Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 30, 2024, 12:52:27 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Αεροβολα BSA Γνωμες και Εμπειριες
Σελίδες: 1 2 [3] 4   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Αεροβολα BSA Γνωμες και Εμπειριες
Αποστολέας Μήνυμα
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #30 στις: Απρίλιος 19, 2014, 08:32:17 μμ »

Η αληθεια ειναι οτι περα των 75 μετρων σας καταλαβαινω οτι πασχετε λογω ελλειψης χωρου
Δυστυχως για σας εμεις απο κει ξεκιναμε...τι να κανουμε...αλλος πλανητης, αλλος αερας, αλλα οπλα πουλιουνται στην επαρχια κτλ κτλ

Πρεπει ομως να υπαρχει και στοιχειωδης εμπιστοσυνη σε αυτα που λεμε ειδικα οταν λεγονται απο ανθρωπους που δεν εχουν τιποτα να κερδισουν απο αυτα...
Γιατι πως να το κανουμε ρε αδερφε εγω μετραω τη γνωμη των φιλων εδω μεσα ειδικα οταν προκειται να προβω σε καποια αγορα ή σε καποια δοκιμη...Μπορει να ειμαι ευκολοπιστος ή και μαλακας κατα πολλους αλλα ετσι εχω μαθει, να πστευω σε αυτα που λενε φιλοι....





Για την πρώτη παράγραφο, άει και...  Σαρκασμός

Για την δεύτερη...   +1000

Τι αει και.... ρε κοτοπουλοΓατε ?
Εσυ ηρθες 2 φορες στη Λαρισα ησουνα 1 χιλιομετρο απο το σκοπευτηριο ειχαμε φορτωμενα οπλα και μπουκαλες για να ριξεις
και την εκανες βλακωδως και τις δυο φορες, χρησιμοποιωντας κατι απιστευτες δικαιολογιες.....ακου ρε φιλε ''πρεπει να δω το παιδι μου''

Ισα ρε Βασιλακη Καηλα μας γεμισες μαρμελαδα (το παιδι σου το ρωτησες αν ηθελε να σε δει?)




Όχι φυσικά. Κανένας νοήμων πατέρας δεν θα έκανε τέτοια ερώτηση σε έφηβο... Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #31 στις: Απρίλιος 19, 2014, 08:34:09 μμ »

Η αληθεια ειναι οτι περα των 75 μετρων σας καταλαβαινω οτι πασχετε λογω ελλειψης χωρου
Δυστυχως για σας εμεις απο κει ξεκιναμε...τι να κανουμε...αλλος πλανητης, αλλος αερας, αλλα οπλα πουλιουνται στην επαρχια κτλ κτλ

Πρεπει ομως να υπαρχει και στοιχειωδης εμπιστοσυνη σε αυτα που λεμε ειδικα οταν λεγονται απο ανθρωπους που δεν εχουν τιποτα να κερδισουν απο αυτα...
Γιατι πως να το κανουμε ρε αδερφε εγω μετραω τη γνωμη των φιλων εδω μεσα ειδικα οταν προκειται να προβω σε καποια αγορα ή σε καποια δοκιμη...Μπορει να ειμαι ευκολοπιστος ή και μαλακας κατα πολλους αλλα ετσι εχω μαθει, να πστευω σε αυτα που λενε φιλοι....





Για την πρώτη παράγραφο, άει και...  Σαρκασμός

Για την δεύτερη...   +1000

Τι αει και.... ρε κοτοπουλοΓατε ?
Εσυ ηρθες 2 φορες στη Λαρισα ησουνα 1 χιλιομετρο απο το σκοπευτηριο ειχαμε φορτωμενα οπλα και μπουκαλες για να ριξεις
και την εκανες βλακωδως και τις δυο φορες, χρησιμοποιωντας κατι απιστευτες δικαιολογιες.....ακου ρε φιλε ''πρεπει να δω το παιδι μου''

Ισα ρε Βασιλακη Καηλα μας γεμισες μαρμελαδα (το παιδι σου το ρωτησες αν ηθελε να σε δει?)




Όχι φυσικά. Κανένας νοήμων πατέρας δεν θα έκανε τέτοια ερώτηση σε έφηβο... Σαρκασμός

Η αυτογνωσια σου μερικες φορες με τρομαζει  Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #32 στις: Απρίλιος 19, 2014, 08:56:15 μμ »

Για να δεσει η σουπα πρεπει η γνωμες να είναι πανω από 5.
1,Ο Χρηστος 2,ο Θρας,3 ο Φανης.

Όταν λεμε τα hw σπανε ελατήρια,τα σπανε.

Γατε, στο δικο σου ο καπετανιος εχει ριξει 6 σφαιρακια.Στα 100 θα σπασει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26579



« Απάντηση #33 στις: Απρίλιος 19, 2014, 09:15:24 μμ »

Για να δεσει η σουπα πρεπει η γνωμες να είναι πανω από 5.
1,Ο Χρηστος 2,ο Θρας,3 ο Φανης.

Όταν λεμε τα hw σπανε ελατήρια,τα σπανε.

Γατε, στο δικο σου ο καπετανιος εχει ριξει 6 σφαιρακια.Στα 100 θα σπασει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Έχει γίνει tuning by gatos, δύσκολο λοιπόν... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  Πατημένο το ελατήριο 3 σπείρες, απολίπανση, επαναλίπανση με V-Mach γράσο σε όλο το ελατήριο μέσα έξω, και πάρα πάρα πολύ λίγο στο πιστόνι.  Μπήκε χιτώνιο από ακτινογραφία (θώρακος παρακαλώ) και μια ροδέλα από το V-Mach kit του 95αριού, για να μην ''ξύνει'' το ελατήριο το χιτώνιο.  Κλείσιμο ματιού
Άμα σπάσει, θα είναι πολύ μάγκας ο Γιώργης, γιατί θα του έχει βγάλει το λάδι... Κλείσιμο ματιού    Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar 60SR .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #34 στις: Απρίλιος 19, 2014, 09:24:01 μμ »

Oι δική μου επαφή με τα bsa μου έχει αφήσει ανάμικτα συναισθήματα. Έχω ρίξει με διάφορα όπλα της εταιρίας, παλιά και καινούρια...

1) Bsa lonestar 6,35.
Δε μπορώ να έχω σίγουρη άποψη γιατί το όπλο ήταν καννιβαλισμένο λίγο. Ήταν ανεβασμένο σε δύναμη αρκετά και έτσι δε ξέρω σε μαμά κατάσταση τι θα έκανε. Φίλοι που το έχουν ρίξει στα 42-44 ποδόλιβρα που είναι μαμά, λένε τα καλύτερα. Με εκείνη την ισχύ πάντως (περίπου 60 ποδόλιβρα) ήταν μέτριο...

2) Βsa lightning 4.5. παλιάς φουρνιάς.
Tι να πει κανείς για εκείνο το οπλάκι. Αδύναμο μεν (9 ποδόλιβρα) αλλά όνειρο δε. Σκανδάλη τέλεια, κλώτσιμα επιπέδου pcp. Γκρουπάκια απίστευτα.

3) Βsa sportsman HV 5.5.
To πήρα μεταχειρισμένο για ένα φίλο που το ήθελε και το κράτησα καμιά 15 μέρες μέχρι να το φτιάξω. Όταν το έριξα, το σκέφτηκα πάρα πολύ να του το δώσω...
Σκανδάλη μέτρια αλλά εύκολα βελτιώσιμη. Ζύγισμα καλό. Θορυβώδες πάρα πολύ, ακόμα και με το μουγκανωτήρι. Σύστημα όπλισης μέγιστη μαλακία (για μένα)...Αλλά όλα επισκιαζόταν απο εκείνη την κάννη του! Δοκίμασα 5 διαφορετικά σφαιράκια και γκρουπάριζε με όλα απίστευτα. Κοντά, μακριά, τα πάντα...

4) Βsa super ten 5,5.
To είχα, το έδωσα και το μετάνιωσα οικτρά...
Δεν ήταν το καλύτερο απο άποψη λειτουργίας αλλά ούτε και απο εμφάνιση. Είχε όμως σκανδάλη όνειρο και κάννη ξυράφι!!

5) Bsa R10 5.5 FAC
Πάρα πολύ καλό όπλο. Πολύ καλή ποιότητα, φοβερή σκανδάλη.
Δε μου αρέσει ο θάλαμος και πως δένει με το όπλο. Αλλά αυτό είναι υποκειμενικό.
Δεν το δοκίμασα εκτενώς με πολλά σφαιράκια, αλλά με εκείνα που το έριξα (jsb 18.1) ήταν αρκετά καλό. Καμία σχέση όμως με τα παλιότερα...  
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #35 στις: Απρίλιος 19, 2014, 09:41:56 μμ »

Παιδια μη με παρεξηγησετε,παιρνω γνωμες γιατι θελω να αγορασω ενα BSA Άνεση

Εχω καταλαβει οτι η BSA εβγαλε καλο ονομα με τα παλια  της μοντελα.

Με την αγορα της απο την Gamo αρχισε να κανει νουμερα,τουλαχιστον αυτα ακουω.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 19, 2014, 10:12:44 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ssbk23
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 313



« Απάντηση #36 στις: Απρίλιος 19, 2014, 10:50:15 μμ »

Παιδια μη με παρεξηγησετε,παιρνω γνωμες γιατι θελω να αγορασω ενα BSA Άνεση

Εχω καταλαβει οτι η BSA εβγαλε καλο ονομα με τα παλια  της μοντελα.

Με την αγορα της απο την Gamo αρχισε να κανει νουμερα,τουλαχιστον αυτα ακουω.

Βρε Χριστόφορε, αφού τα έχουμε ξαναπεί, είσαι κωλόφαρδος με τις αγορές σου.. Ακόμα και Kral ή Meteor (Κινεζιές τελευταίας γραμμής) να πάρεις, ξυράφι θα σου βγεί.
Τι αγχώνεσαι..?
Καταγράφηκε

Μάστορας είναι και της κατσίκας ο κώλος που τα κάνει στρογγυλά!
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #37 στις: Απρίλιος 19, 2014, 10:58:07 μμ »

Παιδια μη με παρεξηγησετε,παιρνω γνωμες γιατι θελω να αγορασω ενα BSA Άνεση

Εχω καταλαβει οτι η BSA εβγαλε καλο ονομα με τα παλια  της μοντελα.

Με την αγορα της απο την Gamo αρχισε να κανει νουμερα,τουλαχιστον αυτα ακουω.

Βρε Χριστόφορε, αφού τα έχουμε ξαναπεί, είσαι κωλόφαρδος με τις αγορές σου.. Ακόμα και Kral ή Meteor (Κινεζιές τελευταίας γραμμής) να πάρεις, ξυράφι θα σου βγεί.
Τι αγχώνεσαι..?



Το δικο μου ξερω ότι θα γα@@@@ει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #38 στις: Απρίλιος 19, 2014, 11:04:53 μμ »

Εγω Καθε φορα που πηγαινω Σχιστο Ολο HW Και ΑΑ Βλεπω Έκπληξη Ουτε που θυμαμαι εαν ειδα ποτε εκει κανα Lightning Tactical και απο οτι γνωριζω αρκετοι τα εχουν αγορασει.  Τωρα για το θεμα ακριβειας Στο R10 του Θρας Δεκτο το θεμα του shroud , διοτι ξερω ποσο πολυ μπορει να επειρεασει ενα οπλο το παραμικρο. Αυτο που ξερω ομως ειναι οτι μια καλη καννη θα τα παει ολα Καλα και θα εχει μια Ιδιαιτερη προτιμηση σε καποιο  συκγεκριμενο σφαιρακι το οποιο θα το πηγαινει ΑΡΙΣΤΑ. Ενα απο τα οπλα του Στελιου ηταν ενος φιλου μου ( Supersport tactical ) Και θυμαμαι οτι ειχε τιμια σκανδαλη και ηταν αρκετα δυνατο για 4.5αρι, ισως αυτος να ηταν και ο λογος που μας ψιλοζοριζε στο γκρουπαρισμα. Βεβαια δεν το ειχαμε ψιλοψαξει αρκετα με το τι του πηγαινει αλλα σε καμμια περιπτωση δεν μπορουσε να ανταγωνιστει το 97αρι μου σε θεματα ακριβειας.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 19, 2014, 11:14:54 μμ από Lionheart » Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #39 στις: Απρίλιος 19, 2014, 11:41:38 μμ »

Εγω Καθε φορα που πηγαινω Σχιστο Ολο HW Και ΑΑ Βλεπω Έκπληξη Ουτε που θυμαμαι εαν ειδα ποτε εκει κανα Lightning Tactical και απο οτι γνωριζω αρκετοι τα εχουν αγορασει.  Τωρα για το θεμα ακριβειας Στο R10 του Θρας Δεκτο το θεμα του shroud , διοτι ξερω ποσο πολυ μπορει να επειρεασει ενα οπλο το παραμικρο. Αυτο που ξερω ομως ειναι οτι μια καλη καννη θα τα παει ολα Καλα και θα εχει μια Ιδιαιτερη προτιμηση σε καποιο  συκγεκριμενο σφαιρακι το οποιο θα το πηγαινει ΑΡΙΣΤΑ. Ενα απο τα οπλα του Στελιου ηταν ενος φιλου μου ( Supersport tactical ) Και θυμαμαι οτι ειχε τιμια σκανδαλη και ηταν αρκετα δυνατο για 4.5αρι, ισως αυτος να ηταν και ο λογος που μας ψιλοζοριζε στο γκρουπαρισμα. Βεβαια δεν το ειχαμε ψιλοψαξει αρκετα με το τι του πηγαινει αλλα σε καμμια περιπτωση δεν μπορουσε να ανταγωνιστει το 97αρι μου σε θεματα ακριβειας.

Φιλ αυτή είναι η καλη καννη,τα παει όλα και ένα θα της κατσει τελεια Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #40 στις: Απρίλιος 20, 2014, 12:45:25 πμ »

Εγω Καθε φορα που πηγαινω Σχιστο Ολο HW Και ΑΑ Βλεπω Έκπληξη Ουτε που θυμαμαι εαν ειδα ποτε εκει κανα Lightning Tactical και απο οτι γνωριζω αρκετοι τα εχουν αγορασει.  Τωρα για το θεμα ακριβειας Στο R10 του Θρας Δεκτο το θεμα του shroud , διοτι ξερω ποσο πολυ μπορει να επειρεασει ενα οπλο το παραμικρο. Αυτο που ξερω ομως ειναι οτι μια καλη καννη θα τα παει ολα Καλα και θα εχει μια Ιδιαιτερη προτιμηση σε καποιο  συκγεκριμενο σφαιρακι το οποιο θα το πηγαινει ΑΡΙΣΤΑ. Ενα απο τα οπλα του Στελιου ηταν ενος φιλου μου ( Supersport tactical ) Και θυμαμαι οτι ειχε τιμια σκανδαλη και ηταν αρκετα δυνατο για 4.5αρι, ισως αυτος να ηταν και ο λογος που μας ψιλοζοριζε στο γκρουπαρισμα. Βεβαια δεν το ειχαμε ψιλοψαξει αρκετα με το τι του πηγαινει αλλα σε καμμια περιπτωση δεν μπορουσε να ανταγωνιστει το 97αρι μου σε θεματα ακριβειας.

Φιλ αυτή είναι η καλη καννη,τα παει όλα και ένα θα της κατσει τελεια Κλείσιμο ματιού
Ασε με Μπαρμπα με εσας που εμπλεξα Γλώσσα Και τα δυο μου οπλα και σκα%α να τους βαλεις θα γκρουπαρουν Χαμόγελο
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #41 στις: Απρίλιος 20, 2014, 10:55:40 μμ »

Ετσι ακριβως Μπαρμπα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Το θεμα ειναι να ξερουμε βασικα πραγματα οπως Εαν οι καννες τους ειναι καλες. Οι παλιες καννες ειχαν βγει καλες και οπως λεει ο Θρας και το επιβεβαιωνει ο Χρηστος στο 6.35 εχει καλη καννη. σε 4.5 και 5.5 ομως τι γινεται Απορία Απορία Απορία Τα ελατηριου τους γιατι δεν ειναι τοσο δημοφιλης??? Οσοι ειχαν Lightning και Supersport ας δωσουν καμμια γνωμη.


Έχω 3 ελατήρια B.S.A ........ όλα Made in Birmingham.  Άνεση Άνεση Άνεση




Μπραβο Στελιο και καλοριζικα.
Θελω να μας πεις πως ριχνουν Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Kαλοριζικο το τελευταιο που αποκτησε !!!!
Το οποιο εχει μια ιδιαιτεροτητα που ισως να ενδιαφερει πολυ κοσμο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Ειχε και ενα 6,35 Lonestar που κατα την γνωμη μου δεν επρεπε να φυγει απο τον οπλοβαστο του..
Εαν ομως παρατηρησατε "Ολα"του τα ΒSA ειναι παλαιας κοπης ,προ της ενοποιησης !!!!!
Τυχαιο Απορία?
Αλλα Ο Στελιος εχει σιγουρα Εικονα για το Θεμα !!!!! 
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #42 στις: Απρίλιος 20, 2014, 11:09:42 μμ »

Κωστα η BSA είναι μια εταιρια πολλων ετων,με καλα οπλα και αυτό είναι αναμφισβητητο.

Το θεμα μας είναι τα νεα της μοντελα,μετα την εξαγορά της από την Gamo.
Αλλαξε κατι,δεν αλλαξε,που κατασκευαζονται,και αλλα πολλα.
Για κατασκευη ακουω,Ισπανια,Αγγλια,Τουρκια.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #43 στις: Απρίλιος 20, 2014, 11:27:56 μμ »

Κωστα η BSA είναι μια εταιρια πολλων ετων,με καλα οπλα και αυτό είναι αναμφισβητητο.

Το θεμα μας είναι τα νεα της μοντελα,μετα την εξαγορά της από την Gamo.
Αλλαξε κατι,δεν αλλαξε,που κατασκευαζονται,και αλλα πολλα.
Για κατασκευη ακουω,Ισπανια,Αγγλια,Τουρκια.
Δεν ειχα,δεν εχω κατα συνεπεια Θεωρω οτι δεν μπορω να βοηθησω η να εχω αποψη Απορία?
Δεν γνωριζω εαν στο μελον αποκτησω καποιο ,αλλα σιγουρα θα το εχω ψαξει πολυ πριν...
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #44 στις: Απρίλιος 20, 2014, 11:40:28 μμ »

Κωστα η BSA είναι μια εταιρια πολλων ετων,με καλα οπλα και αυτό είναι αναμφισβητητο.

Το θεμα μας είναι τα νεα της μοντελα,μετα την εξαγορά της από την Gamo.
Αλλαξε κατι,δεν αλλαξε,που κατασκευαζονται,και αλλα πολλα.
Για κατασκευη ακουω,Ισπανια,Αγγλια,Τουρκια.
Δεν ειχα,δεν εχω κατα συνεπεια Θεωρω οτι δεν μπορω να βοηθησω η να εχω αποψη Απορία?
Δεν γνωριζω εαν στο μελον αποκτησω καποιο ,αλλα σιγουρα θα το εχω ψαξει πολυ πριν...



Εκει που παω και ψαχνω για τα ψαρικα,απο εκει πηρα και το ΒΑΜ40,εχει ένα BSA Meteor mk7 4.5
Aν το ξερει κανεις ας μας πει.

http://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=WpZdpVjbAm1chM&tbnid=xS8vC7_KPUZpqM:&ved=0CAMQjhw&url=http%3A%2F%2Fwww.sportingsupplies.co.uk%2Fcontents%2Fen-uk%2Fd258.html&ei=zDFUU8HVEYOytAaoyoGgDw&bvm=bv.65058239,d.bGQ&psig=AFQjCNFZzCuoG-18HbTIsyx_iQ-WrnfhKQ&ust=1398113007678464
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 20, 2014, 11:45:37 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 2 [3] 4   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: