Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 09:25:31 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Κάτω
  Εκτύπωση  

  4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ
Αποστολέας Μήνυμα
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2259


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #120 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 07:41:04 μμ »

Μανώλη δύναμη φίλε και όλα θα περάσουν.


Περαστικά να είναι και τα τελευταία.
Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #121 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:04:35 μμ »

Μανώλη δύναμη φίλε και όλα θα περάσουν.


Περαστικά να είναι και τα τελευταία.


Να'σαι καλά Γιώργο, σ' ευχαριστώ... Χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #122 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:14:10 μμ »

Α, ρε Γάτε, να μπορούσαμε να σου δώσουμε χέρι βοήθειας... περαστικά και να μη σας ξανατύχουν τέτοια.

Τα Καλυκάκια έκαναν Ημερίδα που θα αφήσει εποχή Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Όλα πήγαν άριστα, η συμμετοχή (για τα δεδομένα της σημερινής συγκυρίας) κρίνεται απόλυτα ικανοποιητική. Τα αγωνίσματα είχαν όλα τρομερό συναγωνισμό, την παράσταση όμως έκλεψε ο Αμερικάνος με δυο πρώτες θέσεις στο Υποβρύχιο και στα Μεταλλάκια. Στο FT είχαμε μονομαχία του Πιπ με τον γράφοντα με σκορ το απόλυτο (10+20+30+40+50+60+70=280) κι απ τους δυο Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Ο Αρχηγός κέρδισε (βεβαίως-βεβαίως) με μεγάλη όμως δυσκολία  Στριφογύρισμα ματιών Το κλου ήταν τα καλυκάκια στα 60-80μ όπου διαδραματίστηκαν εντελώς απίστευτες φάσεις με τον ThrS500, τον Αμερικάνο, τον Kostas100, τον Πιπ και τα νέα τα παιδιά (παρακαλώ να μου θυμίσετε ονόματα). Έντονη η παρουσία του Ssbk23 που έφτασε στον τελικό στα μεταλλάκια και του ThrS500 που ήταν φιναλίστ στο Υποβρύχιο και (μάλλον, εκκρεμούν τρεις-τέσσερις καρτέλλες ακόμα αλλά είμαι πτώμα) είναι πρώτος στο BR15. Ο Σταμάτης Asrael είχε το Τέρας (Hatsan 135 GasRam) και έκανε τις πλέον αδύνατες βολές στο FT, τουλάχιστον για το βάρος και την ισχύ του όπλου αυτού, να φαίνονται εύκολες. Μπράβο σ' όλους τους αγωνισθέντες.

Συνολικά, τα αποτελέσματα θα κοινοποιηθούν σύντομα, μείνετε συντονισμένοι.

Όλα αυτά με ανοιχτά σκοπευτικά παρακαλώ Άνεση Άνεση Άνεση Αν θέλετε, διαδώστε το ελεύθερα...
 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2013, 08:20:28 μμ από agior » Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Spiros79
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 222



« Απάντηση #123 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:50:04 μμ »


Όλα αυτά με ανοιχτά σκοπευτικά παρακαλώ Άνεση Άνεση Άνεση Αν θέλετε, διαδώστε το ελεύθερα...

Pics asap!
Καταγράφηκε

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #124 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:52:56 μμ »

Ενα μεγαλο μπραβο στους οργανωτες περασαμε ολοι υπεροχα !!!!!
οι περισσοτεροι ηλθαν στις 9 το πρωι και εφυγαν οταν εκλεισε το Σκ οι τελευταιοι εριχναν με την συνοδεια
Μπουζουκιων (20)
H ατζεντα περιλαμβανε και ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ
Μπραβο σας παιδια παντα τετοια

Μανωλη περαστικα στον πατερα σου Αλλα μαλλον σημερα θα ζοριζοσουνα ριχτηκαν απιστευτες βολες
απο τα παιδια ..
Με διακριθεντες τον Αμερικανο τον TRS 500 ton Agior τον Piperrman τον Χριστοφορο τον Ηeliman και τον ssbk23 και αλλους φιλους που ελαβαν μερος
Μεγαλοι αποντες του αγωνα ηταν ο Δρακουλης και ο Γατουλης (και οι δυο ηταν εκει για λιγο αλλα δεν ελαβαν μερος στο παιχνιδι ο καθενας ειχε τα δικα του τρεξιματα/υποχρεωσεις)
αλλα εαν επαιζαν και αυτοι θα γινοταν ΣΦΑΓΗ
Ε
  
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #125 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:54:16 μμ »

Α, ρε Γάτε, να μπορούσαμε να σου δώσουμε χέρι βοήθειας... περαστικά και να μη σας ξανατύχουν τέτοια.

Τα Καλυκάκια έκαναν Ημερίδα που θα αφήσει εποχή Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Όλα πήγαν άριστα, η συμμετοχή (για τα δεδομένα της σημερινής συγκυρίας) κρίνεται απόλυτα ικανοποιητική. Τα αγωνίσματα είχαν όλα τρομερό συναγωνισμό, την παράσταση όμως έκλεψε ο Αμερικάνος με δυο πρώτες θέσεις στο Υποβρύχιο και στα Μεταλλάκια. Στο FT είχαμε μονομαχία του Πιπ με τον γράφοντα με σκορ το απόλυτο (10+20+30+40+50+60+70=280) κι απ τους δυο Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Ο Αρχηγός κέρδισε (βεβαίως-βεβαίως) με μεγάλη όμως δυσκολία  Στριφογύρισμα ματιών Το κλου ήταν τα καλυκάκια στα 60-80μ όπου διαδραματίστηκαν εντελώς απίστευτες φάσεις με τον ThrS500, τον Αμερικάνο, τον Kostas100, τον Πιπ και τα νέα τα παιδιά (παρακαλώ να μου θυμίσετε ονόματα). Έντονη η παρουσία του Ssbk23 που έφτασε στον τελικό στα μεταλλάκια και του ThrS500 που ήταν φιναλίστ στο Υποβρύχιο και (μάλλον, εκκρεμούν τρεις-τέσσερις καρτέλλες ακόμα αλλά είμαι πτώμα) είναι πρώτος στο BR15. Ο Σταμάτης Asrael είχε το Τέρας (Hatsan 135 GasRam) και έκανε τις πλέον αδύνατες βολές στο FT, τουλάχιστον για το βάρος και την ισχύ του όπλου αυτού, να φαίνονται εύκολες. Μπράβο σ' όλους τους αγωνισθέντες.

Συνολικά, τα αποτελέσματα θα κοινοποιηθούν σύντομα, μείνετε συντονισμένοι.

Όλα αυτά με ανοιχτά σκοπευτικά παρακαλώ Άνεση Άνεση Άνεση Αν θέλετε, διαδώστε το ελεύθερα...



Πρώτα απ' όλα σ' ευχαριστώ Γιώργη μου για τις ευχές σου... Κλείσιμο ματιού

Τώρα, συγχαρητήρια σε όλους, νικητές και αγωνισθέντες (χαμένοι δεν υπάρχουν σε μια ημερίδα της WFKS, σε καμμία περίπτωση)...  Μεγάλο χαμόγελο
Συγχαρητήρια στους, διαχειριστή και συντονιστές για την οργάνωση, που κανείς δεν αμφέβαλε ότι θα ήταν τέλεια... Μεγάλο χαμόγελο

Ελπίζω και η επόμενη να είναι τόσο επιτυχημένη, διασκεδαστική και ξεχωριστή, όπως αυτή. Όπως ελπίζω να πάρω κι εγώ μέρος... Λύπη

Μπράβο και πάλι και με το καλό στην επόμενη... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #126 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:56:45 μμ »

ΤΑ μπουζουκια ηταν 2 και οχι 20(ο δαιμων του τυπογραφειου)
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #127 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:57:00 μμ »

Ενα μεγαλο μπραβο στους οργανωτες περασαμε ολοι υπεροχα !!!!!
οι περισσοτεροι ηλθαν στις 9 το πρωι και εφυγαν οταν εκλεισε το Σκ οι τελευταιοι εριχναν με την συνοδεια
Μπουζουκιων (20)
H ατζεντα περιλαμβανε και ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ
Μπραβο σας παιδια παντα τετοια

Μανωλη περαστικα στον πατερα σου Αλλα μαλλον σημερα θα ζοριζοσουνα ριχτηκαν απιστευτες βολες
απο τα παιδια ..
Με διακριθεντες τον Αμερικανο τον TRS 500 ton Agior τον Piperrman τον Χριστοφορο τον Ηeliman και τον ssbk23 και αλλους φιλους που ελαβαν μερος
Μεγαλοι αποντες του αγωνα ηταν ο Δρακουλης και ο Γατουλης (και οι δυο ηταν εκει για λιγο αλλα δεν ελαβαν μερος στο παιχνιδι ο καθενας ειχε τα δικα του τρεξιματα/υποχρεωσεις)
αλλα εαν επαιζαν και αυτοι θα γινοταν ΣΦΑΓΗ
Ε
  


Σ' ευχαριστώ Κώστα, για τις ευχές. Χαμόγελο

Όσο για την σφαγή, επιφυλασόμαστε για την επόμενη... Ε, Δρακούλη;  Σαρκασμός

Μπράβο ρε παιδιά και πάλι. Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #128 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:11:22 μμ »

μπράβο παιδιά πάντα τέτοια με εξαίρεση τον γάτο που εύχομαι περασμένα ξεχασμένα και υγεία σε όλους  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #129 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:15:01 μμ »

μπράβο παιδιά πάντα τέτοια με εξαίρεση τον γάτο που εύχομαι περασμένα ξεχασμένα και υγεία σε όλους  Χαμόγελο Χαμόγελο

Να 'σαι καλά φίλε μου.  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
heliman
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


« Απάντηση #130 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:21:02 μμ »

Ολη η παρεα ηταν υπεροχη και αλλη μια κυριακη περασε πολυ ομορφα!την επομενη φορα ελπιζω να ειναι και ο γατουλης μαζι μας.Πραγματικα χαιρομαι που εχω γινει μελος της παρεας αυτης!παντα τετοια παιδες Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
THR S500
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1236


iron sights


« Απάντηση #131 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:25:25 μμ »

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όλα τα παιδιά που συνέβαλαν για να γίνει η Ημερίδα.
Ιδιαίτερα τον PIPERMAN που κάθε φορά φέρνει μεγάλο μέρος των υλικών που χρειάζονται  για να στηθεί η ημερίδα. Χαμόγελο
Σήμερα περάσαμε αφάνταστα (με εξαίρεση το ατυχές γεγονός με τον Γατούλη περαστικά Μάνο)και μπορώ να πω ότι
γύρισα πολλά χρόνια πίσω όταν έριχνα  με ανοιχτά χωρίς να έχω ούτε ρέπλικες ούτε τίποτα άλλο. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #132 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:28:23 μμ »

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όλα τα παιδιά που συνέβαλαν για να γίνει η Ημερίδα.
Ιδιαίτερα τον PIPERMAN που κάθε φορά φέρνει μεγάλο μέρος των υλικών που χρειάζονται  για να στηθεί η ημερίδα. Χαμόγελο
Σήμερα περάσαμε αφάνταστα (με εξαίρεση το ατυχές γεγονός με τον Γατούλη περαστικά Μάνο)και μπορώ να πω ότι
γύρισα πολλά χρόνια πίσω όταν έριχνα  με ανοιχτά χωρίς να έχω ούτε ρέπλικες ούτε τίποτα άλλο. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο

Σ' ευχαριστώ φίλε μου... Μεγάλο χαμόγελο
Την άλλη φορά θα είμαι δίπλα κι εγώ. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #133 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:34:01 μμ »

Μάνο περαστκά στον πατέρα σου φίλε και να μη σας ξανατύχει  Χαμόγελο
Η ημερίδα σήμερα πραγματικά ήταν κάτι... διαφορετικό.
Αν και στην αρχή φαινόταν ότι θα είμαστε σχετικά χαλαρά μια και δεν είχαμε ορίσει ακριβή ώρα
έναρξης,οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία  Χαμόγελο
Βέβαια στη βαθμολόγηση θα είναι μόνο όσοι έπαιξαν σε όλα τα παιχνίδια.
Έγιναν απίστευτα πράγματα σήμερα πάνω,έγιναν βολές εκ του ορθίου που αν υπήρχαν σε βίντεο
θα ήταν κάτι μοναδικό και όχι μόνο για τη χώρα μας...
Υπήρξε απίστευτα καλό κλίμα (δε θα μπορούσε και αλλιώς) και η ευκαιρία για γνωριμία
από κοντά με φίλους που μόνο από την οθόνη ξέραμε όπως τους δυό Γιώργηδες (τον.. απλό
και τον 75  Μεγάλο χαμόγελο),τον Thorin,τον Igritz και άλλους που ξεχνάω αυτή τη στιγμή.
Ήταν η πρώτη μας Ημερίδα που όσοι πέρασαν στα νοκ άουτ χρειάστηκε να ρίξουν πάνω από
ένα κουτί σφαιράκια για τις δοκιμασίες,που είχαμε γεμάτο πρόγραμμα σχεδόν έως μετά τις 5...
Αυτό που έμεινε όμως είναι ότι σε αυτό το φόρουμ αγαπάμε τα αεροβόλα...
Και ο πλέον δύσπιστος σήμερα πείστηκε ότι ένα αεροβόλο σωστά στημένο με ανοιχτά σκοπευτικά
είναι ένα ολοκληρωμένο όπλο για σκοποβολή,είτε αξιώσεων επί χάρτου είτε για πάσης φύσεως βολές
εκ του ορθίου.Τα αποτελέσματα στο FT μιλάνε από μόνα τους...
Όσο για το υποβρύχιο,τα 22 χιλιοστά στα 20 μέτρα εκ του ορθίου τελικά αποδείχτηκαν
εύκολη υπόθεση σχεδόν για όλους  Χαμόγελο
Φωτό αργότερα...
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #134 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:35:46 μμ »

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όλα τα παιδιά που συνέβαλαν για να γίνει η Ημερίδα.
Ιδιαίτερα τον PIPERMAN που κάθε φορά φέρνει μεγάλο μέρος των υλικών που χρειάζονται  για να στηθεί η ημερίδα. Χαμόγελο
Σήμερα περάσαμε αφάνταστα (με εξαίρεση το ατυχές γεγονός με τον Γατούλη περαστικά Μάνο)και μπορώ να πω ότι
γύρισα πολλά χρόνια πίσω όταν έριχνα  με ανοιχτά χωρίς να έχω ούτε ρέπλικες ούτε τίποτα άλλο. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο

Θράσσο να σε ευχαριστήσω και γω γιατί είσαι πάντα πρόθυμος στο στήσιμο
αλλά και στο ξεστήσιμο  Μεγάλο χαμόγελο
Όσο για το κουβάλημα,πλέον με το κουτί τα πράγματα είναι πολύ εύκολα  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: