Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 12:28:36 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

GAS RAM vs ΕΛΑΤΗΡΙΟ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 12   Κάτω
  Εκτύπωση  

  GAS RAM vs ΕΛΑΤΗΡΙΟ
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 05:47:36 μμ »

Τώρα σε όλα αυτά που αναφέρει ο κατά τα άλλα συμπαθής Πιπερμαν τι να πω εγώ ;;; 

Να πεις ότι έχει δίκιο,να παραδεχτείς ότι έχεις άδικο
και να συμφωνήσεις ότι η δημοτική αστυνομικίνα που του έκοψε κλήση 80€ για παράνομη στάθμευση σήμερα
ενώ ξεφόρτωνε στο κέντρο της Αθήνας με το φορτηγό είναι βλαμμένη  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Αυτό να πεις  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 06:02:47 μμ »


Να πεις ότι έχεις δίκιο,να παραδεχτείς ότι έχει άδικο
και να συμφωνήσεις ότι η δημοτική αστυνομικίνα που του έκοψε κλήση 80€ για παράνομη στάθμευση σήμερα
ενώ ξεφόρτωνε στο κέντρο της Αθήνας με το φορτηγό είναι βλαμμένη  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Αυτό να πεις  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Λοιπόν λέω πως έχω δίκιο και πως έχεις άδικο  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Παράλληλα λέω πως η αστυνομικίνα είναι βλαμμένη γιατί έκοψε 80 ευρώ πρόστιμο.  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα 
Τα είπα τι κερδίζω ;;;;;; Έκπληξη Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 06:22:37 μμ »

Μου τροποποιείς και τα μηνύματα ρε;;; Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 06:28:07 μμ »

Εδώ εσύ και ο άλλος ο σατανανθρωπος (Φιλ) τροποποιείτε και παραποιείτε την αλήθεια εγώ που τροποποιώ τα μηνύματα σε πειράζω;;;  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
blackxx
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 398



« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 07:00:54 μμ »

H Hatsan τα είπαμε,είναι πρωτοποριακή εταιρεία.
Αυτό το όπλο σε δύναμη και ευθυβολία είναι δεκαετίας μπροστά από την εποχή του.
Ήδη οι Daystate,HW και Air Arms βρίσκονται σε διαβουλεύσεις για να αγοράσουν το δικαίωμα
να το παράγουν με την επωνυμία τους.Η ΑΑ λέγεται ότι θα σταματήσει την παραγωγή των ΤΧ και mpr
και η HW των 100,95 και 97.Θα τα αντικαταστήσουν με μοντέλλα βασισμένα στο 125 vortex.
H Daystate λεγεται ότι θα παράγει μόνο αυτό.
Στα 25 μέτρα κάνει γκρούπ 6mm/10 βολές.Αλλά μόνο με σφαιράκια cometa  Κλείσιμο ματιού


Βλέπετε τι παθαίνει ο κόσμος με τα γενόσημα φάρμακα... Λύπη Λύπη Λύπη
Κωστάκη μου άλλη φορά αγόρι μου να επιμένεις να σου δίνουν τα γνήσια...
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 07:13:04 μμ »

Τι εννοείς,μόνο γνήσια πίνω... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 08:36:43 μμ »

Επίσης το κλώτσημα με το gas ram είναι πολύ πιο δυνατό από ότι με το ελατήριο ... δοκιμασμένο σε ίδιας δύναμη όπλα.

Σταματη το 90αρι ριχνει καλυτερα απο το 80αρι πανω απ΄τα 20 ποδ .
Απο μαμα . Χωρις πειραγματα . Σε αλλες μαρκες δεν ξερω .
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 09:01:20 μμ »

Σταματη το 90αρι ριχνει καλυτερα απο το 80αρι πανω απ΄τα 20 ποδ .
Απο μαμα . Χωρις πειραγματα . Σε αλλες μαρκες δεν ξερω .

Δρακούλη σε είχα για πιο έμπειρο... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Τόλμησες και διαφώνησες,πάρε τώρα μια 16σέλιδη απάντηση από τον Στάμ για να 'χεις  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Και αύριο με τον κηδεμόνα σου  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 09:42:24 μμ »

H Hatsan τα είπαμε,είναι πρωτοποριακή εταιρεία.
Αυτό το όπλο σε δύναμη και ευθυβολία είναι δεκαετίας μπροστά από την εποχή του.
Ήδη οι Daystate,HW και Air Arms βρίσκονται σε διαβουλεύσεις για να αγοράσουν το δικαίωμα
να το παράγουν με την επωνυμία τους.Η ΑΑ λέγεται ότι θα σταματήσει την παραγωγή των ΤΧ και mpr
και η HW των 100,95 και 97.Θα τα αντικαταστήσουν με μοντέλλα βασισμένα στο 125 vortex.
H Daystate λεγεται ότι θα παράγει μόνο αυτό.
Στα 25 μέτρα κάνει γκρούπ 6mm/10 βολές.Αλλά μόνο με σφαιράκια cometa  Κλείσιμο ματιού
Τα Cometa ειναι ανωτερα των JSB Αφου με αυτα ριχνουν στου αγωνες BR!!! και τα προτεινουν και μεγαλα ονοματα Κλείσιμο ματιού
 Στριφογύρισμα ματιών Θρας μαλλον χρειαζεσαι Οφθαλμιατρο αφου ακομη δεν πιστευεις στα ματια σου με αυτα που ειδες απο ΚΟΝΤΑ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Που να δείς ευθυβολία αν του βάλεις και αυτοκόλλητο cometa  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 09:46:49 μμ »

Επίσης το κλώτσημα με το gas ram είναι πολύ πιο δυνατό από ότι με το ελατήριο ... δοκιμασμένο σε ίδιας δύναμη όπλα.

Σταματη το 90αρι ριχνει καλυτερα απο το 80αρι πανω απ΄τα 20 ποδ .
Απο μαμα . Χωρις πειραγματα . Σε αλλες μαρκες δεν ξερω .

Εγώ δεν αμβιβάλλω για την ευθυβολία του .... για όλα τα άλλα όμως .... ότι κλωτσάει σαν μουλάρι για τη δύναμη του κλωτσάει, ότι έχει πολύ σκληρή όπλιση επίσης και το ζυγισμά του δεν θα το έλεγα το καλύτερο, πολύ μπροσθόβαρο.

Αν το φουσκώσεις να σου δώσει τα 20+ ποδόλιβρα κάποια στιγμή θα δείς την κάννη σαν μπανάνα, τό χουν πάθει άτομα γνωστά μου αυτό. Προσωπικά το καλύτερο δυνατό Weighrauch  είναι το 80άρι
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
nekfjr
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292



« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 10:56:47 μμ »

Αγαπητέ Σταμάτη ,επέτρεψε μου να διαφωνήσω... Μετά το 90άρι υπάρχουν και κάτι άλλα αεροβόλα με ελατήρια,σουμιέδες και δεν ξέρω και 'γω τι.... Γλώσσα Γλώσσα
Απα πα πα ,μπλιάχχχ... Σαρκασμός
Καταγράφηκε
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 17, 2013, 11:58:05 μμ »

Σταματη το 90αρι στις 20 ποδ ,ειναι οκ  Κλείσιμο ματιού .Και οπλιζει ωραια θα ελεγα , για τη δυναμη του.
Ετυχε και το ειδα επιμελως ,μια μερα στο σκοπευτηριο εντελως μαμα , πανω-κατω στα 22 bar .
Ισως εβγαζε και παραπανω δυναμη , αλλα το θεμα ειναι οτι εριχνε ωραια ! !   Απορία
Εαν ομως το ξεψυχησεις στο φουσκωμα , σιγουρα οπως σ΄ολα τα οπλα θα εχεις προβληματα .
Κατασταση μαμα 80αρι - 90αρι ,το δευτερο προσπερνα σε δυναμη . Το 80αρι εχει αλλα καλα .

ΥΓ. PIPERMAN η τιμωρια σου θα ειναι παραδειγματικη  Μεγάλο χαμόγελο .
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 18, 2013, 12:20:33 πμ »

Αγαπητέ Σταμάτη ,επέτρεψε μου να διαφωνήσω... Μετά το 90άρι υπάρχουν και κάτι άλλα αεροβόλα με ελατήρια,σουμιέδες και δεν ξέρω και 'γω τι.... Γλώσσα Γλώσσα
Απα πα πα ,μπλιάχχχ... Σαρκασμός

Φαντάζεσαι gas ram στο κρεβάτι;  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ενώ με τα ελατήρια βρε παιδί μου τα βάζεις και σε κάνα κρεβάτι .... σε κάνα μηχανάκι στην ανάρτηση ..... έχουν χρήσει μπόλικες Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αυτο που μου αρέσει στο 90άρι είναι ότι μπορείς να του πειράξεις την πίεση πιο πάνω η πιο κάτω για να το φέρεις εκεί που το θέλεις. Κάτι που σε κανένα άλλο gas ram δεν γίνεται από όσο ξέρω.

Α ... επίσης στο gas ram θέλεις έναν αποσυμπιεστή ... γρύλλο απο νταλίκα για να το ανοίξεις και να το κλείσεις.
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 18, 2013, 07:41:29 πμ »

Σταματη το 90αρι στις 20 ποδ ,ειναι οκ  Κλείσιμο ματιού .Και οπλιζει ωραια θα ελεγα , για τη δυναμη του.
Ετυχε και το ειδα επιμελως ,μια μερα στο σκοπευτηριο εντελως μαμα , πανω-κατω στα 22 bar .
Ισως εβγαζε και παραπανω δυναμη , αλλα το θεμα ειναι οτι εριχνε ωραια ! !   Απορία
Εαν ομως το ξεψυχησεις στο φουσκωμα , σιγουρα οπως σ΄ολα τα οπλα θα εχεις προβληματα .
Κατασταση μαμα 80αρι - 90αρι ,το δευτερο προσπερνα σε δυναμη . Το 80αρι εχει αλλα καλα .

ΥΓ. PIPERMAN η τιμωρια σου θα ειναι παραδειγματικη  Μεγάλο χαμόγελο .
ΚΩΣΤΑ Ο ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ........... ΝΑΙ ΠΑΛΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ
                        Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 18, 2013, 09:13:45 πμ »

Δηλαδη σε ιδες ποδολιβρες,ειναι καλυτερο το gasram απο το ελατηριο;
Εγω πιστευω οτι λογο της πιο κομπακτ κατασκευης,θα πρεπει να ειναι πιο καλο.Δεν πλεκεις με οδηγους ελατηριου,τοπχατ,οχι φιλμ στο πιστονι,τουανκ,κα. Απορία Απορία
Καταγράφηκε

και....gamo!

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 12   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: