Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 01:20:59 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Κυνήγι με αεροβόλο στην Ελλάδα,τι θέλουμε τελικά;;;;
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Κυνήγι με αεροβόλο στην Ελλάδα,τι θέλουμε τελικά;;;;
Αποστολέας Μήνυμα
viston
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 114


« Απάντηση #60 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 09:48:45 μμ »

μην το λες  να βγαινεις με δυο αγελες σκυλια για να παρεις 2-3 τσιχλες ή ενα αγριοκουνελο, αυτο δεν ειναι κιτς?
Καταγράφηκε
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #61 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 10:09:54 μμ »

Αλλο να κυνηγας κουνελια με ψαροτουφεκο και αλλο με πολλα σκυλια.
Καταγράφηκε
viston
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 114


« Απάντηση #62 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 10:20:53 μμ »

καποτε ηξερα εναν που εφερνε κατσικια ετσι στη σαμοθρακη τοτε φυσικα δεν ειχε τουρισμο το νησι και τα κατσικια ηταν πραγματικα χιλιαδες Σαρκασμός παντως ωραια βολη εκανε
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #63 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 10:27:10 μμ »

 Τωρα που αναφερατε το Ψαροντουφεκο τι μου θυμησατε Γλώσσα Κλάμα Κλάμα Κλάμα εχω κανα δυο χρονια να βουτηξω και μου ηρθε νοσταλγια Λύπη Τωρα ειναι καιρος για Λαβρακια Χαμόγελο με βλεπω συντομα για εξορμηση στον βυθο........
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #64 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 10:33:20 μμ »

Τωρα που αναφερατε το Ψαροντουφεκο τι μου θυμησατε Γλώσσα Κλάμα Κλάμα Κλάμα εχω κανα δυο χρονια να βουτηξω και μου ηρθε νοσταλγια Λύπη Τωρα ειναι καιρος για Λαβρακια Χαμόγελο με βλεπω συντομα για εξορμηση στον βυθο........

Βαζω τα καρβουνα,κρασι και τσιπουρο. Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #65 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 10:38:39 μμ »

Τωρα που αναφερατε το Ψαροντουφεκο τι μου θυμησατε Γλώσσα Κλάμα Κλάμα Κλάμα εχω κανα δυο χρονια να βουτηξω και μου ηρθε νοσταλγια Λύπη Τωρα ειναι καιρος για Λαβρακια Χαμόγελο με βλεπω συντομα για εξορμηση στον βυθο........

Βαζω τα καρβουνα,κρασι και τσιπουρο. Άνεση
Μπαρμπα οτι θες  Χαμόγελο αλλα για ευνοειτους λογους θα σε κρατησουμε μακρια απο τα καρβουνα και τον Καπνο Γλώσσα Εγω τον Πιπ θελω να δω με στολη καταδυσης ( που εχει στα μετρα του) και ας μην βγαλω τιποτα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός αμα τυχει και ερθει ενοειται οτι θα βγαλω φωτο Σφραγισμένα χείλη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #66 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 11:11:01 μμ »

μην το λες  να βγαινεις με δυο αγελες σκυλια για να παρεις 2-3 τσιχλες ή ενα αγριοκουνελο, αυτο δεν ειναι κιτς?
Στο Κυνηγι αυτο που εχει σημασια ειναι η διαδικασια ,δεν εχεις τιποτα δεδομενο ,ουτε
εισαι σιγουρος για το αποτελεσμα(δεν πας για κρεας !!!)
Πολλες φορες βγαζεις λαγο και δεν μπορεις να τον χτυπησεις για πολλους λογους !!!!
Σημασια εχει το ταξιδι ,οι ετοιμασιες η προσμονη,εαν εχεις και αποτελεσμα καλως !!!!
Εαν δεν εχεις !!!! Εχεις περπατησει στην φυση εχεις ευχαριστηθει τα σκυλια ,την παρεα σου, την
ταβερνα με τους φιλους σου...
Αποφορτιση απο την καθημερινοτητα ,οπως και το αεροβολο.........
Καταγράφηκε
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #67 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 11:19:23 μμ »

μην το λες  να βγαινεις με δυο αγελες σκυλια για να παρεις 2-3 τσιχλες ή ενα αγριοκουνελο, αυτο δεν ειναι κιτς?
Στο Κυνηγι αυτο που εχει σημασια ειναι η διαδικασια ,δεν εχεις τιποτα δεδομενο ,ουτε
εισαι σιγουρος για το αποτελεσμα(δεν πας για κρεας !!!)
Πολλες φορες βγαζεις λαγο και δεν μπορεις να τον χτυπησεις για πολλους λογους !!!!
Σημασια εχει το ταξιδι ,οι ετοιμασιες η προσμονη,εαν εχεις και αποτελεσμα καλως !!!!
Εαν δεν εχεις !!!! Εχεις περπατησει στην φυση εχεις ευχαριστηθει τα σκυλια ,την παρεα σου, την
ταβερνα με τους φιλους σου...
Αποφορτιση απο την καθημερινοτητα ,οπως και το αεροβολο.........
Πάρα πολύ σωστά.....Αν θέλεις κρέας ο χασάπης είναι κοντά και οικονομικά και χωρίς κόπο .
Το κυνήγι είναι άθλημα ,η παρέα με τους φίλους σου στην φύση ,η αλλαγή παραστάσεων .κλπ
Καταγράφηκε
THR S500
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1236


iron sights


« Απάντηση #68 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 11:22:21 μμ »

μην το λες  να βγαινεις με δυο αγελες σκυλια για να παρεις 2-3 τσιχλες ή ενα αγριοκουνελο, αυτο δεν ειναι κιτς?
Στο Κυνηγι αυτο που εχει σημασια ειναι η διαδικασια ,δεν εχεις τιποτα δεδομενο ,ουτε
εισαι σιγουρος για το αποτελεσμα(δεν πας για κρεας !!!)
Πολλες φορες βγαζεις λαγο και δεν μπορεις να τον χτυπησεις για πολλους λογους !!!!
Σημασια εχει το ταξιδι ,οι ετοιμασιες η προσμονη,εαν εχεις και αποτελεσμα καλως !!!!
Εαν δεν εχεις !!!! Εχεις περπατησει στην φυση εχεις ευχαριστηθει τα σκυλια ,την παρεα σου, την
ταβερνα με τους φιλους σου...
Αποφορτιση απο την καθημερινοτητα ,οπως και το αεροβολο.........
+1 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
viston
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 114


« Απάντηση #69 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 11:26:39 μμ »

μ αρεσει το κυνηγι χαλαρωστε Μεγάλο χαμόγελο εχω δει υπερβολες ομως κι αυτες ειναι που με ξενιζουν οπως οταν ενας γνωστος εβγαζε τα σκυλια για εκπαιδευση την εποχη κλωσουσαν οι περδικες ειχαμε αρκετες τοτε μπορει να μην κυνηγουσε εκεινη τη στιγμη αλλα τα πουλια τα ειδαν ολα
Καταγράφηκε
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #70 στις: Φεβρουάριος 17, 2014, 11:32:08 μμ »

μ αρεσει το κυνηγι χαλαρωστε Μεγάλο χαμόγελο εχω δει υπερβολες ομως κι αυτες ειναι που με ξενιζουν οπως οταν ενας γνωστος εβγαζε τα σκυλια για εκπαιδευση την εποχη κλωσουσαν οι περδικες ειχαμε αρκετες τοτε μπορει να μην κυνηγουσε εκεινη τη στιγμη αλλα τα πουλια τα ειδαν ολα
Παντού υπάρχουν απερίσκεπτοι
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #71 στις: Φεβρουάριος 18, 2014, 08:22:52 πμ »

μ αρεσει το κυνηγι χαλαρωστε Μεγάλο χαμόγελο εχω δει υπερβολες ομως κι αυτες ειναι που με ξενιζουν οπως οταν ενας γνωστος εβγαζε τα σκυλια για εκπαιδευση την εποχη κλωσουσαν οι περδικες ειχαμε αρκετες τοτε μπορει να μην κυνηγουσε εκεινη τη στιγμη αλλα τα πουλια τα ειδαν ολα

Αυτό είναι και παράνομο εκτός και ήταν σε ζώνη εκπαίδευσης  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #72 στις: Φεβρουάριος 21, 2014, 03:19:18 μμ »

http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23592&subid=2&pubid=63878936
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #73 στις: Φεβρουάριος 21, 2014, 08:24:38 μμ »

Λέτε να δούμε φώς;
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #74 στις: Φεβρουάριος 21, 2014, 09:06:42 μμ »

Ναι αμέ θα δεις . Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός
Ετοιμάζονται ήδη οι φιλοζωικοοικολογικοπλανητικογκρινπισικες να αποδείξουν ότι η καρακάξα πρέπει να προστατευθεί διότι είναι θύμα των κάφρων κυνηγών και μπλα μπλα....ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΑΔΟΧΟΥΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ TΗΣ UNISEF ΜΟΛΙΒΙΑ ΑΛΛΑ ΡΙΧΝΟΥΝ 10ΕΥΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΡΑΤΑΓΕΣ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΣΟΥ.
Α ξεχασα οτι θα κανουν και Μ.Κ.Ο. για την αναπαραγωγή της καρακάξας στην ανταρκτική που είναι και μόδα  Θυμός
Υ.Γ. να μην βάζουμε όλους στο ίδιο τσουκαλι.... μιλάω για συγκεκριμένους που δεν έχουν σχέση με την πραγματική διατήρηση ισορροπίας στη φύση Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: