Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 01:18:31 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Πρόβλημα στη λειτουργία του Φόρουμ μας
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Πρόβλημα στη λειτουργία του Φόρουμ μας
Αποστολέας Μήνυμα
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 30, 2013, 07:59:08 πμ »

Γιωργη το Ranger Και το Ηοτ-Dog εχουν το ιδιο quick fill probe. Οποτε σε καλυπτω εγω Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 30, 2013, 08:10:53 πμ »

  ''  επιβεβαιώνω ''     Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 30, 2013, 08:33:01 πμ »

    ψιλο@@ρια  έγραψα ....

    Το θέμα μας είναι να γεμίσουμε το  huntsman  regal   εε ?

    Το ανταπτοράκι που  χρειάζεται  είναι θηλυκό μαστουδάκι όπως αυτό που γεμίζει τις φιάλες paintball  που κάτι τέτοιο χρησιμοποιεί η daystate στα όπλα της.

   Εκτος από το μαστουδάκι φίλε karisma χρειάζεται στο κλείστρο ή μετά το κλειστρο της καταδυτικής να υπάρχει μία διάταξη αποτόνωσης της πίεσης και μπαρόμετρο.

     Ο  agior που διαθέτει daystate με το Ντιντή πιστεύω να μπορεί να σε καλύψει  για την αρχή.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 30, 2013, 09:05:03 πμ από agior » Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 30, 2013, 09:05:09 πμ »

Εαν κανονισουμε για Σχιστο την Κυριακη θα εχω και εγω την μπουκαλα μου να την δει ο Φιλος Karisma Και να γεμιση Οσες φορες θελει. Ειπαμε τον ιδιο ανταπτωρα εχουν Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
tassos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 378



« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 30, 2013, 09:19:19 πμ »

    Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   αντε ντε κι έλεγα τόσον καιρό ποιο είναι αυτό το hot dog ,  το   marauder   εε ?   Σαρκασμός

     http://www.youtube.com/watch?v=WW8nuK_5-cM
Καταγράφηκε
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 30, 2013, 01:18:40 μμ »

Παιδια το ανταπτορακι της Daystate το έχω!!! Ειναι στην συσκευασία!!! Το θέμα ειναι το σύστημα με το μανομετρο που μπαίνει στην μπουκαλα!!! Αυτο χρειάζομαι!!! Επισης τώρα έχω και μπουκαλα γεμισμενη στο φουλ!!!


« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 30, 2013, 01:50:56 μμ από Karizma » Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 30, 2013, 03:04:08 μμ »

    Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός   αντε ντε κι έλεγα τόσον καιρό ποιο είναι αυτό το hot dog ,  το   marauder   εε ?   Σαρκασμός

     http://www.youtube.com/watch?v=WW8nuK_5-cM
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
nekfjr
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 292



« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 23, 2013, 11:35:14 μμ »

Ρε σείς είστε σίγουροι ότι "κράσσαρε" ο server και δεν είναι καμμιά χρονοδιαστρέβλωση?
Εγώ πρίν το συμβάν θυμάμαι ότι είχα δώσει το Marauder και είχα ένα Hatsan BT65....
Τώρα που τα ξαναείδα το Marauder είναι πάλι στην θέση του... Απορία Απορία
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 23, 2013, 11:48:09 μμ »

Πρίν είχες marauder.
Τώρα έχεις Hotdog  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 25, 2015, 12:01:01 πμ »

καποιες φορες..

παταω εμφανιση μη αναγνωσμενων μηνυματων..δε βγαζει κατι..

κ μετα διαπιστωνω διαβαζοντας διαφορα οτι εχει ποσταριστει κατι νεο σε ενα θεμα κ παρολα αυτα δε μου το εβγαζει στα μη αναγνωσμενα απο την τελευταια επισκεψη...

κανω κατι λαθος?
Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #40 στις: Μάρτιος 25, 2015, 01:28:15 πμ »

καποιες φορες..

παταω εμφανιση μη αναγνωσμενων μηνυματων..δε βγαζει κατι..

κ μετα διαπιστωνω διαβαζοντας διαφορα οτι εχει ποσταριστει κατι νεο σε ενα θεμα κ παρολα αυτα δε μου το εβγαζει στα μη αναγνωσμενα απο την τελευταια επισκεψη...

κανω κατι λαθος?

Αν σου βγάζει ότι δεν έχει νέα μηνύματα πάτα ανάγνωση όλων των μη αναγνωσμένων θεμάτων
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #41 στις: Απρίλιος 01, 2015, 06:55:50 πμ »

Σήμερα το πρωί εκεί που άνοιξα και είδα οτι υπάρχουν καμμιά 10αριά μή αναγνωσμένα μυνήματα
μόλις διάβασα το πρώτο τα υπόλοιπα εξαφανίστηκαν.....σαν να τα είχα διαβάσει.
Το ίδιο δηλαδή με τον Αίαντα...μας έχουν ματιάσει.... Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #42 στις: Οκτώβριος 10, 2015, 03:27:32 μμ »

Μύνημα από ThanosL...

Νικο καλησπερα!!
ο Θανος απο λουτρακι ειμαι. σου ειχα πει πιο ειναι το nickname εδω αν θυμασαι.
ελπιζω το μηνυμα μου να σας βρισκει καλα και να μην ενοχλω. αν ενοχλω,να με συγχωρεις...
σου εστειλα ενα σμς εχθες στο 6900000000 τηλεφωνο σου. δεν γνωριζω αν το ελαβες,προφανως οχι. σου ζητουσα και εκει συγνωμη για την ενοχληση και ζητουσα την βοηθεια σου αν μπορεις και ξερεις για ενα θεμα υπολογιστη/ιντερνετ/φορουμ.
απο εχθες το πρωι δεν μπορω να μπω στα καλυκακια. κλικαροντας το site απο τους σελιδοδεικτες μου, μου εμφανιζει σε λευκη οθονη στον υπολογιστη το ακολουθο μηνυμα πανω αριστερα: table 'smf _ sessions' is marked as crashed and should be repaired.
ετσι ακριβως οπως στο εγραψα. δεν ξερω και πολλα απο υπολογιστες και τεχνικα θεματα δυστυχως.οσες φορες και αν δοκιμασα εχθες αλλα και σημερα το ιδιο. δοκιμασα να μπω googlαροντας το φορουμ, με βγαζει στην αρχικη σελιδα ως επισκεπτη,εμφανιζονται ολα οσα φανταζομαι εμφανιζονται σε εναν επισκεπτη,τα βασικα θεματα,ποσοι και ποιοι ειναι μεσα,αλλα μολις παω να κλικαρω πανω σε οποιαδηποτε ενοτητα,η οτιδηποτε στην αρχικη σελιδα,ξανα το ιδιο!
διαγραφω απο τους σελιδοδεικτες το φορουμ μπας και φταιει κατι απο εκει,ακολουθω παλι την προηγουμενη διαδικασια,τζιφος!
γενικα το φορουμ δεν ειναι πια προσβασιμο απο εμενα.
οσες φορες και αν μπηκα εχθες στην αρχικη,ειδα ατομα μεσα και νεα μηνυματα. αρα δεν εχει καποιο προβλημα το φορουμ οπως αρχικα θεωρησα οτι συμβαινει. απλα δεν μπορω εγω να ανοιξω το οτιδηποτε.
θα το εριχνα σε καποιον ιο-βλαβη του υπολογιστη μου,αλλα σε ολα τα υπολοιπα δουλευει μια χαρα (οσο γινεται δηλ, βασει της παλαιοτητας και δυνατοτητων του...). σε καμια αλλη σελιδα δεν εχω προβληματα. γνωριζεις μηπως τις πταιει???
θα σου ημουν ευγνωμων αν μπορουσες να ρωτησεις καποιο μελος του φορουμ (δαιχειριστη/συντονιστη καλυτερα φανταζομαι) με γνωσεις-αν εσυ δεν γνωριζεις- επι του αντικειμενου και να με ενημερωσεις σχετικα απο εδω, με σμς,τηλ, οπως σε διευκολυνει τελος παντων εσενα καλυτερα.
σιγουρα εχεις καλυτερα πραγματα να κανεις και σιγουρα υπαρχουν και πολυ σοβαροτερα προβληματα,αλλα μιας και ψιλοεθιστηκαμε, συν οτι ειναι ευχαριστη συντροφια συνηθως για να περνα η ρημαδα η ωρα,αν εχεις την καλωσυνη...
δεν σε πηρα τηλ για ευνοητους λογους....(στεγνα απο μοναδες...). ελπιζω να το δεις αυτο συντομα και αν εχεις χρονο και διαθεση με βοηθας οπως μπορεις.
χιλια ευχαριστω,καλο απογευμα σε εσενα και την οικογενεια ! να εισαι καλα!! Χαμόγελο
ThanosL/old rookie/ Θανος !

Παρακαλώ κάποιος συντονιστής να επιληφθεί του θέματος.... Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #43 στις: Οκτώβριος 10, 2015, 04:01:18 μμ »

http://wfks.gr/index.php?topic=781.msg81259#msg81259



Δεν ξερω αν εχει ακομα προβλημα Απορία
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #44 στις: Οκτώβριος 10, 2015, 04:12:30 μμ »

Είχε ''πέσει'' ο server, αλλά μετά την επικοινωνία που είχα με τον Σταμάτη, αποκαταστάθηκε... Στο διάστημα εκείνο, φυσικά και δεν μπορούσε να μπει κανένας μας...  Λύπη
Τώρα για τον Θάνο, μήπως, λέω μήπως, κατά την ''επισκευή'' κάτι έγινε και έχασε την πρόσβαση...;   Λύπη

Θα μιλήσω με τον Σταμάτη και θα το λύσουμε το θέμα... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: