Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 12:45:49 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Σελίδες: 1 ... 16 17 [18]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Αποστολέας Μήνυμα
ssbk23
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 313



« Απάντηση #255 στις: Απρίλιος 06, 2013, 05:34:40 μμ »

...και σε απλό .pps για τους παλιούς εδώ

https://www.dropbox.com/s/l5tw9lgwgi03h24/Larisa%20reloaded2.pps

και πάλι πατήστε download για προβολή σε παρουσίαση Power point
Καταγράφηκε

Μάστορας είναι και της κατσίκας ο κώλος που τα κάνει στρογγυλά!
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #256 στις: Απρίλιος 06, 2013, 07:55:36 μμ »

Βασίλη άπαιχτος για ακόμα μια φορά Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2259


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #257 στις: Απρίλιος 08, 2013, 09:40:34 πμ »

Είστε απόλαυση  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Σταμάτη βάλε το μπουτόν Like  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #258 στις: Απρίλιος 08, 2013, 10:53:08 πμ »

Μόλις βρώ το χρόνο που χρειάζεται για να αναβαθμίσω το forum απο έκδοση 1 σε έκδοση δύο θα δείτε αρκετά πράγματα που θα σας αρέσουν .....

Χρόνος χρόνος χρόνος ...  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Xenofon
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 404


« Απάντηση #259 στις: Απρίλιος 08, 2013, 07:37:06 μμ »

Καλά το υποψιαζόμουν το Christo νάκι  Μεγάλο χαμόγελο Θα είναι κ το μόνο που θα γλυτώσει κ τα αντίποινα!  Σαρκασμός Ευχαριστώ για τις πληροφορίες Βασίλη.  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ssbk23
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 313



« Απάντηση #260 στις: Απρίλιος 08, 2013, 09:04:02 μμ »

Καλά το υποψιαζόμουν το Christo νάκι  Μεγάλο χαμόγελο Θα είναι κ το μόνο που θα γλυτώσει κ τα αντίποινα!  Σαρκασμός Ευχαριστώ για τις πληροφορίες Βασίλη.  Μεγάλο χαμόγελο

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Has9Bvlyxdk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Has9Bvlyxdk</a>

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μάστορας είναι και της κατσίκας ο κώλος που τα κάνει στρογγυλά!
Xenofon
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 404


« Απάντηση #261 στις: Απρίλιος 08, 2013, 09:53:18 μμ »

 Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Σε άλλον έπρεπε να το βάλεις αυτό, όχι σε μένα  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ssbk23
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 313



« Απάντηση #262 στις: Απρίλιος 08, 2013, 10:09:03 μμ »

Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Σε άλλον έπρεπε να το βάλεις αυτό, όχι σε μένα  Μεγάλο χαμόγελο

Για μένα το έβαλα βρε παρεξηγιάρη  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Μάστορας είναι και της κατσίκας ο κώλος που τα κάνει στρογγυλά!
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #263 στις: Απρίλιος 09, 2013, 09:58:25 πμ »

Καλά το υποψιαζόμουν το Christo νάκι  Μεγάλο χαμόγελο Θα είναι κ το μόνο που θα γλυτώσει κ τα αντίποινα!  Σαρκασμός Ευχαριστώ για τις πληροφορίες Βασίλη.  Μεγάλο χαμόγελο

Μα δε φταιει ο Αρσενης...Καποια στιγμη μου λεει ''μπαμπα ενα σκιουρακι μου εβγαλε γλωσσα'', παρασυρθηκα και γω και του λω ''τοτε ριχτου''.... Σαρκασμός Σαρκασμός

Ευτυχως να λες που δεν ακολουθησαμε την ιδια διαδικασια οταν μετα απο λιγο μου λεει ''μπαμπα, εκεινος ο κυριος φωναζει συνεχεια ΣΤΟΠ ΣΤΟΠ'' .....  Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #264 στις: Απρίλιος 09, 2013, 10:03:59 πμ »

Καλά το υποψιαζόμουν το Christo νάκι  Μεγάλο χαμόγελο Θα είναι κ το μόνο που θα γλυτώσει κ τα αντίποινα!  Σαρκασμός Ευχαριστώ για τις πληροφορίες Βασίλη.  Μεγάλο χαμόγελο

Μα δε φταιει ο Αρσενης...Καποια στιγμη μου λεει ''μπαμπα ενα σκιουρακι μου εβγαλε γλωσσα'', παρασυρθηκα και γω και του λω ''τοτε ριχτου''.... Σαρκασμός Σαρκασμός

Ευτυχως να λες που δεν ακολουθησαμε την ιδια διαδικασια οταν μετα απο λιγο μου λεει ''μπαμπα, εκεινος ο κυριος φωναζει συνεχεια ΣΤΟΠ ΣΤΟΠ'' .....  Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #265 στις: Απρίλιος 09, 2013, 10:22:13 πμ »

Καλά το υποψιαζόμουν το Christo νάκι  Μεγάλο χαμόγελο Θα είναι κ το μόνο που θα γλυτώσει κ τα αντίποινα!  Σαρκασμός Ευχαριστώ για τις πληροφορίες Βασίλη.  Μεγάλο χαμόγελο

Μα δε φταιει ο Αρσενης...Καποια στιγμη μου λεει ''μπαμπα ενα σκιουρακι μου εβγαλε γλωσσα'', παρασυρθηκα και γω και του λω ''τοτε ριχτου''.... Σαρκασμός Σαρκασμός

Ευτυχως να λες που δεν ακολουθησαμε την ιδια διαδικασια οταν μετα απο λιγο μου λεει ''μπαμπα, εκεινος ο κυριος φωναζει συνεχεια ΣΤΟΠ ΣΤΟΠ'' .....  Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Χρήστο άπαιχτος  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....

Σελίδες: 1 ... 16 17 [18]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: