Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 08:12:52 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Σελίδες: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Κάτω
  Εκτύπωση  

  2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Αποστολέας Μήνυμα
Σαββας Σ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1029


"ΑΡΧΙΛΟΧΙΑΣ"


« Απάντηση #210 στις: Μάρτιος 22, 2013, 01:15:48 μμ »

Τη γκόμενα που θα ψήνει ποιός θα τη φέρει;  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Την γκομενα,ο Tieton Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Eγω Σαββα θα χω μαζι μου αυτες


Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο :Dποιες;
Καταγράφηκε

και....gamo!
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #211 στις: Μάρτιος 22, 2013, 02:35:57 μμ »

...έχασα την παρέα μου στο κυνήγι και χάλασε το τρίο, , βέβαια έχω παρέα για το καλοκαιρινό ψαροντούφεκο, αλλά οι επειδή και αυτές οι διακοπές δείχνουν χλωμές γιατί , κήρυξα μονόπλευρη στάση πληρωμών την οποία επισυνάπτω για να μην με θεωρήσετε υπεβολικό και αφού δεν έπαιρναν μπροστά λόγω μπαταρίας και τα δικά μου εργαλεία, παρόλες τις φιλότιμες προσπάθειες απ΄τις γειτόνισες, , μου την έδωσε και είπα να έρθω να παίξω μπάλλα στην Λάρσα.... Μιά φίλη πετάχτηκε μέχρι το S/M να μου ετοιμάσει κάτι για τον δρόμο και μιά άλλη έκανε έναν έλεγχο πριν προσφερθεί να έρθουμε με το  υγραεριοκίνητο αυτοκίνητο της , αλλά τσαντίστηκε που δεν ήθελα παρέα και τελικά θα έρθω με το αυτοκίνητο μιάς άλλης φίλης που με συγκίνησε κι αυτή με την σειρά της, όταν προσφέρθηκε να κρατήσει μακριά τα ανοιξιάτικα μυγάκια απ΄το παρμπριζ μου . Θα ήταν γαϊδουριά μου όμως να μην αναφέρω πως η πιό πρόσφατη γνωριμία μου ανέλαβε να μείνει μόνη της πίσω κρατώντας τα βάρη που έχω φορτωθεί τελευταία και να μπορέσω να χαρώ ότι αγαπώ, κοντά σας !!!  Κλείσιμο ματιού Μόνο να μην το παρατραβήξουμε το πράγμα και να επιστρέψουμε πριν τα μεσάνυχτα γιατί θέλω να περάσω να ευχαριστήσω μιά φίλη μου κωφάλαλη που βρήκε έναν ιδιαίτερο τρόπο να μου δείξει πως μ' αγαπά... Έκπληξη
...Φυσικά νηστεύω, οπότε δεν θα μπορέσω να σας κάνω παρέα στα "κρεατικά" που έχετε κατά νου  Στριφογύρισμα ματιών και αναλογιζόμενοι τα προβλήματα ακατάστατης διατροφής που αντιμετωπίζω να μην με βάλετε σε περαιτέρω δια(σ)τροφικούς πειρασμούς ! Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 22, 2013, 02:47:48 μμ από alpha-63 » Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #212 στις: Μάρτιος 22, 2013, 03:42:28 μμ »

Εαν το υλικο δεν θεωρει ασεμνο θα παραμεινει.

Αλλιως το βραδυ θα παρει τον που@ο. Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 22, 2013, 03:49:11 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #213 στις: Μάρτιος 22, 2013, 04:14:28 μμ »

Άσεμνο γιατί;;; Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #214 στις: Μάρτιος 22, 2013, 04:22:38 μμ »

Άσεμνο γιατί;;; Χαμόγελο



Γιατί κάποιοι νηστεύουν και αυτό είναι άσεμνο και κολάζει. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
ssbk23
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 313



« Απάντηση #215 στις: Μάρτιος 22, 2013, 06:35:57 μμ »

Εμένα ο πνευματικός μου , μου είπε ότι κατά την διάρκεια της νηστείας δεν το ακουμπάμε το κοκκινιστό..
Βέβαια από την άλλη μου είπε ότι την μπουκίτσα μας, μπορούμε να την βουτήξουμε στην σάλτσα, αρκεί να μην πάρουμε και κρέας... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Τι να πω εγώ ο αμαρτωλός, αυτός κάτι θα ξέρει παραπάνω...
Καταγράφηκε

Μάστορας είναι και της κατσίκας ο κώλος που τα κάνει στρογγυλά!
kf66
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 399



« Απάντηση #216 στις: Μάρτιος 23, 2013, 01:33:32 πμ »

alpha-63  ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Καταγράφηκε

καψοποστης
     Ν2
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #217 στις: Μάρτιος 23, 2013, 07:54:05 πμ »

alpha-63  ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός





Άσε τον Αlpha-63 ήσυχο γιατί αυτός κανόνισε να είναι παρών και κανόνισε να είσαι εσύ .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #218 στις: Μάρτιος 24, 2013, 07:28:31 μμ »





Εκανα χθες ενα πρωτο εφοδιασμο στην περιοχη της συγκεντρωσης με καλυκακια  Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός

Παρτε μαζι σας και κανα μαχαιρι ...τα χορτα εφτασαν στο γονατο μετα τις τελευταιες βροχες (αντε και ο Θρας θα ανοιξει φυλλο)  Γλώσσα Γλώσσα

Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #219 στις: Μάρτιος 24, 2013, 10:23:33 μμ »

....μην δίνετε σημασία οι αθηναίοι, θέλει να μας πει πως θα πάμε για βρούβες !!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #220 στις: Μάρτιος 25, 2013, 12:35:19 μμ »

στο σμαρτάκι σου οι τρύπες είναι fake, στο μερσεντίνι της δικιάς μου όμως είναι αληθινές Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #221 στις: Μάρτιος 25, 2013, 12:38:25 μμ »

Έτσι,έτσι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Άμα όμως θέλει ο φίλος Χρήστος να του κάνεις και το σμαρτάκι
φούλ εξαεριζόμενο,καλοκαίρι έρχεται  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #222 στις: Μάρτιος 25, 2013, 01:43:59 μμ »

στο σμαρτάκι σου οι τρύπες είναι fake, στο μερσεντίνι της δικιάς μου όμως είναι αληθινές Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Η αληθεια ειναι οπως λεει και ο Θρας οτι οι τρυπες αυτες δεν αφορουν αυτου καθαυτου το σμαρτακι.....απλα σε προιδεαζουν για το πυροβολημενο ατομο
που βρισκεται πισω απο το τιμονι
 Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #223 στις: Μάρτιος 25, 2013, 01:51:16 μμ »

στο σμαρτάκι σου οι τρύπες είναι fake, στο μερσεντίνι της δικιάς μου όμως είναι αληθινές Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Η αληθεια ειναι οπως λεει και ο Θρας οτι οι τρυπες αυτες δεν αφορουν αυτου καθαυτου το σμαρτακι.....απλα σε προιδεαζουν για το πυροβολημενο ατομο
που βρισκεται πισω απο το τιμονι
 Σαρκασμός Σαρκασμός


Γιατί δεν είσαι ;;;;  Απορία Απορία Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Εσύ έχεις τρικυμία στον εγκέφαλο . Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #224 στις: Μάρτιος 25, 2013, 02:03:51 μμ »

στο σμαρτάκι σου οι τρύπες είναι fake, στο μερσεντίνι της δικιάς μου όμως είναι αληθινές Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Η αληθεια ειναι οπως λεει και ο Θρας οτι οι τρυπες αυτες δεν αφορουν αυτου καθαυτου το σμαρτακι.....απλα σε προιδεαζουν για το πυροβολημενο ατομο
που βρισκεται πισω απο το τιμονι
 Σαρκασμός Σαρκασμός


Γιατί δεν είσαι ;;;;  Απορία Απορία Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Εσύ έχεις τρικυμία στον εγκέφαλο . Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Μονο τρικυμια ?

ΑΝΤΡΑΛΑ ΖΑΛΟΥΡΑ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!

Σελίδες: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: