Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 24, 2024, 01:24:32 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Καλώς σας βρήκα
Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Καλώς σας βρήκα
Αποστολέας Μήνυμα
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26574



« Απάντηση #285 στις: Νοέμβριος 25, 2020, 09:56:06 μμ »

 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26574



« Απάντηση #286 στις: Νοέμβριος 25, 2020, 10:19:53 μμ »

μιλάτε με γρίφους, γέροντες.
(όπως "μιλάς με γρίφους, γέροντα")

Σε κάθε καινούργιο όπλο, πρέπει να ψάξουμε να βρούμε ποιο σφαιράκι ''πάει'' η κάνη του... Δηλ ποιο σφαιράκι βγαίνει με την ταχύτητα που ταιριάζει στην συγκεκριμένη κάνη ώστε να γκρουπάρει, που λέμε... Δηλ να ρίχνεις πάνω κάτω στο ίδιο σημείο, σε μια συγκεκριμένη απόσταση, όσα σφαιράκια και να ρίξεις...  Κλείσιμο ματιού

Αν έχεις μόνο ένα σφαιράκι και δεν το πάει η κάνη σου... την έκατσες... θα τα σκορπάει... δηλ θα είναι δύσκολο να βρίσκεις στόχο...  Λύπη

Αν πάλι έχεις πολλά διαθέσιμα είδη από σφαιράκια... και μάλιστα και σε διαφορετικά υποδιαμετρήματα το καθένα (γιατί ακόμα κι αυτό μπορεί να βοηθήσει στην ευστοχία... πχ να πηγαίνει ένα 5,53 και να μην πηγαίνει το 5,52 ή το 5,54)... τότε είναι πιο εύκολο να βρεις σφαιράκι που πάει το όπλο σου...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4304



« Απάντηση #287 στις: Νοέμβριος 25, 2020, 10:25:58 μμ »

Απορώ γιατί βγαίνει αυτό το όπλο σε 4,5...  Απορία
Μανώλη βγαίνουν και 16 γρενια σε 4.5  Κλείσιμο ματιού


Ναι, βγαίνουν... αλλά θα τα πηγαίνει...;   Αναποφασιστικότητα

Κοίτα τα 5,5άρια... σε 14,5   16   18   21   23   25   27   30 grains... Κάποιο θα πηγαίνει...  Κλείσιμο ματιού


Και ρωτώ... εσύ θα το έπαιρνες αυτό το όπλο σε 4,5...;   Στριφογύρισμα ματιών

Μανωλη έγω για πλινκινκ δεν θα το επερνα καθόλου λόγο του θέματος που έχω στον ώμο.
Αν δεν το είχα όμως σίγουρα το ασφαλέστερο είναι το 5,5 σαν διαμέτρημα αλλά και 4.5 θα το έβλεπα σαν πρόκληση να το έχω.Αυτό όσο αφορά για το ερώτημα γιατι βγαινει σε 4.5 .
Σίγουρα το διαμέτρημα του ειναι το 5.5 σαν πρώτη επιλογή
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26574



« Απάντηση #288 στις: Νοέμβριος 25, 2020, 10:31:44 μμ »

 Κλείσιμο ματιού


Και μη μου μιλάς για πόνο... (ώμο κλπ)... γιατί ακόμα και καθιστός που είμαι στο κομπιουτεράκι μου... θα με πιάσει...  Λύπη

Άσε Γιάννη... αυτά τα όπλα δεν είναι για μας... έχουμε χαλάσει εμείς...  Λύπη

Αυτά είναι για γερούς... και σίγουρα δεν είναι για γέρους σαν και μένα...  Σαρκασμός


ΥΓ... Κι εγώ δεν θα το έπαιρνα... ούτε για πλίνκινγκ... ούτε φυσικά για σκοποβολή, που θα τρέμουν οι μυς μου σε κάθε όπλιση...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2261


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #289 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 12:34:24 πμ »


Ελπίζω σε 4,5 για να σκάσει ο ThanosL Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Βαρδο-προβατο-αφανα μας Μεγάλο χαμόγελο  (το λες και afro-look ) ...    σιγα μην το'παιρνε σε 4,5   Άνεση  Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός  Άνεση  !!

..και πες στην κυρα η' να φρεναρει λιγο γιατι αρχισε νωρις και ενω ειμασταν στα ιδια περιπου κυβικα τωρα με ξεπερασες (απο οτι ειδα σε τελευταιες φωτο). η' τουλαχιστον να στειλει και κατα'δω !! πρεπει να μου'χει πεσει το σακχαρο λιγακι.. Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα 
 Φιλί


Το μαλι ειναι για το κρυο και το λυπος επισης + καμήλα βερσιον  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Ερχεται πεινααααα Θανοοοοοο Ετοιμασε τσακες


Ο νεος φιλος BillyN μας ειπε απο που κρατα η σκουφια του ?

Θανο λες να ειναι απο τους Αγιους τοπους προς μερια μου δλδ

Οχι τιποτε αλλο να γλιτωσω την κουριερ για τα μελομακαρονα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός




BillyN Τωρα στις γιορτες που θα μας αμολήσουν κοιτα να έχεις απο 1 κουτακι μολυβακια καλα ποιοτηκα και σε διαφορα βαροι - γρενια Grains ισως και θποδιαμετρηματα 5,51 5,52 5,53
και ριχνε μεχρι να βρεις πιο παει αμα με το καλο βρεις τουφεκα καργα με αυτο για αν στρωσεις εσυ και το οπλο μετα εδω ειμαστε παλι
εχουμε αξιολογους γνωστες για το τι πρεπει να κανεις αφου οπως ειπα θα εχεις μαθει εσυ το οπλο και επισης θα ξερεις τι θέλεις.

Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3242


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #290 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 04:54:49 πμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #291 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 12:15:40 μμ »

Γενικα , Γιαννη Κιο , Γατε ,Θανο , αυτα τα οπλα δεν ειναι για μας , οχι γιατι ειναι κακα οπλα σε 4.5 η 5.5 , απλα θελουν γερα χερια που εμεις δεν διαθετουμε. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26574



« Απάντηση #292 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 02:03:41 μμ »

Όταν το όπλισα στο μαγαζί στη Θεσ/νίκη, έκανα τον μάγκα και το όπλισα όπως θα όπλιζα ένα 95άρι... μέχρι να κάνει το κλακ να πιάσει η σκανδάλη, μου έφυγε ο τάκος... Η αιμορροίδα μου είναι ακόμα έξω...  Σαρκασμός    Την δεύτερη φορά, το όπλισα με τα δύο χέρια...   Στριφογύρισμα ματιών

Στου Ξενοφώντα που έριξα αρκετές, το όπλιζα μόνο με τα δύο χέρια... ''Όποιος παθαίνει, μαθαίνει...''    Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3242


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #293 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 04:58:49 μμ »

Γενικα , Γιαννη Κιο , Γατε ,Θανο , αυτα τα οπλα δεν ειναι για μας , οχι γιατι ειναι κακα οπλα σε 4.5 η 5.5 , απλα θελουν γερα χερια που εμεις δεν διαθετουμε. Κλείσιμο ματιού

..να μιλας για παρτη σου σαψαλο , ε σαψαλο !!   Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο   Φιλί Φιλί   Φιλί

οκ,σοβαρα τωρα,χωρις καμια περιπαικτικη διαθεση,ειρωνια,η' προσπαθεια να μειωσω καποιον. δεν πιστευω οτι υπαρχει ''μαμα'' ,παραγωγης οπλο στην ελληνικη αγορα που δεν μπορει ευκολα να οπλιστει απο 14χρονο και πανω.
ακομη και απο ανθρωπους (αρκει να μην ειναι ακραιες ) με σοβαρες μυοσκελετικες παθησεις. και αν εχω απο δαυτες ενα σωρο. οσοι με ξερουν (οχι απο εδω μεσα απαραιτητα),γνωριζουν οτι πρεπει να ψαξεις παρα πολυ για να βρεις κατι επανω μου που δεν ποναει,αλλα ακομη και ετσι  οπλιση  αεροβολου αλλα και αλλες παρομοιες ενεργειες-κινησεις ειναι εφικτες.  ισχυει το γνωστο ''θελει τροπο και οχι κοπο''.
κατι μας ειπες θα πει καποιος τωρα,τι ειμαστε χθεσινοι? οπλιζαμε αεροβολα οταν ακομα βυζαινες (δεν βυζαξα δυστυχως,αλλα το δεχομαι ) !  κι ομως το εχω δει και το εχω αποδειξει,ακριβως σε τετοια ατομα με εμπειρια,καλυτερη-αριστη θα ελεγα- φυσικη κατασταση και διπλασια σχεδον δυναμη απο εμενα!   ακριβως μαλιστα εαν εχεις προβληματα,μαθαινεις να προσαρμοζεσαι και να εμπλεκεις εντελως διαφορετικες μυικες ομαδες στην προσπαθεια και να δημιουργεις διαφορετικους μοχλους.
δεν οπλιζουν τα δυνατα αεροβολα με βραχιονες,μπρατσα,δικεφαλο-τρικεφαλους η' δελτοειδεις. συμμετεχει ολος ο κορμος,η για την ακριβεια μονο ο κορμος και το βαρος του σωματος. το χερι βρισκεται εκει  ακουνητο και  σε συγκεκριμενη γωνια,μονο ως μοχλος-λαβη. τιποτα αλλο. ενα-δυο δακτυλο στην καννη αρκουν και περισσευουν. ξανατονιζω τον προλογο,δεν μειωνω κανεναν και ασφαλως θα εχει λιγο  ζορι,αλλα οχι οπως παρουσιαζεται και οχι απαγορευτικο.
σκεφθειτε οτι δεν θα εβγαιναν καν τα οπλα στην αγορα αν προοριζονταν μονο για ενα 1-2% ''κουταλιανων''...     και οχι ουτε η μια η' δυο θηρευτικες βολες ταχα ειναι δικαιολογια. αν ηταν για μια-δυο βολες μονο θα διαρκουσαν αιωνια, θα βγαινανε ελαχιστα κομματια,ελαχιστα η καθολου ανταλλακτικα και αυτοι που βγαζουν βολιδες θα το ριχνανε στην ζητιανια...!    ορθοι ,πλαγιοι,λοξοι κοιλιακοι ,ραχιαιοι και λοιποι μυες εμπλεκονται , με κοφτη,αστραπιαια σχεδον κινηση. αν κοψεις εστω και για κλασμα δευτερολεπτου το εχασες το κορμι πατριωτη. παλαιας κοπης οικοδομοι (τενεκες στον ωμο κτλ), φορτοεκφορτωτες,ψαροτουφεκαδες με λαστιχοβολα 3πλα και 4πλα και πανω απο 1.30μ  και λοιποι ,  θα με καταλαβουν καλυτερα...  Κλείσιμο ματιού
και για να μην λεμε λογια μονο,φερνετε κουτα αεροβολο μαζικης παραγωγης και αν το οπλισω 10 φορες καπακι χωρις προβλημα το παιρνω και κερνατε και καφε !
(εννοειται οτι ολο το απο πανω καυγας για το παπλωμα ηταν. εδω ηθελα να καταληξω. να κονομησω τσαμπε-το οποιο θα πουλησω μετα  Σαρκασμός -  αεροβολο ...!!   Στριφογύρισμα ματιών  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Γλώσσα  )   



το σεντονακι μπηχτη για τον γατο ηταν( αρα το ειπα το ψεματακι μου ο αχρειος,υπαρχει περιπαικτικη διαθεση.. Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός ) που ενω κατα 99% ριχνει απο παγκο και με διοπτρα,δεν εννοει να ξαναπαρει ενα 97αρι και να ησυχασει  Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός . ακου δεν μπορω να το οπλισω! αν δεν το δω,δεν το πιστευω με τιποτα  Θυμός Άνεση Μεγάλο χαμόγελο .
αλλα μου θελει να ριχνει και γρηγορα βλεπεις...    ε, ενταξει αμα τα θελουμε ολα....παω πασο  Χαμόγελο Άνεση
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26574



« Απάντηση #294 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 09:15:14 μμ »

το σεντονακι μπηχτη για τον γατο ηταν( αρα το ειπα το ψεματακι μου ο αχρειος,υπαρχει περιπαικτικη διαθεση.. Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός ) που ενω κατα 99% ριχνει απο παγκο και με διοπτρα,δεν εννοει να ξαναπαρει ενα 97αρι και να ησυχασει  Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός . ακου δεν μπορω να το οπλισω! αν δεν το δω,δεν το πιστευω με τιποτα  Θυμός Άνεση Μεγάλο χαμόγελο .
αλλα μου θελει να ριχνει και γρηγορα βλεπεις...    ε, ενταξει αμα τα θελουμε ολα....παω πασο  Χαμόγελο Άνεση


Αυτό το διάστημα, αν εξαιρέσεις κάτι τενοντίτιδες στους αντίχειρες, είμαι πολύ καλά από μυοσκελετικής άποψης... θα μπορούσα να το οπλίσω αέρα το 97άρι... αν και θα με καθυστερεί στις γρήγορες βολές... Αύριο όμως...;   Αναποφασιστικότητα

Δεν είναι μήνας που έπινα Νορτζέσικ γιατί... λόγω Σαλοσπίρ, δεν κάνει να πιω Μεζουλίντ, που με φτιάχνει γρήγορα... γιατί πόναγαν, πλάτη, ώμος, βραχίονας... το γνωστό αυχενοωμοβραχιόνιο σύνδρομο...  Λύπη

Άσε Θάνο... χάλασε το μηχάνημα...  Λύπη

Γι' αυτό... όσο μπορώ... όχι ταρζανιές...  Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 26, 2020, 09:29:50 μμ από gatos » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
BillyN
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 80


« Απάντηση #295 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 10:20:17 μμ »

Να απαντήσω μαζικά, όσο μπορώ χωρίς να κάνω “παράθεση” σε κάθε σχετικό σχόλιο, καθώς δεν έχω μάθει ακόμα τα εργαλεία του συγκεκριμένου φόρουμ.

Στο thread του Artemis έφτασα ως την σελίδα 18. Με μια βδομάδα (ή ενα χρόνο) καραντίνα ακόμα θα φτάσω και στην τελευταία.

Αυτά που έγραφε ο gatos  για grains δεν τα ήξερα. Απλά όταν το αγόρασα, πήρα “βαριά” βολιδάκια (κάτι-κάπου-είχα διαβάσει). Τα υποδιαμετρήματα παραμένουν άγνωστη έννοια, θα το ψάξω.

Για να απαντήσω και στον Vardeos® βρίσκομαι (και εγώ;) από κάτω-από-το-χαντάκι. Πελοπόννησος, τελευταία (προ lockdown) κινούμαι κυρίως ανάμεσα Αχαΐα, Αρκαδία, Μεσσηνία. Αυτή τη στιγμή λόγω καταγωγής και καραντίνας είμαι Αχαΐα. Και, με την ευκαιρία, 2 στα 3 τοπικά μαγαζιά που ρώτησα στην Πάτρα για ammo 5.5mm είχαν μόνο Norica (πήρα και από τα 2). Έχω και ενα κουτί Gammo από το 3ο. Όλα έχουν διαφορετικές προδιαγραφές, άρα μάλλον πάμε για συζήτηση σε άλλο σχετικό thread. Θεωρούσα πως ο πειραματισμός με διαφορετικά βολάκια θα είναι μάλλον άχρηστος και θα δημιουργήσει προβλήματα ρύθμισης σκοπευτικών κλπ, αλλά μου βάλατε ιδέες.

Σήμερα έγινε το πρώτο check του “Αρτέμη”. Σοβαρά μιλάω, βγήκε από το κουτί μετά κοντά ενα μήνα από την αγορά. Εκανα και το πρώτο σπάσιμο (αλλά όχι όπλιση) της κάνης. Ναι είναι σκληρό, αλλά πιστεύω θα τα καταφέρω (αρκεί να κάνω βαράκια καθημερινά - αστειέυομαι)

Με εξαίρεση το χαλαρό σκοπευτικό που έπαιζε και ήθελε λίγο σφίξιμο και το 2ο allen βιδάκι στη σκανδάλη που εξέχει (αλλά δεν θέλω να το πειράξω αφού για να ρυθμίσω πρέπει να μπορέσω να ρίξω, και αυτό αναβάλλεται ελέω covid19 καραντίνας) δείχνει μια χαρά. Οπτικά εσωτερικά η κάνη δείχνει σούπερ καθαρή. Σκέφτομαι αν πρέπει να κάνω καθαρισμό ή όχι (καθώς ως άσχετος δε θέλω να κάνω και καμιά ζημιά). Στη κάνη εξωτερικά υπάρχουν μικρο ατέλειες. Το ξύλο είναι κάτι από παραπάνω από μια χαρά, είναι σούπερ.

Τελικά όλα στο κεφάλι μας είναι. Το συγκεκριμένο όπλο ΙΣΩΣ το είχα δει και ψάξει πριν κάνα χρόνο, και το ξέχασα. Και το διαμέτρημα. Όταν το ξαναείδα, είπα, γου-α-ου, εξελίχτηκαν τα αεροβόλα, αλλά αυτό μου είναι οικείο, οπότε να πάρω ένα να δω τι κάνει όταν πάω στο χωριό. Η ιδέα ήταν πως θα ήταν ένα αναλώσιμο παιχνίδι and that's all.

Και τώρα να μαι να διαβάζω σελίδες-επί-σελίδων, χωρίς να έχω ρίξει ούτε μια βολή, και ίσως να αργήσει αυτό (αν και έχω κάνει ήδη βολιδοσκοπήσεις για στόχευση τον μικρό μου κήπο – μεταφορικά μιλώντας πάντα, προσεχώς νεώτερα). Μετά από χρόνια επαφής με όπλα, νιώθω σαν παρθένος/α που συζητάει θεωρητικά για σεξ καθώς τα σημερινά αεροβόλα μου είναι άγνωστα. Από την άλλη, δεν είναι μόνο ο προορισμός, έχει την πλάκα του και το ταξίδι. Φαντάζομαι την ξέρετε τη φάση.
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26574



« Απάντηση #296 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 10:36:33 μμ »

Καθάρισμα στην κάνη να κάνεις... ζημιά δεν πρόκειται να γίνει... και θα σε εκπλήξει το αποτέλεσμα...  Κλείσιμο ματιού

Και φυσικά το ''ταξίδι'' είναι όλα τα λεφτά...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4304



« Απάντηση #297 στις: Νοέμβριος 26, 2020, 11:25:38 μμ »

+1 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2261


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #298 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 02:53:41 μμ »

BillyN


Αν κυκλοφορας Πάτρα ειμαι τυχερος γιατι την γλιτωσα την Κουριερ  Κλείσιμο ματιού
Απο μαγαζια στην Πατρα με πελετακια μολυβακια κλπ κλπ ο μονος που ειχε καλες επιλογες ηταν ο Ο φιλος μου ο Πολυδορας αλλα last εχει χαλασει και αυτος εκει που νομιζα οτι τον εστρωσα  Σαρκασμός


Gatos λες να εχουμε στην επομενη συναντηση νεες αφιξης ?


Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26574



« Απάντηση #299 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 03:17:24 μμ »

Εννοείται... και αντί να τρώμε 3 ώρες, θα φάμε τσακ μπαμ και θα πάμε όλοι μαζί να ρίξουμε... Να σας κάνω κανένα μάθημα γιατί πολύ μου έχετε χαλαρώσει...  Γλώσσα   Στριφογύρισμα ματιών   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Εγώ του έστειλα πμ του Μπίλλυ, ότι είσαι από Πάτρα, κι αν κι αυτός είναι από εκεί ή από κάπου κοντά, να βρεθείτε... όταν με το καλό μας ''λύσουν''...  Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 27, 2020, 03:31:13 μμ από gatos » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: