο δεν το ανοιγεις
...με μια σκεψη...αν δεν ξερεις τι να πειραξεις
... το κοστος του ειναι απαγορευτικο
... και βεβαια ειμαι υπερ  οτι ενα καινουργιο οπλο πρεπει
... να ανοιγεται...αρκει να ξερεις τι προκειται να δεις
... και το τι προκειται να πειραξεις για βελτιωση




Φίλε George,πέρα από τον καθαρισμό της κάνης προς το παρόν δεν έχω σκοπό να το ανοίξω πόσο μάλλον να το βελτιώσω.Πιστευω μετά από μερικά κουτάκια θα το ανοίξω για μια απολιπανσση-λιπανση και αν ποτέ του έκανα κάτι θα ήταν ένα έτοιμο Κιτ αλλά δεν το έχω στον νου μου τώρα.Βασικα δεν έχω σκοπό να κατέβω για αγώνες,μια στο τόσο βολές για γκρουπ (και στο διευρω που κάνω ήδη ευχαριστημένος είμαι) και μετά περισσότερο πλινκινγκ.Μου αρέσουν και οι μακρινές 65-70 μέτρα αλλά δεν έχω την απαίτηση να πετυχαίνω σπιρτόκουτο σε αυτά τα μέτρα,έναν στόχο 15Χ15 cm το οποίο και με τις προηγούμενες βολίδες πετύχαινα, είμαι οκ .Πάντως ως πρώην κάτοχος 97Κ και τώρα του tx200 μπορώ να πω ότι και λίγο πιο σφιχτό γκρουπ να εκανε το 97αρι (και με το tx είμαι σε καλό δρόμο πλέον) πάλι το tx θα διάλεγα...Πρέπει να σου αρέσει κιόλας αυτό που χαϊδεύεις ....
Καταγράφηκε
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #121 στις: Ιανουάριος 14, 2023, 01:37:32 μμ »


Μου αρέσουν και οι μακρινές 65-70 μέτρα αλλά δεν έχω την απαίτηση να πετυχαίνω σπιρτόκουτο σε αυτά τα μέτρα
[/quote]

ΌΤΑΝ θα εξοικειωθείς με αυτό το όπλο σε αυτά τα μέτρα το  σπιρτόκουτο θα είναι πολύ μεγάλος στόχος και θα ψάχνεσαι για μικρότερους και Μάλιστα χωρίς διόπτρες κλπ (Τα έχουμε δει και τα έχουμε κάνει όλα αυτά στο ΣΚ του σχιστού  Κλείσιμο ματιού)
Καταγράφηκε
ilias97k
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 60



« Απάντηση #122 στις: Ιανουάριος 14, 2023, 01:59:12 μμ »

Λες;;;Μακάρι.Παντως την άνοιξη θα ήθελα να κατέβω Αθήνα στο σκοπευτήριο να συναντήσω μερικούς από εσάς που είστε και πιο έμπειροι,να μάθω και να ρωτήσω πέντε πράγματα από κοντά.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: