Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 02:18:57 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

γεια σας!
Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  γεια σας!
Αποστολέας Μήνυμα
lik.
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


« στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 03:08:23 μμ »

Γεια χαρα σε ολους, ονομαζομαι Λυκουργος και ειμαi απο Αθηνα.Εχω στην κατοχη μου ενα πιστολι zoraki hp 01  και εδω και λιγες μερες ενα weihrauch hw97kt.Χαιρομαι που δημιουργησατε αυτο τον χωρο γιατι μαθαινουμε ενδιαφεροντα πραγματα για τα αεροβολα μας και την ομορφη ενασχοληση μας γενικα, επισης  μας λυνονται και πολλες αποριες απο τους πιο εμπειρους, σχετικα με τεχνικης φυσεως θεματα.
Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 03:12:54 μμ »

Λυκούργε καλώς όρισες και καλώς πόσταρες Χαμόγελο

Σου εύχομαι καλή διαμονή και συμετοχή στο forum Χαμόγελο

Από ποιό μέρος της Ελλάδας μας έρχεσαι;

Το 97άρι σου είναι 4,5 5 ή 5,5

Φιλικά

Σταμάτης
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
lik.
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 03:31:27 μμ »

Σε ευχαριστω Σταματη, Αθηνα μενω.Για το συγκεκριμενο οπλο δεν θα το θυμασαι αλλα εσυ μου το ειχες προτεινει πριν καιρο...(να εισαι καλα ειναι τελειο)4.5 ειναι και το αγορασα στην ξυλινη εκδοση .το μονο κακο ειναι οτι στα 200 βληματακια που εχω ριξει συνεχιζει το φαινομενο του dieseling και δεν ξερω αν πρεπει να κανω λιγο υπομονη μηπως στρωσει η να ξεκινησω την εγχειρηση απολυπανσης λυπανσης.
Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 03:39:23 μμ »

Σε ευχαριστω Σταματη, Αθηνα μενω.Για το συγκεκριμενο οπλο δεν θα το θυμασαι αλλα εσυ μου το ειχες προτεινει πριν καιρο...(να εισαι καλα ειναι τελειο)4.5 ειναι και το αγορασα στην ξυλινη εκδοση .το μονο κακο ειναι οτι στα 200 βληματακια που εχω ριξει συνεχιζει το φαινομενο του dieseling και δεν ξερω αν πρεπει να κανω λιγο υπομονη μηπως στρωσει η να ξεκινησω την εγχειρηση απολυπανσης λυπανσης.

Ομορφα Λυκούργε Χαμόγελο Καλόριχτο να είναι πάντα Χαμόγελο

Στο σκοπευτήριο Σχιστού ανεβαίνεις; Εγώ είμαι εκεί τις Κυριακές.
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
lik.
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 03:48:15 μμ »

Δεν εχω ερθει ποτε αλλα σκοπευω την επομενη κυριακη εκτος απροοπτου να ειμαι εκει.
Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 03:55:09 μμ »

Οπότε θα τα πούμε κι από κοντά Χαμόγελο

Εγώ είμαι εκεί από τις 10 και μετά Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: