Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 19, 2024, 06:22:58 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Πρωτοχρονιατικη πιτα
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 7   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Πρωτοχρονιατικη πιτα
Αποστολέας Μήνυμα
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 10:18:45 μμ »

Να αντιπροτεινω και εγω μια λυση? Γιατι δεν μαζευομαστε στο Σχιστο την Κυριακη ΜΟΝΟ με Ελατηρια και να κοψουμε την πιτα και ταυτοχρονα να κανουμε ενα Light τουρνουα FT. Εχω ΝΕΤ ΒΟΟΚ και συνδεση ασυρματη και μπορουμε μεσω SKYPE Να συνδεθουμε με Λαρισα και να αρχισουμε τα πειραγματα LIVE. Και απο Λαρισα πλευρα μια απο τα ιδια Κλείσιμο ματιού



Και πως θα γίνει αυτό ρε Φιλ που ούτε Net book έχουμε ούτε ασύρματη σύνδεση για πες μου και μένα  Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 10:42:58 μμ »

Ποια Κυριακη;;;;
Αυτην 20 του μηνα εχει αγωνα ο ΑΟΦΑ.

Θα λαβω μερος,ελατε να με απολαυσετε... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Ναι να τυπώσεις και τα σχετικά μπλουζάκια με την προσωπογραφία σου μπροστά και πίσω που θα φοράμε και θα κάνουμε και κερκίδα την ώρα που ρίχνουν οι άλλοι να μην τους αφήνουμε να συγκεντρωθούν.  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 12:46:11 πμ »

Ποια Κυριακη;;;;
Αυτην 20 του μηνα εχει αγωνα ο ΑΟΦΑ.

Θα λαβω μερος,ελατε να με απολαυσετε... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
`
 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός τι να τα κανεις τοσα επαθλα Μπαρμπα Χριστοφ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Για να παιζουν τα εγγονια μου,
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 06:53:16 πμ »

Να αντιπροτεινω και εγω μια λυση? Γιατι δεν μαζευομαστε στο Σχιστο την Κυριακη ΜΟΝΟ με Ελατηρια και να κοψουμε την πιτα και ταυτοχρονα να κανουμε ενα Light τουρνουα FT. Εχω ΝΕΤ ΒΟΟΚ και συνδεση ασυρματη και μπορουμε μεσω SKYPE Να συνδεθουμε με Λαρισα και να αρχισουμε τα πειραγματα LIVE. Και απο Λαρισα πλευρα μια απο τα ιδια Κλείσιμο ματιού



Και πως θα γίνει αυτό ρε Φιλ που ούτε Net book έχουμε ούτε ασύρματη σύνδεση για πες μου και μένα  Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία
Τι να την κανεις την συνδεση εσυ? Για να βλεπουμε της βολες σου? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 08:13:58 πμ »


Τι να την κανεις την συνδεση εσυ? Για να βλεπουμε της βολες σου? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Την σύνδεση την χρειάζομαι για να είμαστε στο skype που πρότεινες αλλά από εκεί και πέρα όπως λες καλύτερα να μην βλέπεις τις βολές μου με τα σπάνιας ομορφιάς και αξίας  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών όπλα μου γιατί μετά με τα σαβουροτουρκογυφτοφτυαρα  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα  που ρίχνετε δεν θα μπορείτε να ρίξετε και το πιο πιθανό είναι να εγκαταλείψετε την ενασχόληση σας με τον χώρο του αεροβόλου .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 08:40:31 πμ »


Τι να την κανεις την συνδεση εσυ? Για να βλεπουμε της βολες σου? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Την σύνδεση την χρειάζομαι για να είμαστε στο skype που πρότεινες αλλά από εκεί και πέρα όπως λες καλύτερα να μην βλέπεις τις βολές μου με τα σπάνιας ομορφιάς και αξίας  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών όπλα μου γιατί μετά με τα σαβουροτουρκογυφτοφτυαρα  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα  που ρίχνετε δεν θα μπορείτε να ρίξετε και το πιο πιθανό είναι να εγκαταλείψετε την ενασχόληση σας με τον χώρο του αεροβόλου .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Να σε καλα Θρας πρωι πρωι που μας φτιαχνεις την διαθεση. Αλλα σε ενα πραγμα εισαι λαθος!!!  Εαν μπορεσω με κανα σπανιας ( Ομορφιας ) οπλο/κομωδινο να ριξω απιστευτες βολες να εισαι σιγουρος οτι θα επαιρνα και εγω ενα. Αλλα οταν λες να δω της απιστευτες βολες εκει ημουνα και Πραγματικα η βολες σου ειναι (απιστευτες) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 10:50:51 πμ »

Χμ χμ χμ χμ ..... Φίλιππε μετο R-10 δεν έκανες καλές βολές;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Απο την άλλη όμως Hatsan rulez Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 11:06:16 πμ »

Κυριοι ξεφυγαμε. Ντροπή

Παρακαλω,ιδεες,προτασεις,για την κοπη της πιτας.

Την πρωτη λογο χρονου,χρηματων,δεν την βλεπω εφικτη. Λύπη
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 12:52:40 μμ »

Και το κοτοπουλαδικο καλο ειναι Κλείσιμο ματιού εκει ξεκινησαν ολα Γλώσσα Εχουμε και καινουργιες φιγουρες FT.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 01:03:29 μμ »

Κυριοι ξεφυγαμε. Ντροπή

Παρακαλω,ιδεες,προτασεις,για την κοπη της πιτας.

Την πρωτη λογο χρονου,χρηματων,δεν την βλεπω εφικτη. Λύπη

Μηπως να μαζευτουμε και εμεις οι βοριοι για κοπη πιτας;
Σε ενα αλλο φορουμ που βρισκομαι,κοβονται παντα 2 πιττες.Μια Αθηνα και μια Θασσαλινικη.Αν το κανουμε ετσι θα εχουμε δυο φλουρια που καιρδιζουν!!
Βρισκουμε μια ταβερνουλα,πινουμε το κρασακι μας και κοβουμε την πιτουλα μας.λεω τωρα μια ιδεα Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

και....gamo!
tieton
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 458



« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 05:05:45 μμ »

Σαββα προτεινε ταβερνα!Σαλονικη εννοειται!!
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26521



« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 05:32:22 μμ »

Τηγανιές και σχάρες απέναντι από την ΕΤ3. Ή στο Γεντί στα κάστρα, μπροστά στο Γεντικουλέ. Γλώσσα
Εναλλακτικά για να μην μπούμε μέσα στην πόλη, στον Τάκο στη Θέρμη ή στο Καρνάγιο στο Καλοχώρι.  Γλώσσα Γλώσσα
Ε! ρε τι τραβάμε κι εμείς οι αθηναίοι...  Λύπη
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 06:53:16 μμ »

Λοιπον ταβερνα Οθωνας στο τερμα της τουμπας στα Κωσταντινοπολιτικα.Ευκολα απο περιφεριακο,ανετο παρκιν,12ευρο το ατομο απεριοριστο φαι και ποτο.Ισος και ζωντανη μουσικη!!
Καταγράφηκε

και....gamo!
tieton
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 458



« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 07:29:57 μμ »

Mεσα ειμαι και σαυτην και στο Γεντι και γενικα περιξ και εντος της πολης !
Αυτη η κοπρια ο Ξενοφων τι λεει?? Σαρκασμός Σαρκασμός
Α συγγνωμη ρε παιδια αλλα με πιτα θα ξενερωσω!αν γινεται να ταποφυγουμε!Να κοψουμε πχ κανα ταψι καζαντιπι! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Xenofon
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 404


« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 15, 2013, 07:44:31 μμ »

Αφού το ξέρεις μωρή αψηλή  Φιλί! Ψόφια είμαι κ εγώ για τέτοια...
Πού κ πότε?  Γλώσσα
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 7   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: