Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 04:38:11 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Κάτω
  Εκτύπωση  

  2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Αποστολέας Μήνυμα
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #75 στις: Μάρτιος 30, 2013, 11:30:43 πμ »

 Παρεμπιπτοντως οι Λαρισαιοι που ειναι???

  Προπονησουλα       Προπονησουλα
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #76 στις: Μάρτιος 30, 2013, 11:41:21 πμ »

Παρεμπιπτοντως οι Λαρισαιοι που ειναι???

  Προπονησουλα       Προπονησουλα


Καλο μου παιδι τι ωραια και αστεια που τα λες   Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Σιγα μη προπονηθω για να σκισω εσενα...το προγραμμα λεει μεσημεριανο οικογενειακο γευμα και στη συνεχεια ΟΦΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Το απογευμα και αφου ΠΑΣ ζουμε Ευρωπη να σε δουμε θα πιουμε και κανα παλιοκαφε  θα ριξουμε και κανα κοψιδι στο στομαχι και μετα τον απαραιτητο ολιγοωρο υπνακο ετοιμοι να υποδεχτουμε τα καπη  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #77 στις: Μάρτιος 30, 2013, 11:45:59 πμ »

Παρεμπιπτοντως οι Λαρισαιοι που ειναι???

  Προπονησουλα       Προπονησουλα


Καλο μου παιδι τι ωραια και αστεια που τα λες   Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Σιγα μη προπονηθω για να σκισω εσενα...το προγραμμα λεει μεσημεριανο οικογενειακο γευμα και στη συνεχεια ΟΦΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Το απογευμα και αφου ΠΑΣ ζουμε Ευρωπη να σε δουμε θα πιουμε και κανα παλιοκαφε  θα ριξουμε και κανα κοψιδι στο στομαχι και μετα τον απαραιτητο ολιγοωρο υπνακο ετοιμοι να υποδεχτουμε τα καπη  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Δεν πατε να ξεκινησετε την προπονησουλα για αυριο διοτι θα σας χρειαστει με αυτο που εχετε να αντιμετωπισετε..........







ΑΤ44
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
nekfjr
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292



« Απάντηση #78 στις: Μάρτιος 30, 2013, 01:23:19 μμ »

Παιδιά λίγες ώρες έμειναν πριν την "Μάχη του Πηνειού".
Μετά τό γενικόλογο του PIPERMAN,"ρε κανείς από Κρήτη",καθώς και μετά το ειδικότερο "Νεκτάριε Θα'ρθεις?",αρχίσανε οι προυπολογισμοί,ισολογισμοί,λογαριασμοί κλπ...
Αποτέλεσμα μηδενικόν,νιέντε,νίχτ,καπούτ,πράμα,με την καμμία που λένε...Με χλίψη διαπιστώνεις ότι μετά απο είκοσι χρόνια δουλειάς,δεν υπάρχει δυνατότητα να κάνεις
μια βόλτα στην Ελλάδα να βρεθείς με κάμποσους φίλους που έκανες αρχικά απο το πληκτρολόγιο,και να γνωρίσεις απο κοντά κι'άλλους.....
Μετά απο είκοσι χρόνια δουλείας,φτάσαμε στο σημείο να κάνουμε το σκ@τό παξιμάδι για δυό κουτάκια τζέι ές μπί δεκαεξάρια που τρελένεται η ΕΡΙΚΑ,'η για δυο της ίδιας μάρκας
σε εφτά κόμα εννιά που είναι τα αγαπημένα της ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ...
Τές Πα,μην χαλάω το θέμα με γκρίνιες....
Το να ευχηθώ καλά να περάσετε είναι μάλλον πλεονασμός,αλλά το κάνω...
Προπόνηση δεν πρέπει να κάνετε στις βολές αλλά στούς κοιλιακούς.Θα σας χρειαστεί για το γέλιο που θα πέσει και μάλλον και τις μάσες... Σαρκασμός Σαρκασμός

ΥΓ Κάπου πήρε το μάτι μου για μια τρίτη ημερίδα στο Σχιστό shooting club.Χμμ είναι μόνο 20 χιλιόμετρα από το σπίτι μου που βρίσκεται λίγο έξω απ'το Ηράκλειο..
Κρήτης λέμε οπότε και 175 ναυτικά μίλια και κάτι ευρουλίδια με το καράβι..... Σαρκασμός
Ρε λές... Απορία Απορία
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #79 στις: Μάρτιος 30, 2013, 01:41:52 μμ »

Νεκταριε παντα ευπροδεκτος εισαι και το ξερεις Κλείσιμο ματιού νομιζω οτι για της 21/4 ειναι αρκετα εφικτο εαν μπορεις να το συνδιασεις και με καμμια δουλεια απο Αθηνα.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #80 στις: Μάρτιος 30, 2013, 02:46:40 μμ »

Το "πνεύμα" σου θα είναι στη Λάρισα και το σώμα στο Βύρωνα, δε μου δίνεις το Hunting5 να το πάω βόλτα να πάρει τον αέρα του; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Οτι και να παρεις μαζι σου δε σε σωζει.....οι Συμπληγαδες στην εχουνε στημενη  Σαρκασμός



Τις συμπληγάδες θα τις περάσω εγώ σήμερα απο το λατομέιο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ανεβαίνω Λάρισσα απο σήμερα !!!!! Γιατί κάποιο καλό πουλάκι μου είπε ότι θα στηθεί σκηνήκο με πετονιές και κινούμενους "σταθερούς" στόχους ( kf66 το κατασκοπικό σου video ευθύνεται για αυτό Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ) οπότε φέρε Γιώργη ότι θέλεις Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #81 στις: Μάρτιος 30, 2013, 03:22:20 μμ »

Παιδιά του Κάμπου, απλά δεν ξέρετε σε τι μπλέξατε. Θα βρέξει Χατσάν αύριο, μόνο αυτό σας λέω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #82 στις: Μάρτιος 30, 2013, 04:01:44 μμ »

Το "πνεύμα" σου θα είναι στη Λάρισα και το σώμα στο Βύρωνα, δε μου δίνεις το Hunting5 να το πάω βόλτα να πάρει τον αέρα του; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Οτι και να παρεις μαζι σου δε σε σωζει.....οι Συμπληγαδες στην εχουνε στημενη  Σαρκασμός



Τις συμπληγάδες θα τις περάσω εγώ σήμερα απο το λατομέιο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ανεβαίνω Λάρισσα απο σήμερα !!!!! Γιατί κάποιο καλό πουλάκι μου είπε ότι θα στηθεί σκηνήκο με πετονιές και κινούμενους "σταθερούς" στόχους ( kf66 το κατασκοπικό σου video ευθύνεται για αυτό Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ) οπότε φέρε Γιώργη ότι θέλεις Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Oτι και να κουνανε θα κουναει και για αυτους. Σαρκασμός

Μην ξεχνας οτι εμεις παιζουμε στο Σχιστο με 5 μποφορ. Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #83 στις: Μάρτιος 30, 2013, 04:23:04 μμ »

Παιδιά του Κάμπου, απλά δεν ξέρετε σε τι μπλέξατε. Θα βρέξει Χατσάν αύριο, μόνο αυτό σας λέω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Μεσα στη βροχη εχεις υπολογισει και το ΒΤ μου ?
Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #84 στις: Μάρτιος 30, 2013, 04:27:34 μμ »

Παιδιά του Κάμπου, απλά δεν ξέρετε σε τι μπλέξατε. Θα βρέξει Χατσάν αύριο, μόνο αυτό σας λέω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Μεσα στη βροχη εχεις υπολογισει και το ΒΤ μου ?


 Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #85 στις: Μάρτιος 30, 2013, 05:33:03 μμ »

Παιδιά του Κάμπου, απλά δεν ξέρετε σε τι μπλέξατε. Θα βρέξει Χατσάν αύριο, μόνο αυτό σας λέω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Μεσα στη βροχη εχεις υπολογισει και το ΒΤ μου ?


Φυσικά Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2259


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #86 στις: Μάρτιος 30, 2013, 06:26:22 μμ »

Κύριοι

Να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται και να διασκεδασετε όσο πιότερο πάει. Να έχετε καλο δρόμο και καλή επιστροφή όσοι ταξιδέψετε.
Να στεναχωρισετε όσο περισσότερο γίνεται τούς οχτρούς σας και να ευχαριστησετε τούς φίλους σας


Καλή διασκέδαση.


Στάλθηκε από το πιστούνι μου
Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #87 στις: Μάρτιος 30, 2013, 07:53:00 μμ »

Κύριοι

Να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται και να διασκεδασετε όσο πιότερο πάει. Να έχετε καλο δρόμο και καλή επιστροφή όσοι ταξιδέψετε.
Να στεναχωρισετε όσο περισσότερο γίνεται τούς οχτρούς σας και να ευχαριστησετε τούς φίλους σας


Καλή διασκέδαση.


Στάλθηκε από το πιστούνι μου
+100000000
καλο ταξιδι,  να περασετε καλα!!!!!!! να τα λιωσετε τα καλικακια και καλη επιστροφη!!!
Τωρα για το 8 θαυμα της φυσης δεν το φοβαμε θα μας βγαλει ασπροπροσωπους!!!!
οταν θελει ακουει και βλεπει ΚΑΛΑ!!!!!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #88 στις: Μάρτιος 30, 2013, 08:13:10 μμ »

Κύριοι

Να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται και να διασκεδασετε όσο πιότερο πάει. Να έχετε καλο δρόμο και καλή επιστροφή όσοι ταξιδέψετε.
Να στεναχωρισετε όσο περισσότερο γίνεται τούς οχτρούς σας και να ευχαριστησετε τούς φίλους σας


Καλή διασκέδαση.


Στάλθηκε από το πιστούνι μου
+100000000
καλο ταξιδι,  να περασετε καλα!!!!!!! να τα λιωσετε τα καλικακια και καλη επιστροφη!!!
Τωρα για το 8 θαυμα της φυσης δεν το φοβαμε θα μας βγαλει ασπροπροσωπους!!!!
οταν θελει ακουει και βλεπει ΚΑΛΑ!!!!!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Το ενατο θελεις να πεις
Γιατι το 8ο ειμαστε οι Συπληγαδες
Ανιστοριτοι !  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

 
Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #89 στις: Μάρτιος 30, 2013, 09:44:49 μμ »

Καλή διασκέδαση παιδιά. Να περάσετε καλά.   Χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: