Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 30, 2024, 07:07:47 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

GAS RAM vs ΕΛΑΤΗΡΙΟ
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Κάτω
  Εκτύπωση  

  GAS RAM vs ΕΛΑΤΗΡΙΟ
Αποστολέας Μήνυμα
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #120 στις: Μάιος 16, 2013, 04:00:42 μμ »

Set back o Φανης;  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Ωραία πατέντα Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
kf66
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 399



« Απάντηση #121 στις: Μάιος 16, 2013, 04:22:01 μμ »

Είμαι άνθρωπος της πατέντας
γιασου ρε Φάνη με την πατέντα σου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  αλλά κρίμα δεν είναι να επεμβαίνεις σε όπλο τον 50 €  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Απορία Απορία Απορία
Έπρεπε να άφηνες μανικιούρ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Υγ να είμαστε καλά να περνάμε καλά



Καταγράφηκε

καψοποστης
     Ν2
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #122 στις: Μάιος 16, 2013, 04:28:02 μμ »

 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
iraklis2010
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 200



« Απάντηση #123 στις: Μάιος 16, 2013, 04:32:24 μμ »

Κωστα αυτο ειναι ενα pm που εστειλα στον Ηρακλη στις 9:50 το πρωι.Ας το  διαβασει κι απο δω,για να δει οτι δεν εχω προβλημα!

 ηρακλη επειδη δεν ενδιαφερει τους αλλους στο φορουμ,στο λεω με pm.Στα προηγουμενα γραφομενα σου με εχεις προσβαλει τουλαχιστο 3 φορες,διαβαστα και θα καταλαβεις,και εγω σε αντιμετωπιζω με χιουμορ.Το gamo δεν το ξερεις,οταν θα ριξεις με αυτο τοτε θα μπορεις να μιλας γιαυτο.Τα Hw τα ξερω καλα φιλε.Τα θεωρω κορυφαια αλλα εχουν τις μαλακιες τους,που τις εφαγα αρκετα στη μαπα.Τελος παντον σε θεωρω φιλο και συναεροβολιστη οπωτε το θεμα τελειωνει  εδω
Μαλων δεν ειμαι απο αυτον τον πλανητη γιατι σημερα εμαθα οτι αν διαφωνεις με καποιον σε καποιο θεμα θεωρειται προσβολη :oΤρεις φορες συγνωμη φιλε Σαββα που σε προσβαλα διαφωνωντας,παντως τα διαβασα ξανα και ξανα  και δεν μπορεσα να καταλαβω που βρισκεται και μαλιστα τρεις φορες η προσβολη, πρεπει να ειμαι πολυ βλακας Ντροπή
Τωρα αν πω παλι κατι θα θεωρηθει προσβολη, αλλα δεν βαριεσαι τι τρεις τι τεσερεις,η κορυφη δεν κερδιζεται με μαλακιες ουτε γραφεις το ονομα σου με μεγαλα γραματα σε ολο τον κοσμο κανωντας μαλακιες.
Ναι το gamo αυτο δεν το εχω ριξει και γι'αυτο δεν σου ειπα τιποτα κακο για το οπλο σου, απλως διαφωνησα που το συγκρηνες με μια εταιρια που εχει κατασκευασει και κατασκευαζει αεροβολα οπλα πολυ καλιτερα σε ολους τους τομεις, αυτο εσυ το θεωρεις προσβολη Απορία..........τι να πω αλλο, αρχιζω και φοβαμαι Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

****Κακαλι μαλια****
HW 90  5,5 LAZAGLIDE  WALNUT BY HERCULES
HW 97K  4,5  CUSTOM DRAGON
DIANA 34 4,5  FULL CUSTOM--- BY  DIANA 350 MAGNUM--- WALNUT BY HERCULES
banman
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 252



« Απάντηση #124 στις: Μάιος 16, 2013, 04:48:05 μμ »

.......
Ναι το gamo αυτο δεν το εχω ριξει και γι'αυτο δεν σου ειπα τιποτα κακο για το οπλο σου, απλως διαφωνησα που το συγκρηνες με μια εταιρια που εχει κατασκευασει και κατασκευαζει αεροβολα οπλα πολυ καλιτερα σε ολους τους τομεις, αυτο εσυ το θεωρεις προσβολη Απορία..........τι να πω αλλο, αρχιζω και φοβαμαι Σφραγισμένα χείλη
Σορι που πετάγομαι ρε Ηρακλή, αλλά όπως το έπιασα εγώ, ο Σάββας συνέκρινε το Gamo του με τα 2-3 HW που είχε πριν. Όχι την εταιρεία Gamo με την εταιρεία Βάιμπέρδεψατηνγλώσσαμου.  Χαμόγελο
Οπότε το μόνο που τίθεται για συζήτηση, είναι η ικανότητα κρίσης (και σύγκρισης) του Σάββα, η αντικειμενικότητά του και οι προθέσεις του.
Μήπως τζάμπα παρεξηγηθήκατε;
Φιλικά πάντα, ε;
Καταγράφηκε

Crosman 1377
Cometa Galaxy 220 .177
BAM 26
iraklis2010
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 200



« Απάντηση #125 στις: Μάιος 16, 2013, 05:56:21 μμ »

Αυτα τα δυο τρια hw που ειχε φιλε μου ηταν τα κορυφαια μοντελα της εταιριας και γι'αυτο μου ειρθε καπως,και οπως ειπα και ποιο πανω δεν μπορουμε να τα συγκρινουμε διοτι ειναι ελατηριου, χωρις να ενοω οτι το ελατηριο ειναι καλιτερο απο το gas ram, ποσο ποιο απλα να το πω, και τα δυο συστηματα εχουν τα καλα και τα κακα τους.
Αναφερα επησεις οτι αν θελουμε να συγκρινουμε το gas ram της gamo θα πρεπει να βαλουμε απεναντι του μονο οπλα gas ram και οχι ελατηρια, ο τιτλος ομως του θεματος ειναι διαφορετικος διοτι γινεται συγκριση αναμεσα σε δυο διαφορετικα συστηματα και οχι σε δυο διαφορετικα οπλα.
Και γω απο την μικρη μου πειρα που ειχα (με 90αρια) μπορω να πω με σιγουρια οτι εχουν καποια σημεια που υπερεχουν εναντι των ελατηριων
Καταγράφηκε

****Κακαλι μαλια****
HW 90  5,5 LAZAGLIDE  WALNUT BY HERCULES
HW 97K  4,5  CUSTOM DRAGON
DIANA 34 4,5  FULL CUSTOM--- BY  DIANA 350 MAGNUM--- WALNUT BY HERCULES
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #126 στις: Μάιος 16, 2013, 06:39:08 μμ »

Και ποιοσ ειπε οτι δεν μπορουμε να συγκρινουμε δυο διαφορετικα συστηματα ;Εκει ειναι το ζουμι
πετρελαιο vs βενζινα  πικασο vs bob ross GAS RAM vs ΕΛΑΤΗΡΙΟ οπωσ ειναι και ο τιτλος
Foroum ειναι ολοι εχουμε τισ αποψεις μας επι συγκεκριμενων θεματων σεβαστη απ ολους και επειδη το ενα ειναι gas ram το αλλο ελλατηριο σωστα γινεται η συγκριση εδω Χαμόγελο
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #127 στις: Μάιος 16, 2013, 06:44:16 μμ »

Μακαρι να ειχα και εγω αποψη για τα Gaw Ram αλλα εχω ριξει με ελαχιστα Γλώσσα

Κωστα δεν παραγγελνεις 2 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #128 στις: Μάιος 16, 2013, 07:03:00 μμ »

Μακαρι να ειχα και εγω αποψη για τα Gaw Ram αλλα εχω ριξει με ελαχιστα Γλώσσα

Κωστα δεν παραγγελνεις 2 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Θα περιμένω να πάρεις εσύ πρώτα... Γλώσσα
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #129 στις: Μάιος 16, 2013, 07:27:47 μμ »

Σου βρηκα και ενα στο αγαπημενο σου χρωμα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

http://www.airgundepot.com/striker-edge-muddy-girl-25-caliber-air-rifle.html
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
banman
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 252



« Απάντηση #130 στις: Μάιος 16, 2013, 07:32:36 μμ »

Τζάμπα τον έφτιαξες. Είναι Out of Stock ....  Κλάμα
Καταγράφηκε

Crosman 1377
Cometa Galaxy 220 .177
BAM 26
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #131 στις: Μάιος 16, 2013, 07:33:58 μμ »

Θα του βρουμε ενα ωραιο Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
iraklis2010
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 200



« Απάντηση #132 στις: Μάιος 16, 2013, 07:39:15 μμ »

Και ποιοσ ειπε οτι δεν μπορουμε να συγκρινουμε δυο διαφορετικα συστηματα ;Εκει ειναι το ζουμι
πετρελαιο vs βενζινα  πικασο vs bob ross GAS RAM vs ΕΛΑΤΗΡΙΟ οπωσ ειναι και ο τιτλος
Foroum ειναι ολοι εχουμε τισ αποψεις μας επι συγκεκριμενων θεματων σεβαστη απ ολους και επειδη το ενα ειναι gas ram το αλλο ελλατηριο σωστα γινεται η συγκριση εδω Χαμόγελο

Συγνωμη αλλα δεν μπορω να το πω ποιο απλα Λύπη
Καταγράφηκε

****Κακαλι μαλια****
HW 90  5,5 LAZAGLIDE  WALNUT BY HERCULES
HW 97K  4,5  CUSTOM DRAGON
DIANA 34 4,5  FULL CUSTOM--- BY  DIANA 350 MAGNUM--- WALNUT BY HERCULES
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #133 στις: Μάιος 16, 2013, 07:51:31 μμ »

Ενταξει Ηρακλη  ;)Μακαρι να μπορουσα να παρω ΗW 97 .Οταν εδωσα το σ500 στον Agior σκεφτομουν πολυ σοβαρα να παρω το 97αρι αλλα φρεναρα σκεφτομενοσ οτι τι ξενερωμα θα ετρωγα αν γκρουπαρει απαισια σε σχεση με αυτο που εδωσα ???τελοσ παντων ξεφευγω  εδω δεν ειναι το pcp vs spring Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καλη καρδια παν απ ολα να απολαμβανουμε το χομπυ μας χωρις νευρα και παρεξηγησεις  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
ΣΑΒΒΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ GAMO ΓΙΑΤΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΛΙΓΟ
ΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΥΛΙΚΟ  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #134 στις: Μάιος 16, 2013, 07:57:23 μμ »

Ενταξει Ηρακλη  ;)Μακαρι να μπορουσα να παρω ΗW 97 .Οταν εδωσα το σ500 στον Agior σκεφτομουν πολυ σοβαρα να παρω το 97αρι αλλα φρεναρα σκεφτομενοσ οτι τι ξενερωμα θα ετρωγα αν γκρουπαρει απαισια σε σχεση με αυτο που εδωσα ???τελοσ παντων ξεφευγω  εδω δεν ειναι το pcp vs spring Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καλη καρδια παν απ ολα να απολαμβανουμε το χομπυ μας χωρις νευρα και παρεξηγησεις  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
ΣΑΒΒΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ GAMO ΓΙΑΤΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΛΙΓΟ
ΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΥΛΙΚΟ  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
δεν εχω μουτρα βρε αδερφε,απλα τα ειπα ολα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

και....gamo!

Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: