Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 29, 2024, 09:19:28 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Αεροβολα BSA Γνωμες και Εμπειριες
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Αεροβολα BSA Γνωμες και Εμπειριες
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 19, 2014, 02:46:57 μμ »

Εγώ γνωρίζω τα πάντα...  Γλώσσα
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 19, 2014, 04:45:47 μμ »

Ετσι ακριβως Μπαρμπα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Το θεμα ειναι να ξερουμε βασικα πραγματα οπως Εαν οι καννες τους ειναι καλες. Οι παλιες καννες ειχαν βγει καλες και οπως λεει ο Θρας και το επιβεβαιωνει ο Χρηστος στο 6.35 εχει καλη καννη. σε 4.5 και 5.5 ομως τι γινεται Απορία Απορία Απορία Τα ελατηριου τους γιατι δεν ειναι τοσο δημοφιλης??? Οσοι ειχαν Lightning και Supersport ας δωσουν καμμια γνωμη.


Έχω 3 ελατήρια B.S.A ........ όλα Made in Birmingham.  Άνεση Άνεση Άνεση




Μπραβο Στελιο και καλοριζικα.
Θελω να μας πεις πως ριχνουν Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 19, 2014, 05:38:52 μμ »

Λογω των ημερων(απιστος Θωμας)ότι βλεπω λεω.
ΠΧ,το Gamo του Πιπ,οτι και να είναι ότι και να λεμε....το οπλο γκρουπαρει
Όταν δω και BSA να γκρουπαρει  Στριφογύρισμα ματιών ::)θα το πω εγω,η θα το πουν αλλοι Άνεση

ΥΓ,τι να πω για τα Κρικετ,τχ200,prosport, hw 100.97,95,98,ο λυκος είναι εξω από το παιχνιδι,παιζει μονος του Άνεση

YΓ2 BSA εδώ εχει μονο ο Σταματης 12αλιβρο.

Έχω και γω το bsa ultra .22 το μονοσφαιρρο. Λύπη Λύπη Έχουμε και λέμε
Νόμιζα ότι μεχρι τώρα το 200αρακι ήταν ότι πιο εύστοχο έχω Χαμόγελο Λαθος  Απορία.
Μετα από ένα μίση χρόνο με το 18αλιβρο μαμα ultra (*που παραλίγο να το δώσω ο μακακας για να παρω 97κ  Θυμός Θυμός (άκουσον άκουσον)το όπλο δεν με έχει απογοητεύσει με τίποτα ρίχνοντας αποκλειστικά και μονο jsb express 13aria .Η διευρυμένη  τρύπα στα 25 μετρα γύρω στα 7mm και με τισ 15 καλές βολές που εχει αυτονομια απο 185 bar μεχρι 130 εύκολη υπόθεση και το γκρουπ 1.5 εκατοστών στα 45 εύκολο και επαναλειψημο κι αυτό .
Στα 18 ποδολιβρα που το μέτρησα με κομπρο εχει σχεδων ιδια τροχια με το 200αρακι μου. 10 εκατοστα πιο κοντό και χωρίς να δίνει φλαιερ ποτέ με διάφορες παρτίδες από τα express που παίρνω.Το μοναδικο μικρο του μέγεθος με το μικρο του βάρος την αγγλική ποιότητα φινιρίσματος σε μεταλα και ξύλα τα ανοιχτά σκοπευτικά από μαμά και το εξαιρετικό παλιό σύστημα οπλισματοσ απο μπροστά που σου επιτρέπει να ξεοπλιζεις αν δεν θέλεις να ρήξεις για να μην καταπονείς το ελατήριο πανεύκολα χωρίς να πάρεις τα χέρια σου και το μάτι σου από πάνω του και το στόχο αντίστοιχα, η εξαιρετική σκανδάλη του και η ακριβέστατη κάνη του, με κάνει να λέω ότι είναι οτι καλύτερο έχω στην ντουλάπα μου.Θα το προτιμούσα 12 λιβρο και 4,5 αλλά αφού ρίχνει τόσο τέλεια σαν 18λιβρο 5,5 χαλάλι ο θόρυβος πυροβόλου και η μικρή αυτονομία που χει  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
αυτα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 19, 2014, 06:40:25 μμ »

Φάνη λέμε για όπλα και όχι για μπρελόκ  Σαρκασμός

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 19, 2014, 06:50:12 μμ »

Φάνη λέμε για όπλα και όχι για μπρελόκ  Σαρκασμός




Μπρελόκ αλλά με κάνη ξύλα σκανδάλη και γενικά το όλο πακέτο φαρμάκι .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Κάτι που δεν πρόκειται να δεις ποτέ εσύ με τα ακατονόμαστα που μαζεύεις .  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 19, 2014, 06:57:54 μμ »

Φάνη λέμε για όπλα και όχι για μπρελόκ  Σαρκασμός




Μπρελόκ αλλά με κάνη ξύλα σκανδάλη και γενικά το όλο πακέτο φαρμάκι .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Κάτι που δεν πρόκειται να δεις ποτέ εσύ με τα ακατονόμαστα που μαζεύεις .  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Άστον ρε συ και μην τον τσιγκλάς και πάρε κανένα καλό όπλο, γιατί μετά δεν μας σώζει τίποτα... Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:01:25 μμ »

Φάνη λέμε για όπλα και όχι για μπρελόκ  Σαρκασμός


Εσύ που ρίχνεις και όρθιος το μπρελόκ θα σε απογείωνε
εκτός αν έχεις συνηθίσει με τις μαγκούρες σαν το 500 που είχα . Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:09:52 μμ »

Φάνη λέμε για όπλα και όχι για μπρελόκ  Σαρκασμός


Εσύ που ρίχνεις και όρθιος το μπρελόκ θα σε απογείωνε
εκτός αν έχεις συνηθίσει με τις μαγκούρες σαν το 500 που είχα . Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Με φαντάζεσαι εν πτήσει;  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:14:16 μμ »

Φάνη λέμε για όπλα και όχι για μπρελόκ  Σαρκασμός




Μπρελόκ αλλά με κάνη ξύλα σκανδάλη και γενικά το όλο πακέτο φαρμάκι .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Κάτι που δεν πρόκειται να δεις ποτέ εσύ με τα ακατονόμαστα που μαζεύεις .  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



Άστον ρε συ και μην τον τσιγκλάς και πάρε κανένα καλό όπλο, γιατί μετά δεν μας σώζει τίποτα... Σαρκασμός



Και να θέλει να πάρει δεν του δίνουν πλέον οι σοβαρές εταιρίες του χώρου .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:18:17 μμ »

Έ χμ,Θράς,το "Άστον ρε συ και μην τον τσιγκλάς και πάρε κανένα καλό όπλο, γιατί μετά δεν μας σώζει τίποτα..." πήγαινε σε σένα,
σε σένα έκανε παράθεση ο γάτος.Αν χρειαστείς βοήθεια στην επιλογή κάποιου καλού όπλου μη διστάσεις,στη διάθεση σου  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:21:54 μμ »

Έ χμ,Θράς,το "Άστον ρε συ και μην τον τσιγκλάς και πάρε κανένα καλό όπλο, γιατί μετά δεν μας σώζει τίποτα..." πήγαινε σε σένα,
σε σένα έκανε παράθεση ο γάτος.Αν χρειαστείς βοήθεια στην επιλογή κάποιου καλού όπλου μη διστάσεις,στη διάθεση σου  Σαρκασμός



Δεν νομίζω καρδιά μου σε σένα πήγαινε  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Εγώ καλά όπλα έχω .  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Εσύ τα χρειάζεσαι με αυτά που έχεις .  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:24:28 μμ »

Φάνη λέμε για όπλα και όχι για μπρελόκ  Σαρκασμός


Εσύ που ρίχνεις και όρθιος το μπρελόκ θα σε απογείωνε
εκτός αν έχεις συνηθίσει με τις μαγκούρες σαν το 500 που είχα . Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Με φαντάζεσαι εν πτήσει;  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός




Όταν το πάρεις απόφαση να απογειωθείς και να πετάξεις να μας ειδοποιήσεις να μαζευτούμε να σου ρίχνουμε όλοι μαζί .  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:31:09 μμ »

Η αληθεια ειναι οτι περα των 75 μετρων σας καταλαβαινω οτι πασχετε λογω ελλειψης χωρου
Δυστυχως για σας εμεις απο κει ξεκιναμε...τι να κανουμε...αλλος πλανητης, αλλος αερας, αλλα οπλα πουλιουνται στην επαρχια κτλ κτλ

Πρεπει ομως να υπαρχει και στοιχειωδης εμπιστοσυνη σε αυτα που λεμε ειδικα οταν λεγονται απο ανθρωπους που δεν εχουν τιποτα να κερδισουν απο αυτα...
Γιατι πως να το κανουμε ρε αδερφε εγω μετραω τη γνωμη των φιλων εδω μεσα ειδικα οταν προκειται να προβω σε καποια αγορα ή σε καποια δοκιμη...Μπορει να ειμαι ευκολοπιστος ή και μαλακας κατα πολλους αλλα ετσι εχω μαθει, να πστευω σε αυτα που λενε φιλοι....


Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 19, 2014, 07:44:21 μμ »

Η αληθεια ειναι οτι περα των 75 μετρων σας καταλαβαινω οτι πασχετε λογω ελλειψης χωρου
Δυστυχως για σας εμεις απο κει ξεκιναμε...τι να κανουμε...αλλος πλανητης, αλλος αερας, αλλα οπλα πουλιουνται στην επαρχια κτλ κτλ

Πρεπει ομως να υπαρχει και στοιχειωδης εμπιστοσυνη σε αυτα που λεμε ειδικα οταν λεγονται απο ανθρωπους που δεν εχουν τιποτα να κερδισουν απο αυτα...
Γιατι πως να το κανουμε ρε αδερφε εγω μετραω τη γνωμη των φιλων εδω μεσα ειδικα οταν προκειται να προβω σε καποια αγορα ή σε καποια δοκιμη...Μπορει να ειμαι ευκολοπιστος ή και μαλακας κατα πολλους αλλα ετσι εχω μαθει, να πστευω σε αυτα που λενε φιλοι....





Για την πρώτη παράγραφο, άει και...  Σαρκασμός

Για την δεύτερη...   +1000
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 19, 2014, 08:03:20 μμ »

Η αληθεια ειναι οτι περα των 75 μετρων σας καταλαβαινω οτι πασχετε λογω ελλειψης χωρου
Δυστυχως για σας εμεις απο κει ξεκιναμε...τι να κανουμε...αλλος πλανητης, αλλος αερας, αλλα οπλα πουλιουνται στην επαρχια κτλ κτλ

Πρεπει ομως να υπαρχει και στοιχειωδης εμπιστοσυνη σε αυτα που λεμε ειδικα οταν λεγονται απο ανθρωπους που δεν εχουν τιποτα να κερδισουν απο αυτα...
Γιατι πως να το κανουμε ρε αδερφε εγω μετραω τη γνωμη των φιλων εδω μεσα ειδικα οταν προκειται να προβω σε καποια αγορα ή σε καποια δοκιμη...Μπορει να ειμαι ευκολοπιστος ή και μαλακας κατα πολλους αλλα ετσι εχω μαθει, να πστευω σε αυτα που λενε φιλοι....





Για την πρώτη παράγραφο, άει και...  Σαρκασμός

Για την δεύτερη...   +1000

Τι αει και.... ρε κοτοπουλοΓατε ?
Εσυ ηρθες 2 φορες στη Λαρισα ησουνα 1 χιλιομετρο απο το σκοπευτηριο ειχαμε φορτωμενα οπλα και μπουκαλες για να ριξεις
και την εκανες βλακωδως και τις δυο φορες, χρησιμοποιωντας κατι απιστευτες δικαιολογιες.....ακου ρε φιλε ''πρεπει να δω το παιδι μου''

Ισα ρε Βασιλακη Καηλα μας γεμισες μαρμελαδα (το παιδι σου το ρωτησες αν ηθελε να σε δει?)

Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!

Σελίδες: 1 [2] 3 4   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: