Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 03:26:03 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Γεια σας κι απο μενα..
Σελίδες: [1] 2   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Γεια σας κι απο μενα..
Αποστολέας Μήνυμα
ptrs46
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


« στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 02:56:36 μμ »

Οπως και παρα πολλοι αλλοι, χαζευα στο ιντερνετ αεροβολακια ετσι για πλακα..
Δεν εχω καμια σχεση με αυτα αλλα καθε τοσο μου ερχεται στο μυαλο ποσο θα ηθελα να εχω ενα.. Χωρις να εχω καμια ιδιαιτερη απαιτηση, περα απο το να ειναι καραμπινακι και να ριχνει μολυβακια, κοιτουσα πιο ειναι το πιο φτηνο και χαρηκα που εβρισκα ακομα και με 50-60 ευρω  Γλώσσα
Μετα μπηκα στα φορουμ ( και στα δυο ) και χωρις λογο εχω λιωσει στο διαβασμα και εχω δει τα περισσοτερα θεματα! Πολλες ωρες λεμε! χαχαχα
Δεν ξερω τους λογους που υπαρχει μια αντιπαλοτητα στα 2 φορουμ και δεν με απασχολει κιολας, διαβαζω και τα δυο αλλα αποφασισα να συστηθω εδω καθως μετα απο τα διαβασματα καλως ή κακως εχω καταληξει οτι με καλυπτουν τα χατσαν και εδω τα εκτιματε κι εχετε ασχοληθει περισσοτερο νομιζω..Μ΄αρεσουν τα 88/99 και ιδανικα το 125..
Ακομα δεν νομιζω οτι θα ασχοληθω σοβαρα με σκοποβολη,γκρουπακια κλπ, αλλα δεν αποκλειω και καποια επισκεψη σε συλλογο αν υπαρχει και ευχαριστο φιλικο κλιμα..
Αυτα για την ωρα, συνεχιζω το διαβασμα  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 03:14:57 μμ »

Καλώς ήρθες και συνέχισε το διάβασμα .  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Άλλωστε με το διάβασμα δεν πείνασε ποτέ κανένας . Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Τώρα τα συμπαθούμε και τα εκτιμούμαι εδώ μέσα όλοι τα συγκεκριμένα αεροβόλα (σαβουροτουρκογυφτοφτυαρα για να μαθαίνεις και τις σωστές ορολογίες ) μην το λες μην το λες  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Θα μπορούσες να μας πεις και από που είσαι ώστε αν υπάρχει κάποιος κοντά σου να σε βοηθήσει σε ότι χρειαστεί .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Και πάλι καλώς ήρθες και αν προβείς σε αγορά να πάρεις αυτό που σου αρέσει και θα σε ικανοποιήσει περισσότερο .
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
ptrs46
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 03:32:02 μμ »

Ευχαριστω για το καλωσορισμα!
Σταματησα να γραφω γιατι ηδη ειχε βγει μεγαλο μηνυμα και ειπα μην κουρασω Χαμόγελο
Ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης και μενω στην εξοχη σε μεγαλο οικοπεδο, οποτε θα παιζω κυριως εδω..
Εκανα υπομονη μπας και μου φυγει ο ενθουσιασμος για αγορα γιατι ακομα και 150 ευρω με ζοριζουν (φοιτητης, ουτε βενζινη δεν εχω να βαλω Γλώσσα )
αλλα βλεπω οτι συνεχιζω να μπαινω καθημερινα για διαβασμα κι εχω αρχισει να σκεφτομαι πως να φτιαξω δικο μου κοντακι χαχαχαχα

Ευχαριστω και παλι, Πετρος
Καταγράφηκε
kf66
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 399



« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 03:52:59 μμ »

Καλός ήρθες σύντεκνε Πέτρο εδώ όντος τα
Σαβουροτουρκογυφτοφτυαρα που λέει ο φίλος θρας έχουν Επιεική αντιμετώπιση


Καταγράφηκε

καψοποστης
     Ν2
panik
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 186



« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 04:14:11 μμ »

Καλως ηρθες!
Καταγράφηκε

Εμ' περήφανος που εγεννέθα Πόντιος!

DIANA 45 W.Germany 88
Gamo Cadet
Berreta 92FS Umarex
Crosman revolver .357 4"
P08 6" WE
M700 Takedown KJ
Tokarev TT33 Ltd  SRC
MP5A3 ICS
Meu(soc) 1911 Tan Socom Gear
AK74 APS
Glock 17
Walther PPK/S Umarex
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 06:17:46 μμ »

καλώς ήρθε φίλε..

καλό διάβασμα, θα μάθεις πολλά..

και στα αεροβόλα ισχύει το ότι πληρώνεις παίρνεις..χωρίς να είναι πάντα απόλυτο..το βασικό είναι να σου κανει τα κέφια σου..

βέβαια κανείς δε μπορεί να φάει μόνο ενα.. Σαρκασμός
Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 08:51:12 μμ »

Οπως και παρα πολλοι αλλοι, χαζευα στο ιντερνετ αεροβολακια ετσι για πλακα..
Δεν εχω καμια σχεση με αυτα αλλα καθε τοσο μου ερχεται στο μυαλο ποσο θα ηθελα να εχω ενα.. Χωρις να εχω καμια ιδιαιτερη απαιτηση, περα απο το να ειναι καραμπινακι και να ριχνει μολυβακια, κοιτουσα πιο ειναι το πιο φτηνο και χαρηκα που εβρισκα ακομα και με 50-60 ευρω  Γλώσσα
Μετα μπηκα στα φορουμ ( και στα δυο ) και χωρις λογο εχω λιωσει στο διαβασμα και εχω δει τα περισσοτερα θεματα! Πολλες ωρες λεμε! χαχαχα
Δεν ξερω τους λογους που υπαρχει μια αντιπαλοτητα στα 2 φορουμ και δεν με απασχολει κιολας, διαβαζω και τα δυο αλλα αποφασισα να συστηθω εδω καθως μετα απο τα διαβασματα καλως ή κακως εχω καταληξει οτι με καλυπτουν τα χατσαν και εδω τα εκτιματε κι εχετε ασχοληθει περισσοτερο νομιζω..Μ΄αρεσουν τα 88/99 και ιδανικα το 125..
Ακομα δεν νομιζω οτι θα ασχοληθω σοβαρα με σκοποβολη,γκρουπακια κλπ, αλλα δεν αποκλειω και καποια επισκεψη σε συλλογο αν υπαρχει και ευχαριστο φιλικο κλιμα..
Αυτα για την ωρα, συνεχιζω το διαβασμα  Σαρκασμός


Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας.

Δεν θα την  ελεγα αντιπαλοτητα αλλα διαφορα.

Εμεις δηλώνουμε και θελουμε το αεροβολο ως μεσο ψυχαγωγιας και ξεκουρασης από την καθημερινοτητα.

Το άλλο φορουμ είναι η ελιτ του αεροβόλου,ακριβο οπλο,ακριβη διοχτρα,και συμμετοχη σε αγωνες(οποτε γινουν αυτοι)

Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kf66
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 399



« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 09:01:21 μμ »

Οπως και παρα πολλοι αλλοι, χαζευα στο ιντερνετ αεροβολακια ετσι για πλακα..
Δεν εχω καμια σχεση με αυτα αλλα καθε τοσο μου ερχεται στο μυαλο ποσο θα ηθελα να εχω ενα.. Χωρις να εχω καμια ιδιαιτερη απαιτηση, περα απο το να ειναι καραμπινακι και να ριχνει μολυβακια, κοιτουσα πιο ειναι το πιο φτηνο και χαρηκα που εβρισκα ακομα και με 50-60 ευρω  Γλώσσα
Μετα μπηκα στα φορουμ ( και στα δυο ) και χωρις λογο εχω λιωσει στο διαβασμα και εχω δει τα περισσοτερα θεματα! Πολλες ωρες λεμε! χαχαχα
Δεν ξερω τους λογους που υπαρχει μια αντιπαλοτητα στα 2 φορουμ και δεν με απασχολει κιολας, διαβαζω και τα δυο αλλα αποφασισα να συστηθω εδω καθως μετα απο τα διαβασματα καλως ή κακως εχω καταληξει οτι με καλυπτουν τα χατσαν και εδω τα εκτιματε κι εχετε ασχοληθει περισσοτερο νομιζω..Μ΄αρεσουν τα 88/99 και ιδανικα το 125..
Ακομα δεν νομιζω οτι θα ασχοληθω σοβαρα με σκοποβολη,γκρουπακια κλπ, αλλα δεν αποκλειω και καποια επισκεψη σε συλλογο αν υπαρχει και ευχαριστο φιλικο κλιμα..
Αυτα για την ωρα, συνεχιζω το διαβασμα  Σαρκασμός


Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας.

Δεν θα την  ελεγα αντιπαλοτητα αλλα διαφορα.

Εμεις δηλώνουμε και θελουμε το αεροβολο ως μεσο ψυχαγωγιας και ξεκουρασης από την καθημερινοτητα.

Το άλλο φορουμ είναι η ελιτ του αεροβόλου,ακριβο οπλο,ακριβη διοχτρα,και συμμετοχη σε αγωνες(οποτε γινουν αυτοι)


Φίλε Χριστόφορε  συγγνώμη που επεμβαίνω ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και σε σέβομαι
νομίζω την αντιπαλότητα και την διαφορά
Την κάνουμε εμείς με την αλαζονια μας τα αεροβόλα δεν φταιν σε τίποτα
Εγώ τα ίδια όπλα έχω και σε αυτό και στο άλλο φόρουμ 

Καταγράφηκε

καψοποστης
     Ν2
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 23, 2013, 09:19:33 μμ »

Οπως και παρα πολλοι αλλοι, χαζευα στο ιντερνετ αεροβολακια ετσι για πλακα..
Δεν εχω καμια σχεση με αυτα αλλα καθε τοσο μου ερχεται στο μυαλο ποσο θα ηθελα να εχω ενα.. Χωρις να εχω καμια ιδιαιτερη απαιτηση, περα απο το να ειναι καραμπινακι και να ριχνει μολυβακια, κοιτουσα πιο ειναι το πιο φτηνο και χαρηκα που εβρισκα ακομα και με 50-60 ευρω  Γλώσσα
Μετα μπηκα στα φορουμ ( και στα δυο ) και χωρις λογο εχω λιωσει στο διαβασμα και εχω δει τα περισσοτερα θεματα! Πολλες ωρες λεμε! χαχαχα
Δεν ξερω τους λογους που υπαρχει μια αντιπαλοτητα στα 2 φορουμ και δεν με απασχολει κιολας, διαβαζω και τα δυο αλλα αποφασισα να συστηθω εδω καθως μετα απο τα διαβασματα καλως ή κακως εχω καταληξει οτι με καλυπτουν τα χατσαν και εδω τα εκτιματε κι εχετε ασχοληθει περισσοτερο νομιζω..Μ΄αρεσουν τα 88/99 και ιδανικα το 125..
Ακομα δεν νομιζω οτι θα ασχοληθω σοβαρα με σκοποβολη,γκρουπακια κλπ, αλλα δεν αποκλειω και καποια επισκεψη σε συλλογο αν υπαρχει και ευχαριστο φιλικο κλιμα..
Αυτα για την ωρα, συνεχιζω το διαβασμα  Σαρκασμός


Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας.

Δεν θα την  ελεγα αντιπαλοτητα αλλα διαφορα.

Εμεις δηλώνουμε και θελουμε το αεροβολο ως μεσο ψυχαγωγιας και ξεκουρασης από την καθημερινοτητα.

Το άλλο φορουμ είναι η ελιτ του αεροβόλου,ακριβο οπλο,ακριβη διοχτρα,και συμμετοχη σε αγωνες(οποτε γινουν αυτοι)


Φίλε Χριστόφορε  συγγνώμη που επεμβαίνω ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και σε σέβομαι
νομίζω την αντιπαλότητα και την διαφορά
Την κάνουμε εμείς με την αλαζονια μας τα αεροβόλα δεν φταιν σε τίποτα
Εγώ τα ίδια όπλα έχω και σε αυτό και στο άλλο φόρουμ 



Κωστα σε συγχωρω. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #9 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 09:22:12 πμ »

Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας.
Δεν θα την  ελεγα αντιπαλοτητα αλλα διαφορα.
Εμεις δηλώνουμε και θελουμε το αεροβολο ως μεσο ψυχαγωγιας και ξεκουρασης από την καθημερινοτητα.
Το άλλο φορουμ είναι η ελιτ του αεροβόλου,ακριβο οπλο,ακριβη διοχτρα,και συμμετοχη σε αγωνες(οποτε γινουν αυτοι)


Xριστοφορε δεν ισχυει αυτο . Θα σε μαλωσω  Σαρκασμός . Βαλε φωτο τα οπλα σου να δει ο φιλος ,να παρει καμια ιδεα  Στριφογύρισμα ματιών  Μεγάλο χαμόγελο .
Περα απ΄ την πλακα ,εαν ασχοληθεις με το αντικειμενο ο δρομος ειναι χωρις επιστροφη . Σε ολους αρεσει το καλο,
και το καταλαβαινεις μονο εαν οδηγησεις αλλο αυτοκινητο  Στριφογύρισμα ματιών .
Ενα φτηνο οπλακι για αρχη για να κανεις το κεφι σου , και εαν σ΄αρεσει παιρνεις ενα - δυο πολυ καλα και τελος . Δε θελει πολλα οπλα .
Καλως ηρθες και καλη αρχη κι απο μενα φιλε μου . 
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #10 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 09:45:46 πμ »

Εγώ ρε Κουλη γιατί πιστεύω ότι όταν ο φίλος πει, γεια σάς είμαι ο Πέτρος και θέλω να πάρω ένα χατσαν 125. θα του κρεμάσουν κουδούνια.

Λες κάτι να άλλαξε Απορία
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #11 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 09:54:11 πμ »

Ο Μπαρμπας μιλαει μεταφορικα και οχι οτι δεν του αρεσουν τα καλα οπλα Κλείσιμο ματιού Δηλαδη αλλο τωρα ξεκιναω θελω να κανω την δουλεια μου φθηνα για αρχη και οχι μονο, και αλλο Προσανατολιζω καποιον εκει που με συμφερει Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #12 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 10:40:26 πμ »

Εε ναι ρε παιδια . Με 100 ευρω Bam η΄ Hatsan . Δεν υπαρχει αλλη λυση .
Εκτος κι αν υπαρχει κανα φορουμ που τσονταρει τη διαφορα , για καλυτερο .
Πρεπει να καταλαβει ο καθε καινουργιος αγοραστης οτι το ΄΄ οτι πληρωνεις παιρνεις . . ειναι αμεταβλητος ορος .
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #13 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 11:26:58 πμ »

Εε ναι ρε παιδια . Με 100 ευρω Bam η΄ Hatsan . Δεν υπαρχει αλλη λυση .
Εκτος κι αν υπαρχει κανα φορουμ που τσονταρει τη διαφορα , για καλυτερο .
Πρεπει να καταλαβει ο καθε καινουργιος αγοραστης οτι το ΄΄ οτι πληρωνεις παιρνεις . . ειναι αμεταβλητος ορος .

Aυτη είναι διαφορα μας Κουλη,οταν σου λεει εχω 100-150€ δεν λες παρε ένα hw 97k,τα καλα ολοι τα ξερουμε,τα χρηματα που είναι.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ptrs46
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


« Απάντηση #14 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 02:43:57 μμ »

Ευχαριστω και τους υπολοιπους για το καλωσορισμα!
Εγω παρατηρησα οτι το αλλο φορουμ ειναι λιγο πιο δυσπροσιτο για αρχαριους, ισως εχουν βαρεθει κιολας..
Γελασα πολυ που ανοιξε ολοκληρο θεμα γιατι ενα μελος προσφωνισε τους υπολοιπους 'παιδια' ..
Τωρα για τα χατσαν, ειμαι σιγουρος οτι θα εχει δικιο οποιος παει να με αποτρεψει, αλλα εχω διαβασει τα αρνητικα και τα θετικα, και με τις τωρινες μου αναγκες με καλυπτουν και ειναι πολυ ανωτερα απο αυτο που θα επερνα αν δεν διαβαζα το φορουμ...
Αν μου πειτε οτι αν δωσω κατω απο 250 ευρα ΔΕΝ, ή θα κανω παλι το δικο μου και θα παρω τουρκο, ή που δεν θα παρω τιποτα  Σαρκασμός
Ειμαι σιγουρος οτι και με τα φτηνα διασκεδαζεις, μπαινεις στο κλιμα, ριχνεις και με 2-3 διαφορετικα οπλα και βλεπεις τις διαφορες και σιγα σιγα καταληγεις στο τι σου αρεσει και τι χρειαζεσαι σε ενα οπλο γιατι δεν ειμαστε κι ολοι ιδιοι..
Η αλλη μου ασχολια ηταν το εντουρο, (πολυ ερασιτεχνικα,βολτες στο βουνο, μονοπατια κλπ) υπηρχαν ατομα με καινουργια ktm των 10.000 ευρω, και με σαπακια των 600
Ολοι στο τελος ηταν με ενα τεραστιο χαμογελο, η κουραση ηταν κοινη για ολους, η παρεα κοινη για ολους, μονο το μεσο αλλαζε αλλα ολοι εβγαζαν τη βολτα..
Θα πεις σε καποιον να τα αφησει ολα αυτα γιατι δεν εχει το τοπ εργαλειο? Ισα ισα που οι υπολοιποι δηλωνουν το θαυμασμο τους που καποιος ακολουθει με υποδεεστερο οχημα..
Αν κατι το αγαπας θελεις να το μοιραστεις και να δειξεις στον διπλανο σου γιατι καθεσαι και σπαταλας τοσο χρονο απ την ζωη σου γι αυτο. Με εκατο ευρω? με εκατο.. Χωρις ευρω? του δινεις να δοκιμασει.. Και το μηχανακι με ολο τον εξοπλισμο εχω δωσει (σε πολυ φιλους γιατι υπαρχουν και ευθυνες  Σαρκασμός ) για να κανει τη βολτα του..Και εδω βλεπω προθυμους τους περισσοτερους να δωσουν στον οποιοδηποτε τη δυνατοτητα να δοκιμασουν το αγαπημενο τους οπλο για να ειναι πιο ευκολη μια αποφαση αγορας πχ.

Χρονια πολλα σε ολους !
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] 2   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: