Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 11:16:57 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Σκοπευτικοι χωροι για αεροβολο
Σελίδες: 1 2 3 [4]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Σκοπευτικοι χωροι για αεροβολο
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #45 στις: Μάρτιος 29, 2016, 11:26:44 μμ »

Τωρα μου ηρθε η φλασια Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών,το εχει δοκιμασε κανενας αυτό που λεει ο Γιωργος.

Molykote Supergliss.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
zool
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33



« Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 04:27:58 μμ »

Αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ οποτε θα ηθελα να σας συγχαρω για το μερακι σας και την ορεξη σας στο να κρατατε την απασχοληση μας ενεργη. Εχω διαβασει αρκετα μεσα στο φορουμ σας και εχω αποκομησει αρκετες γνωσεις για το λιγο διαστημα που ασχολουμε με τον αεροβολισμο και σας ευχαριστω θερμα. Για να μην μακροσκελω και να μην σας ζαλιζω με τον μεγαλο μου προλογο εχω ενα ΑΑ 500 και ειμαι και εγω αρκετα καμενος με την ασχολια του αεροβολισμου.

Σημερα ομως εφτασα στο σημειο να τρελαθω πραγματικα σκεπτομενος οτι σε αυτη τη χωρα που ζουμε να μην μπορουμε με ησυχη την συνηδηση μας να ασχολουμαστε με το χομπυ μας χωρις να ειμαστε "παρανομοι" (εννοω με την αυστηρη εννοια των ηλιθιων νομων της χωρας μας). Οπως καταλαβεναιτε πολυ καλα που το παω. Δεν υπαρχει ενα σκοπευτηριο να κανουμε το χομπυ μας χωρις να εχουμε την εννοια οτι "μπορει" να ενοχλουμε οποιονδηποτε. Ετσι και εγω εχω παρει τα βουνα και ολα τα πουρναρια και ψαχνω να βρω μερη να κανω τα bench rest μου τα groupακια μου και ου το καθε field target μου.

Καθε φορα σκεφτομαι πως ειναι το καθε μερος που θα βρω, αν εχει κοσμο παιδακια βοσκους μην προκαλεσω κανα ατοιχημα και ολο και ολο πιο μακρυα απο τον πολιτισμο ψαχνω να βρω μερη τα οποια ειναι και επικυνδινα με τους κατσικοδρομους που κανω με το αμαξι μου.

και αντε να στησω το τραπεζι να και τα μαξιλαρια να και η μπουκαλα. Να βεβαιωθω μην περασει κανενας δασοφυλακας και νομιζει οτι κανω κυνηγι με την οφθαλμιδα. και αντε μετα να του εξηγησεις οτι δεν εισαι ελεφαντας. ναι ειμαι χοντρος αλλα ελεφαντας ακομα οχι. Και μετα αντε να τα μαζεψεις και να εισαι με τον φοβο μην πεσεις σε κανα μπλοκο της Ο.Π.Κ.Ε.  ή  ΔΙΑΣ και δουν το καριοφυλι και αντε να τους εξηγεις οτι ειναι αεροβολο και δεν ειναι το Barret 0.50 (που θα ειναι σιγουροι) οτι κατεχεις και αλλα πολλα.

Σημερα εφτασα μεχρι και τους προποδες της Παρνηθας απο την δυτικη πλευρα της και παλι τζιφος η κατασταση. και το κακο ειναι οτι δεν γνωριζω και κανεναν απο κοντα αεροβολιστη να πηγαινουμε μαζι τουλαχιστον και να κλαιμε μαζι την μηρα μας. Πιστευω οτι λιγο πολυ και εσεις παιδια εισαστε στη ιδια φαση.

Περιμενω τις σκεψεις σας και αν μπορειτε την βοηθεια σας. Δεν θελω να μου πειτε τοποθεσιες δεν ειστε αλλωστε και υποχρεωμενοι και το καταλαβαινω παιδες. Απλως θα ηθελα να μοιραστω τισ σκεψεις σας και τις αποψεις σας.

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων.

Φιλικα Σπυρος.
Καταγράφηκε
Γιαννης Κ.
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 307



« Απάντηση #47 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 05:16:18 μμ »

Αυτα τα προβληματα αντιμετωπιζουμε ολοι, και θα τα αντιμετωπιζουμε για καιρο απ' οτι φαινεται, γιατι παρα τα καποια βηματα που γινονται με πολυ προσπαθεια καποιων, η σκοποβολη σαν αναψυχη θα παραμεινει παρανομη. Τα πραγματα ειναι καπως πιο ευκολα για αυτους που μενουν εξω απο τα αστικα κεντρα, αλλα καταλαβαινω και την αγωνια των φιλων εδω για το Σχιστο και αλλα σκοπευτηρια γιατι αν μενεις Αθηνα πρεπει να κανεις ταξιδι για να ριξεις πεντε βολες. Πιστευω οτι αν λειτουργουμε με υπευθυνοτητα και λογικη, τουλαχιστον θα συνεχισει να υπαρχει η ανοχη που συνηθως υπαρχει.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #48 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 07:17:37 μμ »

Σπυρο καλως ηρθες στην παρεα μας Χαμόγελο

Τις ιδιες ανησυχιες με εσενα εχουμε ολοι μας.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #49 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 07:19:52 μμ »

Γειά σου zool - Σπύρο - Καμένε αεροβολιστή (κατά δήλωση σου)...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καλή παραμονή στο φόρουμ...  Κλείσιμο ματιού

Τώρα για το χώρο... άστα να πάνε... όλοι τα βουνά έχουμε πάρει... Αλλά που θα πάει, θα την βρούμε σιγά σιγά την άκρη...  Κλείσιμο ματιού

Υπομονή και επιμονή...  Άνεση
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
zool
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33



« Απάντηση #50 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 07:25:03 μμ »

καλως σας Βρηκα παιδια....

Ετσι οπως μας βλεπω σε λιγο καιρο βλεπω η Γεωγραφικη Υπηρασια Στρατου θα μας προσλαβει για να χαρτογραφισουμε ολα τα πουρναρια και βουνα της Ελλαδας..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #51 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 07:26:29 μμ »

καλως σας Βρηκα παιδια....

Ετσι οπως μας βλεπω σε λιγο καιρο βλεπω η Γεωγραφικη Υπηρασια Στρατου θα μας προσλαβει για να χαρτογραφισουμε ολα τα πουρναρια και βουνα της Ελλαδας..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Δε 'ναι κακό...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #52 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 07:38:41 μμ »

φιλε Σπυρο καλη αρχη και καλη συνεχεια ευχομαι στον διαλογο και την συμμετοχη στο φορουμ.
τωρα για βολες εκτος οικιας αν θες την γνωμη μου,τα λαγκαδια,οι ρεματιες,τα ορη και τα αγρια βουνα δεν ειναι λυση. παντα θα υπαρχει ο φοβος και το αγχος.
περιπατητης,εκδρομεας,περαστικος,φιλυποπτος και κακοπροεραιτος κατοικος η' περιοικος,κρατικα οργανα, λοιποι που δραστηριοποιουνται στην υπαιθρο κλπ, αργα η γρηγορα θα εμφανιστουν στο μενου (τυχαια η'επι τουτου)...
καλως η κακως (σαφεστατα κακως...) οι δρομοι ειναι δυο-τρεις (παντα κατα την ταπεινη μου αποψη).
α) εγγραφη σε συλλογο που ασχολειται με τα αθληματα ανοικτου πεδιου του αεροβολου (μετρημενοι στα δακτυλα μιας ακρωτιριασμενης παλαμης...) και θες δεν θες συμμετοχη σε αγωνες στα 1-2 μερη που διεξαγονται πανελλαδικα.
β) εγγραφη σε συλλογο και ενασχοληση με το 10μετρο τυφεκιο η' πιστολι (εκει υπαρχουν περισσοτεροι,το κατα ποσο διευκολυνει αυτο εσενα και αν βρισκεσαι κοντα σε καποιο κλειστο σκοπευτηριο ειναι αλλο κεφαλαιο...)
γ) ιδιοκτητος κλειστος χωρος . μεγαλη σε εκταση περιφραγμενη και ακομα καλυτερα απομακρυσμενη ιδιοκτησια σου (μονιμη η εξοχικη κατοικια,φιλικο σπιτι), η εγκαταλελημενος -η και' ενεργος - επαγγελματικος χωρος με την συμφωνη γνωμη και αδεια του ιδιοκτητη.
αν δε υπαρχουν και συγγενικες,φιλικες σχεσεις με τα αρμοδια οργανα της περιοχης ακομα καλυτερα. ομοιδεατες η θετικοι γειτονες προσθετουν ποντους. μεγαλη,καλη και αγαπημενη παρεα ,σε συναρτηση με τα προαναφερθεντα,συν ευχερεια λογου και επικοινωνιας γαρνηρισμενα με ανεπτυγμενη αισθηση του χιουμορ και εξασφαλισες οτι χρειαζεσαι για να απολαυσεις το αεροβολο σου χωρις να ενδυθεις το -στεναχωρο και κακοραμμενο ενδεχομενως- <<κοστουμι>> του αθλητου....  Στριφογύρισμα ματιών
(καπου εδω μπορεις ελευθερα να ξυπνησεις εσυ και ολοι εμεις οι υπολοιποι που νομιζουμε οτι καποια στιγμη θα γινουμε χωρα της προκοπης...)
ειδαλλως.....   η ' συνεχιζεις under pressure  οπως εισαι τωρα,η' ασχολεισαι με κατι αλλο και εχεις και το κεφαλι σου ησυχο ....  (εγω σκεπτομαι πολυ σοβαρα την καλαθοπλεκτικη,αλλα δεν το αποφασιζω ακομη διοτι τοσα καλαθια τι θα τα κανω Απορία  Αναποφασιστικότητα    δεν μ'αρεσουν και τα κερασια ....  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο )
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #53 στις: Οκτώβριος 24, 2016, 08:44:55 μμ »

Φίλε Σπύρο καλώς ήρθες.
Και ναι, στην χώρα μας έχουμε την τιμή να μπορούμε να κάνουμε σκοποβολή στα μέρη αλλα και με την ψυχολογία που είχαν οι πολεμιστές πρόγονοι μας στα βουνά.
Λύπη


Θάνο, να σε δω πως θα σκαλίζεις ψαθες και σχέδια στα καλάθια.
 Γλώσσα  Γλώσσα  Γλώσσα  Γλώσσα
Απολαυστικός στον γραπτό λόγο όπως πάντα.
Χαμόγελο
Καταγράφηκε
zool
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33



« Απάντηση #54 στις: Οκτώβριος 25, 2016, 01:04:58 πμ »

φιλε Σπυρο καλη αρχη και καλη συνεχεια ευχομαι στον διαλογο και την συμμετοχη στο φορουμ.
τωρα για βολες εκτος οικιας αν θες την γνωμη μου,τα λαγκαδια,οι ρεματιες,τα ορη και τα αγρια βουνα δεν ειναι λυση. παντα θα υπαρχει ο φοβος και το αγχος.
περιπατητης,εκδρομεας,περαστικος,φιλυποπτος και κακοπροεραιτος κατοικος η' περιοικος,κρατικα οργανα, λοιποι που δραστηριοποιουνται στην υπαιθρο κλπ, αργα η γρηγορα θα εμφανιστουν στο μενου (τυχαια η'επι τουτου)...
καλως η κακως (σαφεστατα κακως...) οι δρομοι ειναι δυο-τρεις (παντα κατα την ταπεινη μου αποψη).
α) εγγραφη σε συλλογο που ασχολειται με τα αθληματα ανοικτου πεδιου του αεροβολου (μετρημενοι στα δακτυλα μιας ακρωτιριασμενης παλαμης...) και θες δεν θες συμμετοχη σε αγωνες στα 1-2 μερη που διεξαγονται πανελλαδικα.
β) εγγραφη σε συλλογο και ενασχοληση με το 10μετρο τυφεκιο η' πιστολι (εκει υπαρχουν περισσοτεροι,το κατα ποσο διευκολυνει αυτο εσενα και αν βρισκεσαι κοντα σε καποιο κλειστο σκοπευτηριο ειναι αλλο κεφαλαιο...)
γ) ιδιοκτητος κλειστος χωρος . μεγαλη σε εκταση περιφραγμενη και ακομα καλυτερα απομακρυσμενη ιδιοκτησια σου (μονιμη η εξοχικη κατοικια,φιλικο σπιτι), η εγκαταλελημενος -η και' ενεργος - επαγγελματικος χωρος με την συμφωνη γνωμη και αδεια του ιδιοκτητη.
αν δε υπαρχουν και συγγενικες,φιλικες σχεσεις με τα αρμοδια οργανα της περιοχης ακομα καλυτερα. ομοιδεατες η θετικοι γειτονες προσθετουν ποντους. μεγαλη,καλη και αγαπημενη παρεα ,σε συναρτηση με τα προαναφερθεντα,συν ευχερεια λογου και επικοινωνιας γαρνηρισμενα με ανεπτυγμενη αισθηση του χιουμορ και εξασφαλισες οτι χρειαζεσαι για να απολαυσεις το αεροβολο σου χωρις να ενδυθεις το -στεναχωρο και κακοραμμενο ενδεχομενως- <<κοστουμι>> του αθλητου....  Στριφογύρισμα ματιών
(καπου εδω μπορεις ελευθερα να ξυπνησεις εσυ και ολοι εμεις οι υπολοιποι που νομιζουμε οτι καποια στιγμη θα γινουμε χωρα της προκοπης...)
ειδαλλως.....   η ' συνεχιζεις under pressure  οπως εισαι τωρα,η' ασχολεισαι με κατι αλλο και εχεις και το κεφαλι σου ησυχο ....  (εγω σκεπτομαι πολυ σοβαρα την καλαθοπλεκτικη,αλλα δεν το αποφασιζω ακομη διοτι τοσα καλαθια τι θα τα κανω Απορία  Αναποφασιστικότητα    δεν μ'αρεσουν και τα κερασια ....  Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο )

Θανο Συμφωνω 1000% σε οτι αναφερεις.

Ειμαι σε συλογο γραμμενος και μαλιστα εχω και δελτιο αθλητη στη ΣΚΟΕ. ειμαι κατοχος λειωκανου επαναληπτικη καραμπινα και καποτε σκεπτομουν να περνα μερος σε αγωνες με πιστολι 9χιλ το οποιο δεν μου αρεσει. Το προβλημα ειναι ομως ενα αλλο και ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ. Η Οφθαλμιδα μου. Τα παιδια στο πεδιο δεν εχουν προβλημα να πηγαινω και να τουφεκαω με το αεροβολο μου χωρις απολυτως κανενα προβλημα αν και δεν εχουν εγκαταστασεις για αεροβολο αλλα με την οφθαλμιδα μου χωρις αδεια θα τους κλεισω το μαγαζι και δεν πρεπει. Και ο συγκεκριμενος συλλογος επισης εχει μελη γυρω στο 70% που ειναι αστυνομικοι.
Για να βγαλω αδεια για την οφθαλμιδα, μου εχω βγαλει μια ακρη, αλλα το θεωρω πολυ χρονοβορο και ψυχοφθορο οταν θα πρεπει να περιμενω κανα 6μηνο για να μου την εγκρινει η ΓΑΔΑ που κωλυσιεργει και να πρεπει να την ανανεωνω καθε 3 χρονια. Χωρια οτι κατι να γινει στην οφθαλμιδα τρεχατε ποδαρακια να αλλαξουμε η να ξανακανουμε αιτησεις για καινουρια οφθαλμιδα.

οι νομοι  φτιαχτηκαν στην ελλαδα για να εξυπηρετουν τον κανονα της οπλοφοβιας δυστυχως και σαν κατοχος λειωκανου το εννιωσα πολυ καλα και συγκεκριμενα οταν πηγα στο Τ. Α. αστυνομιας της περιοχης μου για να κανω αιτηση και να δηλωσω το λειωκανο μου. Με εκαναν και ενοιωσα σαν ειμαι μελλοντικος κακοποιος.
 
Καταγράφηκε
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #55 στις: Οκτώβριος 25, 2016, 10:57:06 πμ »

τοτε Σπυρο και λοιποι συμπασχοντες ομοιδεατες οπλοφιλοι δυο ειναι οι εναλλακτικες.
α) μεταναστευση στο usa (κατα προτιμηση αριζονα,αλασκα, μισισιπι,τενεσσι,γουαιομινγκ,τεξας,τζορτζια).
β) υπομονη,μιας και σε λιγο καιρο θα ισχυουν νομικα καθεστωτα,ηθη και εθιμα πακισταν και λοιπων μουσουλμανικων χωρων εδω,οποτε ενεκα που εκει μαλλον δεν ασχολουνται με τετοιες λεπτομερειες δεν θα εχουμε πλεον τετοια προβληματα. αν δε αλλαξοπιστισουμε και ασπαστουμε τον μουσουλμανισμο,ανοιγονται νεοι δρομοι και εμπειριες με την προσθηκη πολλαπλων συζηγων με την ευλογια του αλαχ κιολας. οποτε και με τον θεο θα τα εχουμε καλα και με την πολιτεια και με την συνειδηση μας. που χρονος μετα για αεροβολα,οπτικα ,βουνα και λαγκαδια (λερωνεται εξαλλου και η ασπρη κελεμπια).....  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Γλώσσα





το 'καψααααα..... το ποστακι σου το ροζ με τη μπιγκοοονιαα....   το 'καψααα ....   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
zool
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 33



« Απάντηση #56 στις: Οκτώβριος 25, 2016, 02:00:21 μμ »

κλαιωωωωωωωωωωωωωωωω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 945



WWW
« Απάντηση #57 στις: Οκτώβριος 25, 2016, 04:09:04 μμ »

δεν την παλεβη σου λεο  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός απεχτος. . .
Καταγράφηκε

ποιος κρατουσαι ωρα ?
οταν ο θεος εφτιαχναι, τον κοσμo. .


norica dream hunter 4,5mm
bam 19/s custom      4,5mm
crosman 357/4          4,5mm
hw 95 tuning              4.5mm
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4302



« Απάντηση #58 στις: Οκτώβριος 25, 2016, 04:41:02 μμ »

Θάνο το  πυρπόλησες όχι απλα το εκαψες Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #59 στις: Οκτώβριος 25, 2016, 09:01:02 μμ »

Αυτά ο Θάνος τα λέει εκ του ασφαλούς....
Από τους ελάχιστους εδώ που έχουν ιδιωτικό σκοπευτήριο.
Αλήθεια πότε θα κάνουμε εκείνη την επίσκεψη στον Θάνο??
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 3 [4]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: