Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 03:36:40 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

2ο Γραφείο της WFKS
Σελίδες: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Κάτω
  Εκτύπωση  

  2ο Γραφείο της WFKS
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #225 στις: Αύγουστος 22, 2014, 11:17:19 μμ »

Εαν δεις πως τρυπαει το βαρελι...... ακρη εως ακρη το παει Έκπληξη

Ναι ρε είναι καλό το Hatsan  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Και μετα ξυπνησες....................    900 ποδια λεμε το ΤΧ Στριφογύρισμα ματιών

900 ποδια Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών για ριχτο στο χαρτι να μας πεις τι κανει.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #226 στις: Αύγουστος 22, 2014, 11:30:04 μμ »

Εαν δεις πως τρυπαει το βαρελι...... ακρη εως ακρη το παει Έκπληξη

Ναι ρε είναι καλό το Hatsan  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Και μετα ξυπνησες....................    900 ποδια λεμε το ΤΧ Στριφογύρισμα ματιών

900 ποδια Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών για ριχτο στο χαρτι να μας πεις τι κανει.

Και στη λαδόκολα να το ρίξει κάνει...  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #227 στις: Αύγουστος 23, 2014, 01:28:57 πμ »

Φίλ άσχετο,
όταν βγάλεις τα περισσευούμενα γράσσα φέρτα,
κάνω συντήρηση σε ένα φορτωτή με ερπύστριες  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Και για την Γκαραζοπορτα κανουν Αλκαπονη......
Ακομα περιμενω να μου πει τι εκανε το απογευμα (εκτος απο τα τηλεφωνα)

Περαν της πλακας ΔΕΝ το πιστευες οτι εριχνε με 900ποδια και πολυ σταθερες βολες στον Χρονογραφο...
Η λειτουργια του δε ΑΠΟΛΥΤΗ(τo σφαιρακι στην κανη δεν το εριχνε)...
Ζηλεψε απο τα γκαζια το Αδελφακι του, που πριν ηταν λιγακι αναιμικο και με καινουργια εντοσθια
 εριχνε με 874 τα 8,44  τα δε 10,3 τα εριχνε με 787 ποδια ....
Και στο χαρτι ηταν χαρμα !!!!!(ειναι ομως λιγο πιο δυσκολο στον χειρισμο του)
Απιστευτο....
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 23, 2014, 01:38:42 πμ από kostas100 » Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #228 στις: Αύγουστος 23, 2014, 10:49:56 πμ »

Κοίτα μην πειράξεις εσύ το δικό σου  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #229 στις: Αύγουστος 23, 2014, 10:51:19 πμ »

Κάτσε να περάσω στο ΤΧ μου το κιτ κ100 και θα σας πω εγώ δυναμη και λειτουργία...
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #230 στις: Αύγουστος 23, 2014, 10:59:55 πμ »

Κάτσε να περάσω στο ΤΧ μου το κιτ κ100 και θα σας πω εγώ δυναμη και λειτουργία...

-1 (σταθερά  Γλώσσα)
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #231 στις: Αύγουστος 23, 2014, 11:09:40 πμ »


-1 (σταθερά  Γλώσσα)



-100000000000000000000000000..........................000000000000000000000000000000 Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #232 στις: Αύγουστος 23, 2014, 11:19:39 πμ »


-1 (σταθερά  Γλώσσα)



-100000000000000000000000000..........................000000000000000000000000000000 Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

-10n  Άνεση
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #233 στις: Αύγουστος 23, 2014, 11:25:03 πμ »


-1 (σταθερά  Γλώσσα)



-100000000000000000000000000..........................000000000000000000000000000000 Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

-10n  Άνεση



Τώρα μας έκανες τα μούτρα κρέας . Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
blackxx
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 398



« Απάντηση #234 στις: Αύγουστος 23, 2014, 07:12:28 μμ »


Το ποστ κάηκε όπως συνήθως, απαντήσεις δεν πήρα στα ερωτήματά μου και μάλλον δεν πρόκειται να πάρω.
Ο σκοπός μου δεν ήταν βέβαια να πάρω απαντήσεις , αλλά να θέσω ορισμένους προβληματισμούς
επί της ουσίας.

Τουλάχιστον γλίτωσα εγώ τα όπλα μου και οι πεταλούδες ........ την ταρίχευση.  Χαμόγελο

Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #235 στις: Αύγουστος 23, 2014, 08:51:53 μμ »


Το ποστ κάηκε όπως συνήθως, απαντήσεις δεν πήρα στα ερωτήματά μου και μάλλον δεν πρόκειται να πάρω.
Ο σκοπός μου δεν ήταν βέβαια να πάρω απαντήσεις , αλλά να θέσω ορισμένους προβληματισμούς
επί της ουσίας.

Τουλάχιστον γλίτωσα εγώ τα όπλα μου και οι πεταλούδες ........ την ταρίχευση.  Χαμόγελο



Το πόστ κάηκε,όχι όμως ως συνήθως,αλλά για να μην καταλήξει ακόμα μια αντιπαράθεση χωρίς νόημα...
Έχουν γνώσιν οι φύλακες...  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #236 στις: Αύγουστος 23, 2014, 09:25:07 μμ »


Διαβάζω, διαβάζω, διαβάζω και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δημιουργείται κάθε λίγο αυτή η κατάσταση.

Παραθέτω λοιπόν κάποια Γιατί που μου βγαίνουν αυθόρμητα.

Γιατί πρέπει να υπάρχουν "στρατόπεδα" που να ανταλλάσσουν ειρωνικά, απαξιωτικά και κάποιες φορές προσβλητικά σχόλια;
Γιατί εάν δεν είσαι με "εμάς" πρέπει να είσαι υποχρεωτικά με τους "άλλους";
Γιατί δεν μπορεί ένας Αεροβολάς να θαυμάζει και των δύο τις δουλειές και να πρέπει να διαλέξει ποιες θα θαυμάζει και ποιες θα θάβει;
Γιατί εάν γράψει κάποιος θετικά σχόλια για την δουλειά του ενός αυτομάτως να χαρακτηρίζεται εχθρός του άλλου
και να του την έχουν στημένη οι "Δορυφόροι";
Γιατί εάν κάποιος επιλέξει να βελτιώσει το όπλο του σε έναν από τους δύο πρέπει να το περάσουν από Ιερά Εξέταση οι "άλλοι" στο Σκοπευτήριο
πάντα με προαποφασισμένο συμπέρασμα;
Γιατί εάν η βελτίωση είναι τόσο εξόφθαλμη και δεν υπάρχουν τρωτά σημεία θα πρέπει να δεχθεί αδιαπραγμάτευτα ότι τον έγδαραν και ότι είναι χαζός και θύμα;
Γιατί πρέπει η "πατάτες" του ενός να καταπίνονται και να θάβονται εντέχνως και του άλλου να διαπομπεύονται;

Εάν μου απαντήσει κάποιος όλα αυτά τα Γιατί με λογικά και "αχρωμάτιστα" επιχειρήματα, εγώ πουλάω όλα τα Αεροβόλα μου και αρχίζω να συλλέγω γραμματόσημα και πεταλούδες.

Υ.Γ. Λάθη δεν κάνει μόνο ο Θεός.













Eπειδη αυτα τα γιατι με απασχολουν κι εμενα χρονια και κανεις δεν βρεθηκε να με διαφωτισει,η απαντηση προφανως ολων αυτων των γιατι ειναι επειδη ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #237 στις: Αύγουστος 23, 2014, 09:32:35 μμ »


Το ποστ κάηκε όπως συνήθως, απαντήσεις δεν πήρα στα ερωτήματά μου και μάλλον δεν πρόκειται να πάρω.
Ο σκοπός μου δεν ήταν βέβαια να πάρω απαντήσεις , αλλά να θέσω ορισμένους προβληματισμούς
επί της ουσίας.

Τουλάχιστον γλίτωσα εγώ τα όπλα μου και οι πεταλούδες ........ την ταρίχευση.  Χαμόγελο




Το πόστ κάηκε,όχι όμως ως συνήθως,αλλά για να μην καταλήξει ακόμα μια αντιπαράθεση χωρίς νόημα...
Έχουν γνώσιν οι φύλακες...  Χαμόγελο

+10000
Πιστευω οτι οντως καηκε ΕΝΤΕΧΝΑ απο τον Κωστα για να οδηγηθει σε ΑΠΟΦΟΡΤΙΣΗ...

Αλλα δυστυχως η κατασταση ειναι αυτη, που με πολυ μεστο τροπο περιεγραψε ο Στελιος
ΕΑΝ σου αρεσει ενα οπλο που εφτιαξε ο "Χ" ανηκεις αυτοματα στην ομαδα του "Χ" αρα
εισαι Αντιθετος με την ομαδα του "Ψ",
Που σημαινει οτι ΔΕΝ μπορεις να εχεις προσβαση σε Δουλειες του "Ψ"
Και αναρωτιεμαι ΓΙΑΤΙ δεν μπορουμε να πουμε την ΓΝΩΜΗ μας ΕΛΕΥΘΕΡΑ χωρις να χαρακτηριζομαστε FUN του εκαστοτε Βελτιωτη Απορία[/color]
Καταγράφηκε
blackxx
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 398



« Απάντηση #238 στις: Αύγουστος 23, 2014, 10:41:25 μμ »


Διαβάζω, διαβάζω, διαβάζω και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δημιουργείται κάθε λίγο αυτή η κατάσταση.

Παραθέτω λοιπόν κάποια Γιατί που μου βγαίνουν αυθόρμητα.

Γιατί πρέπει να υπάρχουν "στρατόπεδα" που να ανταλλάσσουν ειρωνικά, απαξιωτικά και κάποιες φορές προσβλητικά σχόλια;
Γιατί εάν δεν είσαι με "εμάς" πρέπει να είσαι υποχρεωτικά με τους "άλλους";
Γιατί δεν μπορεί ένας Αεροβολάς να θαυμάζει και των δύο τις δουλειές και να πρέπει να διαλέξει ποιες θα θαυμάζει και ποιες θα θάβει;
Γιατί εάν γράψει κάποιος θετικά σχόλια για την δουλειά του ενός αυτομάτως να χαρακτηρίζεται εχθρός του άλλου
και να του την έχουν στημένη οι "Δορυφόροι";
Γιατί εάν κάποιος επιλέξει να βελτιώσει το όπλο του σε έναν από τους δύο πρέπει να το περάσουν από Ιερά Εξέταση οι "άλλοι" στο Σκοπευτήριο
πάντα με προαποφασισμένο συμπέρασμα;
Γιατί εάν η βελτίωση είναι τόσο εξόφθαλμη και δεν υπάρχουν τρωτά σημεία θα πρέπει να δεχθεί αδιαπραγμάτευτα ότι τον έγδαραν και ότι είναι χαζός και θύμα;
Γιατί πρέπει η "πατάτες" του ενός να καταπίνονται και να θάβονται εντέχνως και του άλλου να διαπομπεύονται;

Εάν μου απαντήσει κάποιος όλα αυτά τα Γιατί με λογικά και "αχρωμάτιστα" επιχειρήματα, εγώ πουλάω όλα τα Αεροβόλα μου και αρχίζω να συλλέγω γραμματόσημα και πεταλούδες.

Υ.Γ. Λάθη δεν κάνει μόνο ο Θεός.





Eπειδη αυτα τα γιατι με απασχολουν κι εμενα χρονια και κανεις δεν βρεθηκε να με διαφωτισει,η απαντηση προφανως ολων αυτων των γιατι ειναι επειδη ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ Αναποφασιστικότητα


Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο, δυστυχώς η ζήλια είναι η μεγαλύτερη αρρώστια του Έλληνα .  Χαμόγελο

 
Καταγράφηκε
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #239 στις: Αύγουστος 23, 2014, 10:45:39 μμ »


Διαβάζω, διαβάζω, διαβάζω και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δημιουργείται κάθε λίγο αυτή η κατάσταση.

Παραθέτω λοιπόν κάποια Γιατί που μου βγαίνουν αυθόρμητα.

Γιατί πρέπει να υπάρχουν "στρατόπεδα" που να ανταλλάσσουν ειρωνικά, απαξιωτικά και κάποιες φορές προσβλητικά σχόλια;
Γιατί εάν δεν είσαι με "εμάς" πρέπει να είσαι υποχρεωτικά με τους "άλλους";
Γιατί δεν μπορεί ένας Αεροβολάς να θαυμάζει και των δύο τις δουλειές και να πρέπει να διαλέξει ποιες θα θαυμάζει και ποιες θα θάβει;
Γιατί εάν γράψει κάποιος θετικά σχόλια για την δουλειά του ενός αυτομάτως να χαρακτηρίζεται εχθρός του άλλου
και να του την έχουν στημένη οι "Δορυφόροι";
Γιατί εάν κάποιος επιλέξει να βελτιώσει το όπλο του σε έναν από τους δύο πρέπει να το περάσουν από Ιερά Εξέταση οι "άλλοι" στο Σκοπευτήριο
πάντα με προαποφασισμένο συμπέρασμα;
Γιατί εάν η βελτίωση είναι τόσο εξόφθαλμη και δεν υπάρχουν τρωτά σημεία θα πρέπει να δεχθεί αδιαπραγμάτευτα ότι τον έγδαραν και ότι είναι χαζός και θύμα;
Γιατί πρέπει η "πατάτες" του ενός να καταπίνονται και να θάβονται εντέχνως και του άλλου να διαπομπεύονται;

Εάν μου απαντήσει κάποιος όλα αυτά τα Γιατί με λογικά και "αχρωμάτιστα" επιχειρήματα, εγώ πουλάω όλα τα Αεροβόλα μου και αρχίζω να συλλέγω γραμματόσημα και πεταλούδες.

Υ.Γ. Λάθη δεν κάνει μόνο ο Θεός.





Eπειδη αυτα τα γιατι με απασχολουν κι εμενα χρονια και κανεις δεν βρεθηκε να με διαφωτισει,η απαντηση προφανως ολων αυτων των γιατι ειναι επειδη ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ Αναποφασιστικότητα


Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο, δυστυχώς η ζήλια είναι η μεγαλύτερη αρρώστια του Έλληνα .  Χαμόγελο

 





Η ζήλια ψιλοπαλέυεται ο ΦΘΟΝΟΣ είναι το χειρότερο Ντροπή
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: