Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 01:28:07 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιβολή ποινών σε μέλη: λόγοι, αιτίες και αφορμές.
Σελίδες: 1 [2]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιβολή ποινών σε μέλη: λόγοι, αιτίες και αφορμές.
Αποστολέας Μήνυμα
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #15 στις: Μάιος 16, 2013, 02:34:56 μμ »

Ζαφειρη και εσυ στην Γαλλια. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Για το επόμενο 10ήμερο (δουλειά). Μετά πάλι τα κεφάλια μέσα
Καταγράφηκε

asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #16 στις: Μάιος 16, 2013, 02:59:49 μμ »

Καλά να περνάς εκεί που είσαι Ζαφείρη,

Η κόντρα ξεκίνησε πολύ πρίν τα Τούρκικα αεροβόλα .... ήταν ήδη φουντωμένη όταν ήρθε κι αυτό με τα τούρκικα αεροβόλα, το παρόν forum φτιάχτηκε το 2011 με άλλο όνομα, δεχθηκα πόλεμο μεγάλο χωρίς να έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα .... κοίτούσα με όλους να είμαι καλά, τελικά όλοι μου χαμογελούσαν και πίσω απο την πλάτη μου άλλα λέγανε κι άλλα κάνανε. Δεν θέλω να συνεχίσω αυτή την κόντρα την οποία κληρονόμησα επειδή απλά δεν παρέμεινα στην παρέα τους και ήθελα να είμαι διαφορετικός.

Ε καιρός πιά να πέφτουν οι μάσκες και να βλέπουμε ποιός είναι ποιός. Οπως ειπώθηκε τα λόγια ξεχνιούνται ... τα έργα και τα γραπτά μένουν για να κοσμούν τα έργα που έχουμε κάνει στη ζωή μας είτε αυτό είναι αρνητικό είτε θετικό.

Let there be rock  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #17 στις: Μάιος 16, 2013, 09:59:24 μμ »

Let there be rock  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Καλό το ρόκ αλλά και η υπομονή νο2 μας τελείωσε,
μια και παραβιάζεται κατάφωρα ο κανονισμός λειτουργίας του φόρουμ
και υπάρχει κάποια δυσκολία να απαντήσει στο ερώτημα του Τάσου ποιός "Στέλιος" είναι...
ο κοινός λογαριασμός Μάστορα-Κυριάκου87 και Luger42 τίθεται σε μόνιμο αποκλεισμό.
Ο μάστορας έχει λογαριασμό δικό του,οι άλλοι δύο αν θέλουν ας αποκτήσουν ο καθένας τον δικό του,
με ότι όνομα θέλουν.Κανένα πρόβλημα.
Εδώ θα ήθελα να παραδεχτώ ότι έκανα κάποιο λάθος.
Δεν θέλησα να κόψω τις γέφυρες με κάποιους αφήνοντας ένα περιθώριο να μην τους έχω
αξιολογήσει σωστά,να τους έχω αδικήσει...
Λάθος μου τελικά,
οι κύριοι φάνηκαν ανάξιοι των περιστάσεων.
Διασκέδαση με το αεροβόλο δεν είναι για αυτούς να ρίχνουν με φιλαράκια,
η διασκέδαση τους είναι είτε κρυβόμενοι πίσω από ανηψιούς συντονιστές να ρίχνουν τη χολή τους ιντερνετικά πάντα,είτε για το καλό μας να μας νουθετούν με απειλές τύπου "μπορεί τυχαία να έρθει η αστυνομία".Όσοι ασχοληθήκαμε με την οργάνωση της Πανελλήνιας στη Λάρισα τα νοιώσαμε στο πετσί μας.
Ξεκαθαρίζω λοιπόν κάτι,
εδώ,σε αυτό το φόρουμ κύριοι δε σας παίρνει.
Μη μπερδεύεστε,δεν είμαστε χαζοί,γνωρίζαμε πολύ καιρό την ταυτότητα σας.
Όσο δεν ενοχλούσατε δε σας ενόχλησε κανένας,διαβάζατε και ξεχαρμανιάζατε όσο και όποτε θέλατε.
Αυτά μέχρι που άρχισαν οι εξυπνάδες...
Κόπηκαν όμως,μαχαίρι...
Τέλος.
Αν θέλετε να μπαίνετε θα είστε κύριοι.
Δεν είναι δύσκολο,απλά μην πατήσετε το κουμπί Αποστολή.
Αν το πατήσετε όμως φροντίστε να μη δώσετε δικαιώματα.
Προς το παρόν οι ip σας δεν είναι αποκλεισμένες,
με την επόμενη χαιρετήστε τα καλυκάκια για πάντα...
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: