Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 19, 2024, 09:21:45 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Γεια σας κι απο μενα..
Σελίδες: 1 [2]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Γεια σας κι απο μενα..
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 03:48:40 μμ »

Αν ελεγες εμενα παιδι,θα εριχνες με όλα τα οπλα μου και δωρο ένα κουτι λουκουμια. Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 04:29:53 μμ »

H  αληθεια είναι,οτι σαν νέο φορουμ εχουμε περισσοτερο κεφι,μην ξεχνας (ξεχνατε) αν ξεφυγουν τα πραγματα......υπαρχει από πισω και ενας Μπάρμπας(τι παιδι και αυτο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)που βαζει τα πραγματα στην θεση τους. Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Mastromhtsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 325



« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 07:16:52 μμ »

  Καλώς όρισες και από εμένα.
  - Αξάδερφε καλά ΄ναι επαέ μη το κουνήσεις ντίπι.
Όσο για τον Χριστόφορο να ξέρεις ότι μπορεί να κάνει τον Κέρβερο του φόρουμ αλλά είναι καλό παιδί << χρονιά πολλά φίλε ότι ποθείς>>.
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 945



WWW
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 07:28:05 μμ »

το καλος ορισες και απο εμενα . .
 βρε χριστοφ , εμειναν ακομα λουκουμια ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία?
Καταγράφηκε

ποιος κρατουσαι ωρα ?
οταν ο θεος εφτιαχναι, τον κοσμo. .


norica dream hunter 4,5mm
bam 19/s custom      4,5mm
crosman 357/4          4,5mm
hw 95 tuning              4.5mm
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 08:58:46 μμ »

Ευχαριστω και τους υπολοιπους για το καλωσορισμα!
Εγω παρατηρησα οτι το αλλο φορουμ ειναι λιγο πιο δυσπροσιτο για αρχαριους, ισως εχουν βαρεθει κιολας..
Γελασα πολυ που ανοιξε ολοκληρο θεμα γιατι ενα μελος προσφωνισε τους υπολοιπους 'παιδια' ..
Τωρα για τα χατσαν, ειμαι σιγουρος οτι θα εχει δικιο οποιος παει να με αποτρεψει, αλλα εχω διαβασει τα αρνητικα και τα θετικα, και με τις τωρινες μου αναγκες με καλυπτουν και ειναι πολυ ανωτερα απο αυτο που θα επερνα αν δεν διαβαζα το φορουμ...
Αν μου πειτε οτι αν δωσω κατω απο 250 ευρα ΔΕΝ, ή θα κανω παλι το δικο μου και θα παρω τουρκο, ή που δεν θα παρω τιποτα  Σαρκασμός
Ειμαι σιγουρος οτι και με τα φτηνα διασκεδαζεις, μπαινεις στο κλιμα, ριχνεις και με 2-3 διαφορετικα οπλα και βλεπεις τις διαφορες και σιγα σιγα καταληγεις στο τι σου αρεσει και τι χρειαζεσαι σε ενα οπλο γιατι δεν ειμαστε κι ολοι ιδιοι..
Η αλλη μου ασχολια ηταν το εντουρο, (πολυ ερασιτεχνικα,βολτες στο βουνο, μονοπατια κλπ) υπηρχαν ατομα με καινουργια ktm των 10.000 ευρω, και με σαπακια των 600
Ολοι στο τελος ηταν με ενα τεραστιο χαμογελο, η κουραση ηταν κοινη για ολους, η παρεα κοινη για ολους, μονο το μεσο αλλαζε αλλα ολοι εβγαζαν τη βολτα..
Θα πεις σε καποιον να τα αφησει ολα αυτα γιατι δεν εχει το τοπ εργαλειο? Ισα ισα που οι υπολοιποι δηλωνουν το θαυμασμο τους που καποιος ακολουθει με υποδεεστερο οχημα..
Αν κατι το αγαπας θελεις να το μοιραστεις και να δειξεις στον διπλανο σου γιατι καθεσαι και σπαταλας τοσο χρονο απ την ζωη σου γι αυτο. Με εκατο ευρω? με εκατο.. Χωρις ευρω? του δινεις να δοκιμασει.. Και το μηχανακι με ολο τον εξοπλισμο εχω δωσει (σε πολυ φιλους γιατι υπαρχουν και ευθυνες  Σαρκασμός ) για να κανει τη βολτα του..Και εδω βλεπω προθυμους τους περισσοτερους να δωσουν στον οποιοδηποτε τη δυνατοτητα να δοκιμασουν το αγαπημενο τους οπλο για να ειναι πιο ευκολη μια αποφαση αγορας πχ.

Χρονια πολλα σε ολους !
Τα λες πολυ σωστα Χαμόγελο Καλωσωρισες και απο εμενα. Λοιπον και τι εγινε εαν το οπλο δεν εχει μπλουινγκ ανωτερου επιπεδου η ονομα βαρυ στην πιατσα Απορία Σημασια εχει να κανεις το κεφι σου και μαλιστα καλα. Απο ολα τα φθηνα που τα περισσοτερα ειναι μουφες σου λεμε να παρεις ενα Χατσανακι που ειναι τιμια και πολυ καλα. Ειναι μια χαρα για αρχη. Το παιρνεις και βλεπεις μετεπειτα εαν θες να ασχοληθεις με αυτο το χομπι. Απο την αλλη θα σου προτεινα να ερθεις μια βολτα απο το Σχιστο ενα Σ/Κ και να ριξεις με διαφορα οπλα και εκει θα βγαλεις μια ακρη σιγουρα. Πιο πολυ μετραει ο σκοπευτης παρα το οπλο Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 25, 2013, 08:13:03 πμ από Lionheart » Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4303



« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 11:07:26 μμ »

Αν ελεγες εμενα παιδι,θα εριχνες με όλα τα οπλα μου και δωρο ένα κουτι λουκουμια. Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ΠΑΙΔΙ καλα Χριστούγεννα και τα λουκουμια μπουκιτσες Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Γλώσσα Γλώσσα Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4303



« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 11:11:29 μμ »

Πέτρο καλώς ήρθες εγώ σε καταλαβαίνω τι εννοείς
Συνέχισε με το μονοπάτι που έχεις πάρει
Πιστεύω ότι θα σε ανταμείψει στο τέλος
Τα ΠΑΙΔΙΑ εδώ μέσα είναι πρόθυμα να βοηθήσουν όσο μπορούν καλύτερα
Καλή συνέχεια και καλά Χριστούγεννα
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 24, 2013, 11:22:58 μμ »

Αν ελεγες εμενα παιδι,θα εριχνες με όλα τα οπλα μου και δωρο ένα κουτι λουκουμια. Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ΠΑΙΔΙ καλα Χριστούγεννα και τα λουκουμια μπουκιτσες Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Γλώσσα Γλώσσα Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί

Oτι θελει ο φιλος. Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: