Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 10:32:09 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

2ο Γραφείο της WFKS
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Κάτω
  Εκτύπωση  

  2ο Γραφείο της WFKS
Αποστολέας Μήνυμα
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #195 στις: Αύγουστος 21, 2014, 03:55:38 μμ »

350 για τι? για καθαρισμο? Μεγάλο χαμόγελο
αλλα για κατσε,τι 350 αφου ισχυριζεται οτι η dragon arms εκλεισε Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός ;Dκι οτι ζει απ τον τουρισμο Γλώσσα Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο :Dμαλλον εννοει οτι τιουναρει αεροβολα σε τουριστες Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #196 στις: Αύγουστος 21, 2014, 04:22:05 μμ »

350 για τι? για καθαρισμο? Μεγάλο χαμόγελο
αλλα για κατσε,τι 350 αφου ισχυριζεται οτι η dragon arms εκλεισε Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός ;Dκι οτι ζει απ τον τουρισμο Γλώσσα Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο :Dμαλλον εννοει οτι τιουναρει αεροβολα σε τουριστες Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


AAAA γεια σου,για τους τουριστες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #197 στις: Αύγουστος 21, 2014, 10:48:12 μμ »

Nομιζω οτι δεν ειναι σωστο να σχολιαζουμε καποιον που γνωριζουμε, αλλα δεν μπαινει στο Φορουμ..
Η εαν θελετε καποιο σχολιο που εκφραζει την πικρια καποιου ειναι θεμιτο, αλλα συνεχομενες αναφορες
για καποιον που δεν μπορει να απαντησει ΔΕΝ ειναι δικαιο..
Ναι εχει κανει λαθη σε πολλα ,καποια περιοδο χρεωνε ΠΟΛΛΑ αλλα δεν ειναι ουτε ασχετος ουτε αχρηστος,ειναι δε, δικαιωμα οποιουδηποτε να επιλεγει που θα δωσει τα οπλα του για βελτιωση...
Εχω δει και καποιες πολυ αξιολογες μετατροπες/Βελτιωσεις του...
Δεν μου εχει φτιαξει τιποτα δεν ειναι κολλητος και μαλλον τον Γνωριζω λιγοτερο απο καποιους αλλους...
Το κεφι μας κανουμε με τα παλιοαεροβολα μας, δεν αξιζει σε κανενα τετοια εμπαθεια νομιζω...
Γιατι θα πρεπει να ειμαστε ,με τον ΕΝΑ η τον ΑΛΛΟ καποιοι επιλεγουν να μην ειναι με κανενα ,καποιοι
αλλοι μπορει να επιθυμουν να αποκτησουν οπλα βελτιωμενα και απο τους Δυο..
Γνωμη μου...
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #198 στις: Αύγουστος 21, 2014, 11:53:42 μμ »

Κώστα,
θα συμφωνήσω σε όσα λες αλλά εμπάθεια;
Όχι εμπάθεια,κανένα σχόλιο δεν ήταν εμπαθές.
Και κάτι άλλο,όπως λέμε τα καλά (και δεν κάνουμε διαφήμιση) έτσι λέμε και τα κακά.
Και όχι όταν λέμε μόνο τα καλά (οπλάρες,μπράβο κτλ) να είμαστε σωστοί αλλά όταν αναφέρουμε τυχόν
αρνητικά να είμαστε οι κακοί... Και όχι μόνο για τον συγκεκριμένο άνθρωπο αλλά για όλους,
είτε είναι βελτιωτές,είτε "βελτιωτές",είτε μαγαζιά,είτε αντιπρόσωποι,όποιος παίρνει χρήματα από αυτό το σπόρ
επιζητά την "προβολή" και τα "θετικότατα σχόλια" πλήν όμως εδώ θα γράφονται και τα αρνητικά  Χαμόγελο
Υπενθυμίζω ότι ο πίνακας και το θέμα είναι ανοιχτό στους αναγνώστες,δηλαδή δε χρειάζεται κάποιος να είναι μέλος
και να συνδεθεί για να το διαβάσει

ΥΓ Και το "πολλά" δεν είναι κάτι ορισμένο,μπορεί για μένα και για σένα να είναι πολλά,
για κάποιον άλλο λίγα,για έναν άλλον τίποτα,για έναν άλλον αδύνατο να τα πληρώσει...
Κανένας όμως δεν πήγε με το ζόρι  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #199 στις: Αύγουστος 21, 2014, 11:57:05 μμ »

Nομιζω οτι δεν ειναι σωστο να σχολιαζουμε καποιον που γνωριζουμε, αλλα δεν μπαινει στο Φορουμ..
Η εαν θελετε καποιο σχολιο που εκφραζει την πικρια καποιου ειναι θεμιτο, αλλα συνεχομενες αναφορες
για καποιον που δεν μπορει να απαντησει ΔΕΝ ειναι δικαιο..
Ναι εχει κανει λαθη σε πολλα ,καποια περιοδο χρεωνε ΠΟΛΛΑ αλλα δεν ειναι ουτε ασχετος ουτε αχρηστος,ειναι δε, δικαιωμα οποιουδηποτε να επιλεγει που θα δωσει τα οπλα του για βελτιωση...
Εχω δει και καποιες πολυ αξιολογες μετατροπες/Βελτιωσεις του...
Δεν μου εχει φτιαξει τιποτα δεν ειναι κολλητος και μαλλον τον Γνωριζω λιγοτερο απο καποιους αλλους...
Το κεφι μας κανουμε με τα παλιοαεροβολα μας, δεν αξιζει σε κανενα τετοια εμπαθεια νομιζω...
Γιατι θα πρεπει να ειμαστε ,με τον ΕΝΑ η τον ΑΛΛΟ καποιοι επιλεγουν να μην ειναι με κανενα ,καποιοι
αλλοι μπορει να επιθυμουν να αποκτησουν οπλα βελτιωμενα και απο τους Δυο..
Γνωμη μου...







Συμφωνω.Δεν ειναι σωστο να σχολιαζουμε καποιον που δεν μπαινει στο φορουμ,αλλα εγω πιστευω οτι μπαινει και παραμπαινει στο φορουμ αλλα...incognito ;)και δεν απανταει για να μην φανερωθει και να μην μπαινει ομως ο ιδιος να ξερεις οτι αυτα που ειπωθηκαν του εχουν σταλει ηδη και τα ξερει.Παντου υπαρχουν....http://www.inout.gr/attachment.php?s=471a7d1500933d602638304df16cd94e&attachmentid=83627&d=1348414266.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Εδω που τα λεμε και να βγαινε τι θα εγραφε?ολα αυτα που λεμε ειναι αληθειες100% 8)χειροτερα θα τα κανε Μεγάλο χαμόγελο
Συμφωνω και στο οτι ο καθενας εχει το δικαιωμα να δωσει οπου θελει τα αεροβολα του για βελτιωση, αρκει να του τα βελτιωσουν γιατι του Στρατου ΔΕΝ του το βελτιωσε,του το χαλασε!!
Επειδη ειμαι δικαιος παραδεχομαι οτι εγω κανονικα δεν εχω δικαιωμα να σχολιαζω και να κατακρινω αφου δεν του ανεθεσα ποτε να μου φτιαξει το παραμικρο,αλλα εχω φιλους που το εκαναν και οποτε τους συναντω ολοι εχουν να πουν ενα ''καλο''λογο για κεινον τοσο ωστε επηρεαζομαι κι εγω και παραβαινω τον κανονα Χαμόγελο.

Καταγράφηκε
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #200 στις: Αύγουστος 22, 2014, 12:18:52 πμ »

Φιλε Στεφανε ,ειναι πολυ μικρος ο Χωρος μας και ολοι γνωριζουμε παρα πολλα !!!!
Αλλα τα συζηταμε μεταξυ μας και γελαμε και με αλλα προβληματιζομαστε κλπ κλπ...
Ειναι και ΑΛΛΟΙ που εχουν κανει λαθος/Μαλακι@ς σε επισκευες ,πωλησεις δεν ειναι ο μονος !!!!
Αλλος πουλαει ενα αχρηστο,Τριμπουρδ@λο και κοροιδευει τον κοσμο,αλλος παιρνει κιτ να τα φορεσει
σε αεροβολα φιλων/πελατων Απορία και τα κραταει αυτος...
Ξερω οτι υπαρχει και Δικαστικο Θεμα μεταξυ μελων με τον συγκεκριμενο...
Ειναι ομως λιγο ακομψο να επανερχομαστε στα ιδια και στα ιδια ......
Να ξερεις οτι ΤΕΛΙΚΑ ο καθενας παιρνει αυτο του αναλογει σε αυτη την Ζωη....
(σεβασμο, Αναγνωριση,καψιμο ,αδιαφορια ,περιγελο,μισος κλπ κλπ)...
Καταγράφηκε
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #201 στις: Αύγουστος 22, 2014, 12:38:32 πμ »

Κανονικα ομως οποιοι κανουν μαλακιες δεν πρεπει να αποκαλυπτονται?αυτο που ειπες με τα κιτ μου ανεβασε το αιμα στο κεφαλι.Οποιος κι αν ειναι θελει ξετιναγμα Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός
Το αλλο παλι με τα δικαστηρια(κυριε σε γ@.αω και σου κανω και μηνυση απο πανω)που το πας? Ντροπή Θυμός
Και φυσικα συμφωνω και στο τελευταιο(ΤΕΛΙΚΑ ο καθενας παιρνει αυτο του αναλογει σε αυτη την Ζωη....
(σεβασμο, Αναγνωριση,καψιμο ,αδιαφορια ,περιγελο,μισος κλπ κλπ) αρκει τελικα να το παιρνει αυτο που του αναλογει,κι οχι να του αναλογει καψιμο και να εισπρατει αναγνωριση Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #202 στις: Αύγουστος 22, 2014, 02:12:44 πμ »

Mεγαλη ευθυνη εχουν και καποιοι "Πελατες"οι οποιοι ζητανε ΔΥΝΑΜΗ και μεταξωτες κορδελες
(φτιαχτο μου να Γαμ@ει και οσο κανει εγω ειμαι εδω ΠΛΗΡΩΝΩ)
Τι θα σου πει ο εκαστοτε"δεν θελω Φραγκα σου",με αυτα ζει,(δεν σε υποχρεωσε κανεις να πας εκει )....
Οταν ομως πανε στο ΣΚ και διπλα τους ριχνει ενα καλοστημενο 12λιβρο και Γαμ@ει,αρχιζουν και
ψαχνονται γιατι εχουν δωσει ενα καρο φραγκα και ΔΕΝ γραφει στο Χαρτι Απορία
Οταν πας/παω σε καποιον μαστορα/βελτιωτη πρεπει να ΞΕΡΕΙΣ τι ΑΚΡΙΒΩΣ θελεις να εχει το αμαξι, το αεροβολο και να γνωριζεις οτι μπορει να στο δωσει το "Νταμαρι"να ειναι στις προδιαγραφες του η
να εχεις δει καποιο αλλο που λειτουργει οπως εσυ θελεις.....
Δεν μπορεις σε ενα Jimny να φορεσεις ροδες απο Τρακτερ ...
Δεν ειναι λιγοι αυτοι που πληρωνουν για να λενε οτι εχω και ΑΥΤΟ αλλα δεν γνωριζουν τι δυνατοτητες
εχει και μεχρι που μπορει να φθασει ΑΥΤΟ....
Καποιοι "Πελατες" τετοιοι τους κακομαθαινουν και το Θεωρουν δεδομενο οτι θα τα "παιρνουν"οι αλλοι..
Ενημερωση Κυριοι, να ξερουμε τι εχουμε,τι θελουμε και τι μπορει να παρουμε....
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #203 στις: Αύγουστος 22, 2014, 07:10:19 πμ »

Η μεγαλυτερη κουβεντα ηταν αυτη Κωστα Χαμόγελο Να ξερουμε πρωτα τι ακριβως θελουμε απο ενα οπλο πριν αρχισουμε να κατακρινουμε το αποτελεσμα. οι περισσοτεροι ( οχι ολοι ) δεν γνωριζουν τι θελουν η μαλλον τι χρειαζονται πραγματικα. Μολις παρουν αυτο που ζητησαν θα απογοητευτουν και επειτα  απαντες φταινε........
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #204 στις: Αύγουστος 22, 2014, 07:24:04 πμ »

Η μεγαλυτερη κουβεντα ηταν αυτη Κωστα Χαμόγελο Να ξερουμε πρωτα τι ακριβως θελουμε απο ενα οπλο πριν αρχισουμε να κατακρινουμε το αποτελεσμα. οι περισσοτεροι ( οχι ολοι ) δεν γνωριζουν τι θελουν η μαλλον τι χρειαζονται πραγματικα. Μολις παρουν αυτο που ζητησαν θα απογοητευτουν και επειτα  απαντες φταινε........

Δυστυχως ειναι ετσι ακριβως Φιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #205 στις: Αύγουστος 22, 2014, 08:22:56 πμ »

Εγώ πάντως βλέπω εναν μονόφθαλμο  να γράφει πολύ σωστά...
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
ΣΤΡΑΤΟΣ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139



« Απάντηση #206 στις: Αύγουστος 22, 2014, 03:18:56 μμ »

Σε ολα τα φορουμ, ανεξαρτητως αντικειμενου, καλο ειναι να επισημαινονται και ολα τα "κακως κειμενα" προκειμενου να γνωριζουν ολοι για τα "παρατραγουδα" του χομπυ τους, νεοι και παλιοι.
Τωρα, "ακομψο" θα χαρακτηριζα (και πολυ επιεικως μαλιστα) το γεγονος οτι ο συγκεκριμενος συνεχιζει να δραστηριοποιειται στον συγκεκριμενο μετα απο ολες αυτες τις προσωπικες του δηλωσεις στο προσφατο παρελθον, ειδικα δε τα τελευταια 2 χρονια, πως δηθεν "αποχωρω πλεον απο τον χωρο", πως "ασχολουμαι πλεον με τον τουρισμο" και αλλα τετοια ωραια και πικαντικα, τα οποια πιθανοτατα τα χρησιμοποιει κα παλι για ιδιον οφελος, καθως με αυτον τον τροπο ανεβαινει η ταριφα σε ελευθερα υψη.
Στην περιπτωση αυτη ο "δηθεν αποχωρησας" και "δηθεν τεχνιτης" μπορει λογω της "δηθεν αποχωρησης" και προκειμενου να κανει στον υποψηφιο πελατη "την χαρη" να ασχοληθει με την παρτη του, να ζητησει γι αυτην την "υποχωρηση" ποσα τα οποια μετρουνται σε καποια εκατονταδες ευρω (φυσικα ΧΩΡΙΣ αποδειξη).
"Ακομψο" Κωστα ειναι κατα τη γνωμη μου το γεγονος πως καποιοι ενεργουν ως "παπαγαλακια" θηρευοντας πελατεια γι αυτον τον δηθεν τεχνιτη.
Γιατι μπορει εσυ να ειδες καποιες δουλειες του που σου αρεσαν, αλλα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν εχεις δει τις ΠΟΛΛΕΣ ακριβοπληρωμενες δουλειες και τους ΠΟΛΛΟΥΣ δυσαρεστημενους και "ξηλωμενους" πελατες που εχει ο ιδιος δημιουργησει (παρα το οτι και σε εσενα προσωπικα εχουν κατα καιρους ειπωθει διαφροα τετοια περιστατικα για τον συγκεκριμενο, εμου παροντος).
Αληθεια, μιας και το ανεφερα, τα "παπαγαλακια" που λεγαμε, αραγε τι προσδοκουν λογω της επιτυχους θηρας αραγε...
Λετε, καποιο δωρεαν service για το αεροβολακι τους;
Εν κατακλειδι, καλο ειναι να γινονται (και να ξανα-γινονται, αν χρειαζεται) οι υπενθυμισεις, για "να μαθαινουν οι νεοι και για να θυμουνται οι παλιοι"
Καταγράφηκε
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #207 στις: Αύγουστος 22, 2014, 03:27:51 μμ »

Η μεγαλυτερη κουβεντα ηταν αυτη Κωστα Χαμόγελο Να ξερουμε πρωτα τι ακριβως θελουμε απο ενα οπλο πριν αρχισουμε να κατακρινουμε το αποτελεσμα. οι περισσοτεροι ( οχι ολοι ) δεν γνωριζουν τι θελουν η μαλλον τι χρειαζονται πραγματικα. Μολις παρουν αυτο που ζητησαν θα απογοητευτουν και επειτα  απαντες φταινε........


 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #208 στις: Αύγουστος 22, 2014, 04:00:22 μμ »

Aν ηταν ολοι οι ικανοποιημενοι,και ολοι οι δυσαρεστημενοι μεσα σε αυτο το φορουμ,ισως να εβγαινε μια ακρη.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #209 στις: Αύγουστος 22, 2014, 07:39:42 μμ »

Αγαπητε Στρατο εχω ακουσει παρα πολλα αρνητικα και θετικα ,για τον Συγκεκριμενο τεχνιτη...
Νομιζω ο καθενας μας μπορει να σταθμισει και να αξιολογισει τα γεγονοτα μονος του...
Πρεπει να ειμαστε λιγο προσεκτικοι οταν αναφερομαστε στους "Πελατες" γιατι χωρις να το θελουμε
Μπορει να τους "χαρακτηριζουμε"κατι που δεν ειναι σωστο για κανεναν...
Ειναι σαν να λεμε οτι "οποιος του εχει φτιαξει οπλο ο ΤΑΔΕ ειναι ΗΛΙΘΙΟΣ ....
Οπως προειπα σε αλλο Ποστ πιστευω οτι εχουν γινει αρκετα λαθη ,αλλα και πολλοι απο τους Πελάτες
του πιστευω μπορει να μην γνωριζουν τι ακριβως θελουν(ΚΑΠΟΙΟΙ !!! οχι ΟΛΟΙ...)
Δεν συμφωνω με καποιες εργασιες που κανει πχ εγω δεν θα αφηνα ΚΑΝΕΝΑΝ να μου κοψει κανη
αεροβολου χωρις να ειμαι σιγουρος οτι εχει σοβαρο προβλημα η κανη !!!!
Εγω ομως αποφασιζω για εμενα,αλλος αξιολογει διαφορετικα την κοπη κανης και δεν τον ενδιαφερει
η πιστευει οτι θα γινει το οπλο καλυτερο Απορία
Δεν εχω δει ομως μονο ενα, καλο αεροβολο απο τα χερια του, εχω δει καμποσα ,καποια ηταν Αριστα...
(δεν Θελω να πω ποιο η ποιος ειναι ο ιδιοκτητης καταλαβαινεις το γιατι φανταζομαι)
Δεν με εντυπωσιαζει η δυναμη ουτε τα νικελ ουτε τα shroud...
Ο Γιωργος εχει πολλα χρονια εμπειρια με το αντικειμενο και πιστευω οτι ειναι πολυ καλος "Τεχνιτης "
εαν ΘΕΛΕΙ να κανει κατι..
Τωρα εαν καποιος εχει θεμα με καποια εργασια, ας το πει ο ιδιος...
Ακομα πιστευω οτι "ειμαστε"τυχεροι γιατι στον χωρο μας υπαρχει και ο  Αλλος Γιωργος του οποιου
εχουμε κατα καιρους θαυμασει τα εργα του, τις κατασκευες που εχει κανει...
Και αν ζουσαμε σε μια αλλη εποχη φανταζομαι τι θα μπορουσαν να κανουν αυτοι οι δυο "Τεχνιτες"
Εαν μπορουσαν να "συνεργαστουν"
Αλλα σαν γνησιοι Ελληνες που ειμαστε, συνηθως, παρακαλαμε να ψοφισει ο Γαιδαρος του γειτονα...


Πιστευω οτι στα εκαστοτε Παπαγαλακια που αναφερεις Φιλε Στρατο ΔΕΝ περιλαμβανεις και εμενα....
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 25   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: