Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 10:31:32 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Βίντεο με βολές από τα όπλα μου
Σελίδες: 1 [2] 3   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Βίντεο με βολές από τα όπλα μου
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 08:40:04 πμ »

Αυτά να τα πεις στον άσχημο που σε έχει βαφτίσει <<άστοχο>>. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Όσο για το όταν ήρθατε στη Λάρισα ήταν θέμα φιλοξενίας και δεν ήθελα να γυρίσετε πίσω με τα αυτιά κατεβασμένα αφού είχατε και το μακρύ ταξείδι της επιστροφής.   Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Για σκέψου τον άσχημο να τις έχει φάει και να σε όλη την διαδρομή να κελαηδάει.  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Ποιος από εσάς  θα τον άντεχε;;;  Απορία Απορία Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Κανεις. Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 09:45:33 πμ »

Αυτά να τα πεις στον άσχημο που σε έχει βαφτίσει <<άστοχο>>. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Όσο για το όταν ήρθατε στη Λάρισα ήταν θέμα φιλοξενίας και δεν ήθελα να γυρίσετε πίσω με τα αυτιά κατεβασμένα αφού είχατε και το μακρύ ταξείδι της επιστροφής.   Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Για σκέψου τον άσχημο να τις έχει φάει και να σε όλη την διαδρομή να κελαηδάει.  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Ποιος από εσάς  θα τον άντεχε;;;  Απορία Απορία Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Κανεις. Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός 
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 12:43:28 μμ »

Δεν ξέρω ποιός είναι ο άσχημος....
ξέρω μόνο ποιός σου μηδένισε το όπλο μπάς και καταφέρεις να χτυπήσεις και τίποτα,
αν και στα καλυκάκια στα 100 δεν έριξες ούτε μία αφού δήλωσες ότι όρθιος δε ρίχνεις εκ πεποιθήσεως  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Όσο για τη στρατονομία και τα περήφανα γηρατειά,ο πρώτος την έχει φάει πολλάκις και χορταστικά  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη,
ο δεύτερος το σώνει με το επιχείρημα "δε βλέπω - δε ρίχνω όρθιος"  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΕΤΕ   Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Άνεση Άνεση Άνεση Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 03:57:04 μμ »

Ρε ουστ,λιγος σεβασμος. Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 04:13:00 μμ »

Δεν ξέρω ποιός είναι ο άσχημος....
ξέρω μόνο ποιός σου μηδένισε το όπλο μπάς και καταφέρεις να χτυπήσεις και τίποτα,
αν και στα καλυκάκια στα 100 δεν έριξες ούτε μία αφού δήλωσες ότι όρθιος δε ρίχνεις εκ πεποιθήσεως  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Όσο για τη στρατονομία και τα περήφανα γηρατειά,ο πρώτος την έχει φάει πολλάκις και χορταστικά  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη,
ο δεύτερος το σώνει με το επιχείρημα "δε βλέπω - δε ρίχνω όρθιος"  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ΡΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΕΤΕ   Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Άνεση Άνεση Άνεση Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα


Από ότι θυμάμαι δεν κατάφερες να μηδενίσεις γιατί δεν έβλεπες αλλά και πως να δεις αφού τα καπάκια από την δίοπτρα ήταν κλειστά μέχρι που κάποιος σε προγκηξε και τα άνοιξες γιατί παραπονευόσουν πως τα βλέπεις θολά και έχει θέμα η δίοπτρα.
Για το λόγου το αληθές στο αντίστοιχο θέμα  υπάρχει και το αντίστοιχο φωτογραφικό ντοκουμέντο  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Τώρα αν είναι να σε φτάσουμε να βλέπουμε με κλειστά τα καπάκια της διόπτρας ε όχι σίγουρα εκεί είσαι πρωταθλητής και δεν σε φτάνει κανένας  αλλά ούτε και θέλει να σε ξεπεράσει  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός 
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 08:48:24 μμ »

Βολεύει πάρα πολύ,σήμερα μέτρησα καθαρό μέρος άνευ άλλης πρόσβασης
και με άπλετη ορατότητα 467 μέτρα  Άνεση Άνεση Άνεση
Να δώ ποιός θα πηγαινοέρχεται να βάζει καλυκάκια  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Αν βολεύει, να το δούμε το μέρος. Τώρα ποιός θα βάζει τα καλυκάκια, θα τη βρούμε την άκρη (ας πούμε ότι αν είμαι ο μεγαλύτερος θα τα βάζει ο μικρότερος, αλλίως θα κάνουμε χρήση θέσεως και βαθμού Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)
 
Καταγράφηκε

Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 08:54:31 μμ »

............μπλά μπλά μπλά.....


Να δείς πως το 'χε πει ένας φίλος σου,άαααααα ναι,θυμήθηκα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Οι βολές που απαιτούνται να ρίξει ο Θράς για να πετύχει ένα καλυκάκι
ισούνται με τον αριθμό των βολών που απαιτούνται
για να σκοτώσεις ένα γάϊδαρο πετώντας του παραγινωμένα σύκα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 14, 2013, 08:56:44 μμ »

Παντος με ολα αυτα που ακουω εχουν αρχισει να επανερχονται καποια κενα μνημης απο την επισκεψη στην Λαρισα με πολλες λεπτομερειες Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 02:16:39 μμ »

Ένα ακόμα βίντεο στο περιορισμένο πεδίο της αυλής.
Είνα άξιο προσοχής αλλά και ανάλυσης το πως σκορπάει τα RWS SUPERFIELD σε 5.52,
ενώ αντίθετα τα 5.51 τα μαζεύει σχετικά (άν εξαιρέσεις την 1η βολίδα οι υπόλοιπες δείχνουν να πηγαίνουν στην ίδια τρύπα).  
Τα JSB HEAVY σε 5.52 και τα baracuda Match σε 5.51, δείχνουν να είναι τα καλύτερα.
Το όπλο είναι χαμηλομένο στα 18,5 ποδόλιβρα.


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fCSrHvCfQTk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fCSrHvCfQTk</a>
Καταγράφηκε

Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 02:20:49 μμ »

Ωραίος  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Xenofon
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 404


« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 02:33:15 μμ »

Φίλε zafka, αριστορόχειρας είσαι?
Καταγράφηκε
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 02:34:46 μμ »

όχι γιατί;
Καταγράφηκε

Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 02:59:08 μμ »

Aψογος.... Μεγάλο χαμόγελο

Να πω λιγα και εγω,μιας και εχω οπλο που τσεκαρω τα σφαιρακια,MVT,χωρις να ειναι απολυτο αυτο.

Τα 18.1,θελουν μια ταχυτητα περιπου 850 ποδια=29 πδλβ.

Τα 23.3 θελουν 32+

Εχεις δοκιμασει 15,9 η ΑΑ 16.

Το 100αρη μου κενταει με αυτα αλλα στα 21.5 πδλβ.

Ζαφ δοκιμασε και 13.3 εαν δεν εχεις να σου δωσω. Κλείσιμο ματιού

Και 15.9 και 16.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 31, 2013, 03:04:32 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 03:07:30 μμ »

Χριστόφορε σε αυτή τη δύναμη τα 16grain δε τα πάει καθόλου. Επίσης αντιπαθεί τα air arms και στα 16 και στα 18. To όπλο το είχα χαμηλώσει για τους αγώνες, αλλά τώρα θέλω να το αυξήσω μιας και έχω το s510 για αυτό το σκοπό.
Καταγράφηκε

Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 03:14:25 μμ »

Χριστόφορε σε αυτή τη δύναμη τα 16grain δε τα πάει καθόλου. Επίσης αντιπαθεί τα air arms και στα 16 και στα 18. To όπλο το είχα χαμηλώσει για τους αγώνες, αλλά τώρα θέλω να το αυξήσω μιας και έχω το s510 για αυτό το σκοπό.

Ανεβα στα 785=22 πδλβ  και δες με 15.9  5.53.

Και απο αυτα εχω. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 [2] 3   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: