Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Ιούνιος 26, 2024, 04:49:28 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

HW 95/97 και ότι ΔΕΝ θέλετε να διαβάσετε για αυτά...
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Κάτω
  Εκτύπωση  

  HW 95/97 και ότι ΔΕΝ θέλετε να διαβάσετε για αυτά...
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #135 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 11:15:38 μμ »

Ενα μα@@@@α ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΩ να ριχνει με χατσαν. Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Για να μην το παρετε στραβα.
Ψαχνω χατσαν να γκρουπαρει στο χαρτι.
Τα μονα που βρηκα,ειναι βολες σε πορτες,βαρελια,τενεκεδες,κλπ. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
ΠΑΨΕ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΣΤΗΝ WFKS ΕΙΣΑΙ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ολα για να τα Βλεπει ο Θρας Γλώσσα
    http://wfks.gr/index.php?topic=594.0


Ψιτ νεαρε,τα pcp εξω.Για ελατηρια μηλαμε.
Ξερεις αυτα τα καλα 88-99. Στριφογύρισμα ματιών
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 22, 2013, 11:21:31 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14275


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #136 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 11:30:29 μμ »

Για ελατηρια μηλαμε.
Ξερεις αυτα τα καλα 88-99. Στριφογύρισμα ματιών



Κοίτα να δεις τι θυμήθηκα,
πριν κανα μήνα είχα πάει σκ/ριο και βρήκα ένα φίλο μου,
λίγο μεγάλο σε ηλικία και γκριζομάλλη (αν και είμαι πολύ νέος έχω φίλους μπαρμπάδες...)
Ο μπάρμπας λοιπόν έριχνε με ένα 99 και λύσσαξε να δώ τα απίστευτα γκρούπ του όπλου
στα 25,παρά το γεγονός ότι φύσαγε.Ήταν τέτοια η επιμονή του που σταματήσαμε τους άλλους που έριχναν
και πήγαμε μέσα να δούμε από κοντά τα αποτελέσματα.Μιλάμε καμάρωνε σα γύφτικο σκεπάρνι
για το όπλο του και τα αποτελέσματα στο χαρτί,πιστεύω δε πως παρά το προχωρημένο της ηλικίας
όταν δει αυτό το κείμενο θα θυμηθεί και θα γράψει την αλήθεια για μια φορά χωρίς φόβους
και κυρίως χωρίς πάθος  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #137 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 11:40:25 μμ »

Για ελατηρια μηλαμε.
Ξερεις αυτα τα καλα 88-99. Στριφογύρισμα ματιών



Κοίτα να δεις τι θυμήθηκα,
πριν κανα μήνα είχα πάει σκ/ριο και βρήκα ένα φίλο μου,
λίγο μεγάλο σε ηλικία και γκριζομάλλη (αν και είμαι πολύ νέος έχω φίλους μπαρμπάδες...)
Ο μπάρμπας λοιπόν έριχνε με ένα 99 και λύσσαξε να δώ τα απίστευτα γκρούπ του όπλου
στα 25,παρά το γεγονός ότι φύσαγε.Ήταν τέτοια η επιμονή του που σταματήσαμε τους άλλους που έριχναν
και πήγαμε μέσα να δούμε από κοντά τα αποτελέσματα.Μιλάμε καμάρωνε σα γύφτικο σκεπάρνι
για το όπλο του και τα αποτελέσματα στο χαρτί,πιστεύω δε πως παρά το προχωρημένο της ηλικίας
όταν δει αυτό το κείμενο θα θυμηθεί και θα γράψει την αλήθεια για μια φορά χωρίς φόβους
και κυρίως χωρίς πάθος  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Ρε μπαγασα δεν σου ξεφευγει τιποτα.
Εγω τα ελεγα,αλα μετα ξεβιδωνε η καννη. Ντροπή Ντροπή Κλάμα Κλάμα
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14275


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #138 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 11:52:42 μμ »

Loctite ή μανώ  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αλλά βασικά καλές ....washers  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #139 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 11:53:20 μμ »

Ρε μπαγασα δεν σου ξεφευγει τιποτα.
Εγω τα ελεγα,αλα μετα ξεβιδωνε η καννη. Ντροπή Ντροπή Κλάμα Κλάμα


Οτι και να κανεις .  .  . γερμανος θα σε ξαλασπωνει    Σαρκασμός
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #140 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 01:07:55 πμ »

Για ελατηρια μηλαμε.
Ξερεις αυτα τα καλα 88-99. Στριφογύρισμα ματιών



Κοίτα να δεις τι θυμήθηκα,
πριν κανα μήνα είχα πάει σκ/ριο και βρήκα ένα φίλο μου,
λίγο μεγάλο σε ηλικία και γκριζομάλλη (αν και είμαι πολύ νέος έχω φίλους μπαρμπάδες...)
Ο μπάρμπας λοιπόν έριχνε με ένα 99 και λύσσαξε να δώ τα απίστευτα γκρούπ του όπλου
στα 25,παρά το γεγονός ότι φύσαγε.Ήταν τέτοια η επιμονή του που σταματήσαμε τους άλλους που έριχναν
και πήγαμε μέσα να δούμε από κοντά τα αποτελέσματα.Μιλάμε καμάρωνε σα γύφτικο σκεπάρνι
για το όπλο του και τα αποτελέσματα στο χαρτί,πιστεύω δε πως παρά το προχωρημένο της ηλικίας
όταν δει αυτό το κείμενο θα θυμηθεί και θα γράψει την αλήθεια για μια φορά χωρίς φόβους
και κυρίως χωρίς πάθος  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Ρε μπαγασα δεν σου ξεφευγει τιποτα.
Εγω τα ελεγα,αλα μετα ξεβιδωνε η καννη. Ντροπή Ντροπή Κλάμα Κλάμα


Μωρέ και εγώ τα λέω και τα φωνάζω σαβουροτουρκογυφτοφτυαρα αλλά κάποιοι μου λένε διάφορα η σφυρίζουν αδιάφορα .
Οπότε πεστα και εσύ Χριστοφ μπας και τους συνεφερουμε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Που είσαι Μιχάλη και έχει μπόλικο ψωμί και εδώ  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #141 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 08:50:11 πμ »

Που είσαι Μιχάλη και έχει μπόλικο ψωμί και εδώ  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Έφτασεεεεεειιιιι....

Πήρε ο Χριστόφορος μια φορά πλαστική πατερίτσα, την πούλησε. Πήρε τώρα μια ξύλινη πατερίτσα, θα την πουλήσει και αυτή γιατι ξεβιδώνει η κάνη και φοβάται μην σκορπίσει και σωριαστεί στο πάτωμα...

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Έχοντας περάσει δύο 97 απο τα χέρια μου, ένα ταλαιπωρημένο που το πήρε στοργικά ο Ξενοφών και το συμμάζεψε, και ένα διαμάντι με vmach κάστομ κοντάκι κλπ, στα 11 παρα κάτι ποδόλιβρα και τα δύο(το πρώτο απο τις άπειρες βολές, το δεύτερο απο το vmach) θεωρώ οτι είναι το καλύτερο ελατήριο που έχω ρίξει. Στον Σχιστό στα 70 μέτρα το μικρότερο σπινεράκι χωρίς την ροδέλα(την βάσω των δύο πόντων βασικά) την ξέσκιζα απανωτά χωρίς να χάσω βολή. Τέτοια επαναληψιμότητα μόνο με τον λύκο μου...

Καλημερες
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #142 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:12:50 πμ »

Εχει γινει το Θεμα HW97 των 500+ ευρω ( Με διοπτρα ) Vs Hatsan 88/99 170ευρω ( δεν νομιζω να εβαλε κανεις διοπτρα MTC πανω σε Χατσαν Απορία).
Δεν συγκρινονται τα δυο οπλα σε καμμια περιπτωση ουτε απο θεμα ποιοτητας ουτε απο θεμα ευστοχειας. Αλλα και το 88αρι ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του πολυ πανω απο τον μεσο ορο. Με το 88αρι σε διαβεβαιο οτι βολες εκ του ορθιου σε καλυκακια και στα 80+μ ειναι εφικτες Κλείσιμο ματιού
βεβαια ειναι θεμα σκοπευτη και τι σε φτιαχνει να ριχνεις. Εαν μου λεγατε θα εριχνες ΒR Με 88αρι ενοειται οτι θα ελεγα Οχι. Αλλα ουτε και με το 97αρι και ας ειναι το ποιο ευθηβολο ελατηριου που εχει κατασκευαστει ποτε σε ευρεια παραγωγη. ( εξαιρουνται τα 10μετρα σκοπευτικα)
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #143 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:34:31 πμ »

Ετσι ειναι Φιλ,το 88αρι,εχω ενα σε 5,5,ειναι ενα ωραιοτατο αεροβολακι γενικης χρησης,που χαριζει ευχαριστο ελευθερο χρονο και στοιχιζει οσο δυο τρεις κουτες τσιγαρα.Εγω ειδικα που το πηρα και μεταχειρ,ξοδευτικα Άνεση.Το 97αρι με την φοβερη κανη του και σκανδαλη του,με τις διεθνης διακρησεις του,και την παγκοσμια αποδοχη του σε ολους τους αεροβολιστες, δε μπορει να συγκριθει ουτε με αλλο ελατηριου ιδιας τιμης,ακριβωτερης,ποσο μαλλον με το Hatsan.Απλα το Ηατσαν μπορει να κοροιδευει οπλα πανω απο την τιμη του Στριφογύρισμα ματιών,και να τσιγγλαει εχθρους των τουρκων Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

και....gamo!
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #144 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:47:12 πμ »

Αν τους Τσιγκλαει λεει........ Ιδιος οταν βρισκει στοχο εκει που τα επωνυμα δεν μπορουν εκει να δεις!!! Τουρκους τους Κανει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #145 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:49:25 πμ »

Εχει γινει το Θεμα HW97 των 500+ ευρω ( Με διοπτρα ) Vs Hatsan 88/99 170ευρω ( δεν νομιζω να εβαλε κανεις διοπτρα MTC πανω σε Χατσαν Απορία).
Δεν συγκρινονται τα δυο οπλα σε καμμια περιπτωση ουτε απο θεμα ποιοτητας ουτε απο θεμα ευστοχειας. Αλλα και το 88αρι ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του πολυ πανω απο τον μεσο ορο. Με το 88αρι σε διαβεβαιο οτι βολες εκ του ορθιου σε καλυκακια και στα 80+μ ειναι εφικτες Κλείσιμο ματιού
βεβαια ειναι θεμα σκοπευτη και τι σε φτιαχνει να ριχνεις. Εαν μου λεγατε θα εριχνες ΒR Με 88αρι ενοειται οτι θα ελεγα Οχι. Αλλα ουτε και με το 97αρι και ας ειναι το ποιο ευθηβολο ελατηριου που εχει κατασκευαστει ποτε σε ευρεια παραγωγη. ( εξαιρουνται τα 10μετρα σκοπευτικα)




Ετσι ειναι Φιλ,το 88αρι,εχω ενα σε 5,5,ειναι ενα ωραιοτατο αεροβολακι γενικης χρησης,που χαριζει ευχαριστο ελευθερο χρονο και στοιχιζει οσο δυο τρεις κουτες τσιγαρα.Εγω ειδικα που το πηρα και μεταχειρ,ξοδευτικα Άνεση.Το 97αρι με την φοβερη κανη του και σκανδαλη του,με τις διεθνης διακρησεις του,και την παγκοσμια αποδοχη του σε ολους τους αεροβολιστες, δε μπορει να συγκριθει ουτε με αλλο ελατηριου ιδιας τιμης,ακριβωτερης,ποσο μαλλον με το Hatsan.Απλα το Ηατσαν μπορει να κοροιδευει οπλα πανω απο την τιμη του Στριφογύρισμα ματιών,και να τσιγγλαει εχθρους των τουρκων Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός




Έτσι έτσι να λέμε αλήθειες  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού και ένας ένας να αρχίσετε να συμφωνείτε και να παραδέχεστε τι είναι αυτά τα σαβουροτουρκογυφτοφτυαρα που τόσο αγαπάτε κάποιοι από εσάς   Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #146 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:51:00 πμ »

Βεβαια σε νικαω με οποιοδηποτε 88αρι ανα πασα στιγμη ( Αφου θες αληθειες ) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #147 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 09:53:39 πμ »

 Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

και....gamo!
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #148 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 10:03:10 πμ »

Βεβαια σε νικαω με οποιοδηποτε 88αρι ανα πασα στιγμη ( Αφου θες αληθειες ) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί


Με άστοχους και ειδικά εσένα όπως σε αποκαλούν  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού  κάποιοι φίλοι σου δεν ασχολούμαι   Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη



Και εσύ ρε Σάββα σταμάτα να γουρλώνεις τα μάτια και διάβασε τα <<κατορθώματα>>  του . Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #149 στις: Ιανουάριος 23, 2013, 10:15:12 πμ »

Αντιθετος κανω θαυματα, και για αυτο τον λογω μου το λενε διοτι με τσιγκλανε ετσι και αρπαζομαι Κλείσιμο ματιού
Εγω Ηρθα Λαρισα και σε ειδα και με ειδες πως ριχνω, εαν δεν πιστευεις στα ματια σου τοτε σε προσκαλω να κατεβεις Αθηνα να σου τα ανοιξω να δεις το φως Φιλί
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.

Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: