Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 27, 2024, 06:47:09 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Χρονογράφος απο την Caldwell
Σελίδες: 1 [2]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Χρονογράφος απο την Caldwell
Αποστολέας Μήνυμα
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 09, 2014, 01:46:45 μμ »

Δηλαδη εαν ενας Combro μας δωσει ταχητητα 1000 ποδια και ταυτοχρονα 2-3 chrony μας δωσουν 1050 τοτε μπορουμε να δωσουμε στην ρυθμηση του combro + 5% Και το θεμα ληγει Κλείσιμο ματιού

Φιλ δεν είναι απολυτο ότι μπορει να κανει λαθος ο combro . Το δικο μου τον εχω με σταθερη ταση  αλλα και αποσταση .
Στους αγωνες ότι εδειχνε ο σκαν εδειχνε και ο δικος μου , γιατι πριν φυγω παντα  εκανα μετρήσεις .
Αυτό που λεει ο Κωστας ισχυει στις υψηλες ταχύτητες συνηθως απ΄οτι εχω δει , αλλα λυνεται με την αποσταση απ΄το στομιο της κανης  Κλείσιμο ματιού .
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 09, 2014, 01:52:16 μμ από drakos » Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4304



« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 09, 2014, 02:39:27 μμ »

Δρακουλι δεν το κολάζ ποτε μπροστά στη κανη
Παντα αφήνω κενό περιπου μισό πόντο με ενα πόντο.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 09, 2014, 02:51:27 μμ »

ΣΚΑΝ,και μετα τα 305€ θα τρωμε ξερο ψωμι Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Δεν αγοραζω τιποτα,τα οπλα μου ολααααααααα βγαζουν 0 fps διαφορα απο βολη σε βολη Άνεση


Τα εχω στον οπλοβαστο και καθονται. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Γιατι τα εχεις μαμα ,
εαν τα πειραζες θα παθαινες χουνερι... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

ΥΓ
Σιγα μην κατσω να τα περναω και στο PC ....
ειπαμε και η αρρωστια εχει τα ορια της Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Παντα μαμα τα εχω,δεν είμαι για περιπετειες. Χαμόγελο

Moνο ένα καλο διαστημικο γρασσο τους βαζω Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 09, 2014, 11:10:03 μμ »

ΣΚΑΝ,και μετα τα 305€ θα τρωμε ξερο ψωμι Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Δεν αγοραζω τιποτα,τα οπλα μου ολααααααααα βγαζουν 0 fps διαφορα απο βολη σε βολη Άνεση


Τα εχω στον οπλοβαστο και καθονται. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Γιατι τα εχεις μαμα ,
εαν τα πειραζες θα παθαινες χουνερι... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

ΥΓ
Σιγα μην κατσω να τα περναω και στο PC ....
ειπαμε και η αρρωστια εχει τα ορια της Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Παντα μαμα τα εχω,δεν είμαι για περιπετειες. Χαμόγελο

Moνο ένα καλο διαστημικο γρασσο τους βαζω Κλείσιμο ματιού

Και εγώ τον ίδιο τους βάζω αυτών της NASA
(αυτόν που βάζουν στης ερπύστριες του οχήματος που μεταφέρει τον πύραυλο στην εξέδρα εκτόξευσης )
Σήμερα τον έβαλα και στην γκαραζόπορτα του γείτονα και δουλεύει μια χαρά  Σαρκασμός

Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: