Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 07:35:26 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ :Field Target & ExtremeBR
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Κάτω
  Εκτύπωση  

  3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ :Field Target & ExtremeBR
Αποστολέας Μήνυμα
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #150 στις: Απρίλιος 22, 2013, 10:15:16 πμ »

Καλα το πας συνεχισε..................... Ο Κωσταλιξ ολα τα λεφτα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Μόλις τελειώσω αυτό που κάνω έπεται συνέχεια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #151 στις: Απρίλιος 22, 2013, 10:55:39 πμ »

Η συνέχεια λοιπόν .....

Ο Αγιουρίξ μαζί με τον Νίκο



Κι ο Χριστοφίξ σε μια φάση γεμάτος απορίες ...... μα σαν να με καταδιώκουνε βρε παιδί μου .... έχω την εντύπωση ότι με παρακολουθούν



Κι ο Κωσταλίξ μας δείχνει "να εδώ θα τις καρφώνετε τις ....... βολές σας .... δεν σας κάνει;"



Κι ο Αγιουρίξ του λέει του αρηγού Κωσταλίξ ..... μα αρχηγέ μου .... είναι μικρό το πάνελάκι για τις ..... λόγχες μας ..... πως θα τις καρφώνουμε σε τόσο μικρή επιφάνεια .... άς που είναι σκληρό το πάνελ και θα στραβω....ώσει η μύτη απο τις λόγχες ......

Κι ο Κωσταλίξ του λέει ..... μα είναι τόσο απλό φίλε μου Αγιουρίξ ........ ο καλός ο σκοπευτής καρφώνει τη λόγχη του ..... όπου αυτός σημαδέψει εσύ τι θέλεις δηλαδή .... πολιορκητικό πύργο για να νοιώσεις όμορφα; Τι δεν καταλαβαίνεις ...... ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;



Και συνεχίζει ο Κωσταλίξ ..... να είδες Αγιουρίξ ..... το έβαλα στο πλάι οπότε έχεις μεγαλύτερη επιφάνεια τώρα ..... νοιώθεις καλύτερα τώρα;



Κι ακούγεται παραπέρα μια φωνή ...... μην τον ακούς αρχηγέ τον Αγιουρίξ ..... ώρες ώρες τον πιάνει η χαζομάρα .... καλό παιδί είναι όμως ( άριστο κατα τη γνώμη μου ), μπορεί να καρφώσει τις λόγχες του σε πολύ μικρότερη επιφάνεια !!!



Κι απαντάει ο Κωσταλίξ .... χαμογελώντας μα τα χίλια αγριογούρουνα και τους 73 Ρωμαίους πραίτοριανούς φύλακες που έχουνε φάει φασολάδα .... εγώ το ξέρω τι μπορεί να κάνει ο Αγιουρίξ ..... αυτός ώρες ώρες δεν το καταλαβαίνει



Και ξεκινάει νέος κύκλος πειράγματος μεταξύ Αγιουρίξ και Κωσταλίξ .....

Κωσταλίξ προς Αγιουρίξ:

Μα καλά θα δοκιμάσεις το καινούριο σου κοντάκι με τις ροζ κορδελίτσες και τα Ρωμαικά αρώματα;



Αγιουρίξ: Μα βέβαια ....... να δείξουμε ότι κι εμείς έχουμε γούστο Αρχηγέ



Κωσταλίξ:

Ναί αλλά με ρώς κορδελίτσες βρέ .... θα σου ονομάσουν Λέλο το κοντάρι σου και θα τρέχουμε μετά

Αγιουρίξ: Αρχηγέ ήδη τρέχουμε .... δεν το κάνανε Ρωμαίοι αλλά δικοί μας ..... τελικά είδες τι είναι να έχεις καλούς φίλους; Σε αγαπάνε δεν λέω αλλά η καζούρα πέφτει σύνεφο μετά ........



To be continued ...........
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 22, 2013, 11:47:23 πμ από agior » Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #152 στις: Απρίλιος 22, 2013, 12:16:49 μμ »

Έχουμε τα πρώτα αποτελέσματα, συγχαρητήρια σ' όλους τους συμμετάσχοντες και ειδικά στους πρώτους



παρατηρήστε το Λέλο, στα χέρια 3 διαφορετικών σκοπευτών έφερε παραπλήσια αποτελέσματα Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #153 στις: Απρίλιος 22, 2013, 12:51:29 μμ »

Ευχαριστουμε κυριε Γιωργο. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.

Θελω να πιστευω,οι δυνατοτητες του Λελου οτι ειναι για παραπανω. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #154 στις: Απρίλιος 22, 2013, 12:58:44 μμ »

Επεισόδιο τρίτο ......

Και ξάφνου παίρνουν όλοι από μια πινακίδα με στόχους και πηγαίνουν να τους τοποθετήσουν ......



Κι ο Κωσταλίξ τους φωνάζει "κουνηθήτε ρεεεεε αντε μην πάρω καμιά πέτρα" και σκύβει να αρπάξει μια πέτρα





Και συμμορφώθηκαν και πήγαν να βάλουν τους στόχους





Να κι ένα μεταλλικό ζωάκι ...... έτοιμο να υποδεχτεί τις κονταριές καμαρωτό καμαρωτό Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



Και οι στόχοι τοποθετούνται



Καθώς κι ο Γατίξ στερεώνει μεταλλικά ζωάκια για να τα κονταρίσουν οι προσκεκλημένη



Αλλά οι στόχοι μπήκαν ανάποδα ......... αντί να μπούνε με σειρά 1,2,3,4,5 μπήκαν ανάποδα κι ο Κωσταλίξ στην παρέα να τοποθετεί  Σαρκασμός



Κι ενώ ο Κωσταλίξ στήνει το στόχο ο αγιουρίξ μονολογεί ..... το κονταράκι μου ... να μου το βαφτίσουνε Λέλο, δεν ξέρουν απο γούστο ...... αλλά φίλοι μου είναι και με αγαπάνε ....  Σαρκασμός



Και στην επιστροφή ο Κωσταλίξ έχει μια απορία .... πολύ εύκολα στήσαμε τους στόχους ..... κάτι όμως δεν μου αρέσει .... όλο και κάτι μπορεί να ξέχασα .... δεν μπορεί ... κάτι δεν μου φαίνεται σωστό ....



Και αποφασιστικά κρατώντας το μίνι σφυρί του Θώρ με αγέροχο ύφος λέεο ο Κωσταλίξ ..... όποιος μου πεί ότι έκανα χαζομάρα θα του καρφώσω 72 περτσίνια στο κεφάλι να μοιάζει με Ρωμαική περικεφαλαία



Και μετά η θαυματουργή δάδα ( δεν είχαμε ακόμα λαμπτήρες ) της εμπνευσης ...... του ήρθε η ιδέα .... να αλλάξουμε τους στόχους να μπούνε στη σωστή σειρά .....

Μα τα 4656 περτσίνια των Ρωμαικών ασπίδων ....... αλλάχτε τη σειρά πρίν ζωγραφιστούν με τη λάθος σειρά και μας κοροϊδεύουν ( πολύ αργά όπως βλέπετε ήδη ζωγραφίστηκαν ) ....



Και συνεχίζει να φωνάζει:

Ρεεεε καλά τους αλλάξατε ..... βάλτε τους και στη σωστή σειρά .......





Και έσκυψε να τοποθετήσει μικρά στοχάκια ( θα τα πετύχουν άραγε οι κονταροφόροι με τα κοντάρια τους; )



Και το τρόπαιο της γιορτής  ......



To be contunued
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
cynix
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 79


« Απάντηση #155 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:11:15 μμ »

Μπράβο παιδιά! Ενδιαφερον το BR στα 50m... Στριφογύρισμα ματιών
Δεν μπόρεσα να ερθω μιας και έμπλεξα με τα μελίσσια μου..
Καταγράφηκε

team Walther Greece
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #156 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:28:30 μμ »

Μπραβο παιδια συγχαρητηρια σε ολους.
Δυστυχως δεν μπορεσα να παραστω.
Με χαρα βλεπω οτι ο πινακας αποτελεσματων ειναι ολοκληρωμενος,δηλ αναφερονται και τα οπλα των σκοπευτων.Ετσι γινεται σε ολους τους αγωνες ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ εκτος απο καποιους αλλους ενδοσυλλογικους αγωνες που ΠΟΤΕ δεν αναφερονται στους πινακες αποτελεσματων τα οπλα λες και ειναι δευτερευουσας σημασιας Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
tolis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 44


« Απάντηση #157 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:31:23 μμ »

Καλή η ημερίδα αλλα εχω να παρατηρήσω οτι σε θέματα ασφαλείας ενας ψαρομάλης νεοεισερχόμενος στον
χώρο ειχε την φιαλή του στα πόδια μας.
Ενω ρίχναμε  δεν ειχε σετάρει σκοπευτικά και μας ζάλιζε τα ....... για το που γυρνάμε τα μπλιμπλίκια
της διόπτρας.
Δεν ειχε βάση για το οπλο και ειχε μέγγενη της Dremel (αν θεωρείται διαφήμιση να κοπεί παρακαλώ)
Δεν φτάνει που μας αδειασε την γωνία στις 13,00 επανήλθε με τον ανήλικο υιό και την σύζυγο το απόγευμα
αφου ειχε φάει τον αγλέωρα.
Θέματα  σαν και αυτο αμαυρώνουν την εικόνα του σπόρ και αναδικνείουν τις σκοτεινές πτυχές του
νου σχετικά με την αυτοδιάθεση του ατόμου.

Παρακαλούνται οι διοργανωτές να πάρουν τα μέτρα τους γιατί πολύ φοβάμαι οτι αυτό θα επαναληφθεί.    
 

  
Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #158 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:36:06 μμ »

Μπραβο παιδια συγχαρητηρια σε ολους.
Δυστυχως δεν μπορεσα να παραστω.
Με χαρα βλεπω οτι ο πινακας αποτελεσματων ειναι ολοκληρωμενος,δηλ αναφερονται και τα οπλα των σκοπευτων.Ετσι γινεται σε ολους τους αγωνες ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ εκτος απο καποιους αλλους ενδοσυλλογικους αγωνες που ΠΟΤΕ δεν αναφερονται στους πινακες αποτελεσματων τα οπλα λες και ειναι δευτερευουσας σημασιας Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Στέφανε δεν είναι αγώνας .... αγώνες κάνει μόνο η ΣΚΟΕ .... εμείς ημερίδα κάναμε και κάτι έπρεπε να κάνυομε με τα αεροβόλα μας Χαμόγελο

Οπότε και τα αποτελέσματα της ημερίδας Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #159 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:40:25 μμ »

Καλή η ημερίδα αλλα εχω να παρατηρήσω οτι σε θέματα ασφαλείας ενας ψαρομάλης νεοεισερχόμενος στον
χώρο ειχε την φιαλή του στα πόδια μας.
Ενω ρίχναμε  δεν ειχε σετάρει σκοπευτικά και μας ζάλιζε τα ....... για το που γυρνάμε τα μπλιμπλίκια
της διόπτρας.
Δεν ειχε βάση για το οπλο και ειχε μέγγενη της Dremel (αν θεωρείται διαφήμιση να κοπεί παρακαλώ)
Δεν φτάνει που μας αδειασε την γωνία στις 13,00 επανήλθε με τον ανήλικο υιό και την σύζυγο το απόγευμα
αφου ειχε φάει τον αγλέωρα.
Θέματα  σαν και αυτο αμαυρώνουν την εικόνα του σπόρ και αναδικνείουν τις σκοτεινές πτυχές του
νου σχετικά με την αυτοδιάθεση του ατόμου.

Παρακαλούνται οι διοργανωτές να πάρουν τα μέτρα τους γιατί πολύ φοβάμαι οτι αυτό θα επαναληφθεί.    
 

  


Αυτος πως μου ξεφυγε εμενα Απορία Απορία Απορία Απορία

Οι μπουκαλες ηταν στα αυτοκινητα,και 2-3 στα σκυλακια. Κλείσιμο ματιού

Να μην πιστευεις οτι θα επαναληφθει.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
nekfjr
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292



« Απάντηση #160 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:43:22 μμ »

Έχουμε τα πρώτα αποτελέσματα, συγχαρητήρια σ' όλους τους συμμετάσχοντες και ειδικά στους πρώτους



παρατηρήστε το Λέλο, στα χέρια 3 διαφορετικών σκοπευτών έφερε παραπλήσια αποτελέσματα Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Πω πω!!! Αμάν! Βλέπω έπεσε πολύ ξύλο. Σαρκασμός Σαρκασμός
Τελικά ο λύκος δαγκώνει,παρ'ότι Μπάρμπας.... Σαρκασμός Σαρκασμός
Βέβαια οι Μωαμεθανοί δεν τρώνε HOT DOG λόγω χοιρινού,πίνουν όμως τσαγάκι από HOT DOG... Σαρκασμός Σαρκασμός

Πάντα τέτοια παιδιά!!!
Καταγράφηκε
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #161 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:44:20 μμ »

... Παρακαλούνται οι διοργανωτές να πάρουν τα μέτρα τους γιατί πολύ φοβάμαι οτι αυτό θα επαναληφθεί. 
 

... να επαναληφθεί, να επαναληφθεί Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο έφερες και καλό σκορ αφ ενός, αφ ετέρου η μονομαχία σου με τον Ssbk23 ήταν φοβερή Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
stefplak
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 251



« Απάντηση #162 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:47:40 μμ »

Μπραβο παιδια συγχαρητηρια σε ολους.
Δυστυχως δεν μπορεσα να παραστω.
Με χαρα βλεπω οτι ο πινακας αποτελεσματων ειναι ολοκληρωμενος,δηλ αναφερονται και τα οπλα των σκοπευτων.Ετσι γινεται σε ολους τους αγωνες ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ εκτος απο καποιους αλλους ενδοσυλλογικους αγωνες που ΠΟΤΕ δεν αναφερονται στους πινακες αποτελεσματων τα οπλα λες και ειναι δευτερευουσας σημασιας Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Στέφανε δεν είναι αγώνας .... αγώνες κάνει μόνο η ΣΚΟΕ .... εμείς ημερίδα κάναμε και κάτι έπρεπε να κάνυομε με τα αεροβόλα μας Χαμόγελο

Οπότε και τα αποτελέσματα της ημερίδας Κλείσιμο ματιού














Aκομα και pliking να ειναι,τα οπλα επιβαλεται να δημοσιευονται στον πινακα αποτελεσματων για ευνοητους λογους...

Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #163 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:54:16 μμ »

Καλή η ημερίδα αλλα εχω να παρατηρήσω οτι σε θέματα ασφαλείας ενας ψαρομάλης νεοεισερχόμενος στον
χώρο ειχε την φιαλή του στα πόδια μας.
Ενω ρίχναμε  δεν ειχε σετάρει σκοπευτικά και μας ζάλιζε τα ....... για το που γυρνάμε τα μπλιμπλίκια
της διόπτρας.
Δεν ειχε βάση για το οπλο και ειχε μέγγενη της Dremel (αν θεωρείται διαφήμιση να κοπεί παρακαλώ)
Δεν φτάνει που μας αδειασε την γωνία στις 13,00 επανήλθε με τον ανήλικο υιό και την σύζυγο το απόγευμα
αφου ειχε φάει τον αγλέωρα.
Θέματα  σαν και αυτο αμαυρώνουν την εικόνα του σπόρ και αναδικνείουν τις σκοτεινές πτυχές του
νου σχετικά με την αυτοδιάθεση του ατόμου.

Παρακαλούνται οι διοργανωτές να πάρουν τα μέτρα τους γιατί πολύ φοβάμαι οτι αυτό θα επαναληφθεί.    
 

  

Γειά σου Αποστόλη  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ωραίο το 100άρι σου  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #164 στις: Απρίλιος 22, 2013, 02:01:15 μμ »

Aκομα και pliking να ειναι,τα οπλα επιβαλεται να δημοσιευονται στον πινακα αποτελεσματων για ευνοητους λογους...



Στέφανε δεν υπάρχει πραγματικά κανένας λόγος να μην γράφονται τα όπλα,
οπότε συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Αργότερα που θα μπορέσω θα ανεβάσω και γω φωτό και θα δείτε και τα όπλα  Χαμόγελο
Είχαμε μαζί μας χτες και δύο πολύ σπέσιαλ ελατήρια,
ρίχνανε απίστευτα καλά με τα extra τους ανοιχτά σκοπευτικά,
παρέα με το ταπεινό μου 88άρι με ανοιχτά νομίζω κλέψαν την παράσταση χτες με βολές
σε καλυκάκια από 0 έως 50 μέτρα και με πολύ αέρα  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: