Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 03:03:07 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

ΧΩΡΕΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΑΕΡΟΒΟΛΩΝ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5   Κάτω
  Εκτύπωση  

  ΧΩΡΕΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΑΕΡΟΒΟΛΩΝ
Αποστολέας Μήνυμα
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #45 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 11:59:39 μμ »

Η μήπως έχουμε πράκτορα να μας στείλει πρώτα το όπλο στο σπίτι να του βάλουμε στα πεταχτά ένα αυτοκόλητο Hatsan από μέσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αφου δεν μιλαγε να παιρναμε ενα τηλεφωνο την courier να το κανονιζαμε Κλείσιμο ματιού παντοε στην επομενη συναντηση πες πως τακτοποιηθηκε κιολλας Σαρκασμός


Στην επόμενη συνάντηση μας δεν θα είμαι τόσο ευγενικός και ειδικά μαζί σου γιατί όπως σου είπα και σε άλλο  μήνυμα θα πρέπει να επανέλθεις στην πραγματικότητα .
Όσο για την άλλη την κοντή γέρικη Ποντιακή μαιμουδοκαρακάξα εκ Κατερίνης καλά θα κάνει να ετοιμάζει τα λινέλαια  του γιατί θα έχει την τιμή να φτιάξει το κοντάκι από το R10 εκτός και αν θέλει να κυκλοφορήσουν τίποτα φωτογραφίες από την επίσκεψη μου στο σπίτι του τα Χριστούγεννα. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Xenofon
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 404


« Απάντηση #46 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 12:49:20 πμ »

Ας πω κ τις τελευταίες μου κουβέντες γι αυτό το θέμα μια κ έχω βαρεθεί να ακούω είτε καθυστερημένους ανιστόρητους είτε πουλημένα τομάρια που υποστηρίζουν ότι οι γερμανοί είναι φίλοι μας κ προσπαθούν να μας πείσουν ότι οι τούρκοι είναι οι εχθροί μας. Ο εχθρός μας, ασπόνδυλα, είναι το κεφάλαιο, είτε είναι ελληνικό είτε άλλης εθνικότητας κ δεν έχει πατρίδα, όπως κ οι βασιλιάδες που μας κάθισαν στο σβέρκο απ το 1832 κ είναι η αρχή του κακού κ η αιτία για την κατάντια της χώρας μας. Υποστηριζόμενοι από τους ντόπιους εθνικόφρονες γυμνοσάλιαγκες που για να απολαμβάνουν προνόμια από τις μεγάλες δυνάμεις, δεν δίστασαν να προδώσουν τους πατριώτες καπεταναίους από τότε μέχρι τώρα... Μ έχει κουράσει επίσης η προπαγάνδα, η παραπληροφόρηση κ η διαστρέβλωση της αλήθειας απ την κατηγορία που προανέφερα.
Το χειρότερο όμως είναι ότι όλα αυτά συμβαίνουν σ ένα φόρουμ που μπαίνω για να ξεχάσω ακριβώς όλα αυτά που μόλις έγραψα...
Καταγράφηκε
ADAVALOS
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 19


« Απάντηση #47 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 06:31:16 πμ »

εχεχεχ   εεεε Φοντα ααχχααχαχαχαχ  <a href="http://www.youtube.com/watch?v=ywDZOG7kYKE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ywDZOG7kYKE</a>     Σαρκασμός   Σαρκασμός   Σαρκασμός Σαρκασμός   Σαρκασμός   Σαρκασμός    3 - 4 γεννιες μετα και τα αποτελεσματα της τοτε προπαγανδας ακομα καλα κρατουν... ψαχνουμε λογους για να ειμαστε χωρισμενοι αντι να κοιταξουμε να βρουμε τα κοινα που μας εννωνουν.  Χωρις βεβαια να ισχυει κατι αντιθετο με καποιους γερμανοτσολιαδες που καπιλευονται το ονομα του πατριωτισμου οπως κανουνε απο το 70 και μετα και οι αριστεροι που θελουν να φαινονται ως οι μονοι δημοκρατικοι.Τελικα 2000 χρονια σκλαβιας ητανε πολλα αλλα και ενας Ελληνας να εμεινε υπαρχει ελπιδα ...  Να κερασω μια βοτκα ?   Σαρκασμός   Σαρκασμός  Σαρκασμός  Σαρκασμός    Κι απο την αλλη αμα το δεις και οι καπεταναιοι που λες υποκεινουμενοι απο το κοκκινο κεφαλαιο ητανε και ο αριθμος τους μικρος ... αυτο φανηκε με το που εληξε ο πολεμος και κατεβηκε ο απλος κοσμος απο τα βουνα και μεινανε μονο οι του κομματος οπου μετα την ηττα τους διαλεξαν να φυγουνε απο τη χωρα γιατι δεν περασε το δικο τους, τοσο πατριωτες ητανε ... η μηπως ειχανε προβλεψει το μελλον και δε θελανε να δουνε την Ελλαδα να σερνεται? Για κακη τους τυχη η πιτα ειχε μοιραστει και στην τελικη δεν τους ηθελε ουτε ο πατερουλης στη χουντα που ηταν ηγετης.Εν κατακλειδη αν εισαι πατριωτης και διαφωνεις με οσα γινονται στην χωρα σου κατσε και παλεψε να τα αλλαξεις η φυγη δεν ειναι λυση ουτε βοηθεια για κανεναν εκτος απο το τομαρι σου.Απο την αλλη το τι ειναι σωστο και τι λαθος ειναι υποκειμενικο αλλα εδω ειμαστε για να τα συζηταμε ...

Ας παμε τωρα να μιλησουμε για αεροβολα και να εξετασουμε που δινει εμφαση η καθε χωρα ...
Αυτα που ειδα εγω ειναι

Κορεα εμφαση στο κυνηγι υπεβολικες δυναμεις εχουν μπει καλα στη νοοτροπια του πρωτοεισερχομενου Κ@υλωμενου χωρις να μπορουν να ξεπεταξουν απο πανω τους το γεγονος οτι βρισκονται κοντα στην Κινα

Σουηδια προσπαθεια για μεταβαση απο το αγωνιστικο αεροβολο στο αεροβολο για το ευρυ κοινο με ακριβεια αλλα και αστοχιες υλικων και με πολλες καινοτομειες. Πρωτοι στο ημιαυτοματο αεροβολο μαλλον και μοναδικοι στην επανοπλιση μεσω αεριων και οχι ηλεκτρονικου μηχανισμου αυτονομο ΠΣΠ με ενσωματωμενη τρομπα... οκ βγαλανε και οι αμερικανοι νομιζω ενα πιο παλια αλλα καμια σχεση με το Indypendance

Αγγλια Μακραν τα πιο φινετσατα αεροβολα

Γερμανια Αυστρια  τα αεροβολα τους ειναι εργαλεια οπτικα και λειτουργικα με ολη τη σημασια της λεξεως και τιποτα περισσοτερο η λιγοτερο

Αμερικη  κοιταξαν να κανουν αεροβολα για το ευρυ κοινο πχ discovery η και πιο εξειδικευμενα talon αλλα σε καμια περιπτωση δεν μπορουν να συγκριθουν με τα ευρωπαικα

Ρωσια Ειναι καρακιτσ-εκκεντρικα οπτικα απο τα αγωνιστικα που ειναι διαστημικα βλεπε demyan μεχρι ευρεως κοινου bullpup κλπ  εκτος τα ιζ  αλλα ολα τους εχουν ακριβεια

Τουρκια Καταφεραν να δωσουν στον κοσμο αυτο που δεν εδωσε κανενας αλλος καλη ακριβεια για τα λεφτα που πληρωνεις αλλα ως εκει

Ισπανια καλυτερα παρε τουρκικο

Ετσι βλεπω εγω τα αεροβολα που αντιπροσωπευουν καθε χωρα.Δεν το χα ξανασκευτει ετσι μεχρι να δω το θεμα αλλα το συμπερασμα μου ειναι οτι καθε λαος εχει επικεντρωθει σε συγκεκριμενα χαρακτηριστικα στα οπλα που παραγει και αυτο το βλεπουμε και σε εταιρειες ιδιας χωρας.
Αν φτιαχναμε εμεις αεροβολο πιστευω θα το πουλουσαμε για ΠΣΠ αλλα θα λειτουργουσε σαν ελατηριου, τονα κοντακι θατανε πιο κοντο το αλλο μακρυτερο το ιδιο και οι κανες με δικαιολογια παντα οτι ειναι χειροποιητα κλπ κλπ  Σαρκασμός ειμαστε παπατζιδες τι να κανουμε  ;

Καταγράφηκε
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #48 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 09:37:32 πμ »

Ας πω κ τις τελευταίες μου κουβέντες γι αυτό το θέμα μια κ έχω βαρεθεί να ακούω είτε καθυστερημένους ανιστόρητους είτε πουλημένα τομάρια που υποστηρίζουν ότι οι γερμανοί είναι φίλοι μας κ προσπαθούν να μας πείσουν ότι οι τούρκοι είναι οι εχθροί μας. Ο εχθρός μας, ασπόνδυλα, είναι το κεφάλαιο, είτε είναι ελληνικό είτε άλλης εθνικότητας κ δεν έχει πατρίδα, όπως κ οι βασιλιάδες που μας κάθισαν στο σβέρκο απ το 1832 κ είναι η αρχή του κακού κ η αιτία για την κατάντια της χώρας μας. Υποστηριζόμενοι από τους ντόπιους εθνικόφρονες γυμνοσάλιαγκες που για να απολαμβάνουν προνόμια από τις μεγάλες δυνάμεις, δεν δίστασαν να προδώσουν τους πατριώτες καπεταναίους από τότε μέχρι τώρα... Μ έχει κουράσει επίσης η προπαγάνδα, η παραπληροφόρηση κ η διαστρέβλωση της αλήθειας απ την κατηγορία που προανέφερα.
Το χειρότερο όμως είναι ότι όλα αυτά συμβαίνουν σ ένα φόρουμ που μπαίνω για να ξεχάσω ακριβώς όλα αυτά που μόλις έγραψα...

Φίλε Ξενοφών,

ελπίζω με αυτούς τους χαρακτηρισμούς να μην αναφέρεσαι στο άτομο μου μιας και σε εκτιμώ πολύ. Δεν θα παραβλέψω όμως το γεγονός οτι θεωρείς τους Γερμανούς εχθρούς και τους τούρκους φίλους και επιτίθεσαι στο κεφάλαιο. Το χρήμα, τα μπικικίνια, το μπαγιόκο φταίει για πολλά απο τα δεινά αυτής της χώρας και γενικά του κόσμου, το θέμα είναι οτι για αυτό το κεφάλαιο παλεύουμε όλοι. Και εγώ ώς ιδιωτικός υπάλληλος και εσύ ώς επιχειρηματίας, δεν ξέρω και κανέναν απο την αεροβολική κοινότητα να είναι μέλος καμιάς ΜΚΟ.

Ποιά είναι η διαστρέβλωση; Νομίζεις οτι οι τούρκοι περιμένουν στα σύνορα με βαζάκια με γαρύφαλα να τους επιτρέψουμε να έρθουν στην Ελλάδα να πιούμε καφέ; Γιατί εξοπλίζονται; Γιατί αφήνουν τους λαθρομετανάστες να περάσουν πάνω σε χειροποίητα χαλιά; Γιατί μας καίνε τα δάση; Γιατί κατέριψαν το ελικόπτερο με τον Ηρωα στα Ίμια; Γιατί μας μπουκοτάρουν την ανακύρηξη της ΑΟΖ μας σύμφωνα με το διεθνές δίκαιο; Γιατί, γιατί, γιατί, τα παραδείγματα είναι άπειρα. Οχι οτι οι Γερμανοί είναι καλύτεροι, αλλά οι Γερμανοί φταίνε για την κατάντια μας; ΕΜΕΙΣ φταίμε Ξενοφών, ΟΛΟΙ. Καλή η ιδεολογία, αλλά αν ήμασταν πιο υπέυθυνοι ως λαός και δεν προσπαθούσε ο ένας να βγάλει το μάτι του άλλου, αν δεν προσπαθούσε να κλέψει το κράτος όπως μπορεί, δεν θα είχαμε φτάσει σε αυτήν την δυσμάρεια.

Κι εμένα φίλε με έχει κουράσει η προπαγάνδα που σιγά-σιγά μας τουρκοποιεί, εγώ όμως αντιδρώ σε όποιον χώρο και να βρεθώ, όπου και άν εντοπίσω εκτούρκευση του λαού μας.

Θράσσο με τα Σαβουροτουρκογυφτόφτυαρα σου, δεν μας είπες την άποψη σου για τα γραφόμενα...

Αληθεια το θεμα μας ποιο ειναι ?

Το θέμα μας Χρήστο είναι πολυδιάστατο. Εκ πρώτης όψης έχει να κάνει με την προέλευση των αεροβόλων που έχουμε, επεκτείνεται στην οικονομία του εχθρού που επωφελείται απο εμάς, και καταλήγει στο τι κάνουμε εμείς ως Έλληνες για να προστατεύσουμε την χώρα μας απο τους εχθρούς μας. Όλες οι απόψεις για συζήτηση είναι δεκτές εφόσον είναι τεκμηριωμένες.

Αυτή η νοοτροπία δεν πρέπει να αλλάξει; Ο παλιότερος μπορεί να στοιχίζει περισσότερο αλλά η εμπειρεία του ζώζει πολλές φορές ολόκληρη την εταιρεία.

Τέλος επειδή το έχω ψάξει οι "γείτονες" πουλάνε τόσο φθηνά γιατί οι εξαγωγές τους είναι αφορολόγητες κατα κάποιο τρόπο. Εδώ τι κάνουμε; Αν εισάγεις φορολογείσαι με Χ αν εξάγεις με Χ*1000 και είσαι και ύποπτος φοροδιαφυγής

Σταμάτη, μιας και υποψιάζομαι οτι έχουμε το ίδιο αντικείμενο μέσες-άκρες, έχω παρατηρήσει κι εγώ το φαινόμενο αυτό. Έχω επίσης παρατηρήσει πιτσιρικάδες που τα έχουν γραμμένα στα @@ τους να φεύγουν και υπεύθυνα άτομα με αγάπη προς αυτό που κάνουν και προς την εταιρία που τους δίνει ψωμί να παραμένουν επι σειρά ετών στην θέση τους. Ναι έχω παρατηρήσει και αδικίες αλλά η ζωή ποτέ δεν είναι δίκαιη, και η αγορά εργασίας δεν αποτελεί εξαίρεση.

Αντάβαλε(συγνώμη δεν συγκρατώ το όνομα σου),

πρέπει όντως να είμαστε ενωμένοι, να παλέψουμε εναντίον κάθε προσπάθειας να μας διαβάλλει, κάθε τι που απειλεί την Ελληνικότητα μας. Αυτό ξεκινάει απο εμάς, πως θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας, θα τα "βάψουμε" με τα κομματικά μας πιστεύω, ή θα τα μεγαλώσουμε ώς Έλληνες πατριώτες με σεβασμό στις αξίες που πρεσβεέει η κληρονομιά μας, να τα κάνουμε δίκαιους ανθρώπους με σεβασμό στην ανθρώπινη ζωή αλλά και μαχητές προς κάθε απειλη.

Ξεχάστε την πολιτική, ο σωστός πολίτης δεν έχει χρώμα, ο σωστός πολίτης είναι αριστερός εκεί που πρέπει, δεξιός εκεί που πρέπει, κεντρώος εκεί που πρέπει.

Καλημέρες...

Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #49 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 10:33:20 πμ »

Μαγκες μια χαρα τα λετε. Αλλα επειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα μας περι αεροβολων αλλα και για να μην μπαινουμε σε πολιτικες διαφωνιες ( Ενας απο του λογους που δημιουργησαμε την WFKS ) Παρακαλω ας συζηταμε τα περι οπλων και την προελευση του Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #50 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 11:15:35 πμ »

Μαγκες μια χαρα τα λετε. Αλλα επειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα μας περι αεροβολων αλλα και για να μην μπαινουμε σε πολιτικες διαφωνιες ( Ενας απο του λογους που δημιουργησαμε την WFKS ) Παρακαλω ας συζηταμε τα περι οπλων και την προελευση του Κλείσιμο ματιού

Ακριβώς αυτό τα πολιτκά μπορούν να συζητηθούν σε άλλο μέρος, κοιτάμε τι μας ενώνει κι όχι τι μας χωρίζει.  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #51 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 12:43:58 μμ »

Εμένα πάντως μου αρέσει η συζήτηση,ειδικά αφού γίνεται πολιτισμένα  Χαμόγελο
Νομίζω εκτός από την αγάπη στα αεροβόλα μας ενώνει και η αγάπη για την πατρίδα μας  Χαμόγελο
Σίγουρα υπάρχουν διαφορετικές απόψεις,νομίζω όμως ότι στο τέλος όλοι στο ίδιο καταλήγουμε,
ο "εχθρός" είναι εσωτερικός,είναι εδώ,δίπλα μας  Κλείσιμο ματιού
Εγώ ξεκαθαρίζω πως δε θεωρώ κανένα κράτος φιλικό,όλοι τη δουλειά τους (κονόμα) κοιτάνε να κάνουνε.
Το μήνυμα του adavalou πάντως ήταν όλα τα λεφτά  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Αν φτιαχναμε εμεις αεροβολο πιστευω θα το πουλουσαμε για ΠΣΠ αλλα θα λειτουργουσε σαν ελατηριου, τονα κοντακι θατανε πιο κοντο το αλλο μακρυτερο το ιδιο και οι κανες με δικαιολογια παντα οτι ειναι χειροποιητα κλπ κλπ  Σαρκασμός ειμαστε παπατζιδες τι να κανουμε  ;

Δεν παίζεσαι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #52 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 03:03:24 μμ »


Αφου εκφερουμε ολοι αποψεις σιγα μην λειψω εγω.
Απλα θα ξεκινησω αναποδα -με το συμπερασμα μου δηλαδη : Να (κατακορυφη κινηση του χεριου απο βορα προς νοτο) και αν ειναι Τουρκικο, Να (δις) και αν δεν ειναι.

Κυριοι, οι φιλτατοι κολλητοι μας εκ δυσμας στο βαθος του ιστορικου χρονου λιγο διαφερουν με τους εχθρους μας εξ ανατολας. Απλα ο τροπος εκδηλωσης της 'αγαπης' τους γινοτανε
και γινεται με διαφορετικους τροπους. Καποιοι λοιπον χρησιμοποιουν βοηθητικους στραγγα-ληστρικους δανεισμους, ενω αλλοι θερμα επεισοδια και υπουλη πολιτικη.

Με αυτη τη λογικη σαν αεροβολας δε θα επρεπε να αγορασω ΤΙΠΟΤΑ περιμενοντας ισως το πρωτο αεροβολο κατασκευης απο τους Παπουα. Οποτε ετσι απλα ΔΕ με ενδιαφερει.

Εχοντας στην κατοχη μου και τουρκικο και Αγγλικο και Αμερικανικο αεροβολο νοιωθω πολυ λιγοτερο μαλακας απο αυτον που βριζοντας τους προηγουμενους δεν εχει τιποτα.

Δεν βαρεθηκατε να παιζετε ακομα το παιχνιδι των πολιτικων ? Και ποιος σας ειπε οτι εδω μεσα βρισκομαστε για να διαιωνισουμε την ηλιθιοτητα των εκαστοτε ψηφισθεντων.
Εγω προσωπικα βρισκομαι εδω για να την αποφυγω και δυστυχως τη βλεπω να τρυπωνει σαν το σαρακι σε ολο και περισσοτερα θεματα. Γιατι το επιτρεπετε αυτο??

Αι τραβατε να ριξετε καμμια βολη με οτι κι αν εχετε....δε ζουμε 200 χρονια μη το ξεχνατε

Εγω παω !!!

Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #53 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 04:29:24 μμ »

Μιχάλη ούτε είχα ούτε έχω ούτε και πρόκειται να αγοράσω ποτέ σαβοροτουρκογυφτοφτυαρο .
Στην συγκεκριμένη χώρα δεν δίνω όχι τα λεφτό μου αλλά ούτε τα σκ@τ@ μου και μην βγει κανένας και μου πει καλά δώσε τα στους Γερμανούς Άγγλους Αμερικανούς Ισπανούς Σουηδούς κ.λ.π. δεν πρόκειται να του απαντήσω .
Τώρα σε ότι αφορά τα συγκεκριμένα όπλα που παράγονται στην συγκεκριμένη χώρα επιλογή του καθενός είναι και σύμφωνα με την τσέπη του να αποφασίσει τι θέλει να πάρει .
Εγώ και μιλάω πάντα για τον εαυτό μου και  δεν θα τα αγόραζα ούτε έχω την περιέργεια να δω πως είναι τι κάνουν και τι δεν κάνουν .
Είμαι τις αρχής ότι πληρώνεις παίρνεις . Όχι ότι είμαι πλούσιος ούτε έχω λεφτά που μου περισσεύουν . Τα συγκεκριμένα όπλα κοστίζουν για παράδειγμα τα ελατηρίου 100 ευρώ . Δεν περιμένω να είναι τίποτα περισσότερο από αυτό το οποίο κοστίζουν . Για αυτό λοιπόν και για την χώρα καταγωγής τους λέω πως δεν θα τα αγόραζα .
Στο φινάλε την πλάκα μου θέλω να κάνω και μάλιστα όσο καλύτερα μπορώ ακόμα και αν χρειαστεί να ξοδέψω παραπάνω χρήματα από αυτά τα οποία έχω .
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #54 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 07:06:37 μμ »

Ναι ετσι ειναι . Κακα τα ψεματα .  Οτι πληρωνεις παιρνεις .
Προτιμω ενα και καλο,παρα δεκα και μαπα.
Προσωπικα και ειδικα στα οπλα βλεπω το μετα .Σε βαθος χρονου.
Παρ΄ολα αυτα οι αμερικανοι οπλουργοι λενε οτι ενα baikal
δισκανδαλο δεν πρεπει να λειπει απ΄την συλλογη .
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
tieton
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 458



« Απάντηση #55 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 07:17:22 μμ »

Ωχ Δρακουλη εχω ενα με κοκκορια! Κατα τα αλλα τι μπεκουμε την καταγωγη των οπλωνμε το χομπυ?
Μη ξεναμε αποτι λενε σε λιγα χρονια η Τουρκια 4η δυναμη στον κοσμο και εμεις φυσικα
δορυφοροι της! Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Καταγράφηκε
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #56 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 08:00:39 μμ »

Ωχ Δρακουλη εχω ενα με κοκκορια! Κατα τα αλλα τι μπεκουμε την καταγωγη των οπλωνμε το χομπυ?
Μη ξεναμε αποτι λενε σε λιγα χρονια η Τουρκια 4η δυναμη στον κοσμο και εμεις φυσικα
δορυφοροι της! Κλάμα Κλάμα Κλάμα


Αυτα με την κοκαρδα πισω στο κοντακι  Κλείσιμο ματιού δεν παιζονται . Koκορια δεν εχω  .  .  . Μεγάλο χαμόγελο
Ανηκουμε στους τυχερους  Σαρκασμός

Υγ.Κυριακο καλα τα λες , αλλα κινεζοι θα μεινουν.
φτηνα μεροκαματα   .  .  . καταλαβαινεις  .  .  .
Αλλο το sony το japan,και αλλο malaisia .
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #57 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 08:45:48 πμ »

Ωχ Δρακουλη εχω ενα με κοκκορια! Κατα τα αλλα τι μπεκουμε την καταγωγη των οπλωνμε το χομπυ?
Μη ξεναμε αποτι λενε σε λιγα χρονια η Τουρκια 4η δυναμη στον κοσμο και εμεις φυσικα
δορυφοροι της! Κλάμα Κλάμα Κλάμα

Ναι και θαχει και την ανανγκη να μας την πεσει Μεγάλο χαμόγελο αφου θα μας κραταει οικονομικα 8)και να μη πω απο που!
Καταγράφηκε

και....gamo!
tieton
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 458



« Απάντηση #58 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:51:34 πμ »

Ωχ Δρακουλη εχω ενα με κοκκορια! Κατα τα αλλα τι μπεκουμε την καταγωγη των οπλωνμε το χομπυ?
Μη ξεναμε αποτι λενε σε λιγα χρονια η Τουρκια 4η δυναμη στον κοσμο και εμεις φυσικα
δορυφοροι της! Κλάμα Κλάμα Κλάμα

Ναι και θαχει και την ανανγκη να μας την πεσει Μεγάλο χαμόγελο αφου θα μας κραταει οικονομικα 8)και να μη πω απο που!

Και οι Ξενοφωνπασας και Πιπερμανπασας τοποτηρητες της υπερδυναμης σε βορεια και νοτια Ελλαδα αντιστοιχα!! Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #59 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:55:35 πμ »

Ωχ Δρακουλη εχω ενα με κοκκορια! Κατα τα αλλα τι μπεκουμε την καταγωγη των οπλωνμε το χομπυ?
Μη ξεναμε αποτι λενε σε λιγα χρονια η Τουρκια 4η δυναμη στον κοσμο και εμεις φυσικα
δορυφοροι της! Κλάμα Κλάμα Κλάμα

Ναι και θαχει και την ανανγκη να μας την πεσει Μεγάλο χαμόγελο αφου θα μας κραταει οικονομικα 8)και να μη πω απο που!

Και οι Ξενοφωνπασας και Πιπερμανπασας τοποτηρητες της υπερδυναμης σε βορεια και νοτια Ελλαδα αντιστοιχα!! Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

και τα hatsan υποχρεωτικα για ολους Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

και....gamo!

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: