Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 05:37:53 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Εγκυκλοπαίδεια .... αεροβόλων
Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Εγκυκλοπαίδεια .... αεροβόλων
Αποστολέας Μήνυμα
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« στις: Σεπτέμβριος 20, 2011, 07:48:18 μμ »

Σε αυτή την ενότητα του forum σκέφτηκα να βάλω τα άρθρα που όλοι θα γράφουμε σχετικά με τα όπλα μας, για να υπάρχει για τους έχοντες και κατέχοντες τη γνώση και για όσους θέλουν να μάθουν.

Δεν είμαι παντογνώστης ... είμαι πολύ άσχετος θα μπορούσα να πω, που του αρέσει να διαβάζει να ενημερώνεται ... και τελικά να αποκτώ γνώση στο αντικείμενο που τόσο μου αρέσει. Ετσι σκέφτηκα ορισμένα πράγματα από αυτά που έχω μάθει τον λίγο καιρό που ασχολούμαι με τα αεροβόλα να τα μοιραστώ μαζί σας. Προέρχομαι από μια κοινότητα που ο διαμοιρασμός της γνώσης με κέρδος την πρόοδο είναι γεγονός χωρίς απαραίτητα να λειτουργεί αυτό κερδοσκοπικά από οικονομικής άποψης. Ετσι προσπαθώ κι εδώ να λειτουργήσω, γιατί να ανακαλύψω τον τροχό όταν τον έχει άλλος ανακαλύψει;

Μπορώ να δανειστώ τη γνώση του για να φτιάξω κι εγώ τροχό και κατα συνέπεια να τον εξελίξω και να προχωρήσει το όλο εγχείρημα. Στο αεροβόλο πιστεύω όπως και σε όποιο άλλο αντικείμενο αγαπάμε και έχουμε ασχοληθεί σαν hobby ότι μπορεί να γίνει αυτό. Ετσι με χαρά θα ήθελα να δώ άρθρα κι από τα υπόλοιπα μέλη του forum.

Φιλικά

Σταμάτης
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 23, 2012, 11:42:25 μμ »

Εδω υπαρχουν τα περισσοτερα μοντελα και οι προδιαγραφες τους Κλείσιμο ματιού

                http://www.airgunsmith.com/cgi-bin/airgun_review/reviews.pl
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: