Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 12:06:03 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Αποκλίνουσα σκέψη
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Αποκλίνουσα σκέψη
Αποστολέας Μήνυμα
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #60 στις: Απρίλιος 27, 2013, 10:23:25 μμ »

Μεταξύ μας απο BAM ούτε κι εγώ απογοητεύτηκα .... το 30-1 αν εξαιρέσω τη σκανδάλη του που ήθελε μαζέματα γιατί ήταν τούβλο απο ευστοχία ...... φαρμάκι σκέτο Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #61 στις: Απρίλιος 27, 2013, 11:17:39 μμ »

Δρακούλη μια και το θέτεις προσωπικά
θα σου απαντήσω στο ίδιο στύλ :
Πες μας πόσες κάνες έχεις αλλάξει στο 80άρι,
πόσα vmach (μιλάμε για 100άρες έτσι...) πόσα τιτάν...
για ένα όπλο που ρίχνει από το κουτί όπως λένε
έχεις ρίξει + ένα 500αρικάκι  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Αποτέλεσμα;;;;.......
Άστα τώρα αυτά όμως και πες μου το εξής πολύ πολύ απλό :
Το 80άρι είναι ακριβότερο από το 95.
Ποιό εύστοχο είναι;;;;;;


Ρε φιλε μαλλον τα΄χεις μπερδεψει . Δεν αλλαξα κανες γιατι δε πηγαιναν [γιατι ολες κενταγαν ] ,απλα η μια πηρε τον ανηφορο απο κλεισιμο ,που παρολο εμεινε μιση .  .  .τρυπαει .
Απλα δε βολευει λογω μηκους . Την αλλη  50αρα την εχω [ρωτα το Νικητα μια μερα που ριχναμε στα 80μ] ,και αυτη την 41cm τη πηρα και για το 95αρι αν χρειαστει  Κλείσιμο ματιού και τη στρωνω  Σαρκασμός .
Τα υλικα μαμα απ΄το 80αρι  τα εχω κρατησει , και αν τα βαλω καποτε και ριξεις στις 16+ποδ , θ΄απογοητευτεις για τα ελατηρια σου. Σοβαρα Κωστα .  Αληθεια σου λεω  .
Απλα πειραματιζομαστε και μ@λ@κιζομαστε ,γιατι οπλα τετοιας ποιοτητας δε θελουν τιποτα . Το 95αρι ηταν μπομπατο και μαμα [δες σκορ αγωνων ]απλα το v mach μπηκε
για να μη ξανασχοληθω . Κωστα οτι και να λες ,[αν και μπορουσες να εχεις καλο ελατηριο ] ,μη προσπαθεις να σπονσοναρεις το φτηνο και καλα πχ χατσαν οτι ειναι το τοπ ,
σε σχεση με ενα πχ wh - air arms που κατα τη γνωμη σου δεν ειναι τοσο καλα για τα λεφτα τους ,αφου θελουν ανοιγμα οπως λες . Εγω δε λεω , κανεις τη δουλεια σου και με χατσαν ,
ανετα , οπως και με Bam και πολλα αλλα οικονομικα ,αλλα ρε φιλε ειπαμε .  .  .   .θελει πολλα καρβελια ενα 88αρι η΄ 99αρι να συγκριθει με το 80αρι . Μη τρελαθουμε τωρα .
Ερχεται στο σκοπευτηριο ενας πιτσιρικας μ΄ενα 80αρι . Εχει ριξει περιπου κανα 5000 χιλ , και το οπλο δεν εχει ανοιξει αφου εγω τον προετρεψα . Ριχτο και θα καταλαβεις τι λεω
οπως ριξε και του Νικητα το BSA που δεν εχει ανοιξει , αλλα εχει ριξει . Με λιγα λογια για να μη λεμε τα ιδια και τα ιδια , καποια οπλα δε πρεπει καν να τα συγκρινουμε.
Τωρα αν μας πιανει ο εγωισμος ντε και καλα οτι εγω  .  .  .  .το DACIA το εκανα αυτοκινητο , και στριβει το ιδιο με το audi .  .   .  .  . χασαμε το παιχνιδι.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 27, 2013, 11:26:28 μμ από drakos » Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #62 στις: Απρίλιος 28, 2013, 12:20:59 πμ »

Ρε συ Δρακούλη πάλι τα μπερδεύεις.
Μη συγκρίνεις τα δικά μας προσωπικά όπλα,
θα σου θυμίσω ότι τρείς φορές που πήγαμε κόντρα το 80άρι και το 95άρι
την έφαγαν κανονικά από το 88 εκτός και δε θυμάσαι...
Κάνουμε μια κουβέντα λοιπόν εδώ,με βάση την αποκλίνουσα σκέψη.
Η τοποθέτηση σου λοιπόν είναι ότι :
1)Τα HW και τα HW μαζί με τα HW είναι τα καλύτερα.Άντε και τα ΑΑ.
Τώρα αν υπάρχει και κανα φτηνό που ρίχνει καλά τότε το σπονσοράρω εγώ.
Και 2)όλα τα άλλα είναι τενεκέδες.
Ενδιαφέρον ακούγεται,
κρίμα όμως που δε μπορείς να υποστηρίξεις τα επιχειρήματα σου στην πράξη  Σαρκασμός
Εγώ σε ξαναρωτάω,
έχεις 80 και 95,ποιό είναι πιο εύστοχο;;;;;
Μέχρι χτές έλεγες το 95,άλλαξε κάτι;;;
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #63 στις: Απρίλιος 28, 2013, 12:39:52 πμ »

Πιστευω ολα μου τα οπλα ειναι καλα(αποδεκτα)αυτο που εκανε σημερα το 99 δεν υπαρχει. Έκπληξη

Δεν εμπορευομαι και δεν πουλαω,ουτε παιρνω μιζα ουτε με νοιαζει αν παρετε χατσαν. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Μπορει λιγο να τριζει,λιγο να βρονταει,λιγο να κλανει αλλα.......1 τρυπα.

Ρε λες να ειχαν τιποτα τα σφαιρακια;;; Απορία Στριφογύρισμα ματιών
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 28, 2013, 12:57:07 πμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #64 στις: Απρίλιος 28, 2013, 01:28:17 πμ »

Ρε συ Δρακούλη πάλι τα μπερδεύεις.
Μη συγκρίνεις τα δικά μας προσωπικά όπλα,
θα σου θυμίσω ότι τρείς φορές που πήγαμε κόντρα το 80άρι και το 95άρι
την έφαγαν κανονικά από το 88 εκτός και δε θυμάσαι...
Κάνουμε μια κουβέντα λοιπόν εδώ,με βάση την αποκλίνουσα σκέψη.
Η τοποθέτηση σου λοιπόν είναι ότι :
1)Τα HW και τα HW μαζί με τα HW είναι τα καλύτερα.Άντε και τα ΑΑ.
Τώρα αν υπάρχει και κανα φτηνό που ρίχνει καλά τότε το σπονσοράρω εγώ.
Και 2)όλα τα άλλα είναι τενεκέδες.
Ενδιαφέρον ακούγεται,
κρίμα όμως που δε μπορείς να υποστηρίξεις τα επιχειρήματα σου στην πράξη  Σαρκασμός
Εγώ σε ξαναρωτάω,
έχεις 80 και 95,ποιό είναι πιο εύστοχο;;;;;
Μέχρι χτές έλεγες το 95,άλλαξε κάτι;;;


Ρε φιλε δε μπερδευω τιποτα ,απλα ειμαι αντικειμενικος και λεω τα πραγματα εως εχουν . Εγω εχω μονο 3 οπλακια , και δεν εχω πουλησει ποτε  Στριφογύρισμα ματιών . Αν πουλησω θα δωσω το pcp  Κλείσιμο ματιού
Την ηττα δε θυμαμαι  Απορία . Αφου παντα ειχες το 44αρι . Εκτος αν λες τη φορα που βαρεσες κωλοφαρδα στη κολωνα με τη μια , και μετα τα μαζεψες κι εφυγες  Μεγάλο χαμόγελο .
Εγω θυμαμαι οτι το 95αρι στη κοντρα με τα καλυκακια που επεμενες στα 25 , και συ με το 44αρι .  .  .  . ειχες σκασει   Στριφογύρισμα ματιών .
Αφου θες να μαθεις τοσο .  .  .  . ποιο ειναι ποιο ευστοχο ,και τα δυο για τα κυβικα τους ειναι ευστοχα . Τωρα για να καταλαβεις τη διαφορα σεταρισε ενα 5,5 στις 21 ποδ
και φερτο να ριξουμε μ΄ανοιχτα . Γιατι σου ξαναλεω το 80αρι στις 16+ εριχνε σα το 95αρι.  Επρεπε να γνωριζεις οτι η δυναμη σε συναρτηση με την ανακρουση ,
δινουν την ακριβεια . Γιατι το δικο σου το πηγες 16 ποδ ,και δε το αφηνες οπως ηταν;  Ας τελειωσει το θεμα λοιπον ,γιατι ακρη δεν υπαρχει . Εγω σου μιλαω για ποιοτητα
μεταλλων,φινετσα, εφαρμογες ,συναρμολογηση, κι εσυ μου λες γιατι το ειπα τενεκε . Αφου ετσι το βλεπω ποιοτικα . Τι να κανω . Τη γνωμη μου λεω . Δε πρεπει ;
Δε συγκρινω τα οπλα μας ρε φιλε . Παραδειγμα δινω με ενα ανθρωπο που εχει δωσει τη ζωη του γι΄αυτα τα οπλα  Μεγάλο χαμόγελο , με πολλες ωρες απο πανω αλλα και αγορες .
Εγω δεν εχω κανει τιποτα μπροστα σου .  .  .  .  αλλα παρολα αυτα σε περιμενω   Φιλί .  .  .  .  . αλλα ειπαμε στα 21 για να ειναι σωστος ο ανταγωνισμος .

Υγ Χριστοφορε εχεις ριξει ποτε μ΄ανοιχτα με το 95αρι . Οταν βαλεις και ρυθμισεις τα ξαναλεμε . Και μη ψαχνουμε τι καναμε σημερα και χτες γιατι αν ξεκινησουμε
και λεμε ο καθενας , θα ξεχειλωσει η σελιδα  Μεγάλο χαμόγελο . Ναι ρε φιλε . Γιατι να μη πηγαινει; Δε καταλαβα  Απορία Αλλα η διαφορα ειναι , απο κουτα το΄χεις δοκιμασει ;

 
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #65 στις: Απρίλιος 28, 2013, 09:51:02 πμ »

Εβγαλα την ρεπλικα απο το 95,του εβαλα τα ανοιχτα σκοπευτικα,και φευγω για Σχιστο. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #66 στις: Απρίλιος 28, 2013, 12:31:19 μμ »

Οπότε Δρακούλη τελικά παραδέχεσαι ότι το ακριβότερο 80άρι δεν υπερτερεί του
οικονομικότερου 95 παρά μόνο σε δύναμη,και αυτή με παραχωρήσεις...
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #67 στις: Απρίλιος 28, 2013, 12:56:34 μμ »

Γιατί ποιός ειπε οτι η δύναμη δεν κοστίζει;
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #68 στις: Απρίλιος 28, 2013, 02:33:00 μμ »

Μιχάλη η δύναμη κοστίζει,
όχι μόνο σε χρήματα...
Ο Δρακούλης είναι ένας από τους πρώτους φίλους που έκανα στο Σχιστό,
αυτός με το 80άρι τότε και εγώ με το 88άρι.
Έχουμε καεί μεταξύ μας άπειρες φορές  Μεγάλο χαμόγελο
Στο θέμα 80άρι νομίζω είναι από τους λίγους που δικαιούνται να έχουν "απόλυτη" άποψη
γιατί δεν έχει απλά ένα 80άρι στη ντουλάπα αλλά το παίζει κάθε φορά στο σκ/ριο με ανοιχτά τώρα
και παλιότερα με ρέπλικα.Αν και κρατάει γενικά χαμηλό προφίλ είναι γνώστης των συγκεκριμένων όπλων
και μιλάω για γενική εικόνα του όπλου,από αίσθηση σκανδάλης μέχρι πάντα σκούπισμα με πανάκι
στο ενδιάμεσο,μιλάμε για αγάπη,η γνώμη του δηλαδή έχει ιδιαίτερη βαρύτητα μια και έχει ασχοληθεί
με το 80άρι όσο ελάχιστοι,τουλάχιστον όσους γνωρίζω εγώ.
Το θέμα μας όμως δεν είναι το 80άρι αλλά το αν ένα ακριβότερο όπλο θα ρίχνει καλύτερα
από ένα φθηνότερο,αν η τιμή αποτελεί από μόνη της κριτήριο ευστοχίας.
Θα μπορούσα να αναφέρω πάμπολλα παραδείγματα πάντως που καταρρίπτουν αυτόν τον ισχυρισμό.



Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #69 στις: Απρίλιος 28, 2013, 03:30:59 μμ »

Εβγαλα την ρεπλικα απο το 95,του εβαλα τα ανοιχτα σκοπευτικα,και φευγω για Σχιστο. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.

Κυριοι πηγα  σημερα στο Σχιστο με το μηχανακι,το 95 στον ομο χωρις ρεπλικα.

Περασα απο διαφορα μπλοκα,και αισθανομουν σαν να εχει γινει αποποινικοποιηση της ινδικης κανναβης.

Καλες οι ρεπλικα,αλλα η ξεγνοιασα ακομη καλυτερη Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Για εμας τους Αθηναιους.

ΥΓ,Καλο ειναι να μεταφερθει,ρεπλικα η ανοιχτα σκοπευτικα.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 28, 2013, 03:40:35 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #70 στις: Απρίλιος 28, 2013, 04:40:21 μμ »

Χριστόφ νομίζω μια χαρά είναι εδώ,
ταιριάζει και με τον τίτλο...
Θεωρούμε όλοι δεδομένο (γιατί άραγε,που το μάθαμε... Σφραγισμένα χείλη)
ότι πακέτο με το αεροβόλο πάει και η τζαμαρία,
και μάλιστα όχι ότι να 'ναι αλλά να 'χει τιμή ίση ή μεγαλύτερη από το όπλο....
Βέβαια μόλις είχαμε μέτρο σύγκρισης του οποιουδήποτε ελατηρίου με pcp
τα ελατήρια ξαφνικά κουνάγανε,δεν γκρουπάρανε,δεν το ένα,δεν το άλλο...
Πάρε λοιπόν και 1-2-...10 pcp να ΄χεις να ασχολείσαι...
Ο.Κ ένα δυνατό pcp με μια ρέπλικα παίζει σε αποστάσεις που ένα ελατηρίου δεν...
αλλά άμα μιλάμε για ψυχαγωγική σκοποβολή ή έστω FT και αποστάσεις 0-50 μέτρα
τι τα θέλουμε κύριοι τα τζάμια;;;;
Ποιόν εξυπηρετεί τελικά τα αεροβόλα να κουβαλάνε πάνω τους οπωσδήποτε ρέπλικα;;;;
Θα μου πείτε σκοποβολή ακριβείας κτλ.
Μα αν ένα μέτριο οπτικό κοστίζει 300€ πόσο έχουν ένα ζεύγος άριστων μικρομετρικών;;;;;
Νομίζω κάποια πράγματα οφείλουμε να τα επανεξετάσουμε....
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #71 στις: Απρίλιος 28, 2013, 06:46:55 μμ »

Ρε λες να ειχαν τιποτα τα σφαιρακια;;; Απορία Στριφογύρισμα ματιών

Κι έλεγα που εξαφανίστηκε εκείνο το σαμπουάν  Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #72 στις: Απρίλιος 28, 2013, 09:17:25 μμ »

Ρε παιδια δεν υπαρχει θεμα  Χαμόγελο . Γνωμες λεμε οι οποιες για τον καθενα ακουγονται διαφορετικα ,αφου ολα ειναι διαφορετικα  Στριφογύρισμα ματιών . Τιποτα δεν ειναι το ιδιο  Κλείσιμο ματιού.
Απλα μερικες φορες ειμαστε χειμαρωδεις και ξεφευγουμε λιγο ,γιατι εχουνε πεσει κατι χιλιαδες ,εχουν γινει επεμβασεις ,και γενικα υπαρχει αποψη εστω
μη ολοκληρωμενη . Και αν καμια φορα κοντραρουμε τα οπλα μας ,χρειαζεται κι αυτο γιατι αλλιως δε θα γινει σοου  Κλείσιμο ματιού . Εεε τον Κωστα μ΄αρεσει να τον πειραζω .
Τι να κανω με τους γκουβαδες που κουβαλαει  Μεγάλο χαμόγελο . Αλλα παραδεχομαι γιατι εχει κανει δουλεια στα συγκεκριμενα . Τους εχει γανωσει πολυ καλα  Στριφογύρισμα ματιών .

Κωστα ενα φτηνο μπορει να ριξει πολυ καλα , αλλα το θεμα ειναι να βρεις τα ορια του για να το κανει αυτο,αφου τα πουλανε τουμπανιασμενα .
Εσυ εισαι ανθρωπος της υλης . Ξερεις πολυ καλα τι πληρωνεις  Κλείσιμο ματιού . Μπορω να πω κατι για το σλαβια που εχει 150 ευρω ; Αλλα η δυναμη τα χαλαει ολα . Ακομη και στη τσεπη.
Ειναι οπως τ΄αυτοκινητα . Αλλα δε παιρνουν χαμπαρι απο μετατροπες , και αλλα τα ψαχνεις . Για μενα αυτο πληρωνεις .
Στο αλλο τωρα , εχεις δικιο .  .  . πανω απ΄τα πενηντα δε χρειαζεται για τ΄αεροβολο . Ειναι υπερ αρκετο . Εαν βρισκεις εκει μ΄ανοιχτα δε χρειαζεται οφθαλμιδα .
Αλλα ειπαμε .  .  . εαν δεν ασχοληθεις δε μπορεις να αξιολογησεις . Αφου κατευθειαν βαλαμε οφθαλμιδα και ριχναμε , ενω ξεχασαμε τα παλια .

Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #73 στις: Απρίλιος 28, 2013, 09:36:18 μμ »

Κούλη και τα δύο έχουν τη χάρη τους εγώ πιστέυω σήμερα με του Χριστόφορου το 95άρι κάτι κοτάκια απο βολίδες στα 80 τις χόρευα μια χαρούλα και κάτι τηγανάκια που ήταν κρεμασμένα στο φράχτη, μεταξύ μας όμως μου αρέσει και η "τζαμαρία" το καθένα έχει τη χάρη του.

Για τη δύναμη δηλώνω μαγνουμάκιας άσχετα αν οικονομικά είμαι ακόμα περιορισμένος για να πάρω κάνα "Τζούφιο" όπλο να του δίνω να καταλαβαίνει με 50-60+ ποδόλιβρα και να το φχαριστιέμαι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Σαφώς και η δύναμη θέλει χρήμα .... απο κάποιο σημείο και μετά έχουμε περισσότερη κατανάλωση σε αέρα, ειδηκά πιο βαριά σφαιράκια, ζόρι στο όπλισμα αν πρόκειται για ελατήριο .... ακόμα κι αν πρόκειται για κάτι φθηνό δυνατό κι όχι ακριβό δυνατό.

Το φθηνό κατα τη γνώμη μου σε αυτούς που τους αρέσει το μαστόρεμα γίνεται πιο .... δικό τους με τις βελτιώσεις ενώ το έτοιμο δυνατό είναι απρόσωπο κατα το γούστο μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 28, 2013, 10:02:27 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #74 στις: Απρίλιος 29, 2013, 11:52:03 πμ »

Απ' όσο γνωρίζω το red-dot επιτρέπεται. Γιατί δεν το χρησιμοποιούμε τότε; Αφού είναι και νομιμο και πιο ευκολο να σκοπεύσεις με τα ανοιχτά...
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί

Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: