Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 29, 2024, 09:44:22 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Κάτω
  Εκτύπωση  

  ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ
Αποστολέας Μήνυμα
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3242


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 09, 2015, 11:06:12 πμ »

Εγώ ο πάγκος που έχω βάλει στο μάτι είναι αυτός



Τον έχω ανεβάσει και σε βίντεο αλλά τον βάζω και εδώ.

γουστοζικος,ελαφρυς και πολυριθμιζομενος. καλος...ειδα και το βιντεακι. απλα νομιζω οτι ειναι για απολυτη φλαταδουρα,δεν νομιζω να γινεται σωστη δουλεια σε ανωμαλη ανισοπεδη επιφανεια. και ιδιαιτερα με τα ποδια που εχει....   4 μεμονομενα ποδια πιο λεπτα καλυτερη δουλεια θα κανουν πιστευω,θα μαζεψουν καποιες ψιλες ανωμαλιες.
το καλο παλι ειναι οτι με κανα-δυο προσθηκουλες και πατεντουλες θα κανει εξαιρετικη δουλεια ως μεγγενη για pcp και μηδενισμο σε σχεση με ελυθερους σακους κλπ. απο κει και μετα ο σκοπευτης...
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 09, 2015, 11:49:44 πμ »

Παρακαλω καποιος απο τους συντονιστες να μεταφερει το τελευταιο μυνημα στα ανεκδοτα Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Δηλαδή με μένα και τον γάτο εκεί κοντά πιστεύεις οτι θα προλάβεις να πάρεις μεζέ???
Αυτό και άν είναι ανέκδοτο.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 09, 2015, 11:50:20 πμ »

Παρακαλω καποιος απο τους συντονιστες να μεταφερει το τελευταιο μυνημα στα ανεκδοτα Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Δηλαδή με μένα και τον γάτο εκεί κοντά πιστεύεις οτι θα προλάβεις να πάρεις μεζέ???
Αυτό και άν είναι ανέκδοτο.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 09, 2015, 11:53:46 πμ »

Τωρα το φεραμε στα ισια Κλείσιμο ματιού

Νικο τι τιμη εχει ο παγκος Απορία

Τον θελω για το σπιτι.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 09, 2015, 02:21:24 μμ »

Τωρα το φεραμε στα ισια Κλείσιμο ματιού

Νικο τι τιμη εχει ο παγκος Απορία

Τον θελω για το σπιτι.

Xριστόφορε τον πάγκο δέν τον έχει φέρει ακόμη η αντιπροσωπία και μάλλον δέν θα τον φέρει άμμεσα.Σε τηλεφωνική συνομιλία που είχα μαζί τους μου είπαν
οτι μπορεί να γίνει παραγγελία μέσω συνεργάτη για 1 ή περισσότερα κομμάτια και θα συνεννοηθούν για την τιμή.
Σε σάιτ του εξωτερικού έχει από 140 εώς 180.
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #50 στις: Ιούνιος 10, 2015, 01:59:54 μμ »

Χθες μπήκαν δύο τάκοι κάτω από την ξύλινη επιφάνεια που έχω για πάγκο σκοποβολής, ώστε να σφίγγει από τον πάργκο εργασίας και έγιναν οι δοκιμές με την καρέκλα μου...  Χαμόγελο
Το τέλειο... Αρκετά σταθερό και στο ψηλό σημείο και πολύ βολικό για το που θα βάλεις τα πόδια σου... Άξιζε η κίνηση... Άνεση


Μπορεί, λέω μπορεί, να δοκιμαστεί την Κυριακή τελικά, με το 97άρι...  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #51 στις: Ιούνιος 10, 2015, 02:11:49 μμ »

Χθες μπήκαν δύο τάκοι κάτω από την ξύλινη επιφάνεια που έχω για πάγκο σκοποβολής, ώστε να σφίγγει από τον πάργκο εργασίας και έγιναν οι δοκιμές με την καρέκλα μου...  Χαμόγελο
Το τέλειο... Αρκετά σταθερό και στο ψηλό σημείο και πολύ βολικό για το που θα βάλεις τα πόδια σου... Άξιζε η κίνηση... Άνεση


Μπορεί, λέω μπορεί, να δοκιμαστεί την Κυριακή τελικά, με το 97άρι...  Χαμόγελο
Μπορει ξε Μπορει το 97αρι θα σκουξει................ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #52 στις: Ιούνιος 10, 2015, 02:43:05 μμ »

Γατε αν φερεις το 97,να φερω και το δικο μου.

Θελω να δεις την σκανδαλη,και αν περνει βελτιωση να μου την φτιαξεις Άνεση Άνεση Άνεση

Το εχεις σπουδασει το θεμα σκανδαλη hw Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού,εγω τι να πρωτο φτιαξω,σκανδαλη από Air arms,daistate,BAM,Gamo,Diana,HW....... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3242


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #53 στις: Ιούνιος 10, 2015, 02:45:26 μμ »

Χθες μπήκαν δύο τάκοι κάτω από την ξύλινη επιφάνεια που έχω για πάγκο σκοποβολής, ώστε να σφίγγει από τον πάργκο εργασίας και έγιναν οι δοκιμές με την καρέκλα μου...  Χαμόγελο
Το τέλειο... Αρκετά σταθερό και στο ψηλό σημείο και πολύ βολικό για το που θα βάλεις τα πόδια σου... Άξιζε η κίνηση... Άνεση


Μπορεί, λέω μπορεί, να δοκιμαστεί την Κυριακή τελικά, με το 97άρι...  Χαμόγελο
οποιος μου βαλει βεζνινες και διοδια απο και προς λουτρακι,στελνει διευθυνσεις και περναω απο τα σπιτια σας αχαραγα και μαζευω καρεκλακια,παγκους,μπουκαλες,τεντες,ψυγειακια,οπλα,σφαιρακια και οτι παρελκομενα θελετε. ολα στην καροτσα (κλειστη).
με πιανει η καρδια μου να σας βλεπω να βασανιζεστε και να κανετε εκπτωσεις στο τι εξοπλισμο θα μεταφερετε... προφανως υπαρχει προβλημα χωρου,δεν εξηγουνται αλλιως ολα αυτα τα μπορει,ισως,θα δουμε,κλπ....   γι αυτο ειναι οι φιλοι (εστω διαδυκτιακοι προς το παρον),να βοηθανε στα δυσκολα...
και μολις συναντηθουμε στο πεδιο θα αποκτησει και πραγματικη υποσταση η φιλια μας.
αν παλι δεν με βρειτε εκει........     ε, τουλαχιστον δεν θα εχετε να αγχωνεστε για το τι θα φερετε την επομενη (χωρια που θα ανοιξει και ο δρομος για καινουριες αγορες...)... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο:D Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #54 στις: Ιούνιος 10, 2015, 02:47:07 μμ »

Γατε αν φερεις το 97,να φερω και το δικο μου.

Θελω να δεις την σκανδαλη,και αν περνει βελτιωση να μου την φτιαξεις Άνεση Άνεση Άνεση

Το εχεις σπουδασει το θεμα σκανδαλη hw Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού,εγω τι να πρωτο φτιαξω,σκανδαλη από Air arms,daistate,BAM,Gamo,Diana,HW....... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών


Όντως την ξέρω την Rekord, τις άλλες... ''μήτε που τις ξέρω, μήτε που θέλω να συνάψω σχέσεις μαζί τους''... που έλεγε κι ο Ζήκος... Σαρκασμός


Θα συνεννοηθούμε για την Κυριακή και τα 97άρια... Παίζει να πρέπει να πάω κάπου κατευθείαν μετά την εξόρμηση και δεν θα ήταν συνετό να κουβαλάω σε όλη την Αττική το 97άρι με το γυαλί... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #55 στις: Ιούνιος 10, 2015, 02:49:23 μμ »

Χθες μπήκαν δύο τάκοι κάτω από την ξύλινη επιφάνεια που έχω για πάγκο σκοποβολής, ώστε να σφίγγει από τον πάργκο εργασίας και έγιναν οι δοκιμές με την καρέκλα μου...  Χαμόγελο
Το τέλειο... Αρκετά σταθερό και στο ψηλό σημείο και πολύ βολικό για το που θα βάλεις τα πόδια σου... Άξιζε η κίνηση... Άνεση


Μπορεί, λέω μπορεί, να δοκιμαστεί την Κυριακή τελικά, με το 97άρι...  Χαμόγελο
οποιος μου βαλει βεζνινες και διοδια απο και προς λουτρακι,στελνει διευθυνσεις και περναω απο τα σπιτια σας αχαραγα και μαζευω καρεκλακια,παγκους,μπουκαλες,τεντες,ψυγειακια,οπλα,σφαιρακια και οτι παρελκομενα θελετε. ολα στην καροτσα (κλειστη).
με πιανει η καρδια μου να σας βλεπω να βασανιζεστε και να κανετε εκπτωσεις στο τι εξοπλισμο θα μεταφερετε... προφανως υπαρχει προβλημα χωρου,δεν εξηγουνται αλλιως ολα αυτα τα μπορει,ισως,θα δουμε,κλπ....   γι αυτο ειναι οι φιλοι (εστω διαδυκτιακοι προς το παρον),να βοηθανε στα δυσκολα...
και μολις συναντηθουμε στο πεδιο θα αποκτησει και πραγματικη υποσταση η φιλια μας.
αν παλι δεν με βρειτε εκει........     ε, τουλαχιστον δεν θα εχετε να αγχωνεστε για το τι θα φερετε την επομενη (χωρια που θα ανοιξει και ο δρομος για καινουριες αγορες...)... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο:D Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα


Πάρε και τους ''άλλους'' (Γιάννη, Γιώργη) και ελάτε και οι βενζίνες και τα διόδια δικά μας... θα τα βάλουμε οι υπόλοιποι ρεφενέ... Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 10, 2015, 03:04:12 μμ από gatos » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #56 στις: Ιούνιος 10, 2015, 02:52:43 μμ »

Τωρα αν σου πω ότι το ΤΧ εχει καλυτερη σκανδαλη από τa hw,θα με μαλωσεις Απορία Απορία Απορία Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #57 στις: Ιούνιος 10, 2015, 02:54:19 μμ »

Τωρα αν σου πω ότι το ΤΧ εχει καλυτερη σκανδαλη από τa hw,θα με μαλωσεις Απορία Απορία Απορία Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών


Όχι βέβαια... δεν το ξέρω και δεν μπορώ να πω καν κάτι γι' αυτό... Πάντως με όσα ΤΧ έχω ρίξει, όλα είχαν πολύ καλή σκανδάλη. Άρα μάλλον θα έχεις δίκιο... Κλείσιμο ματιού

Ας μην το συζητήσουμε όμως σ' αυτό το θέμα... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3242


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #58 στις: Ιούνιος 10, 2015, 03:00:12 μμ »

Τωρα αν σου πω ότι το ΤΧ εχει καλυτερη σκανδαλη από τa hw,θα με μαλωσεις Απορία Απορία Απορία Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών


Όχι βέβαια... δεν το ξέρω και δεν μπορώ να πω καν κάτι γι' αυτό... Πάντως με όσα ΤΧ έχω ρίξει, όλα είχαν πολύ καλή σκανδάλη. Άρα μάλλον θα έχεις δίκιο... Κλείσιμο ματιού

Ας μην το συζητήσουμε όμως σ' αυτό το θέμα... Κλείσιμο ματιού
συντονιστης  off topic τελει χρεη εμπρηστου και ο αρχικαψοποστης να του βαζει χερι......     πως αλλαζουν οι καιροι....που παμε ρεεε...... Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #59 στις: Ιούνιος 10, 2015, 10:49:23 μμ »





Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: