Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 12:09:55 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Κάτω
  Εκτύπωση  

  2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #180 στις: Απρίλιος 01, 2013, 08:35:02 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο΄ρε αυτος ειναι ταλεντο!


+1000000000000000000 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #181 στις: Απρίλιος 01, 2013, 08:51:10 μμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Αρχισαμε..................... 
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #182 στις: Απρίλιος 01, 2013, 09:03:08 μμ »

   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
 
  Σιγά μην ξαναλακίσει ο Αλφα  μ αυτό το χουνέρι που παθε    Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


   Ωραίος ο Κώστας   Άνεση
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #183 στις: Απρίλιος 01, 2013, 09:11:30 μμ »

   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
 
  Σιγά μην ξαναλακίσει ο Αλφα  μ αυτό το χουνέρι που παθε    Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


   Ωραίος ο Κώστας   Άνεση
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
map31
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 211


ΗΛΙΑΣ


« Απάντηση #184 στις: Απρίλιος 01, 2013, 09:56:16 μμ »


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κωστα εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ !!!!!!!!
ΦΟΒΕΡΟ ΤΑΛΕΝΤΟ !!!


Γιωργο εχεις δικιο!! Δεν ανοιγε με τιποτα το διαολοκουτι!!! Σαμποταζ φιλε!!!   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



"το παράσφιξε η γυναίκα το κουτί για να μη μπορώ να την ξεχάσω ούτε λεπτό"


« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 01, 2013, 10:04:09 μμ από map31 » Καταγράφηκε

Και Cricket...!!
Και Air Arms...!!

''Μέσα από το Ζάρκο...!!!"
map31
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 211


ΗΛΙΑΣ


« Απάντηση #185 στις: Απρίλιος 01, 2013, 10:03:34 μμ »

Βίντεο δεν τράβηξε κανένας ρε παιδιά;;;;



 Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3KG2b0XejTQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3KG2b0XejTQ</a>

Ο τίτλος θα έπρεπε να είναι "ΜΑΜΑΕΙ"  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ ...

ΜΠΡΑΒΟ Κωστα!!!
Καταγράφηκε

Και Cricket...!!
Και Air Arms...!!

''Μέσα από το Ζάρκο...!!!"
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #186 στις: Απρίλιος 01, 2013, 11:49:18 μμ »

...πήρα μιά άπειρη χαρά απ τον μεγάλο μου γιό την Κυριακή στο Σκοπευτήριο του Βύρωνα ! Μετά το ατομικό του ρεκόρ που απ΄το 522/600 εκτοξεύτηκε στο 564,6/600 σε Πανελλήνιους αγώνες, η πρόκριση του στην 7η θέση των τελικών και η κατάκτηση της  5ης  Παναλλήνιας θέσης που αντρίκια και στα ίσα κέρδισε απέναντι σε σκοπευτές άξιους και πιό έμπειρους στο μπαράζ των τελικών, δικαίωσε την γκρίνια και το παράπονο που μου έβγαλε παραμονές της αναχώρησης μου για Λάρισα  Χαμόγελο
 Γνώριζε πως οι προπονήσεις του και ο ιδρώτας και ο κόπος του θα είχαν αποτέλεσμα και ήθελε να το κοινωνήσω μαζί του...
Τελικά αυτό που δεν γνώριζε, όπως και κανείς μας δεν μπορούσε να διαννοηθεί, ήταν η συνέχεια και το μέγεθος της υπέρβασης του  Έκπληξη

...το καλό κλίμα άνοιξε βέβαια η σύζυγος μου με το νέο ατομικό ρεκόρ της στο πιστόλι γυναικών το Σάββατο 30/3 , όπως επίσης και η μεγάλη επιτυχία της συζύγου άλλου φίλου μας και γνωστού στον χώρο του αεροβόλου με την κατάκτηση της 7ης θέσης στους ίδιους Πανελήνιους αγώνες το Σάββατο στο τουφέκι γυναικών με επίδοση 392.6/400 !!!

...χαίρομαι που περάσατε καλά και εύχομαι να υπάρχει συνέχεια, όχι μόνον από πρωτοβουλίες των γνωστών πιά, αλλά και από τους νεότερους φίλους που το αεροβόλο κερδίζει συνεχώς με τέτοιες εκδηλώσεις !

...Grandmaster, xenofon, αρχίζω από εσάς τιμητικά για την συνεχή παρουσία σας από παλιά - αναφέρομαι στις Πανελλήνιες πρώτες συναντήσεις μας στα Γρεβενά από το 2008, και στους αγώνες ΤΔΗΑ, όπου από μιά χούφτα φθάσαμε να χαιρόμαστε σήμερα περισσότερες παρόμοιες σε σενάρια εκδηλώσεις. Η παρουσία σας μόνον χαρά και γνώση μπορεί να χαρίζει σε όσους σας γνωρίζουν στο εξής... Χαμόγελο

...KF66, μιά φιλική παρέμβαση μιάς και διαβάζουν και πολλοί νέοι, και δεν έχουν σαφή εικόνα για το άτομο μου  Στριφογύρισμα ματιών Ωραία τα video και η πλάκα, όλα δεκτά και με γνωρίζουν όλοι πως χιούμορ και αίσθηση του έχω, είναι πολλά τα χλμ που έχω γράψει οικογενεικώς μάλιστα ανά την Ελλάδα. Να κάνεις τουλάχιστον ταξίδια Χ 12 μέσα σε τρία χρόνια και παραπάνω από 900 χλμ σε ένα ΣΚ την φορά, με την σύζυγο και τρία παιδιά, νομίζω πως μόνον ο γιατρός με τον μπατζανάκη του μπορεί να με συναγωνιστεί....  Στριφογύρισμα ματιών

...ΠΙΠ συγχαρητήρια, κουράστηκες και έτρεξες αλλά νομίζω πήρες και ικανοποίηση ! Καλή συνέχεια και λυπάμαι που δεν σας στάθηκε αρωγός ο καιρός, να χαρείτε όλα τα σενάρια....εκείνον τον barracuda να τον κάψεις τον χ@μούρη.... Σαρκασμός

...Christopher, κ@λόγρια, βαπτίστηκες ξανά ...., ελπίζω να σεβάστηκαν το caliber σου !  Κλείσιμο ματιού

...asrael φίλε μου, σαν σκοπευτής βέβαια δεν με έχεις πείσει ακόμη παρόλες τις φιλότιμες προσπάθειες σου  Στριφογύρισμα ματιών, αλλά επειδή σαν καλλιτέχνης η ευαισθησία σου που με έχει πείσει καθώς και η δυνότητα σου στην χρήση της φωτογραφικής όπως και Η/Υ και μουσική, οφείλω να σταθώ στην άστοχη προσπάθεια να προσομειώσεις τα κείμενα σου αντιγράφοντας ονόματα, πράγματα και καταστάσεις γαλατικού κόμικ, ως ανεπαρκή και στερούμενα φαντασίας που όμως έχεις .... Λύπη

...tassos, μόνον εσύ και το ανοικτό και καινοτόμο σε όλα πνεύμα σου, θα μπορούσε να εστιάσει, να περιγράψει και εν κατακλείδι να αποδώσει σε μιά ευτελή κο@ράδα, εικαστικό μεγαλείο !  Σαρκασμός

...lionheart, τα χαμόγελα σου με κλώνους των Hatsan, όπως Daystate, ΗW και λοιπά, με βάζουν σε σκέψεις... Στριφογύρισμα ματιών

...agior, δημόσια σε ευχαριστώ για το τηλεφώνημα σου και την πρόθεση σου να με πάρεις μαζί σου και να μην υποστώ την ταλαιπωρία του ταξιδιού σχεδόν στα πρόθυρα ελαφράς ίωσης απ την Παρασκευή το βράδυ. Τελικά η επιμονή του μικρού Γιώργη, έριξε τον άλλο Γιώργη, αλλά σου υπόσχομαι να με φορτωθείς την επόμενη φορά...στην Harley  Μεγάλο χαμόγελο

...oι λοιποί, thrass86, Ssbk23, magnum350, barracuda, George3D, Μιχάλη (...εσένα με όλη την γκάμα των gaygun  Σαρκασμός), με ξέρετε, σας ξέρω, τα λημέρια μας γνωστά, κάπου-κάπως θα ανταμωθούμε !   Κλείσιμο ματιού

...ειλικρινά λυπάμαι που δεν είχα την ευκαιρία να γνωρίσω τα υπόλοιπα μέλη της μεγάλης και εντυπωσιακής σε μέγεθος συμμετοχών παρέας στον κάμπο  Λύπη
...έχω όμως κάτι να ελπίζω στο προσεχές μέλλον  Χαμόγελο

...εύχομαι από καρδιάς στο μέλλον να έχουμε και άλλες πυκνότερες και όμορφες εικόνες και από άλλες γωνιές της υπέροχης χώρας μας ! Ήδη κάποια νέα παιδιά πήραν μυρωδιά και εικόνες, ένοιωσαν συναισθήματα και συγκινήσεις, μένει μόνον να κάνουν το βήμα και η βοήθεια μας θα είναι αρωγός στην προσπάθεια το αεροβόλο να κερδίσει αυτό που του αξίζει.

...εύχομαι ολόψυχα από καρδιάς σε όλους τους πατέρες αρσενικών να νοιώσουν το ρίγος που με διαπερνούσε σε κάθε βολή του γιού μου  την Κυριακή, ακόμη και αν οι γόνοι τους δεν ασχοληθούν με την σκοποβολή, αλλά οι "βολές' τους να βρουν  τους στόχους που τους αξίζουν !  Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 02, 2013, 01:01:50 πμ από alpha-63 » Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #187 στις: Απρίλιος 02, 2013, 12:06:52 πμ »

Για σου Αποστολε αρχοντα.

Να χαιρασαι την οικογενεια σου,και παντα τετοια.

Ιδιαιτερα τον Γιωργο, τον βλεπω να φτανει πολυ ψηλα. Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #188 στις: Απρίλιος 02, 2013, 12:16:09 πμ »

Για σου Αποστολε αρχοντα.

Να χαιρασαι την οικογενεια σου,και παντα τετοια.

Ιδιαιτερα τον Γιωργο, τον βλεπω να φτανει πολυ ψηλα. Άνεση

....και τον Γιαννάκη σου, για ψηλά τον βλέπω στο έχω πει..., μπορεί να γίνει και πιλότος  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
blackxx
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 398



« Απάντηση #189 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:39:59 πμ »

Κάθε συνάντηση Αεροβολάδων είναι πολύτιμη και ωφέλιμη σε όλους τους συμμετέχοντες.
Είτε είναι δύο, είναι είναι εκατόν εικοσιδύο όπως έγινε στην Λάρισα.
Μπράβο παιδιά, συνεχίστε .

Υ.Γ. Ζηλεύω πολύ !!!
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #190 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:50:06 πμ »

Αποστολη Μπραβο για τον Γιο σου αξιος Κλείσιμο ματιού Εχασες ομως διοτι θα ειχες πολες ευκαιριες για πειραγματα. Πραγματι χαμογελαω σε πολλες φωτο με ακριβα οπλα διοτι επαληθευω οτι ειχα δικιο για της φτωχες πλην τιμιες επιλογες μου Χαμόγελο
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
cynix
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 79


« Απάντηση #191 στις: Απρίλιος 02, 2013, 12:24:40 μμ »

Συγχαρητήρια για την επιτυχία της ημερίδος. Οι φωτο δείχνουν οτι το διασκεδάσατε!
Πάντα τέτοια..
Καταγράφηκε

team Walther Greece
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #192 στις: Απρίλιος 02, 2013, 12:28:20 μμ »

Αποστολε .  .  .  . συγχαρητηρια !  !  !

Ταξιδιωτες .  .  . αεροβολαδες , και εις αλλα με υγεια   Χαμόγελο
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #193 στις: Απρίλιος 02, 2013, 01:46:05 μμ »

Και τα αποτελέσματα στο BenchRest 25m 20 βολές

Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
alpha-63
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 238


...αυτοπεποίθηση !


« Απάντηση #194 στις: Απρίλιος 02, 2013, 02:41:29 μμ »

Αποστολη Μπραβο για τον Γιο σου αξιος Κλείσιμο ματιού Εχασες ομως διοτι θα ειχες πολες ευκαιριες για πειραγματα. Πραγματι χαμογελαω σε πολλες φωτο με ακριβα οπλα διοτι επαληθευω οτι ειχα δικιο για της φτωχες πλην τιμιες επιλογες μου Χαμόγελο

...ψιτ, λεβεντόπαιδο έχουμε και στην Ατιική ένα ραντεβού νομίζω, την τρίτη εβδομάδα του Απριλίου - είναι και επετειακό μάλιστα με πουλί ορθό στην θράκα - .... Στριφογύρισμα ματιών
...οπότε έχουμε και συνέχεια.

...ωχ, θα πεταχτεί τώρα ο ssbk και ποιός μας σώζει !  Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: