Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 09:01:21 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Καλός με δεχτήκατε...
Σελίδες: 1 2 [3]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Καλός με δεχτήκατε...
Αποστολέας Μήνυμα
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 10:07:24 μμ »

Σε καθε οπλοβαστο, πρεπει να υπαρχει ενα 99 τουλαχιστον. Κλείσιμο ματιού

Αυτός είναι ο καλός δρόμος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
XSONER
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 16


« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 10:07:44 μμ »

ωχ ωχ ωχ ....γιατί αγαπητέ μου Θρασ...Ισα ισα που οι κυριοι εδώ μου είπαν πως ΕΣΥ θα μου πρότεινες αρχικά (αυτο το πως το λες εσυ τελος παντων...?) χατσαν...!!!!!!!!!!!  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 10:11:19 μμ »

ωχ ωχ ωχ ....γιατί αγαπητέ μου Θρασ...Ισα ισα που οι κυριοι εδώ μου είπαν πως ΕΣΥ θα μου πρότεινες αρχικά (αυτο το πως το λες εσυ τελος παντων...?) χατσαν...!!!!!!!!!!!  Στριφογύρισμα ματιών

Μα είναι ο ειδηκός στα Hatsan Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
XSONER
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 16


« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 10:14:47 μμ »

Σε καθε οπλοβαστο, πρεπει να υπαρχει ενα 99 τουλαχιστον. Κλείσιμο ματιού

Αυτός είναι ο καλός δρόμος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κατι τόσο καλό (απο μαρτυρίες δικές σας)...αλλα και τόσο φθηνό (κι απο οτι διάβασα τιουναρισμένο με απλά υλικά , πάει και τρύπα τρύπα...!!!)...σίγουρα δεν πρέπει να λείπει απο οπλοβαστούς...και να έρχεται σε αντιπαράθεση με κάθε νέο σου ή παλιό όπλο...!!!!!!!!!!!!!!!!!!...(φιλε Θρασ...μακακιες γράφω μην δινεις σημασία εσύ...!!!  Γλώσσα !!!)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 24, 2013, 10:34:10 μμ από XSONER » Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 24, 2013, 10:18:48 μμ »

Με τόσες φορές που άκουσε τη μαγική λέξη θα τρέχει για αντισταμινικά .... θα έχει βγάλει αλλεργία Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....

Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: