Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 09:37:53 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Γεια σας και από μένα
Σελίδες: 1 [2]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Γεια σας και από μένα
Αποστολέας Μήνυμα
xaris78
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 94


« Απάντηση #15 στις: Μάιος 07, 2013, 10:25:07 μμ »

Αχα!  Θυμός Θυμός

Εχεις κι εσύ μπουλντόζα ...... εγώ έχω το 135!!!!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Για τον ίδιο λόγο ... καταστροφή ... ακόμα δεν βρήκα χρόνο να ασχοληθώ μαζί του βέβαια να το απολιπάνω κτλ κτλ ..... σιγά σιγά κι αυτό θα γίνει όμως  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Εσύ έχεις την απόλυτη μπουλντόζα......... Εδώ που τα λέμε μ'αρέσει να καταστρέφω τενεκεδάκια, τούβλα, κόντρα πλακέ κλπ και γι'αυτό-σε συνδιασμό με την πολύ καλή σκανδάλη του είναι ιδανικό το 125 (φαντάζομαι και το 135)! Αν είχε και πιο εύκολη όπλιση, τι ωραίο που θα ήταν Στριφογύρισμα ματιών

Όπως βλέπω Χάρη, έχεις μια "επαφή" με το σπορ.
Τι λέει το Cometa;
Όπως έγραψα και πιο πάνω, σχολούμαι εντατικά τους τελευταίους 3-4 μήνες, οπότε έχω αποκτήσει μια μικρή επαφή.
Το cometa για μένα είναι παραπάνω από πολύ καλό όπλο για τα λεφτά του. Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και συναρμογής ξύλινων-μεταλλικών μερών, δεν έχει καθόλου ατέλειες πουθενά, πολύ γλυκιά όπλιση και από ευστοχία πολύ καλό. Κάνω γκρουπάκια του ενός ευρώ στα 20 μέτρα (η απόσταση που μου αρέσει να ρίχνω) ενώ και στα 100 μέτρα 4 στις 5 βολές βρίσκω κουτάκι του νες καφέ. Το μόνο αρνητικό για μένα είναι σκανδάλη και ο χειροφυλακτήρας της που είναι πλαστικά.
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #16 στις: Μάιος 08, 2013, 01:21:08 πμ »

....................
Και 2 ερωτήσεις: Γιατί ο pushka δεν στέλνει αυτήν την περίοδο όπλα;
Και γιατί τα hatsan του pushka γράφουν πάνω "made for zamirex" ενώ του arms.bg  "BG"? Παίζουν τίποτα διαφορές ή είναι λόγω διαφορετικής εισαγωγής;


Του pushka πλέον δε γράφουν made for zamirex,
είναι ολόϊδια ποιοτικά με αυτά που πάνε Αμερική ή έρχονται Ελλάδα.
Υπάρχει κάποιο νομικό θέμα απ' ότι κατάλαβα,
στο skype μου είπε "next month"
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
xaris78
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 94


« Απάντηση #17 στις: Μάιος 08, 2013, 11:33:07 πμ »

Ευχαριστώ για την ενημέρωση!
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: