Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 10:07:16 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιβολή ποινών σε μέλη: λόγοι, αιτίες και αφορμές.
Σελίδες: [1] 2   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιβολή ποινών σε μέλη: λόγοι, αιτίες και αφορμές.
Αποστολέας Μήνυμα
Kyriakos87
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 0



« στις: Μάιος 16, 2013, 12:18:51 μμ »

Ανοιγω αυτο το ωραιο θεμα και περιμενω απο τον τιμωρο
του forum να δημοσιεσει το μυνημα για τους λογους επιβολης
ποινης σε μενα.
Σε καμια περιπτωση δεν θεωρω οτι ειναι υποχρεωμενος να το
κανει μιας και σαν ιδιοκτητης δεν ειναι υποχρεωμενος να δινει
λογαριασμο σε κανεναν για οποιαδηποτε ενεργεια του.
Καταγράφηκε
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #1 στις: Μάιος 16, 2013, 12:38:04 μμ »

   Στέλιο ας γνωριστούμε πρώτα . Ποιος απ΄όλους τους Στέλιους είσαι ?  Ο Γιώργος , ο Κυριάκος  , ο Χρήστος  ή  κάποιος άλλος.
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #2 στις: Μάιος 16, 2013, 01:13:37 μμ »

Φιλική συμβουλή,κάντε αίτηση εγγραφής χωριστά (τσάμπα είναι  Σαρκασμός)
ή θα με αναγκάσετε να μετονομάσω τον λογαριασμό σας σε ΜΑΣΤΟΡΑΣ - Kyriakos87 - Luger
Ομαδικός λογαριασμός δεν προβλέπεται...
Τα τηλέφωνα είναι περιττά... Κλείσιμο ματιού
 

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #3 στις: Μάιος 16, 2013, 01:19:02 μμ »

Συμφωνώ με τον Κώστα και τον Τάσσο επι αυτού του θέματος ....
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #4 στις: Μάιος 16, 2013, 01:33:15 μμ »

      Αντε να βοηθήσω και λίγο .
      Το μήνυμα μάλλον (99%)  το έστειλε ο Κυριάκος.
     
      Ο Μάστορας δεν είναι ανορθόγραφος και τονίζει τις λέξεις στα μηνύματά του και συνήθως δεν έχει επιθετική γραφή.
      Ο Χρήστος τονίζει τις λέξεις στα μηνύματά του και νομίζω από άποψη θεματολογίας οτι δεν θα έμπαινε στον κόπο να ζητήσει τον λόγο σε ένα θέμα που εξαρχής θα γνώριζε οτι  έχει άδικο.

      Ο  Κυριάκος που είναι και το φαβορί .... είναι επιθετικός , απότομος , δεν τονίζει , έχει έναν μικρό αποπροσανατολισμό σε σχέση με το σωστό και το λάθος  , το δίκαιο και το άδικο .

       Καλως ήρθες λοιπό φίλε Κυριάκο.
Καταγράφηκε
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #5 στις: Μάιος 16, 2013, 01:46:10 μμ »

Εγώ προσωπικά διαφωνώ στο ερώτημα του tassos. Δηλ παίζει κάποιο ρόλο; Εγώ εάν ρωτήσω κάτι θα πρέπει να πω εάν είμαι ο Ζαφείρης ή Ζαχαρίας ή ή ή;
Όσον αφορά το θέμα κοινού λογαριασμού εάν δεν προβλέπεται πάω πάσο, αλλά και πάλι δε νομίζω ότι είναι αυτό το θέμα.
Ειλικρινά διάβασα και στα δύο φόρουμ τα ευτράπελα που συμβαίνουν σχεδόν ένα μήνα τώρα και το μόνο που έχω να πω είναι ότι έννοιωσα απογοήτευση. Ίσως θα πρέπει οι έχοντες <<αντιδικίες>> μεταξύ τους να κάτσουν να συζητήσουν πολιτισμένα και να βρουν που συμφωνούν και που διαφωνούν κια τα φόρουμ πλέον να ασχολούνται με το αντικείμενό τους ΄πως το βλέπει το καθένα (είτε διασκέδαση και εκτόνωση με ανοιχτά, είτε πιο αγωνιστικά).  Αν μη τι άλλο το κοινό υπόβαθρο (θέλω να πιστεύω) υπάρχει και είναι η αγάπη για το αεροβόλο_εκτός εάν είμαι πολύ ρομαντικός........
Καταγράφηκε

Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #6 στις: Μάιος 16, 2013, 01:49:18 μμ »

Δεν θα καλωσορισω κανεναν,γιατι δεν ξερω με ποιον μιλαω.

Καντε το χατιρι του Κωστα,γιατι τρελαινεται.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #7 στις: Μάιος 16, 2013, 02:03:02 μμ »

Εγώ προσωπικά διαφωνώ στο ερώτημα του tassos. Δηλ παίζει κάποιο ρόλο; Εγώ εάν ρωτήσω κάτι θα πρέπει να πω εάν είμαι ο Ζαφείρης ή Ζαχαρίας ή ή ή;
Όσον αφορά το θέμα κοινού λογαριασμού εάν δεν προβλέπεται πάω πάσο, αλλά και πάλι δε νομίζω ότι είναι αυτό το θέμα.
Ειλικρινά διάβασα και στα δύο φόρουμ τα ευτράπελα που συμβαίνουν σχεδόν ένα μήνα τώρα και το μόνο που έχω να πω είναι ότι έννοιωσα απογοήτευση. Ίσως θα πρέπει οι έχοντες <<αντιδικίες>> μεταξύ τους να κάτσουν να συζητήσουν πολιτισμένα και να βρουν που συμφωνούν και που διαφωνούν κια τα φόρουμ πλέον να ασχολούνται με το αντικείμενό τους ΄πως το βλέπει το καθένα (είτε διασκέδαση και εκτόνωση με ανοιχτά, είτε πιο αγωνιστικά).  Αν μη τι άλλο το κοινό υπόβαθρο (θέλω να πιστεύω) υπάρχει και είναι η αγάπη για το αεροβόλο_εκτός εάν είμαι πολύ ρομαντικός........

Ζαφειρη παιζει ρολο.

Μας εχουν πει στοα των μασονων(μαγαζακι),υποσκαπτουμε,ριχνουμε λασπη,χτυπηματα κατω απο το τραπαζι κλπ,ενω ειμαστε οι ιδιοι σε 3-4 φορουμ.
Ο δε Κωστας,( ΠΙΠΕΡΜΑΝ ειναι και στο GTA στην Αμερικη). Άνεση
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 16, 2013, 02:20:40 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #8 στις: Μάιος 16, 2013, 02:06:33 μμ »

    Φίλε Ζαφείρη δες και αυτήν την όψη του νομίσματος ....

    Το μέλος ss stelios  είναι κανένα 6μηνο στο φόρουμ .
    Θα περίμενε κάποιος λογικά σκεπτόμενος ή αν αγαπάς κιόλας   '' ρομαντικά  σκεπτόμενος ''  πως αυτός  ο νέος    φίλος που υποθέτουμε οτι αγαπάει το κοινό μας χόμπυ , με την αρχή της παρουσίας του στο φόρουμ να έλεγε ένα γεια σε όλους , να έλεγε κάτι για τον εαυτό , την τρέλλα του με τα αεροβόλα , τις επιδιώξεις του κτλ
     Φυσικά τίποτα από τα παραπάνω δεν είναι υποχρεωτικά ούτε και το επιβάλλει κανείς όπως και  η καλημέρα που λες το πρωί όταν συναντήσεις κάποιον στην είσοδο της πολυκατοικίας σου αλλα απλά το  προτάσουν οι κανόνες της λογικής συμπεριφοράς και της απλής ευγένειας.

    Ο καλός φίλος ss stelios εδώ και ένα 6μηνο ήταν βουβό μέλος και έκανε την πρώτη του παρουσία σε μήνυμα για να διορθώσει ή αν θές για να την ''μπει ''  στον  Σωτήρη (Gambler)
     H ρομαντικότητα πως εξηγεί αυτήν την συμπεριφορά Ζαφείρη  ?

     Για την ρομαντικότητα δεν μπορώ να απαντήσω αλλά είμαι σίγουρος οτι μπορεί να δώσει επαρκείς εξηγήσεις αυτής της συμπεριφοράς  η  Δολιότητα , η Κακετρέχεια , η Ειρωνία  και η Πονηριά.
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #9 στις: Μάιος 16, 2013, 02:16:40 μμ »

Ζαφείρη πες μου κάτι που θα μπορούσαμε να κάνουμε και δεν το κάναμε...
Είδες και με τα μάτια σου ότι δεν τους έφτασε τι κάναν εδώ,τι γράψαν στο άλλο φόρουμ παρά μετέφεραν
και στο facebook τις προσβολές...
Ζαφείρη έχεις απόλυτο δίκιο αλλά με μια παρένθεση,
η υπομονή πέρα από κάποιο όριο παύει να είναι αρετή...
Και μιλώντας για υπομονή,μισό λεπτάκι...
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #10 στις: Μάιος 16, 2013, 02:23:21 μμ »

Ο.Κ. ταχτοποιήθηκε κάτι μια και η υπομονή τελείωσε,
με γειά και το νέο όνομα  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #11 στις: Μάιος 16, 2013, 02:25:18 μμ »

Τι να πω ρε Χριστόφορε......
Μάλλον το μόνο που έχω να πω ειναι, βρείτε τα και σταματήστε την κόντρα που στο κάτω κάτω δεν οδηγεί πουθενά!!!
@Tassos και
H ρομαντικότητα που ανέφερα αφορούσε το πως εγώ βλέπω τα πράγματα και ότι υπάρχει όντως κάποιο κοινό υπόβαθρο. Συγνώμη δε θα ήθελα να συνεχίσω αυτή τη συζήτηση γιατί από την αρχή είπα ότι το μόνο που προξενεί είναι απογοήτευση.
Κώστα (Piperman)
Με το αεροβόλο ασχολούμαι σοβαρά (μεγάλη κουβέντα) τα τελευταία 3-4 χρόνια, ενώ στο Σχιστό ανέβηκα πριν 2 και κάτι χρόνια. Τότε γνωρισα κάποια άτομα που είχαν τρέλλα μα το χόμπυ και μόνο κοινά πράγματα μπορούσες να διακρίνεις μεταξύ τους. Μετά υπήρξε μια αδιανόητη κόντρα που ξεκίνησε με τα τούρκικα αεροβόλα και σήμερα έχουμε φτάσει σε αυτό το χάλι (συγνώμη πάλι για την έκφραση αλλά εγώ έτσι το βλέπω). H αλήθεια είναι ότι ειπώθηκαν βαριά πράγματα αλλά και οι 2 πρέπει να ρίξετε νερό στο κρασί σας.  Επομένως το μόνο που έχω να ξαναπώ είναι
                                 βρείτε τα και σταματήστε την κόντρα που στο κάτω κάτω δεν οδηγεί πουθενά!!!

Σγνώμη για τις καθυστερήσεις στις απαντήσεις αλλά είμαι εκτός Ελλάδας και με πετάει το δίκτυο συχνά εκτός
Καταγράφηκε

Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #12 στις: Μάιος 16, 2013, 02:28:00 μμ »

Ζαφείρη πες ένα γειά στις γαλλιδούλες και από μας... Μεγάλο χαμόγελο
Άκου,το πρόσχημα ήταν αυτό που λες,
αυτό ήταν η αφορμή για έναν καυγά,
τα αίτια δυστυχώς είναι άλλα...
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #13 στις: Μάιος 16, 2013, 02:32:20 μμ »

Ζαφειρη και εσυ στην Γαλλια. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #14 στις: Μάιος 16, 2013, 02:32:56 μμ »

Το 2ο Γραφείο βλέπω δουλεύει τέλεια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Ο μεγάλος αδερφός μας παρακολουθεί όπου και να είμαστε Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πάντως οι Γαλλιδούλες είναι υπέροχες Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός
Καταγράφηκε


Σελίδες: [1] 2   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: