Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 26, 2024, 03:20:54 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ :Field Target & ExtremeBR
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Κάτω
  Εκτύπωση  

  3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ :Field Target & ExtremeBR
Αποστολέας Μήνυμα
SHADOW
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 262


SHADOW GUNSTOCKS AND MORE ! !


« Απάντηση #135 στις: Απρίλιος 21, 2013, 10:56:28 μμ »

Καλαμπουρια ,πειραγματα,μονομαχιες,σκοποβολη,ωραια οπλα αλλα πανω απ'ολα ΕΥΘΥΜΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ που δινουν βαση στην ψυχαγωγικη σκοποβολη,συνεθεσαν μια ομορφη συναντηση που πιστευω οτι ολοι μας θυμομαστε!!!!

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους λοιπον και ελπιζω σε περισσοτερες συναντησεις γιατι νομιζω οτι ολοι το εχουμε αναγκη να ξεδινουμε ετσι!

Επισης ενα μεγαλο μπραβο στον Βασιλη SSBK που καταφερε να παει στον τελικο της μονομαχιας του FT με το ULTRAκι μου με το οποιο εριχνε για πρωτη φορα!!!
Συγνωμη ομως φιλε αλλα το ποσον που μου προσφερε ο ΑΡΧΗΓΟΣ ηταν πολυ δελεαστηκο και ετσι επρεπε να χασεις στον τελικο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Καταγράφηκε

Aν πεις οτι δεν μπορεις...........δεν μπορεις!!

Αν πιστεψεις πως μπορεις............ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!!
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #136 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:01:23 μμ »

Πέρα απο τις ημερίδες αυτό προσπαθούμε να το κάνουμε όποτε βρισκόμαστε Ηλία, απλά στις ημερίδες υπάρχει απαρτία της παρέας οπότε σκοπευτικά μπορεί να μην είναι η καλύτερη μέρα για αρκετούς αφού το μόνο που μας νοιάζει είναι το πως θα σηκώσουμε τα γράδα του κεφιού και να κάνουμε το κλίμα πιο ευχάριστο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Φίλε είχα πάρα πολύ καιρό να σε δώ και ειλικρινά το χάρηκα πάρα πολύ σήμερα που σε είχαμε μαζί μας Χαμόγελο

Σε περιμένουμε και στις επόμενες μαζώξεις Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
ssbk23
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 313



« Απάντηση #137 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:03:14 μμ »

Καλαμπουρια ,πειραγματα,μονομαχιες,σκοποβολη,ωραια οπλα αλλα πανω απ'ολα ΕΥΘΥΜΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ που δινουν βαση στην ψυχαγωγικη σκοποβολη,συνεθεσαν μια ομορφη συναντηση που πιστευω οτι ολοι μας θυμομαστε!!!!

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους λοιπον και ελπιζω σε περισσοτερες συναντησεις γιατι νομιζω οτι ολοι το εχουμε αναγκη να ξεδινουμε ετσι!

Επισης ενα μεγαλο μπραβο στον Βασιλη SSBK που καταφερε να παει στον τελικο της μονομαχιας του FT με το ULTRAκι μου με το οποιο εριχνε για πρωτη φορα!!!
Συγνωμη ομως φιλε αλλα το ποσον που μου προσφερε ο ΑΡΧΗΓΟΣ ηταν πολυ δελεαστηκο και ετσι επρεπε να χασεις στον τελικο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός




Ηλία χάρηκα πολύ που σε γνώρισα από κοντά και πραγματικά ήταν τιμή μου που με άφησες να "χουφτώσω" το άκρως ερωτεύσιμο BSA Ultra σου.
Όσο για την ήττα μου από τον αρχηγό..... δεν είχα άλλη επιλογή, σε περίπτωση που κέρδιζα θα τον στεναχωρούσα και είναι σε επικίνδυνη ηλικία, άσε που μια ήττα του αρχηγού θα εκλαμβάνονταν ως ανταρσία. Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Μάστορας είναι και της κατσίκας ο κώλος που τα κάνει στρογγυλά!
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #138 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:11:32 μμ »

Ευτυχώς υπάρχει και το βίντεο Βασίλη... Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
ssbk23
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 313



« Απάντηση #139 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:15:16 μμ »

Ευτυχώς υπάρχει και το βίντεο Βασίλη... Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άνεση Άνεση Άνεση

Video στο οποίο θα είμαι υποψήφιος για Oscar καλύτερης ερμηνείας.....
Πίστεψες ότι πραγματικά κέρδισες με την αξία σου.  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Μάστορας είναι και της κατσίκας ο κώλος που τα κάνει στρογγυλά!
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #140 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:28:11 μμ »

Ευτυχώς υπάρχει και το βίντεο Βασίλη... Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άνεση Άνεση Άνεση

Video στο οποίο θα είμαι υποψήφιος για Oscar καλύτερης ερμηνείας.....
Πίστεψες ότι πραγματικά κέρδισες με την αξία σου.  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα


Βασιλη ηρεμησε,σε βλεπω με διαγραφη αμα κολλας στον αρχηγο. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ενω εγω που θελω το αξιωμα,την κανω τουμπεκα. Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 21, 2013, 11:35:55 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #141 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:40:00 μμ »

Εσένα σε καταγγέλω γιατί μας ξεγέλασες....
έλεγες ελάτε να παίξουμε με 12λιβρα και έφερες το 40λιβρο  Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #142 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:42:53 μμ »

Ναι ναι Χριστοφ μην μιλας Σφραγισμένα χείλη Εγω θα ριξω με 12λιβρο στο ΕΒR και να σου ενας Λυκος εμφανιζεται ολος τυχαιος να ριχνει στα 50μ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Αξιος ο Πιπ σημερα, Ηταν η μερα του σημερα. Ο Ηλιας με αφησε αφωνο με την δωρεα του!!! Ειχα ξεχασει εδω και καιρο οτι υπαρχουν ακομη τετοιοι ανθρωποι.  Μας το ξαναθυμησε για αλλη μια φορα οτι υπαρχουν και εξαιρεσεις. Μπραβο απο εμενα και επιφυλασομαστε για αυτη σου την κινηση Χαμόγελο
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #143 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:45:21 μμ »

Εσένα σε καταγγέλω γιατί μας ξεγέλασες....
έλεγες ελάτε να παίξουμε με 12λιβρα και έφερες το 40λιβρο  Σφραγισμένα χείλη

Ενα λυκο εφερα,ξεφορτιστο και ξεφουσκωτο.

Μη με μαλωνεις,τα 10αρια αυτος τα εκανε Κλείσιμο ματιού οχι εγω. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #144 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:47:38 μμ »

Εσένα σε καταγγέλω γιατί μας ξεγέλασες....
έλεγες ελάτε να παίξουμε με 12λιβρα και έφερες το 40λιβρο  Σφραγισμένα χείλη

Ενα λυκο εφερα,ξεφορτιστο και ξεφουσκωτο.

Μη με μαλωνεις,τα 10αρια αυτος τα εκανε Κλείσιμο ματιού οχι εγω. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εγώ ξέρω τα κινητά και οι μπαταρίες είναι αφόρτηστες ... και το όπλο;   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Τελικά πρέπει να ήμουν ο μόνος με 12λιβρο στην παρέα  Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #145 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:54:07 μμ »

Εσενα μην σου περνουν πολυ αερα τα μυαλα σου με το καινουργιο μαχαιρι Στριφογύρισμα ματιών Εχω ηδη την εικονα στο μυαλο μου, να φορας το φτερο και να κρατας το μαχαιρι σε στυλ APACHE Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   Παει η Κασανδρα Σταματη Κλάμα.........................  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #146 στις: Απρίλιος 21, 2013, 11:56:41 μμ »

Εριξα FT ΜΕ 12ΛΙΒΡΟ και τη πηρα,αυτο που ελεγε ο αειμνηστος Γιωργος Ζαμπετας....τον ααααααααααααααααααραπηηηηηηηη. Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #147 στις: Απρίλιος 22, 2013, 12:00:00 πμ »

Εσενα μην σου περνουν πολυ αερα τα μυαλα σου με το καινουργιο μαχαιρι Στριφογύρισμα ματιών Εχω ηδη την εικονα στο μυαλο μου, να φορας το φτερο και να κρατας το μαχαιρι σε στυλ APACHE Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   Παει η Κασανδρα Σταματη Κλάμα.........................  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

E χμμμμ μόλις το τροχίσω κάπου πρέπει να το δοκιμάσω .... εύκαιρη θα είναι ......  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Εγώ ακόμα παραμηλάω για το μαχαίρι ..... ειλικρινά ούτε που το περίμενα να πέσει σε μένα θα έχει την εξέχουσα θέση του όπως κι ο Ηλίας στην καρδιά μου Χαμόγελο


Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #148 στις: Απρίλιος 22, 2013, 10:20:59 πμ »

Χθές Κυριακή 21/4/2013 η παρέα του γαλατικού χωριού ξαναμαζεύτηκε για να γλεντήσει ....... τα κοντάρια έτοιμα παρα πόδα ....... στόχοι έτοιμοι ... παρέα έτοιμη για γλέντι έτσι μαζευτήκαμε σε μια τοποθεσία ( Σκοεπυτήριο Σχιστού λέγεται ) και το κέφι άναψε.

Πλέον βρήκα τρόπο να ζωγραφίζω γρήγορα τα συμβάντα τον οποίο δίδαξα και σε ένα ακόμα μέλος της παρέας και είχαμε μπόλικους πίνακες αυτή τη φορά, το κακό είναι ότι η ποιότητα τους είναι συζητήσημη αλλά πάντα υπάρχει κάτι που πρέπει να βελτιώσουμε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Μερικές απόψεις της παρέας την ώρα της προετοιμασίας:







Κι ο Κωσταλίξ με τον Αγιουρίξ ετοιμάζουν τους στόχους Χαμόγελο



Κι ο Xριστοφίξ με το παράπονο ... ρε μ....κα βγάλε μια φωτογραφία που να φαίνομαι της προκοπης κι όχι σε περίργες πόζες



Κι ο Κωσταλίξ ετοιμάζετει στόχους ...... γιατί όμως είναι σκυμένος ;



Κι ο Αγιουρίξ με ένα στήριγμα στόχου αναρωτιέται ..... "τα αγριογούρουνα πού είναι;" ....... "να κάπου κατα κεί μου έπεσε το τάληρο"  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Κι ο Χριστοφίξ με τον Αγιουρίξ και τον Κωσταλίξ κουβεντιάζουν για τη ραχητική κόμπρα που ζωγράφισε ο Κωσταλίξ στο στόχο και του λέει ο Αγιουρίξ ... "ρε αρχηγέ ο κόσμος δεν θα βαράει τους στόχους με τα κοντάρια αλλα θα προσπαθεί να χτυπήσει την κόμπρα", κι ο Χριστοφίξ σε μή περίεργη πόζα με γκριμάτσα ..... με ένα ύφος γεμάτο απορία  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός "Μα τι λένε για την κόμπρα, ποιά κόμπρα βλέπουν εγώ έναν άσσο βλέπω"



Και τα καινούρια μέλη της παρέας μας ο Γατίξ που θυμάμαι κι ο Θρασίξ και να με συγωρεί το άλλο μέλος που δεν θυμάμαι το ονομά του ..... στήνουν τα ομοιώματα ζώων



... To be continued .....
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #149 στις: Απρίλιος 22, 2013, 10:59:26 πμ »

Καλα το πας συνεχισε..................... Ο Κωσταλιξ ολα τα λεφτα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.

Σελίδες: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: