Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 05:14:36 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Κυνήγι με αεροβόλο στην Ελλάδα,τι θέλουμε τελικά;;;;
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Κυνήγι με αεροβόλο στην Ελλάδα,τι θέλουμε τελικά;;;;
Αποστολέας Μήνυμα
xarris32
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 481



« Απάντηση #105 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 12:50:10 πμ »

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι στις χώρες που επιτρέπεται το κυνήγι με αεροβόλο αυτά που βαρανα να φανταστώ είναι μόνο όσα είναι ακίνητα στα κλαδιά;;;γιατί κινουμένω ποτε δε πιστεύω, αλλα άλλο θέλω να ρωτήσω αυτά που βαραν μετά τα τρώνε η μόνο ετσι για την πλάκα το κάνουν το λεω αυτό γιατί ο μόλυβδος δεν είναι τοξικος καρκινογόνος;;;το σφαιρακη που μπανει μεσα κάτι θα αφήνει καπια σκονιτσα από μόλυβδο καπια καταλυπα κάτι χημεία είναι μετά το βάζεις στο τηγανη πάει παντού μετα το τρως και μετά απο10 χρονια ψάχνεσαι.αυτο που λεω ισχύει;; δεν εχει καπια λογική, και για να μην παρεξηγηθούμε ρωτάω εντελώς πληροφοριακα εγκυκλοπεδικες γνώσεις
Καταγράφηκε

weihrauch hw 95 4.5
ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΕΝΑ DATSUN ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #106 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 01:27:37 πμ »

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι στις χώρες που επιτρέπεται το κυνήγι με αεροβόλο αυτά που βαρανα να φανταστώ είναι μόνο όσα είναι ακίνητα στα κλαδιά;;;γιατί κινουμένω ποτε δε πιστεύω, αλλα άλλο θέλω να ρωτήσω αυτά που βαραν μετά τα τρώνε η μόνο ετσι για την πλάκα το κάνουν το λεω αυτό γιατί ο μόλυβδος δεν είναι τοξικος καρκινογόνος;;;το σφαιρακη που μπανει μεσα κάτι θα αφήνει καπια σκονιτσα από μόλυβδο καπια καταλυπα κάτι χημεία είναι μετά το βάζεις στο τηγανη πάει παντού μετα το τρως και μετά απο10 χρονια ψάχνεσαι.αυτο που λεω ισχύει;; δεν εχει καπια λογική, και για να μην παρεξηγηθούμε ρωτάω εντελώς πληροφοριακα εγκυκλοπεδικες γνώσεις
Χαρη ειμαι 43 χρονων (να παρει,ποτε περασαν....?). τα 37 χωρις πλακα,ενα πουλερικο σκαγιωμενο στο πιατο θα υπηρχε παντα.
ακομα εδω ειμαι. προβληματα υγειας ουκ ολιγα αλλα δοξα το Θεο,καρκινος οχι ακομα....
και δεν μιλαμε για σκονιτσες αλλα εχουμε καταπιει και καμποσα σκαγια. αρα η 10ετια που γραφεις δεν παιζει. τωρα αν βγει κατι αργοτερα.... ολοι απο κατι θα παμε.
μια και το'φερε η κουβεντα,καπνιζεις?πινεις? οδηγας?δουλευεις? κουραζεσαι?στεναχωριες εχεις? αλλα τροφιμα μεταλλαγμενα και χιλιοψεκασμενα τρως? κλπ,κλπ,κλπ...
χωρις παρεξηγηση και εγω εννοειται ρε παιδι ετσι? απλα εγκυκλοπεδικα και απο περιεργεια και εγω...
(σοβαρα χωρις παρεξηγηση τωρα,δεν ειρωνευομαι.απλα μονο τι αναπνεουμε να σκεφτεις,φτανει. πηγες τωρα και εσυ να ψιρισεις...)
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
ΝΙΚΟΣ
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 945



WWW
« Απάντηση #107 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 09:35:50 πμ »

δεν πεινης Κλείσιμο ματιού. δεν καπνηζης Κλείσιμο ματιού. δεν ξενηχτας Κλείσιμο ματιού. δεν τρω ;)ς. δεεενν Έκπληξη
τοτε θα πας υγειεστατος   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

ποιος κρατουσαι ωρα ?
οταν ο θεος εφτιαχναι, τον κοσμo. .


norica dream hunter 4,5mm
bam 19/s custom      4,5mm
crosman 357/4          4,5mm
hw 95 tuning              4.5mm
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #108 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 10:48:28 πμ »

Από 9-10 χρονών που πήρα το πρώτο αεροβόλο μου, με θυμάμαι πάντα να κυκλοφορώ με μια χούφτα σφαιράκια στο στόμα... Ακόμα τίποτα από καρκίνο... Δεν χάνω όμως τις ελπίδες μου... με τόσα άγχη που περνάω σίγουρα θα τον χτυπήσω... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
ARTEMIS
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 86


« Απάντηση #109 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 11:50:12 πμ »

Παλια σφραγκισματα στα δοντια βενζινη με μολυβδο χαλκοσωληνες με κοληση που πινεις νερο κλπ . Ολοι δοκιμάσαμε μην ανχωνεσαι
Καταγράφηκε
xarris32
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 481



« Απάντηση #110 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 12:50:28 μμ »

ο ρε παιδια ενταξει ξερω που βρισκομαι και τη μου γινεται τι σκατα τρωμε και αναπνεουμε αλλα ηθελα ετσι να μαθω γι'αυτο ρωτισα.τα σκαγια απο τα φυσιγγια ειναι απο μολυβδο;;;;;; Απορία Απορία


δε παρεξηγω τιποτα και κανενεν καλοπροαιρετα κακοπροαιρετα
Καταγράφηκε

weihrauch hw 95 4.5
ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΕΝΑ DATSUN ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ
giorgos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 853



« Απάντηση #111 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 01:28:19 μμ »

ο ρε παιδια ενταξει ξερω που βρισκομαι και τη μου γινεται τι σκατα τρωμε και αναπνεουμε αλλα ηθελα ετσι να μαθω γι'αυτο ρωτισα.τα σκαγια απο τα φυσιγγια ειναι απο μολυβδο;;;;;; Απορία Απορία


δε παρεξηγω τιποτα και κανενεν καλοπροαιρετα κακοπροαιρετα
Και τα σκαγια απο μολυβδο και λιγο αντιμονιο ειναι εκτος απο τα καινουργια που ειναι απο ατσαλι για να μην ρυπαινουν το περιβαλον.
Καταγράφηκε
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #112 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 02:51:08 μμ »

ρε αλλαξτε κουβεντα με την κωλοαρρωστια, μεχρι τωρα οχι λεει ο γατος αλλα δεν τον γλιτωνω..ουτε για αστεια μην λετε τετοια..
Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #113 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 03:17:40 μμ »

Παιδια το αγχος και οι στεναχωριες ειναι τα χειροτερα,τα αλλα λιγο πολυ ολοι τα εχουν φαει.Οι πολλες οι πιεσεις ειναι που ρεταρουν τον οργανισμο.
Καταγράφηκε
xarris32
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 481



« Απάντηση #114 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 03:18:41 μμ »

ο ρε παιδια ενταξει ξερω που βρισκομαι και τη μου γινεται τι σκατα τρωμε και αναπνεουμε αλλα ηθελα ετσι να μαθω γι'αυτο ρωτισα.τα σκαγια απο τα φυσιγγια ειναι απο μολυβδο;;;;;; Απορία Απορία


δε παρεξηγω τιποτα και κανενεν καλοπροαιρετα κακοπροαιρετα
Και τα σκαγια απο μολυβδο και λιγο αντιμονιο ειναι εκτος απο τα καινουργια που ειναι απο ατσαλι για να μην ρυπαινουν το περιβαλον.

πω ρε τι λες τωρα δεν το ηξερα ε αφου ειναι και αυτα ετσι δε παθανεις τιποτα.δε πιστευω και τα μονοβολα του πουστη

Υ.Γ ΡΕ καλα κανω γω και τρωω μονο γουρουνακι το καλυτερο πραμα
Καταγράφηκε

weihrauch hw 95 4.5
ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΕΝΑ DATSUN ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ
xarris32
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 481



« Απάντηση #115 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 03:19:56 μμ »

ρε αλλαξτε κουβεντα με την κωλοαρρωστια, μεχρι τωρα οχι λεει ο γατος αλλα δεν τον γλιτωνω..ουτε για αστεια μην λετε τετοια..

καλα καλα σταματαμε.περιεργεια τη να κανουμε
Καταγράφηκε

weihrauch hw 95 4.5
ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΕΝΑ DATSUN ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #116 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 04:46:40 μμ »

Απο σκαγια δεν επαθε κανενας τιποτα,τα τρως και μετα πανε για βιολογικο καθαρισμο στου δημαρχου την εγκατασταση.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #117 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 05:25:28 μμ »

Πινω,καπνιζω, ξενυχταω,παω σε μπαρακια,σε μπουζούκια,σε κανα τυχερο Κλείσιμο ματιού δεν λεω όχι,τρωω κυνηγι,χαλαω λεφτα σε διακοπες,αγοραζω οπλα, καβαλαω μηχανες,ειμαι 55 χρονων και γενικα είμαι επιρρεπεις σε ότι φαινεται μαλακια για τους αλλους.

Πολλοι μου λενε ότι αυτά που κανω είναι αργος θανατος,τους απαντω....ποιος σας ειπε ότι θελω να πεθανω γρηγορα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


http://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCIQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DYlgwTtvWvOs&ei=b366VKXZDIX5UpjKg5gN&usg=AFQjCNF8mkP07dEQmpdPpP9_NCi0gF9YjQ&sig2=W1-Bf7jl2VUeNimfDmmtQw
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4302



« Απάντηση #118 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 05:50:58 μμ »

ο ρε παιδια ενταξει ξερω που βρισκομαι και τη μου γινεται τι σκατα τρωμε και αναπνεουμε αλλα ηθελα ετσι να μαθω γι'αυτο ρωτισα.τα σκαγια απο τα φυσιγγια ειναι απο μολυβδο;;;;;; Απορία Απορία


δε παρεξηγω τιποτα και κανενεν καλοπροαιρετα κακοπροαιρετα
Και τα σκαγια απο μολυβδο και λιγο αντιμονιο ειναι εκτος απο τα καινουργια που ειναι απο ατσαλι για να μην ρυπαινουν το περιβαλον.

πω ρε τι λες τωρα δεν το ηξερα ε αφου ειναι και αυτα ετσι δε παθανεις τιποτα.δε πιστευω και τα μονοβολα του πουστη ειδικά αυτα ειναι απο μόλυβδο

Υ.Γ ΡΕ καλα κανω γω και τρωω μονο γουρουνακι το καλυτερο πραμα
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
viston
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 114


« Απάντηση #119 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 06:09:46 μμ »

ρε παιδια δεν ειναι καρκινογονος ο μολυβδος, τοξικος ειναι, τουλαχιστων ετσι διαβασα, αλλα μονο αν περασει στο αιμα πραγμα που ειναι αρκετα δυσκολο.
Αν ειναι να στην κανει θα το καταλαβεις αμεσως διαφορετικα αν ειχε συσωρευτικη δραση ολοι θα ημασταν αγγελοι με τα καυσαερια που αναπνεουμε τοσα χρονια, παλιοτερα δηλαδη.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: